WMOC2016 Start times

Country
Club
Tour Group
Class


UNOFFICIAL!!! Sprint Q Sprint F Long Q1 Long Q2 Long F
BibNo Name Country Club Tour Group Heat Time Heat Time Heat Time Heat Time Heat Time
65001 Reserve M65-1 09:00
65002 Reserve M65-1 09:01 M65-2 11:00
65003 Reserve M65-2 09:00 M65-2 11:16
65004 Reserve M65-2 09:01
65005 Reserve M65-3 09:45
65006 Reserve M65-3 09:46
95004 Reserve M95-1 10:01 M95-1 10:00
90004 Reserve M90-1 10:08 M90-1 10:15
90503 Reserve W90-1 10:08 W90-1 10:10
90504 Reserve W90-1 10:09 W90-1 10:09
95503 Reserve W95-1 10:00 W95-1 10:02
95504 Reserve W95-1 10:01 W95-1 10:01
95003 Reserve M95-1 10:00 M95-1 10:01
85004 Reserve M85-1 10:30 M85-1 10:57
80503 Reserve W80-1 10:00 W80-1 10:24
80504 Reserve W80-1 10:01 W80-1 10:23
85503 Reserve W85-1 10:18 W85-1 10:27
85504 Reserve W85-1 10:19 W85-1 10:26
90003 Reserve M90-1 10:07 M90-1 10:16
35006 Reserve M35-1 10:01 M35-1 11:17 M35-1 11:47
40503 Reserve W40-1 12:19 W40-1 13:18
40504 Reserve W40-1 12:20 W40-1 13:17
35503 Reserve W35-1 12:20 W35-1 13:13
35504 Reserve W35-1 12:21 W35-1 13:12
85003 Reserve M85-1 10:29 M85-1 10:58
75508 Reserve W75-2 10:01 W75-2 10:45
80003 Reserve M80-1 10:00 M80-1 10:43
80004 Reserve M80-1 10:01 M80-1 10:42
80005 Reserve M80-2 10:12 M80-2 10:54
80006 Reserve M80-2 10:13 M80-2 10:53
35005 Reserve M35-1 10:00 M35-1 11:18 M35-2 11:11
45506 Reserve W45-1 11:26 W45-1 12:13
45507 Reserve W45-2 12:16 W45-2 13:04
45508 Reserve W45-2 12:17 W45-2 13:03
75505 Reserve W75-1 10:00 W75-1 10:47
75506 Reserve W75-1 10:01 W75-1 10:46
75507 Reserve W75-2 10:00 W75-2 10:46
40008 Reserve M40-2 12:09 M40-2 13:13 M40-2 10:17
50505 Reserve W50-1 12:12 W50-1 13:17
50506 Reserve W50-1 12:13 W50-1 13:16
50507 Reserve W50-2 12:12 W50-2 13:17
50508 Reserve W50-2 12:13 W50-2 13:16
45505 Reserve W45-1 11:25 W45-1 12:14
45006 Reserve M45-1 11:05 M45-1 12:13 M45-1 10:55
45007 Reserve M45-2 11:04 M45-2 12:15
45008 Reserve M45-2 11:05 M45-2 12:14
40005 Reserve M40-1 12:10 M40-1 13:16
40006 Reserve M40-1 12:11 M40-1 13:15 M40-1 11:55
40007 Reserve M40-2 12:08 M40-2 13:14
70508 Reserve W70-1 10:57 W70-1 11:54 W70-2 11:36
70509 Reserve W70-2 10:26 W70-2 11:24
70510 Reserve W70-2 10:27 W70-2 11:23
70511 Reserve W70-3 11:27 W70-3 12:25
70512 Reserve W70-3 11:28 W70-3 12:24
45005 Reserve M45-1 11:04 M45-1 12:14
55508 Reserve W55-1 10:01 W55-1 11:01
55509 Reserve W55-2 10:00 W55-2 11:02
55510 Reserve W55-2 10:01 W55-2 11:01
55511 Reserve W55-3 10:00 W55-3 11:01
55512 Reserve W55-3 10:01 W55-3 11:00
70507 Reserve W70-1 10:56 W70-1 11:55
50008 Reserve M50-1 10:01 M50-1 11:03 M50-3 11:17
50009 Reserve M50-2 10:00 M50-2 11:03
50010 Reserve M50-2 10:01 M50-2 11:02
50011 Reserve M50-3 10:00 M50-3 11:03
50012 Reserve M50-3 10:01 M50-3 11:02
55507 Reserve W55-1 10:00 W55-1 11:02
75008 Reserve M75-1 10:48 M75-1 11:53
75009 Reserve M75-2 10:45 M75-2 11:52
75010 Reserve M75-2 10:46 M75-2 11:51
75011 Reserve M75-3 11:56 M75-3 13:02
75012 Reserve M75-3 11:57 M75-3 13:01
50007 Reserve M50-1 10:00 M50-1 11:04
60508 Reserve W60-1 11:22 W60-1 12:32 W60-1 11:44
60509 Reserve W60-2 11:21 W60-2 12:33
60510 Reserve W60-2 11:22 W60-2 12:32
60511 Reserve W60-3 11:21 W60-3 12:32
60512 Reserve W60-3 11:22 W60-3 12:31
75007 Reserve M75-1 10:47 M75-1 11:54
65508 Reserve W65-1 10:01 W65-1 11:17 W65-1 10:46
65509 Reserve W65-2 10:00 W65-2 11:17
65510 Reserve W65-2 10:01 W65-2 11:16
65511 Reserve W65-3 10:00 W65-3 11:17
65512 Reserve W65-3 10:01 W65-3 11:16
60507 Reserve W60-1 11:21 W60-1 12:33
55010 Reserve M55-2 11:08 M55-2 12:07
55011 Reserve M55-3 11:06 M55-3 12:07
55012 Reserve M55-3 11:07 M55-3 12:06
55013 Reserve M55-4 11:04 M55-4 12:05
55014 Reserve M55-4 11:05 M55-4 12:04
65507 Reserve W65-1 10:00 W65-1 11:18
60014 Reserve M60-3 11:22 M60-3 12:35
60015 Reserve M60-4 11:21 M60-4 12:35
60016 Reserve M60-4 11:22 M60-4 12:34
55007 Reserve M55-1 11:07 M55-1 12:09
55008 Reserve M55-1 11:08 M55-1 12:08 M55-1 09:43
55009 Reserve M55-2 11:07 M55-2 12:08
70020 Reserve M70-5 12:00 M70-5 13:05
60009 Reserve M60-1 11:21 M60-1 12:36
60010 Reserve M60-1 11:22 M60-1 12:35 M60-4 09:35
60011 Reserve M60-2 11:21 M60-2 12:36
60012 Reserve M60-2 11:22 M60-2 12:35
60013 Reserve M60-3 11:21 M60-3 12:36
70014 Reserve M70-2 11:58 M70-2 13:04
70015 Reserve M70-3 11:00 M70-3 12:08
70016 Reserve M70-3 11:01 M70-3 12:07
70017 Reserve M70-4 10:49 M70-4 11:57
70018 Reserve M70-4 10:50 M70-4 11:56
70019 Reserve M70-5 11:59 M70-5 13:06
65018 Reserve M65-4 10:01 M65-4 11:14
65019 Reserve M65-5 10:00 M65-5 11:14
65020 Reserve M65-5 10:01 M65-5 11:13
70011 Reserve M70-1 11:54 M70-1 13:02
70012 Reserve M70-1 11:55 M70-1 13:01
70013 Reserve M70-2 11:57 M70-2 13:05
65012 Reserve M65-1 10:01 M65-1 11:13 M65-1 09:17
65013 Reserve M65-2 10:00 M65-2 11:15 M65-1 11:09
65014 Reserve M65-2 10:01 M65-2 11:14
65015 Reserve M65-3 10:00 M65-3 11:15
65016 Reserve M65-3 10:01 M65-3 11:14
65017 Reserve M65-4 10:00 M65-4 11:15
90502 Reserve W90-1 09:09
95501 Reserve W95-1 09:00
95502 Reserve W95-1 09:01
95001 Reserve M95-1 09:00
95002 Reserve M95-1 09:01
65011 Reserve M65-1 10:00 M65-1 11:14
80502 Reserve W80-1 10:15
85501 Reserve W85-1 09:22
85502 Reserve W85-1 09:23
90001 Reserve M90-1 09:07
90002 Reserve M90-1 09:08
90501 Reserve W90-1 09:08
35501 Reserve W35-1 10:05 W35-1 12:20
35502 Reserve W35-1 10:06
85001 Reserve M85-1 09:00
85002 Reserve M85-1 09:01
80501 Reserve W80-1 10:14
35003 Reserve M35-2 10:02
35004 Reserve M35-2 10:03
80001 Reserve M80-1 10:15
80002 Reserve M80-1 10:16
40501 Reserve W40-1 10:15
40502 Reserve W40-1 10:16
75501 Reserve W75-1 09:00
75502 Reserve W75-1 09:01
75503 Reserve W75-2 10:08
75504 Reserve W75-2 10:09
35001 Reserve M35-1 11:22
35002 Reserve M35-1 11:23
40003 Reserve M40-2 11:02
40004 Reserve M40-2 11:03
45501 Reserve W45-1 11:14
45502 Reserve W45-1 11:15
45503 Reserve W45-2 10:14
45504 Reserve W45-2 10:15
50501 Reserve W50-1 10:14
50502 Reserve W50-1 10:15
50503 Reserve W50-2 09:00
50504 Reserve W50-2 09:01
40001 Reserve M40-1 09:00 M40-2 12:26 M40-2 09:59
40002 Reserve M40-1 09:01 M40-2 12:34
70505 Reserve W70-3 09:00
70506 Reserve W70-3 09:01
45001 Reserve M45-1 10:46 M45-1 11:54
45002 Reserve M45-1 10:47 M45-2 11:39
45003 Reserve M45-2 09:00 M45-2 11:38 M45-2 10:11
45004 Reserve M45-2 09:01 M45-1 11:47 M45-1 11:47
50005 Reserve M50-3 11:18
50006 Reserve M50-3 11:19
70501 Reserve W70-1 09:00
70502 Reserve W70-1 09:01 W70-2 10:26
70503 Reserve W70-2 09:00
70504 Reserve W70-2 09:01
55505 Reserve W55-3 11:05
55506 Reserve W55-3 11:06
50001 Reserve M50-1 09:00 M50-2 11:25 M50-1 10:53
50002 Reserve M50-1 09:01 M50-2 11:16
50003 Reserve M50-2 11:23
50004 Reserve M50-2 11:24
75005 Reserve M75-3 10:03
75006 Reserve M75-3 10:04
55501 Reserve W55-1 11:19
55502 Reserve W55-1 11:20
55503 Reserve W55-2 11:05
55504 Reserve W55-2 11:06
60506 Reserve W60-3 10:40
75001 Reserve M75-1 09:00
75002 Reserve M75-1 09:01
75003 Reserve M75-2 09:00
75004 Reserve M75-2 09:01
65506 Reserve W65-3 10:22
60501 Reserve W60-1 10:54
60502 Reserve W60-1 10:55 W60-1 11:17
60503 Reserve W60-2 10:12
60504 Reserve W60-2 10:13
60505 Reserve W60-3 10:39
55006 Reserve M55-3 10:04
65501 Reserve W65-1 09:00
65502 Reserve W65-1 09:01 W65-2 12:31
65503 Reserve W65-2 09:13
65504 Reserve W65-2 09:14
65505 Reserve W65-3 10:21
55001 Reserve M55-1 09:59
55002 Reserve M55-1 10:00
55003 Reserve M55-2 09:59
55004 Reserve M55-2 10:00
55005 Reserve M55-3 10:03
60003 Reserve M60-2 10:39 M60-2 11:05
60004 Reserve M60-2 10:40
60005 Reserve M60-3 10:48 M60-1 10:28 M60-2 10:25
60006 Reserve M60-3 10:49
60007 Reserve M60-4 09:00
60008 Reserve M60-4 09:01
70007 Reserve M70-4 10:59
70008 Reserve M70-4 11:00
70009 Reserve M70-5 10:07
70010 Reserve M70-5 10:08
60001 Reserve M60-1 09:33 M60-2 10:40 M60-2 11:09
60002 Reserve M60-1 09:34 M60-4 12:17
70001 Reserve M70-1 09:00
70002 Reserve M70-1 09:01
70003 Reserve M70-2 09:00
70004 Reserve M70-2 09:01
70005 Reserve M70-3 09:28
70006 Reserve M70-3 09:29
65007 Reserve M65-4 09:00
65008 Reserve M65-4 09:01
65009 Reserve M65-5 10:33
65010 Reserve M65-5 10:34
60019 James Lithgow (1955) AUS Garingal Orienteers M60-2 11:19 M60-4 12:02 M60-3 11:55 M60-3 12:02 M60-4 09:39
60020 Ted Van Geldermalsen (1954) AUS Yarra Valley Orienteering Club M60-4 09:28 M60-1 11:17 M60-1 12:06 M60-1 11:51 M60-1 10:05
70030 Ross Barr (1946) AUS Garingal Orienteers M70-3 09:45 M70-2 11:20 M70-5 12:23 M70-5 12:42 M70-2 09:19
50510 Salme Fuller (1964) AUS Illawarra Kareelah Orienteers W50-2 09:42 W50-1 11:19 W50-2 12:56 W50-2 12:33 W50-2 10:14
50511 Gayle Quantock (1962) AUS Newcastle Orienteering Club W50-1 10:57 W50-1 11:44 W50-1 12:46 W50-1 12:43 W50-1 09:58
45010 Scott Simson (1970) AUS Newcastle Orienteering Club M45-1 10:48 M45-2 11:05 M45-1 11:06 M45-1 12:12 M45-1 10:35
55528 Margi Freemantle (1957) AUS Yarra Valley Orienteering Club W55-2 11:08 W55-2 12:24 W55-1 10:04 W55-1 10:58 W55-2 11:32
65054 Russell Candy (1949) AUS Orienteering WA Orienteering WA M65-2 09:19 M65-3 11:33 M65-3 10:04 M65-3 11:11 M65-4 09:47
65533 Jan Candy (1949) AUS Orienteering WA Orienteering WA W65-1 09:40 W65-1 10:09 W65-3 10:27 W65-3 10:50 W65-2 09:38
55032 Andrew Lumsden (1957) AUS Big Foot M55-3 10:38 M55-3 11:34 M55-1 12:03 M55-1 11:13 M55-3 09:47
60535 Debbie Byers (1955) AUS Big Foot W60-1 12:05 W60-2 12:33 W60-3 11:57 W60-3 11:56 W60-2 11:32
70064 Ron Junghans (1943) AUS Garingal Orienteers M70-5 10:29 M70-2 10:27 M70-4 11:18 M70-4 11:28 M70-3 11:37
65549 Barbara Junghans (1950) AUS Garingal Orienteers W65-3 10:44 W65-3 11:53 W65-1 10:59 W65-1 10:19 W65-3 10:36
55097 Ian Prosser (1960) AUS Abominable Orienteers M55-2 10:17 M55-3 12:18 M55-2 11:44 M55-2 11:31 M55-1 09:37
70185 Terry Bluett (1946) AUS Bennelong Northside Orienteers M70-1 09:39 M70-1 11:33 M70-2 12:55 M70-2 12:07 M70-2 10:23
65638 Cheryl Bluett (1948) AUS Bennelong Northside Orienteers W65-2 10:15 W65-3 11:37 W65-2 10:56 W65-2 10:21 W65-3 09:38
70597 Ann Ingwersen (1942) AUS Parawanga Orienteers W70-2 09:10 W70-1 12:01 W70-2 10:41 W70-2 11:09 W70-1 09:44
70187 Frank Ingwersen (1942) AUS Parawanga Orienteers M70-2 09:04 M70-4 10:15 M70-3 11:11 M70-3 11:57 M70-4 11:11
60639 Ann Scown (1953) AUS Abominable O-men W60-3 11:15 W60-2 12:26 W60-2 11:54 W60-2 12:00 W60-2 10:12
60177 John Scown (1953) AUS Abominable O-men M60-3 11:49 M60-3 11:56 M60-4 12:07 M60-4 11:49 M60-3 11:13
55195 Andrew Cumming Thom (1957) AUS WESTON EMUS M55-3 10:18 M55-2 10:11 M55-4 11:28 M55-4 11:41 M55-3 10:07
65310 Ian Fletcher (1947) AUS Orienteering Western Australia Orienteering Western Australia M65-4 09:38 M65-3 12:30 M65-4 11:15 M65-4 10:00 M65-3 10:01
70661 Janet Fletcher (1946) AUS Orienteering Western Australia Orienteering Western Australia W70-1 09:42 W70-1 11:30 W70-1 11:33 W70-1 11:18 W70-2 10:24
60242 Geoff Lawford (1955) AUS Eureka Orienteers M60-2 10:50 M60-1 11:11 M60-2 12:29 M60-2 11:28 M60-1 11:11
70302 Eric Wainwright (1946) AUS Red Roos M70-5 10:48 M70-4 10:33 M70-1 12:34 M70-1 12:22 M70-4 11:17
60250 Ian Froude (1954) AUS IKON M60-1 10:14 M60-3 12:22
55660 Susan Froude (1957) AUS IKON W55-3 11:07 W55-2 12:28
70312 Kenneth Brownlie (1945) AUS Orienteering Western Australia Orienteering Western Australia M70-4 11:02 M70-3 10:53 M70-4 10:55 M70-4 11:51 M70-3 09:17
60698 Carol Brownlie (1952) AUS Orienteering Western Australia Orienteering Western Australia W60-2 10:43 W60-1 10:18 W60-1 11:57 W60-1 11:57 W60-2 11:40
75175 Basil Baldwin (1939) AUS Goldseekers M75-1 09:17 M75-1 11:57 M75-1 11:38 M75-1 11:03 M75-1 10:15
70669 Jean Baldwin (1943) AUS Goldseekers W70-3 09:13 W70-1 11:26 W70-3 11:35 W70-3 12:17 W70-1 09:34
45593 Liliia Glushchenko (1968) AUS Bayside Kangaroo W45-2 12:41 W45-2 12:39 W45-1 10:00
70674 Margaret Duguid (1946) AUS Illawarra Kareelah Orienteers W70-3 09:36 W70-1 11:20 W70-3 12:04 W70-3 11:48 W70-2 10:48
50629 Wendy Read (1966) AUS Ugly Gully Orienteers W50-2 09:19 W50-1 12:01 W50-2 12:28 W50-2 13:01 W50-1 10:32
35545 Anna Sheldon (1981) AUS Ugly Gully Orienteers W35-1 10:26 W35-1 12:36 W35-1 12:42 W35-1 12:51 W35-1 11:38
35546 Amber Tomas (1981) AUS Quantico Orienteering Club W35-1 10:52 W35-1 12:35 W35-1 13:08 W35-1 12:25 W35-1 11:34
70326 Dick Ogilvie (1944) AUS Park Orienteers M70-4 11:34 M70-1 11:51 M70-2 12:00 M70-2 13:02 M70-3 10:43
80523 Maureen Ogilvie (1933) AUS Park Orienteers W80-1 10:29 W80-2 10:07 W80-1 10:16 W80-1 10:08 W80-2 09:55
60307 Nick Dent (1952) AUS Central Coast M60-3 11:09 M60-3 12:20 M60-2 11:23 M60-2 12:34 M60-4 09:43
60720 Hilary Wood (1956) AUS Central Coast W60-2 11:22 W60-1 11:18 W60-1 12:32 W60-1 11:22 W60-2 11:34
65375 Bill Jones (1950) AUS Red Roos M65-3 10:25 M65-2 11:12 M65-2 10:18 M65-2 10:57 M65-3 09:07
60723 Jacquie Rand (1952) AUS Ugly Gully Orienteers W60-3 11:43 W60-1 10:25 W60-2 12:31 W60-2 11:23 W60-1 09:34
65381 Tom Schults (1949) AUS Ugly Gully Orienteers M65-4 10:46 M65-4 10:29
70344 Darryl Erbacher (1942) AUS Parawanga Orienteers M70-2 09:55 M70-1 11:34 M70-5 12:43 M70-5 12:22 M70-3 11:19
60315 Colin Price (1953) AUS Central Coast M60-4 09:47 M60-2 10:11 M60-4 11:40 M60-4 12:16 M60-3 11:29
60725 Robyn Pallas (1953) AUS Central Coast W60-1 11:29 W60-2 11:54 W60-3 12:25 W60-3 11:28 W60-2 10:38
45605 Natasha Key (1971) AUS Melbourne Forest Racers W45-2 10:18 W45-1 12:14 W45-1 11:53 W45-1 11:46 W45-1 10:42
55257 Jim Russell (1961) AUS Bendigo SI number 8626796 M55-1 10:48 M55-1 11:32 M55-3 12:02 M55-3 11:11 M55-1 09:47
35090 Troy De Haas (1979) AUS BMC Racing Team M35-2 10:18 M35-2 11:44
35092 David Brickhill-Jones (1981) AUS BMC Racing Team M35-1 11:39 M35-2 12:07
45009 Thomas Hlosta (1967) AUT LC Erstebank M45-1 11:51 M45-2 11:53 M45-1 11:59 M45-1 11:19 M45-2 10:13
45510 Manuela Hlosta (1967) AUT LC Erstebank W45-1 11:52 W45-1 11:29 W45-2 12:44 W45-2 12:36 W45-1 09:52
45515 Sonja Ecke Wihan (1968) AUT WAT W45-2 10:55 W45-2 10:37 W45-2 12:57 W45-2 12:23 W45-2 09:50
45056 Gert Michael Binder (1968) AUT Malarruta M45-1 11:21 M45-2 11:49 M45-2 11:12 M45-2 12:07 M45-2 10:03
50086 Nikolaus Adenstedt (1965) AUT Orienteering Klosterneuburg M50-2 11:54 M50-2 10:50 M50-1 11:04 M50-1 10:00 M50-2 09:17
45550 Ingrid Adenstedt (1970) AUT Orienteering Klosterneuburg W45-1 11:34 W45-1 11:49 W45-2 12:25 W45-2 12:55 W45-1 09:40
45067 Erik Adenstedt (1969) AUT Orienteering Klosterneuburg M45-2 09:34 M45-2 11:58 M45-2 11:45 M45-2 11:34 M45-2 10:23
45551 Barbara Adenstedt (1967) AUT Orienteering Klosterneuburg W45-2 10:24 W45-1 11:58 W45-1 11:43 W45-1 11:56 W45-2 10:24
35523 Natalia Klöckl (1977) AUT Vienna Strangers W35-1 12:37 W35-1 12:56 W35-2 11:08
45075 Günther Klöckl (1971) AUT Vienna Strangers M45-1 11:31 M45-1 11:47 M45-2 10:31
55162 Herwig Proske (1960) AUT OC Fürstenfeld M55-2 10:41 M55-2 10:43 M55-1 11:24 M55-1 11:52 M55-2 10:23
55632 Elisabeth Steinlechner (1959) AUT OC Fürstenfeld W55-1 11:39 W55-2 11:47 W55-2 10:32 W55-2 10:30 W55-3 11:10
60186 Paul Grün (1954) AUT OLG Stöck Wien M60-3 11:20 M60-1 10:36 M60-1 11:56 M60-1 12:01 M60-2 10:37
60649 Sigrid Grün (1954) AUT OLG Stöck Wien W60-1 11:38 W60-3 12:09
45093 Roland Reisenberger (1968) AUT Orienteering Klosterneuburg M45-2 09:59 M45-2 11:16 M45-2 12:04 M45-2 11:15 M45-2 11:23
45570 Guni Palme (1968) AUT Orienteering Klosterneuburg W45-2 10:43 W45-2 10:43 W45-1 12:03 W45-1 11:36 W45-2 09:36
50145 Georg Pregartner (1963) AUT SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn M50-1 09:16 M50-2 10:16 M50-1 10:10 M50-1 10:54 M50-3 11:49
50617 Brigitte Maget (1964) AUT SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn W50-1 10:18 W50-1 11:22 W50-1 12:15 W50-1 13:14 W50-2 09:52
60706 Inge Bosina (1956) AUT NF Wien W60-2 10:32 W60-2 12:22 W60-1 12:06 W60-1 11:48 W60-3 10:12
60302 Josef Hones (1954) AUT HSV Ried M60-2 11:18 M60-1 11:03 M60-3 11:24 M60-3 12:33 M60-1 11:29
75594 Ulrike Roder (1940) AUT HSV Ried W75-1 09:44 W75-1 11:42 W75-1 10:10 W75-1 10:37 W75-1 10:58
60718 Anna Haider (1956) AUT HSV Ried W60-2 10:50 W60-3 12:13 W60-1 11:37 W60-1 12:17 W60-3 10:36
60312 Hans Georg Gratzer (1956) AUT LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCK IMST M60-1 10:16 M60-3 12:06 M60-3 11:39 M60-3 12:18 M60-4 11:27
55695 Karin Lugsteiner (1957) AUT LAUFKLUB KOMPASS INNSBRUCK IMST W55-1 11:32 W55-2 12:23 W55-1 10:29 W55-1 10:33 W55-2 10:08
55266 Günter Kradischnig (1961) AUT OLC Graz M55-1 10:30 M55-2 10:33 M55-3 11:08 M55-3 12:05 M55-2 10:35
60322 Johannes Wechselberger (1956) AUT OL Kufstein M60-4 09:16 M60-4 12:08
65025 Viktor Kovalchuk (1947) BLR Standart M65-3 10:48 M65-3 11:39 M65-5 10:29 M65-5 10:45 M65-4 09:21
60514 Iryna Konan (1956) BLR Standart W60-1 11:45 W60-2 12:45 W60-3 12:05 W60-3 11:48 W60-2 10:56
55513 Nadezhda Klopovskaia (1959) BLR Standart W55-2 11:17 W55-2 13:06 W55-2 10:12 W55-2 10:50 W55-2 11:10
65026 Henadzi Niakhai (1949) BLR Standart M65-1 10:09 M65-4 10:28 M65-1 11:07 M65-1 10:08 M65-5 09:25
55514 Varyhina Svetlana (1960) BLR Standart W55-3 11:52 W55-1 11:15 W55-2 10:49 W55-2 10:13 W55-1 10:38
35010 Dmitry Mihalkin (1980) BLR Eridan OC M35-1 11:48 M35-1 12:47 M35-1 10:32 M35-1 10:46 M35-1 11:51
65057 Vladimir Boulbenov (1951) BLR Traktor OK M65-2 10:09 M65-3 12:08 M65-3 11:10 M65-3 10:05 M65-3 10:19
60542 Tatiana Rogovskaia (1953) BLR OK"Praleska" W60-3 11:22 W60-1 10:22 W60-1 12:15 W60-1 11:39 W60-1 10:56
50523 Hanna Sinelnikava (1962) BLR Standart W50-1 10:45 W50-2 11:44 W50-1 12:44 W50-1 12:45 W50-2 10:32
65555 Volha Vashchenka (1951) BLR Traktor OK W65-1 09:20 W65-1 10:03 W65-2 10:39 W65-2 10:38 W65-1 09:18
35511 Darya Polekshanova (1977) BLR Nemiga-Nord Nemiga-Nord W35-1 10:08 W35-1 12:30 W35-1 12:23 W35-1 13:10 W35-1 11:36
45523 Olga Kulik (1971) BLR Nemiga-Nord Nemiga-Nord W45-2 10:49 W45-1 11:56 W45-2 12:53 W45-2 12:27 W45-1 10:04
50038 Valery Denisov (1963) BLR Belaya Rus M50-2 11:37 M50-1 11:50 M50-2 10:23 M50-2 10:40 M50-1 11:13
50528 Natalia Denisova (1962) BLR Belaya Rus W50-2 09:29 W50-1 11:03 W50-2 12:43 W50-2 12:46 W50-1 09:48
55552 Alena Brok (1961) BLR Luserz W55-3 11:27 W55-2 11:43 W55-1 10:37 W55-1 10:25 W55-3 10:58
50039 Ryhor Latakurski (1964) BLR KSO Turlan M50-1 09:40 M50-2 10:22 M50-3 10:09 M50-3 10:54 M50-2 09:45
60081 Anatoli Labanouski (1952) BLR LUSERG M60-3 11:37 M60-2 10:42 M60-3 12:18 M60-3 11:39 M60-1 09:29
70544 Lidia Makarevich (1946) BLR OK "ERIDAN" W70-1 09:03 W70-1 11:21 W70-1 10:59 W70-1 11:52 W70-2 10:04
75049 Valeri Kiryakov (1939) BLR OK "ERIDAN" M75-2 09:03 M75-2 10:31 M75-2 11:19 M75-2 11:18 M75-2 10:01
40028 Vasili Kamisarenka (1973) BLR OK "ERIDAN" M40-1 09:38 M40-2 12:17 M40-2 12:30 M40-2 12:52 M40-2 09:49
60561 Sviatlana Atamanovich (1956) BLR Turlan W60-2 10:39 W60-2 12:31 W60-3 11:35 W60-3 12:18 W60-1 09:42
75050 Uladzimir Kandratsyeu (1938) BLR Belaya Rus M75-1 09:39 M75-2 10:51 M75-2 10:48 M75-2 11:49 M75-2 09:19
65568 Tatsiana Kandratsyeva (1947) BLR Belaya Rus W65-2 10:00 W65-3 12:01 W65-1 10:16 W65-1 11:02 W65-3 10:12
35021 Peter Balabanov (1978) BLR Kamvol M35-1 11:59 M35-1 12:35 M35-1 11:00 M35-1 10:18 M35-1 11:19
55071 Yury Aliakseyeu (1958) BLR BNTU Minsk M55-1 10:03 M55-2 10:12 M55-1 12:09 M55-1 11:07 M55-2 09:27
45529 Volha Aliakseyeva (1971) BLR BNTU Minsk W45-2 10:25 W45-2 10:35 W45-2 12:29 W45-2 12:51 W45-2 09:58
60100 Aliaksandr Poliak (1955) BLR BNTU Minsk M60-2 11:38 M60-4 12:06
50535 Irina Macrak (1962) BLR BNTU Minsk W50-2 09:55 W50-2 11:39 W50-2 13:06 W50-2 12:23 W50-2 09:50
60101 Igor Iakavkin (1956) BLR BNTU Minsk M60-4 09:17 M60-2 10:23 M60-3 11:49 M60-3 12:08 M60-2 09:45
55072 Grigoriy Senchenko (1958) BLR BNTU Minsk M55-3 11:23 M55-3 11:50 M55-3 11:01
65129 Henadzi Arekhau (1951) BLR BNTU Minsk M65-4 10:02 M65-4 10:27 M65-4 10:57 M65-4 10:18 M65-3 09:31
50050 Andrei Marozau (1964) BLR Belaya Rus M50-3 11:25 M50-2 10:06 M50-1 10:39 M50-1 10:25 M50-3 11:15
60582 Tatsiana Straltsova (1953) BLR LUSERG W60-3 10:48 W60-2 12:29 W60-2 11:49 W60-2 12:05 W60-2 09:06
55568 Liudmila Yanshyna (1957) BLR Belaya Rus W55-2 11:52 W55-2 12:36 W55-3 10:47 W55-3 10:14 W55-2 11:00
65623 Zinaida Loika (1947) BLR Lytkarino W65-2 09:52 W65-3 12:19 W65-2 10:43 W65-2 10:34 W65-3 11:20
60147 Ivan Maroz (1955) BLR KO "KAMERTON" M60-1 10:20 M60-2 10:56 M60-1 12:05 M60-1 11:52 M60-2 11:01
35032 Pavel Krasko (1980) BLR Kamvol M35-1 11:36 M35-1 12:43 M35-1 11:12 M35-1 10:06 M35-1 11:41
50614 Liudmila Melnikava (1962) BLR W50-1 11:11 W50-1 10:56 W50-1 13:10 W50-1 12:19 W50-2 10:48
40091 Siarhei Patsaluyeu (1973) BLR Nemiga-Nord M40-2 11:45 M40-2 12:47 M40-2 12:40 M40-2 12:42 M40-2 09:09
40548 Aleksandra Kondrateva (1974) BLR Zeos W40-1 10:22 W40-1 12:16 W40-1 12:24 W40-1 13:13 W40-1 11:12
35056 Dmitri Mironov (1980) BLR Zeos M35-2 10:16 M35-1 12:50
40104 Siarhei Melnik (1975) BLR SCO Orion M40-2 11:19 M40-2 12:51 M40-1 12:50 M40-1 12:36 M40-2 10:03
50166 Vladimir Vasilenok (1965) BLR Orion M50-3 11:58 M50-1 11:57 M50-3 10:45 M50-3 10:18 M50-1 11:39
45595 Olga Titenkova (1968) BLR Orion W45-1 11:44 W45-2 10:40 W45-1 11:55 W45-1 11:44 W45-2 09:10
45121 Andrei Murashka (1968) BLR Orion M45-1 10:56 M45-1 11:22 M45-1 11:09 M45-1 12:09 M45-1 11:07
35072 Siarhei Zakharchuk (1977) BLR Nemiga-Nord Nemiga-Nord M35-2 10:40 M35-2 12:10 M35-1 10:16 M35-1 11:02 M35-2 11:03
35075 Andrei Yakauleu (1981) BLR OC Baklan M35-2 10:30 M35-1 12:12 M35-1 10:47 M35-1 10:31 M35-2 11:31
55688 Alena Lebiadzeva (1960) BLR OC BSU W55-1 11:53 W55-1 10:28 W55-3 10:23 W55-3 10:38 W55-2 11:06
65367 Anatol Bukavets (1950) BLR SK Tri-o M65-5 11:03 M65-5 11:28 M65-2 11:08 M65-2 10:07 M65-5 09:17
60033 Roger Hendrickx (1953) BEL K.O.L. M60-1 10:45 M60-1 11:34 M60-2 12:26 M60-2 11:31 M60-1 10:15
45527 Katri Haataja (1968) BEL TROL PWT Travel W45-1 11:17 W45-1 11:33 W45-1 11:29 W45-1 12:10 W45-1 09:22
40528 Aline Hermans (1974) BEL FRSO-Belgium W40-1 10:31 W40-1 12:27 W40-1 12:39 W40-1 12:58 W40-1 11:20
50074 Jean-Philippe Lovens (1964) BEL FRSO-Belgium M50-2 11:56 M50-1 11:47 M50-2 10:03 M50-2 11:00 M50-1 10:07
65184 Freddy Sillien (1947) BEL FRSO-Belgium M65-2 09:02 M65-1 11:09 M65-1 10:36 M65-1 10:39 M65-1 10:17
40042 Patrick Hock (1974) BEL FRSO-Belgium M40-2 11:11 M40-2 12:39 M40-1 12:28 M40-1 12:58 M40-2 10:19
40043 Michael Hock (1973) BEL FRSO-Belgium M40-1 09:53 M40-2 12:52 M40-2 13:10 M40-2 12:12 M40-2 10:21
40044 Nicolas Sillien (1975) BEL FRSO-Belgium M40-1 09:17 M40-1 12:17 M40-2 12:35 M40-2 12:47 M40-1 10:45
40045 Alain Mazy (1974) BEL FRSO-Belgium M40-2 12:01 M40-1 12:22 M40-2 12:16 M40-2 13:06 M40-1 09:53
40046 Frédéric Pascon (1973) BEL FRSO-Belgium M40-1 09:35 M40-2 12:38 M40-2 12:52 M40-2 12:30 M40-2 09:57
40047 Guido Lenges (1974) BEL FRSO-Belgium M40-2 11:46 M40-1 12:18 M40-1 13:05 M40-1 12:21 M40-2 11:07
50075 Robert Theiss (1965) BEL FRSO-Belgium M50-1 09:17 M50-1 11:49 M50-1 10:11 M50-1 10:53 M50-1 11:11
55114 André Pierlot (1959) BEL FRSO-Belgium M55-2 11:10 M55-2 10:52 M55-2 11:57 M55-2 11:18 M55-2 10:17
55115 Patrick Mossoux (1960) BEL FRSO-Belgium M55-1 11:03 M55-1 11:11 M55-3 11:35 M55-3 11:38 M55-2 10:19
55116 Xavier Moris (1957) BEL FRSO-Belgium M55-2 10:28 M55-3 12:15 M55-4 11:43 M55-4 11:26 M55-3 09:45
55117 Michel Tilkin (1958) BEL FRSO-Belgium M55-3 10:39 M55-3 12:25 M55-1 11:43 M55-1 11:33 M55-3 09:13
55118 Felipe Martos Sanchez (1959) BEL FRSO-Belgium M55-1 10:38 M55-3 11:50 M55-2 11:12 M55-2 12:03 M55-3 09:37
55119 Jacques Florin (1961) BEL FRSO-Belgium M55-3 11:00 M55-3 11:37 M55-4 11:18 M55-4 11:51 M55-3 09:39
60148 Bruno Vandermeulen (1953) BEL FRSO-Belgium M60-3 11:47 M60-2 10:10 M60-1 12:30 M60-1 11:27 M60-3 09:15
60149 Jacques Hofmans (1956) BEL FRSO-Belgium M60-2 11:50 M60-2 10:29 M60-4 11:39 M60-4 12:17 M60-2 09:55
65185 Michel Poulain (1947) BEL FRSO-Belgium M65-1 09:11 M65-4 10:58 M65-3 10:38 M65-3 10:37 M65-5 10:19
70176 Heinrich Eicher (1945) BEL FRSO-Belgium M70-4 11:22 M70-2 10:56 M70-3 12:03 M70-3 11:05 M70-4 13:31
70177 Jean-Pierre Van Der Cruys (1942) BEL FRSO-Belgium M70-2 09:47 M70-4 10:55 M70-2 12:44 M70-2 12:18 M70-4 12:39
35519 Valérie Clissen (1977) BEL FRSO-Belgium W35-1 10:23 W35-2 12:35 W35-1 12:31 W35-1 13:02 W35-2 11:30
40529 Christel Poulain (1972) BEL FRSO-Belgium W40-1 10:47 W40-2 12:35
40530 Kerstin Buchacker (1968) BEL FRSO-Belgium W40-1 11:19 W40-2 12:45 W40-1 12:58 W40-1 12:40 W40-2 10:28
55600 Dominique Liesse (1959) BEL FRSO-Belgium W55-3 11:22 W55-2 12:04
55601 Hedwige Lejeune (1960) BEL FRSO-Belgium W55-2 11:55 W55-1 11:20 W55-1 10:54 W55-1 10:08 W55-1 09:24
55602 Jenny Buelens (1960) BEL FRSO-Belgium W55-1 12:15 W55-2 12:20 W55-2 10:45 W55-2 10:17 W55-2 09:16
60618 Ann Herm (1956) BEL FRSO-Belgium W60-1 11:53 W60-3 12:02 W60-1 12:18 W60-1 11:36 W60-3 09:06
60619 Bernadette Vandermeulen (1954) BEL FRSO-Belgium W60-2 11:13 W60-1 10:30 W60-2 12:03 W60-2 11:51 W60-3 09:46
70585 Monique Deffense (1945) BEL FRSO-Belgium W70-1 09:08 W70-1 12:24 W70-1 11:04 W70-1 11:47 W70-1 10:24
60154 Paul Bolsens (1955) BEL Trol Belgium M60-4 09:45 M60-4 12:44 M60-3 12:30 M60-3 11:27 M60-4 10:45
60620 Lily-Anne Cole (1954) BEL Trol Belgium W60-2 10:49 W60-2 12:52 W60-2 12:23 W60-2 11:31 W60-3 09:42
70214 Van Collie Claude (1942) BEL FRSO M70-4 11:53 M70-4 10:42 M70-1 12:54 M70-1 12:02 M70-4 13:27
70299 Mark Van Bruggen (1946) BEL Trol Belgium Trol Belgium M70-1 09:38 M70-4 10:04 M70-5 12:12 M70-5 12:53 M70-4 10:45
40087 Rik Van Bruggen (1973) BEL Trol Belgium Trol Belgium M40-2 11:29 M40-2 12:21 M40-1 12:44 M40-1 12:42 M40-2 09:55
45136 Alain Colle (1969) BEL FRSO-Belgium M45-1 10:59 M45-2 11:03 M45-1 11:12 M45-1 12:06 M45-2 10:29
40559 Lisette Flagothier (1973) BEL FRSO-Belgium W40-1 11:05 W40-2 12:43 W40-1 13:11 W40-1 12:27 W40-2 10:12
40018 Luiz Fernando Marquete (1974) BRA COGA M40-1 09:03 M40-2 12:00 M40-1 12:13 M40-1 13:13 M40-2 09:47
55576 Ana Cintra (1957) BRA CODIV W55-1 11:23 W55-2 12:11 W55-1 10:06 W55-1 10:56 W55-3 11:32
45148 Valdir Babolin (1968) BRA COTi M45-1 11:00 M45-1 11:14 M45-1 11:15 M45-1 12:03 M45-2 10:37
65392 Roberto Dias Torres (1948) BRA COPA M65-1 09:04 M65-4 10:48 M65-1 10:05 M65-1 11:09 M65-4 09:23
40567 Elaine Lenz (1975) BRA ADAAN W40-1 10:27 W40-1 12:17 W40-1 12:31 W40-1 13:06 W40-1 11:24
45034 Ivaylo Ivanov (1971) BUL BEGUN M45-1 10:49 M45-2 10:49 M45-2 11:20 M45-2 11:59 M45-2 09:59
40513 Petya Ivanova (1973) BUL BEGUN W40-1 10:17 W40-2 12:30
50043 Tsvetan Todorov (1966) BUL BEGUN M50-3 11:36 M50-1 12:06 M50-2 10:46 M50-2 10:17 M50-1 11:31
45526 Daniela Kamenova (1971) BUL BEGUN W45-2 10:39 W45-2 10:17
35517 Elka Dimitrova (1977) BUL VALDI W35-1 10:17 W35-2 12:31
50136 Rumen Kateliev (1962) BUL Begun - Varna M50-1 09:49 M50-2 10:55 M50-1 10:52 M50-1 10:12 M50-2 11:35
55213 Stoyan Dachev (1957) BUL Brown team Bulgarian masters team M55-1 10:08 M55-2 11:18 M55-1 11:14 M55-1 12:02 M55-2 11:43
45586 Margarita Todorova (1968) BUL Brown team Bulgarian masters team W45-1 11:57 W45-2 10:04 W45-2 12:18 W45-2 13:02 W45-2 09:26
60258 Dimitar Dimitrov (1955) BUL Brown team Bulgarian masters team M60-1 09:46 M60-2 10:36 M60-1 11:35 M60-1 12:22 M60-3 10:59
55667 Petya Dimitrova (1957) BUL Brown team Bulgarian masters team W55-1 11:31 W55-1 11:01 W55-1 10:19 W55-1 10:43 W55-1 09:18
50618 Elvina Ivanova (1965) BUL Brown team Bulgarian masters team W50-1 10:20 W50-1 10:58 W50-1 12:16 W50-1 13:13 W50-2 10:12
45116 Krasimir Kolev (1969) BUL Brown team Bulgarian masters team M45-1 11:53 M45-1 11:25 M45-1 09:51
50158 Vassil Stoyanov (1965) BUL Murgash 77 PWT Travel M50-2 12:03 M50-1 10:59 M50-3 10:22 M50-3 10:41 M50-2 10:21
40130 Plamen Iordanov (1974) BUL Valdi Sofia M40-2 11:04 M40-2 13:01 M40-1 12:22 M40-1 13:04 M40-2 10:39
70543 Margaret Ellis (1946) CAN Vancouver Orienteering W70-1 09:02 W70-1 11:42 W70-1 10:58 W70-1 11:53 W70-1 10:18
70080 Brian Ellis (1944) CAN Vancouver Orienteering M70-1 09:02 M70-1 12:18 M70-2 12:17 M70-2 12:45 M70-2 09:13
75582 Irene Jensen (1938) CAN Loup Garou W75-1 10:04 W75-1 10:43 W75-2 11:12
40572 Vanessa Ulate (1972) CRI San José OC WWOP W40-1 10:52 W40-2 12:44
40029 Damir Gobec (1972) CRO OK Vihor M40-1 09:08 M40-1 11:39
40518 Ivana Gobec (1973) CRO OK Vihor W40-1 10:18 W40-2 12:49
80011 Jaroslav Havlik (1936) CZE SC Jicin M80-1 11:22 M80-1 11:44 M80-1 10:20 M80-1 10:23 M80-2 11:07
40508 Jana Škorpilová (1974) CZE SC JIČÍN W40-1 11:00 W40-1 12:23 W40-1 12:40 W40-1 12:57 W40-1 11:08
55036 Zdeněk Jakobi (1957) CZE SKOB Havířov Hana Orienteering M55-1 11:17 M55-1 10:47 M55-4 11:10 M55-4 11:59 M55-2 11:25
50030 Tomas Sochor (1963) CZE SKOB Havířov Hana Orienteering M50-3 11:51 M50-2 11:18 M50-1 10:23 M50-1 10:41 M50-2 11:11
50524 Hana Sochorova (1962) CZE SKOB Havířov Hana Orienteering W50-2 09:40 W50-2 11:47 W50-2 12:19 W50-2 13:10 W50-2 09:18
70059 Karel Benes (1942) CZE SKOB Havířov Hana Orienteering M70-3 10:10 M70-3 10:17 M70-1 12:24 M70-1 12:32 M70-4 13:07
55039 Lubomir Hosek (1961) CZE South Bohemian O-Masters Team M55-1 10:52 M55-1 11:08 M55-2 11:24 M55-2 11:51 M55-3 11:23
55040 Zdenek Blabla (1959) CZE South Bohemian O-Masters Team M55-2 11:17 M55-2 10:16 M55-2 11:53 M55-2 11:22 M55-2 09:37
65065 Josef Rychtecky (1948) CZE South Bohemian O-Masters Team M65-2 09:05 M65-4 10:21 M65-1 10:53 M65-1 10:22 M65-4 11:13
50525 Darja Kovarickova (1963) CZE South Bohemian O-Masters Team W50-2 09:09 W50-2 11:27 W50-2 12:14 W50-2 13:15 W50-2 09:22
50526 Vladislava Troupova (1963) CZE South Bohemian O-Masters Team W50-1 10:50 W50-2 12:16 W50-1 12:23 W50-1 13:06 W50-1 09:22
55041 Jiri Gawel (1957) CZE Expres Czech Team M55-3 11:12 M55-3 12:01 M55-4 11:56 M55-4 11:13 M55-3 09:51
60055 Vladimir John (1955) CZE Expres Czech Team M60-1 09:55 M60-4 12:13 M60-3 12:01 M60-3 11:56 M60-2 09:37
60569 Alena Rosecká (1956) CZE SKP Žďár nad Sázavou W60-3 10:57 W60-1 11:34 W60-2 11:26 W60-2 12:28 W60-1 10:46
65119 Pavel Kříž (1948) CZE SKP Žďár nad Sázavou M65-5 11:13 M65-3 12:31 M65-5 10:17 M65-5 10:57 M65-4 09:51
65582 Zdenka Křížová (1950) CZE SKP Žďár nad Sázavou W65-3 10:55 W65-2 12:36 W65-1 11:07 W65-1 10:11 W65-2 09:34
60098 Zdeněk Fiala (1955) CZE KOB TRETRA Praha M60-3 11:21 M60-2 10:50 M60-2 11:27 M60-2 12:30 M60-3 10:05
55561 Jana Mašková (1959) CZE OOB TJ Turnov W55-2 11:16 W55-2 12:48 W55-1 10:35 W55-1 10:27 W55-3 11:08
50052 Petr Valach (1965) CZE OK Lokomotiva Pardubice M50-2 11:41 M50-1 11:02 M50-3 10:54 M50-3 10:09 M50-1 09:21
50054 Roman Koucky (1963) CZE Ekonom Praha M50-1 09:25 M50-1 11:43 M50-2 10:05 M50-2 10:58 M50-1 11:37
40523 Romana Zaborilova (1974) CZE Sokol Jenisovice W40-1 10:38 W40-1 12:21 W40-1 12:59 W40-1 12:39 W40-1 11:30
40524 Marie Podrabska (1974) CZE Slavia Liberec W40-1 11:16 W40-1 12:04 W40-1 13:15 W40-1 12:23 W40-1 11:10
60117 Miroslav Folprecht (1955) CZE OOB TJ Turnov M60-1 10:26 M60-1 11:18 M60-1 11:39 M60-1 12:18 M60-1 11:01
65147 Jiri Provaznik (1951) CZE OOB TJ Turnov M65-4 09:59 M65-3 12:00 M65-2 10:54 M65-2 10:21 M65-4 10:15
75087 Miroslav Beránek (1939) CZE OK JISKRA NOVY BOR M75-2 09:49 M75-2 11:40 M75-1 11:29 M75-1 11:12 M75-2 10:41
80039 Jaroslav Krtensky (1936) CZE OK JISKRA NOVY BOR M80-1 10:54 M80-2 10:40 M80-1 10:41 M80-1 10:02 M80-1 09:21
45052 Marek Filičko (1971) CZE OK Lokomotiva Pardubice M45-2 09:25 M45-1 11:43 M45-2 11:08 M45-2 12:11 M45-2 11:43
70174 Zdenko Prochazka (1943) CZE Kotlarka Praha M70-2 09:19 M70-2 10:24 M70-3 11:40 M70-3 11:28 M70-3 09:15
55599 Eva Sladkova (1957) CZE Tehov W55-3 11:44 W55-2 13:07 W55-2 10:08 W55-2 10:54 W55-2 09:10
65186 Miroslav Horáček (1950) CZE Slavia Liberec orienteering Slavia Liberec orienteering M65-2 09:34 M65-3 12:03 M65-4 10:40 M65-4 10:35 M65-2 10:35
65629 Stanislava Horáčková (1949) CZE Slavia Liberec orienteering Slavia Liberec orienteering W65-2 10:22 W65-1 10:01 W65-3 10:55 W65-3 10:22 W65-2 11:20
65187 Petr Karmazín (1949) CZE Slavia Liberec orienteering Slavia Liberec orienteering M65-5 10:49 M65-2 11:14 M65-1 11:11 M65-1 10:04 M65-2 10:19
65630 Ivana Karmazínová (1951) CZE Slavia Liberec orienteering Slavia Liberec orienteering W65-3 11:18 W65-2 11:51 W65-3 10:31 W65-3 10:46 W65-2 10:56
65188 Oldřich Přinda (1951) CZE Slavia Liberec orienteering Olda and Premek Ltd. M65-3 10:50 M65-1 11:15 M65-5 11:01 M65-5 10:13 M65-1 10:05
60150 Přemek Škoda (1953) CZE Slavia Liberec orienteering Olda and Premek Ltd. M60-2 10:51 M60-1 10:35 M60-2 12:08 M60-2 11:49 M60-2 11:43
65718 Ivana Ulehlova (1951) CZE Hana Orienteering Hana Orienteering W65-1 10:09 W65-1 10:42 W65-1 10:27 W65-1 10:51 W65-1 10:40
75166 Zdenek Ulehla (1940) CZE Hana Orienteering Hana Orienteering M75-3 10:19 M75-2 11:14 M75-2 11:20 M75-2 11:17 M75-2 10:55
65301 Zdenek Koc (1947) CZE Hana Orienteering Hana Orienteering M65-3 09:57 M65-2 10:17 M65-4 11:04 M65-4 10:11 M65-2 09:25
55651 Ada Kucharova (1958) CZE Hana Orienteering Hana Orienteering W55-2 11:49 W55-1 10:38 W55-3 10:22 W55-3 10:39 W55-1 09:58
55652 Sarka Gabrielova (1959) CZE Hana Orienteering Hana Orienteering W55-1 11:49 W55-2 13:02 W55-2 10:46 W55-2 10:16 W55-3 11:36
65302 Pavel Stehno (1949) CZE Hana Orienteering Hana Orienteering M65-1 09:53 M65-3 12:37 M65-5 10:42 M65-5 10:32 M65-2 09:27
65719 Hana Stehnova (1951) CZE Hana Orienteering Hana Orienteering W65-1 09:35 W65-2 11:43 W65-2 10:23 W65-2 10:54 W65-2 10:00
55192 Robert Zdrahal (1957) CZE Hana Orienteering Hana Orienteering M55-3 10:29 M55-1 10:58 M55-1 11:59 M55-1 11:17 M55-1 09:51
60228 Tomas Zdrahal (1953) CZE Hana Orienteering Hana Orienteering M60-3 10:59 M60-2 10:22 M60-4 11:51 M60-4 12:05 M60-2 10:11
60682 Ivana Mrazkova (1956) CZE Hana Orienteering Hana Orienteering W60-3 11:32 W60-1 11:04 W60-3 12:16 W60-3 11:37 W60-3 09:40
65303 Ales Procházka (1947) CZE Hana Orienteering Hana Orienteering M65-2 09:59 M65-4 11:09 M65-3 10:29 M65-3 10:46 M65-4 10:27
60683 Jitka Stablova (1953) CZE Hana Orienteering Hana Orienteering W60-1 11:22 W60-1 10:17 W60-3 11:43 W60-3 12:10 W60-2 10:26
60684 Jana Eremiasova (1954) CZE Hana Orienteering Hana Orienteering W60-2 10:21 W60-2 12:46 W60-1 11:48 W60-1 12:06 W60-3 09:24
60229 Zdenek Precek (1952) CZE Hana Orienteering Hana Orienteering M60-4 09:54 M60-2 10:31 M60-1 12:14 M60-1 11:43 M60-3 09:55
60685 Nada Zavadilova (1954) CZE Hana Orienteering Hana Orienteering W60-2 10:59 W60-2 11:49 W60-2 12:08 W60-2 11:46 W60-2 10:30
65720 Veroslava Kupcova (1948) CZE Hana Orienteering Hana Orienteering W65-2 09:41 W65-2 12:14 W65-2 11:07 W65-2 10:10 W65-2 10:12
70292 Bretislav Koc (1944) CZE Hana Orienteering Hana Orienteering M70-3 10:02 M70-4 10:16 M70-4 11:40 M70-4 11:06 M70-4 10:43
40078 Jiří Silnoušek (1972) CZE Hana Orienteering Hana Orienteering M40-2 11:26 M40-2 12:19 M40-1 12:49 M40-1 12:37 M40-2 09:35
65304 Jaroslav Jirásek (1947) CZE Hana Orienteering Hana Orienteering M65-3 10:31 M65-2 10:32 M65-4 10:14 M65-4 11:01 M65-4 10:29
45105 Martin Smolka (1971) CZE Hana Orienteering Hana Orienteering M45-1 11:37 M45-1 11:28 M45-1 11:34 M45-1 11:44 M45-1 09:43
55193 Vaclav Petr (1958) CZE Hana Orienteering Hana Orienteering M55-2 10:25 M55-3 12:12 M55-4 11:36 M55-4 11:33 M55-3 11:03
55194 Milan Visna (1959) CZE Hana Orienteering Hana Orienteering M55-3 10:53 M55-2 10:32 M55-3 11:45 M55-3 11:28 M55-3 11:17
60230 Frantisek Chromcak (1952) CZE Hana Orienteering Hana Orienteering M60-3 11:57 M60-4 12:23 M60-4 12:12 M60-4 11:44 M60-4 11:13
65305 Jaromir Burianek (1947) CZE Hana Orienteering Hana Orienteering M65-5 11:28 M65-2 10:59 M65-2 10:31 M65-2 10:44 M65-2 10:21
80064 Alois Laznicka (1936) CZE Hana Orienteering Hana Orienteering M80-1 11:03 M80-1 11:46 M80-2 10:28 M80-2 10:38 M80-1 10:27
65306 Antonin Peska (1948) CZE Hana Orienteering Hana Orienteering M65-1 09:16 M65-3 12:17 M65-1 10:16 M65-1 10:59 M65-2 10:59
40079 Tomas Jandera (1973) CZE Hana Orienteering Hana Orienteering M40-1 09:54 M40-2 12:04 M40-2 12:23 M40-2 12:59 M40-2 10:01
35539 Marketa Janderova (1977) CZE Hana Orienteering Hana Orienteering W35-1 10:36 W35-2 12:27 W35-1 12:54 W35-1 12:39 W35-2 11:20
50133 Petr Masek (1965) CZE OK JISKRA NOVY BOR M50-3 10:12 M50-3 10:51 M50-2 09:33
80067 Pavel Masek (1936) CZE OK JISKRA NOVY BOR M80-2 10:45 M80-2 10:21 M80-2 11:41
65321 Josef Rancak (1950) CZE OK JISKRA NOVY BOR M65-3 11:00 M65-3 10:15 M65-3 10:09
50154 Petr Vobornik (1966) CZE SK Chotebor M50-1 09:51 M50-1 11:10 M50-3 10:36 M50-3 10:27 M50-2 10:57
50172 Miroslav Sklenar (1963) CZE AOP M50-3 12:11 M50-2 10:54 M50-1 10:46 M50-1 10:18 M50-2 09:23
55246 Frantisek Albert (1958) CZE Hana Orienteering Hana Orienteering M55-2 10:48 M55-3 11:45 M55-1 11:33 M55-1 11:43 M55-3 09:05
45602 Jitka Fajkusova (1967) CZE Hana Orienteering Hana Orienteering W45-2 10:31 W45-2 10:21 W45-2 12:36 W45-2 12:44 W45-2 10:14
60305 Jan Hrouza (1954) CZE Hana Orienteering Hana Orienteering M60-2 11:25 M60-2 11:13 M60-3 12:36 M60-3 11:21 M60-2 10:41
35080 Jan Hrouza (1981) CZE Hana Orienteering Hana Orienteering M35-2 10:07 M35-1 12:10 M35-1 10:42 M35-1 10:36 M35-2 11:07
50186 Miroslav Chmelar (1962) CZE Hana Orienteering Hana Orienteering M50-3 11:27 M50-2 10:48 M50-2 10:54 M50-2 10:09 M50-2 10:13
65374 Oldrich Pilc (1951) CZE Hana Orienteering Hana Orienteering M65-4 09:25 M65-4 10:51 M65-3 10:05 M65-3 11:10 M65-5 10:13
70682 Milada Zmekova (1944) CZE Hana Orienteering Hana Orienteering W70-2 09:29 W70-2 10:33 W70-2 10:56 W70-2 10:54 W70-2 11:38
50187 Vladimir Soldan (1965) CZE Hana Orienteering Hana Orienteering M50-2 12:05 M50-1 11:08 M50-2 10:31 M50-2 10:32 M50-1 09:25
45603 Ivana Kasparova (1969) CZE Hana Orienteering Hana Orienteering W45-1 11:41 W45-1 11:51 W45-1 11:52 W45-1 11:47 W45-1 09:46
60313 Tom Novak (1955) CZE OK Doksy OK Doksy M60-4 09:29 M60-3 12:29 M60-3 11:25 M60-3 12:32 M60-3 10:39
55696 Pavla Novakova (1959) CZE OK Doksy OK Doksy W55-3 11:25 W55-2 12:52 W55-3 10:46 W55-3 10:15 W55-2 09:12
55267 Tomas Vaclavek (1958) CZE SKI OB Sternberk Hanaorienteering M55-1 10:26 M55-1 11:41 M55-3 11:17 M55-3 11:56 M55-2 11:23
75209 Jan Mikulecký (1938) CZE OK99 Hradec Králové M75-1 09:43 M75-1 11:27 M75-3 12:01 M75-3 12:57 M75-2 11:03
70518 Aase Neregaard (1942) DEN Tisvilde Hegn OK W70-1 09:22 W70-1 11:51 W70-1 11:53 W70-1 10:58 W70-2 12:54
75021 Egon Neregaard (1938) DEN No club membership M75-1 09:48 M75-1 11:51 M75-3 12:34 M75-3 12:24 M75-1 10:13
75027 Bendt Frandsen (1937) DEN Farum OK M75-3 10:10 M75-2 10:50 M75-3 12:05 M75-3 12:53 M75-2 10:57
70527 Inge Jørgensen (1945) DEN OK Roskilde W70-2 09:23 W70-1 12:31 W70-3 11:56 W70-3 11:56 W70-1 11:22
70041 Ole Svendsen (1943) DEN OK Roskilde M70-1 09:44 M70-4 10:24 M70-5 12:20 M70-5 12:45 M70-4 10:55
50020 Jesper Borsting (1963) DEN Herlufsholm OK M50-1 09:58 M50-2 10:19 M50-2 10:11 M50-2 10:52 M50-3 11:33
65048 Stig Andersen (1953) DEN Herlufsholm M65-4 09:48 M65-2 10:45 M65-2 10:30
65532 Merete Ravnshøj Andersen (1951) DEN Herlufsholm W65-2 09:36 W65-1 10:34 W65-2 10:20 W65-2 10:57 W65-2 09:18
70048 Ole Christiansen (1946) DEN Farum OK M70-4 11:09 M70-2 10:31 M70-4 10:54 M70-4 11:52 M70-4 12:53
60037 Lars Hanghøj Petersen (1955) DEN Ballerup OK M60-4 10:04 M60-1 11:01 M60-4 12:21 M60-4 11:35 M60-2 11:07
60531 Johanne Lind (1954) DEN Ballerup OK W60-2 10:26 W60-2 12:43 W60-3 12:19 W60-3 11:34 W60-2 10:08
70056 Mogens Hansen (1942) DEN OK Skaermen M70-3 09:37 M70-1 12:35 M70-2 12:52 M70-2 12:10 M70-2 11:03
70532 Ruth Hansen (1945) DEN OK Skaermen W70-1 09:54 W70-1 11:24 W70-1 11:26 W70-1 11:25 W70-2 11:42
70533 Lisbeth Jensen (1944) DEN OK Skaermen W70-3 09:47 W70-1 11:56 W70-2 10:48 W70-2 11:02 W70-2 12:32
70057 Svend Erik Jensen (1945) DEN OK Skaermen M70-2 09:29 M70-4 10:25 M70-1 12:33 M70-1 12:23 M70-4 11:35
65062 Janne Brunstedt (1948) DEN OK Roskilde M65-5 11:17 M65-1 11:07 M65-4 11:08 M65-4 10:07 M65-1 10:13
55539 Jette Kreiberg (1957) DEN OK Roskilde W55-2 11:39 W55-2 12:09 W55-2 10:15 W55-2 10:47 W55-3 11:22
65064 Jørgen Jørgensen (1951) DEN Silkeborg OK M65-4 10:10 M65-2 10:18 M65-5 11:08 M65-5 10:06 M65-4 11:11
65080 Jimmy Hoen (1950) DEN Ballerup Orienterings Klub M65-2 09:45 M65-3 11:38 M65-4 10:47 M65-4 10:28 M65-4 11:09
55549 Ellen Kühn Jensen (1958) DEN Ballerup Orienterings Klub W55-1 12:07 W55-2 12:05 W55-3 10:48 W55-3 10:13 W55-2 09:54
65083 Gunnar Grue-Sørensen (1950) DEN Køge OK M65-3 10:08 M65-1 11:05 M65-5 10:21 M65-5 10:53 M65-1 10:25
65559 Gerda Christiansen (1951) DEN Køge OK W65-1 09:57 W65-1 10:21 W65-1 10:50 W65-1 10:28 W65-3 09:42
60084 Max Prang (1955) DEN Fredensborg OK PWT Travel M60-1 10:37 M60-1 10:58 M60-3 11:33 M60-3 12:24 M60-2 10:33
75525 Susan Kristine Tamberg (1938) DEN Ballerup OK PWT Travel W75-2 10:39 W75-2 11:00 W75-2 10:09 W75-2 10:37 W75-2 11:34
80021 Gunnar Tamberg (1936) DEN Ballerup OK PWT Travel M80-1 10:24 M80-2 10:32 M80-1 10:10 M80-1 10:33 M80-2 12:07
75055 Govert Heede (1938) DEN Ballerup OK PWT Travel M75-2 09:41 M75-2 11:31 M75-2 11:30 M75-2 11:07 M75-2 09:25
80024 Holger Karlsmose (1936) DEN Farum OK M80-1 10:28 M80-1 11:13 M80-1 10:19 M80-1 10:24 M80-1 09:13
65148 Niels Landsperg (1947) DEN Tisvilde Hegn OK M65-4 09:18 M65-2 10:48 M65-2 11:12 M65-2 10:03 M65-3 09:27
60120 Peter Wraa-Hansen (1952) DEN Tisvilde Hegn OK M60-2 11:35 M60-3 11:35 M60-4 11:27 M60-4 12:29 M60-3 10:01
55102 Arne Kristensen (1959) DEN Herlufsholm M55-1 10:39 M55-2 11:12 M55-2 11:38 M55-2 11:37 M55-2 11:21
60624 Annlou Husen (1954) DEN Farum OK W60-3 11:41 W60-1 10:40 W60-2 11:31 W60-2 12:23 W60-2 11:36
65196 Ole Husen (1948) DEN Farum OK M65-1 09:48 M65-4 11:03 M65-4 10:21 M65-4 10:54 M65-4 10:39
50576 Annette Bonde (1962) DEN Ballerup OK W50-2 09:46 W50-1 11:41 W50-1 13:03 W50-1 12:26 W50-1 09:42
55153 Gregers Jørgensen (1957) DEN Ballerup OK M55-3 10:42 M55-1 10:43 M55-4 11:14 M55-4 11:55 M55-2 10:29
60176 Finn Petersen (1953) DEN OK Roskilde M60-3 11:05 M60-2 11:18 M60-4 11:57 M60-4 11:59 M60-3 10:25
60638 Annette Petersen (1954) DEN OK Roskilde W60-1 11:35 W60-1 10:23 W60-1 11:55 W60-1 11:59 W60-2 09:04
75109 Bjørn Helstrup (1941) DEN Fredensborg Orienteringsklub M75-3 11:00 M75-2 10:17 M75-1 11:44 M75-1 10:57 M75-2 09:41
75557 Jytte Eltang Jørgensen (1941) DEN FSK-Orientering Per Nordahl AB W75-2 10:20 W75-2 10:56 W75-1 10:27 W75-1 10:20 W75-2 10:44
70631 Inger Jensen (1942) DEN FSK-Orientering Per Nordahl AB W70-3 09:28 W70-2 11:13 W70-3 12:15 W70-3 11:37 W70-2 10:58
65695 Kirsten Ellekilde (1948) DEN Helsingørs SOK Per Nordahl AB W65-3 11:17 W65-1 10:50 W65-3 10:51 W65-3 10:26 W65-3 11:16
60672 Lisbet Hansen (1953) DEN FSK Orientering Per Nordahl AB W60-2 11:08 W60-2 11:55 W60-3 11:48 W60-3 12:05 W60-3 10:40
85019 Peter Larsen (1931) DEN Helsingørs SOK Per Nordahl AB M85-1 09:02 M85-1 11:04 M85-1 10:48 M85-1 10:39 M85-1 09:31
75145 Flemming Larsen (1940) DEN Helsingørs SOK Per Nordahl AB M75-1 09:24 M75-1 11:36 M75-1 11:14 M75-1 11:27 M75-1 09:15
75146 Niels Lyhne Andersen (1941) DEN Herlufsholm OK Per Nordahl AB M75-2 09:14 M75-2 10:16 M75-2 11:03 M75-2 11:34 M75-3 09:07
70251 Leif Kofoed (1945) DEN Helsingørs SOK Per Nordahl AB M70-4 12:00 M70-4 11:07 M70-4 11:52 M70-4 10:54 M70-4 11:31
70252 Preben Lupnaav (1946) DEN Herlufsholm OK Per Nordahl AB M70-5 10:27 M70-3 10:59 M70-2 12:27 M70-2 12:35 M70-3 11:23
60220 Jens Fladberg (1952) DEN Herlufsholm OK Per Nordahl AB M60-4 09:39 M60-3 11:33 M60-3 12:06 M60-3 11:51 M60-4 10:57
55184 Torben Kristensen (1957) DEN Herlufsholm OK Per Nordahl AB M55-2 11:15 M55-3 11:48 M55-1 11:52 M55-1 11:24 M55-3 10:17
85027 Palle Bay (1931) DEN Köge M85-1 09:17 M85-1 11:14 M85-1 10:34 M85-1 10:53 M85-1 09:09
50126 Volker Naulin (1966) DEN OK Roskilde M50-3 12:08 M50-2 11:27 M50-3 10:25 M50-3 10:38 M50-2 10:09
55655 Hanne Frost (1957) DEN Ballerup OK W55-1 11:41 W55-1 10:40 W55-1 10:20 W55-1 10:42 W55-2 09:26
55656 Alice Brødsgaard (1956) DEN Ballerup OK W55-3 11:53 W55-1 10:33 W55-3 10:31 W55-3 10:30 W55-2 09:30
60238 Peter Nørgaard (1953) DEN Ballerup OK M60-1 10:05 M60-1 11:06 M60-1 11:45 M60-1 12:12 M60-3 09:23
50130 Rolf Valery (1965) DEN Tisvilde Hegn OK M50-2 11:49 M50-1 11:53 M50-1 10:35 M50-1 10:29 M50-1 11:05
45111 Thomas Jensen (1971) DEN Tisvilde Hegn OK M45-1 10:54 M45-1 12:18
65319 Svend Mortensen (1948) DEN Tisvilde Hegn OK M65-3 10:32 M65-3 12:34 M65-1 11:12 M65-1 10:03 M65-5 09:53
65323 John Tripax (1948) DEN OK Roskilde M65-5 11:34 M65-2 11:19 M65-2 10:20 M65-2 10:55 M65-4 10:45
55661 Susanne Christiansen (1957) DEN Farum OK W55-3 11:09 W55-2 12:13 W55-1 10:46 W55-1 10:16 W55-2 09:08
50137 Jan Thomsen (1962) DEN OK Pan Aarhus M50-3 11:48 M50-1 11:39
65331 Poul Erik Buch (1949) DEN OK GORM M65-1 10:10 M65-1 10:28 M65-3 10:21 M65-3 10:54 M65-5 09:19
50621 Anne Maarup (1964) DEN FIF Hillerød W50-2 09:20 W50-1 11:43 W50-2 12:59 W50-2 12:30 W50-1 10:36
55674 Birgitte Birck (1959) DEN Allerød OK W55-2 11:19 W55-1 11:11 W55-2 10:36 W55-2 10:26 W55-2 11:28
55224 Henrik Albahn (1960) DEN Sorgenfri OK M55-2 10:33 M55-1 10:42 M55-3 11:24 M55-3 11:49 M55-2 11:15
65354 Klaus Olsen (1947) DEN Tisvilde Hegn OK M65-5 10:57 M65-2 10:29 M65-1 10:23 M65-1 10:52 M65-2 09:19
65742 Birgit Olsen (1951) DEN Tisvilde Hegn OK W65-3 10:40 W65-1 10:44 W65-3 10:18 W65-3 10:59 W65-3 09:58
50159 Tim Falck Weber (1965) DEN Tisvilde Hegn OK Tisvildeleje M50-1 09:30 M50-1 11:58 M50-3 10:48 M50-3 10:15 M50-1 11:33
55678 Bente Madsen (1959) DEN Tisvilde Hegn OK W55-3 11:35 W55-1 11:48 W55-3 10:04 W55-3 10:57 W55-1 10:04
65356 Keld Johnsen (1950) DEN Tisvilde Hegn OK M65-2 10:11 M65-1 11:24 M65-3 11:13 M65-3 10:02 M65-1 11:41
60276 Rolf Lund (1956) DEN HSOK M60-3 11:31 M60-1 11:40 M60-1 12:26 M60-1 11:31 M60-1 11:25
70673 Ellis Byrgiel Sommer (1943) DEN OK ØST Birkerød W70-2 09:57 W70-2 11:24 W70-2 11:21 W70-2 10:29 W70-1 10:56
50632 Maria Douglas Stilling (1965) DEN FIF Hillerød W50-1 10:38 W50-2 11:36 W50-1 12:40 W50-1 12:49 W50-2 10:44
60707 Kirsten Bobach (1952) DEN Aalborg OK W60-3 11:07 W60-2 12:44 W60-2 12:14 W60-2 11:40 W60-1 09:10
65359 Poul Bobach (1947) DEN Aalborg OK M65-2 09:24 M65-3 12:38 M65-5 10:45 M65-5 10:29 M65-2 11:17
60282 Ole Dideriksen Jensen (1955) DEN Tisvilde Hegn OK CI-card 680035 M60-2 11:01 M60-1 10:23 M60-2 12:17 M60-2 11:40 M60-3 10:37
60284 Leif E. Larsen (1952) DEN Tisvilde Hegn OK M60-4 09:07 M60-1 11:33 M60-2 11:38 M60-2 12:19 M60-1 09:35
55232 Søren Maarup (1960) DEN M55-3 11:01 M55-1 11:13 M55-4 11:30 M55-4 11:39 M55-1 09:49
65371 Hans Chr. Strib (1948) DEN Ballerup OK M65-1 09:17 M65-5 11:44 M65-1 10:47 M65-1 10:28 M65-3 09:55
75196 Olav Odgaard (1939) DEN Odense OK PWT Travel M75-3 10:55 M75-1 11:59 M75-3 12:54 M75-3 12:04 M75-2 09:27
75596 Kirsten Truelsen (1939) DEN Ballerup OK W75-1 09:24 W75-1 11:36 W75-2 10:33 W75-2 10:13 W75-1 10:48
50197 Helge Lang Pedersen (1963) DEN Farum OK Tisvildeleje M50-2 12:19 M50-2 11:05 M50-2 10:47 M50-2 10:16 M50-2 10:55
65386 Karsten Richardt (1947) DEN KØGE OK M65-3 10:53 M65-3 12:49 M65-3 10:45 M65-3 10:30 M65-2 09:53
50647 Iben Maag (1966) DEN Søllerød OK Tisvildeleje W50-1 11:07 W50-1 11:50 W50-2 12:35 W50-2 12:54 W50-2 09:54
55255 Ole Gadsbølle (1957) DEN M55-1 11:14 M55-1 11:26
40146 Tarek Fouad (1976) EGY Egypt Brtish International School M40-2 11:16 M40-2 12:03 M40-1 12:38 M40-1 12:48 M40-2 09:01
85005 Heino Heinloo (1931) EST SK Saue Tammed M85-1 09:24 M85-2 10:04 M85-1 10:42 M85-1 10:45 M85-2 09:17
75020 Rein Kuttim (1939) EST OK Orion M75-2 09:58 M75-1 12:01 M75-3 12:50 M75-3 12:08 M75-1 09:43
65035 Vladimir Vari (1947) EST NA M65-5 10:43 M65-5 11:33 M65-4 10:50 M65-4 10:25 M65-5 09:21
45512 Maari Idnurm (1970) EST W45-1 11:25 W45-2 10:42 W45-1 11:50 W45-1 11:49 W45-2 10:20
85006 Feliks Kipper (1931) EST OK Orion M85-1 09:11 M85-1 11:06 M85-1 10:56 M85-1 10:31 M85-1 09:05
60524 Anne Arold (1954) EST OK Ilves Orientuur W60-2 11:23 W60-1 11:03 W60-3 11:44 W60-3 12:09 W60-1 11:30
65521 Mare Leis (1951) EST OK Ilves Orientuur W65-3 10:33 W65-2 11:45 W65-3 10:04 W65-3 11:13 W65-2 10:38
50514 Marika Meister (1962) EST OK Okas Orientuur W50-1 10:28 W50-2 12:14 W50-2 12:39 W50-2 12:50 W50-2 09:16
70523 Ilona Vanaveski (1942) EST OK Ilves Orientuur W70-3 09:09 W70-1 11:35 W70-2 11:14 W70-2 10:36 W70-2 10:26
75510 Maie Abram (1939) EST OK Ilves Orientuur W75-1 09:38 W75-2 11:03 W75-1 10:28 W75-1 10:19 W75-1 10:38
40507 Siiri Vallner (1972) EST W40-1 11:13 W40-1 11:58 W40-1 13:04 W40-1 12:34 W40-2 10:44
65523 Ene Ehrenpreis (1950) EST ROK Orientuur W65-3 11:04 W65-2 12:30 W65-2 10:37 W65-2 10:40 W65-1 11:00
60032 Jaak Reimaa (1955) EST OKH Orientuur M60-2 10:43 M60-3 11:31 M60-4 12:00 M60-4 11:56 M60-2 10:35
55522 Aino Koser (1959) EST OK Ilves Orientuur W55-1 12:03 W55-2 12:02 W55-2 10:13 W55-2 10:49 W55-2 10:10
65524 Sirje Vilbaste (1951) EST OK Ilves Orientuur W65-1 09:54 W65-3 12:30 W65-1 11:14 W65-1 10:04 W65-3 11:00
55523 Ülle Põldoja (1958) EST OK Ilves Orientuur W55-3 12:02 W55-2 12:55 W55-3 10:51 W55-3 10:10 W55-2 11:18
65044 Rein Hanstein (1949) EST OK Okas Orientuur M65-1 09:24 M65-2 11:15 M65-4 10:37 M65-4 10:38 M65-2 09:55
45013 Aivar Leht (1971) EST OK "Okas" M45-1 11:18 M45-2 11:31 M45-2 11:47 M45-2 11:32 M45-2 11:51
75511 Ilme Aint (1941) EST OK Orion Orientuur W75-2 10:47 W75-2 10:48 W75-2 10:12 W75-2 10:34 W75-2 11:54
70042 Rafael Gordon (1946) EST OK Võru Orientuur M70-5 10:19 M70-1 12:37 M70-3 11:28 M70-3 11:40 M70-1 10:55
65528 Leili Prans (1951) EST OK Ilves Orientuur W65-1 09:43 W65-2 12:25 W65-3 11:06 W65-3 10:11 W65-2 10:02
70044 Elmo Pärna (1944) EST OK Lehola Orientuur M70-4 11:18 M70-3 10:03 M70-4 11:46 M70-4 11:00 M70-2 10:27
75033 Heino Peeterson (1937) EST OK West Orientuur M75-3 10:25 M75-2 11:11 M75-1 11:09 M75-1 11:32 M75-2 10:17
50022 Kalju Tammeveski (1963) EST Hiiumaa orienteerumis klubi M50-3 11:23 M50-2 10:36 M50-1 10:36 M50-1 10:28 M50-2 11:23
45018 Heiti Hallikma (1970) EST OK Võru M45-1 11:28 M45-1 12:22 M45-2 11:42 M45-2 11:37 M45-1 11:37
60532 Riina Kivikas (1952) EST OK Ilves W60-2 11:05 W60-2 12:40 W60-1 12:29 W60-1 11:25 W60-1 09:32
75035 Endel Remmet (1937) EST OK Kape M75-2 09:10 M75-2 11:04 M75-3 12:39 M75-3 12:19 M75-1 09:13
70050 Enn Aedna (1944) EST OK West M70-2 09:58 M70-4 10:05 M70-5 12:47 M70-5 12:18 M70-4 11:39
75037 Lev Migdalski (1939) EST RSK Johvikas M75-2 09:46 M75-2 11:13 M75-1 11:43 M75-1 10:58 M75-2 09:35
65055 Mati Pilt (1951) EST OK West Orientuur M65-2 10:02 M65-4 11:14 M65-1 10:50 M65-1 10:25 M65-2 10:29
60537 Marika Pilt (1952) EST OK West Orientuur W60-3 11:29 W60-2 11:44 W60-2 12:16 W60-2 11:38 W60-2 10:18
75039 Georg Sooberg (1941) EST OK Võru Orientuur M75-1 09:25 M75-2 10:21 M75-3 12:29 M75-3 12:29 M75-2 10:09
75518 Urvi Sarv (1939) EST OK Orion Orientuur W75-2 10:22 W75-1 11:29 W75-1 10:44 W75-1 10:03 W75-2 10:58
65535 Mare Beilmann (1949) EST OK LUS Orientuur W65-2 10:18 W65-2 11:50 W65-3 11:13 W65-3 10:04 W65-1 09:56
35011 Mairo Kirss (1980) EST Kooperaator M35-2 10:06 M35-1 12:28
50520 Airi Alnek (1963) EST OK Võru W50-1 11:09 W50-1 11:56 W50-2 12:54 W50-2 12:35 W50-1 11:04
75519 Ilse Uus (1938) EST TON W75-1 09:25 W75-1 11:58 W75-1 10:14 W75-1 10:33 W75-1 11:18
55536 Anu Malts (1961) EST OK TON W55-2 11:34 W55-2 11:54 W55-3 10:19 W55-3 10:42 W55-2 11:12
65537 Reet Rohi (1949) EST OK Okas W65-2 09:45 W65-2 11:32 W65-3 10:34 W65-3 10:43 W65-2 10:44
65058 Mati Randoja (1949) EST Jõhvikas M65-4 09:55 M65-4 11:11 M65-2 10:48 M65-2 10:27
60541 Ülle Kadak (1956) EST OK Lehola Reisitiim W60-3 11:01 W60-1 10:43 W60-3 12:29 W60-3 11:24 W60-1 11:06
55037 Aigar Pindmaa (1957) EST OK Võru M55-3 10:13 M55-3 12:19 M55-3 11:30 M55-3 11:43 M55-2 09:31
55540 Olga Jakovleva (1958) EST RSK Johvikas W55-3 11:19 W55-1 10:36 W55-2 10:22 W55-2 10:40 W55-2 10:34
65542 Tatjana Sumilo (1951) EST Jõhvika W65-2 10:30 W65-3 11:46 W65-1 10:22 W65-1 10:56 W65-3 10:14
60056 Jaak Jaagus (1956) EST Saku M60-1 10:10 M60-2 10:08 M60-1 11:50 M60-1 12:07 M60-3 11:23
60057 Toomas Koppel (1953) EST Saku M60-4 09:09 M60-4 12:32 M60-3 11:54 M60-3 12:03 M60-3 09:51
60545 Helle Rennu (1954) EST Saku W60-2 10:57 W60-1 10:45 W60-1 11:41 W60-1 12:13 W60-2 11:16
50527 Mare Kitsnik (1962) EST Saku W50-2 09:04 W50-2 11:35 W50-2 12:15 W50-2 13:14 W50-2 09:26
55042 Kalev Ruberg (1959) EST Saku M55-3 10:40 M55-2 10:05 M55-2 12:05 M55-2 11:10 M55-2 11:05
45521 Elina Lasseron (1967) EST EWK W45-1 11:20 W45-1 11:37 W45-2 12:50 W45-2 12:30 W45-2 10:18
40022 Kristjan-Taavi Vaiksalu (1974) EST Saue Tammed M40-2 12:02 M40-2 12:49 M40-1 12:36 M40-1 12:50 M40-2 10:31
60549 Lea Tusis (1955) EST JOKA W60-3 10:52 W60-3 12:35 W60-2 12:07 W60-2 11:47 W60-2 10:54
65547 Hille Tasa (1951) EST SK Saue Tammed Tammiku W65-1 09:21 W65-1 10:45 W65-2 10:47 W65-2 10:30 W65-1 10:54
65068 Johannes Tasa (1950) EST SK Saue Tammed Tammiku M65-4 10:09 M65-1 10:16 M65-4 10:13 M65-4 11:02 M65-1 09:33
45027 Veikko Tamlak (1968) EST OK KAPE M45-2 10:11 M45-2 11:28 M45-1 11:14 M45-1 12:04 M45-2 11:29
45028 Mairolt Kakko (1968) EST Bona Fide M45-2 10:06 M45-1 12:01 M45-1 11:38 M45-1 11:40 M45-1 10:23
75045 Mihhail Taivere (1940) EST Kape M75-1 09:34 M75-1 11:42 M75-3 12:06 M75-3 12:52 M75-1 11:37
35053 Andres Käver (1974) EST SK100 M35-1 12:01 M35-2 11:53 M35-1 10:04 M35-1 10:10 M35-2 10:57
75046 Mati Tõnus (1941) EST Orion M75-3 10:39 M75-2 11:26 M75-2 11:51 M75-2 10:46 M75-2 10:43
60556 Epp Kroon (1952) EST OK Ilves W60-3 11:18 W60-2 11:35 W60-3 12:12 W60-3 11:41 W60-3 09:56
65084 Kalev Raadla (1951) EST Jõhvikas M65-3 10:03 M65-4 10:50 M65-1 10:13 M65-1 11:02 M65-4 10:53
65561 Anne Raadla (1948) EST Jõhvikas W65-1 09:32 W65-2 11:52 W65-3 10:11 W65-3 11:06 W65-2 10:20
50036 Urmas Sulaoja (1963) EST Jõhvikas M50-2 11:46 M50-1 11:14 M50-2 10:21 M50-2 10:42 M50-1 09:31
45525 Jana Kink (1968) EST OK Kape W45-2 10:37 W45-1 12:02 W45-2 12:59 W45-2 12:21 W45-1 10:28
45030 Meelis Zimmermann (1968) EST OK Kape M45-1 11:34 M45-2 11:07 M45-2 11:24 M45-2 11:55 M45-1 10:21
65089 Riho Männi (1951) EST Lehola Orientuur M65-3 10:52 M65-1 10:25 M65-3 10:35 M65-3 10:40 M65-1 09:31
45032 Kaido Nurja (1969) EST Nõmme M45-2 09:24 M45-1 11:41 M45-1 11:33 M45-1 11:45 M45-1 10:59
50040 Toomas Ellervee (1962) EST OK ILVES M50-3 11:44 M50-1 11:27 M50-2 10:35 M50-2 10:28 M50-2 11:37
35017 Anton Roolaid (1977) EST TAOK M35-1 11:45 M35-2 11:45 M35-1 10:21 M35-1 10:57 M35-2 10:29
55061 Jaanus Reha (1959) EST OK Koop M55-3 10:54 M55-2 10:35
65094 Arne Kolk (1950) EST Jõhvikas M65-5 11:20 M65-3 12:16 M65-1 10:38 M65-1 10:37 M65-3 09:05
65099 Pjotr Aksjonov (1948) EST JIHVIKAS M65-3 10:27 M65-4 10:22 M65-3 10:13 M65-3 11:02 M65-4 09:17
40514 Kirti Rebane (1973) EST SK Saue Tammed W40-1 10:54 W40-1 12:24 W40-1 12:57 W40-1 12:41 W40-1 11:22
70545 Rutt Kukk (1945) EST OK Orion Orientuur W70-2 09:14 W70-2 11:15 W70-2 10:53 W70-2 10:57 W70-2 11:30
65103 Rein Kriks (1951) EST Rakvere OK Orientuur M65-4 09:08 M65-1 11:11 M65-4 10:23 M65-4 10:52 M65-2 10:05
65569 Eha Kriks (1951) EST Rakvere OK Orientuur W65-3 11:13 W65-2 12:45 W65-3 10:46 W65-3 10:31 W65-2 10:26
65570 Eha Arb (1951) EST Orientuur W65-2 10:07 W65-2 12:38 W65-2 10:24 W65-2 10:53 W65-2 11:36
65571 Evi Vahu (1951) EST OK Orion Orientuur W65-2 09:57 W65-2 11:47 W65-1 10:32 W65-1 10:46 W65-2 09:22
50044 Peeter Võrk (1965) EST M50-3 12:10 M50-1 11:21 M50-3 10:08 M50-3 10:55 M50-2 11:15
70083 Ats Virumäe (1946) EST OK Võru M70-3 09:41 M70-4 10:26 M70-1 12:28 M70-1 12:28 M70-2 09:31
40516 Merike Vanjuk (1976) EST OK Kape W40-1 10:25 W40-1 12:29 W40-1 13:12 W40-1 12:26 W40-1 11:46
45528 Signe Raidmets (1969) EST W45-2 10:52 W45-1 11:52 W45-1 11:45 W45-1 11:54 W45-1 10:14
65583 Kaie Kivila (1947) EST OK Ilves Orientuur W65-3 10:51 W65-2 12:15 W65-1 10:53 W65-1 10:25 W65-2 09:58
60093 Neeme Malva (1955) EST Rakvere Orienteerumisklubi M60-4 10:05 M60-3 11:41 M60-4 11:28 M60-4 12:28 M60-3 09:13
60570 Maire Limberg (1953) EST Rakvere Orienteerumisklubi W60-2 10:37 W60-2 12:07 W60-3 12:02 W60-3 11:51 W60-1 10:54
60094 Aare Limberg (1953) EST Rakvere Orienteerumisklubi M60-3 11:34 M60-4 12:31 M60-2 11:44 M60-2 12:13 M60-3 09:49
60095 Aimur Raudsepp (1955) EST JOKA M60-4 09:48 M60-3 12:21 M60-4 11:45 M60-4 12:11 M60-2 10:03
55069 Kalmer Keevend (1957) EST JOKA M55-1 10:41 M55-3 11:59 M55-3 11:20 M55-3 11:53 M55-2 09:23
65120 Koit Paasma (1950) EST Lehola M65-2 09:52 M65-2 10:26 M65-3 11:02 M65-3 10:13 M65-1 10:41
55070 Tiit Tali (1960) EST Ilves M55-2 10:30 M55-1 11:45 M55-4 12:02 M55-4 11:07 M55-1 11:41
50536 Eda Tärk (1962) EST Hiiumaa Orienteerujate Klubi W50-1 11:16 W50-2 11:26 W50-2 12:31 W50-2 12:58 W50-2 10:54
70113 Jüri Püssim (1942) EST Saue Tammed M70-4 11:03 M70-3 10:48 M70-4 11:10 M70-4 11:36 M70-3 11:17
70565 Viivi Ilves (1942) EST RSK Jõhvikas W70-1 09:25 W70-2 10:12 W70-1 11:38 W70-1 11:13 W70-2 11:20
65130 Mati Kallemets (1947) EST OK Okas Orientuur M65-5 11:07 M65-3 12:21 M65-5 11:02 M65-5 10:12 M65-3 09:13
50047 Antti Roose (1964) EST OK Põlva Kobras M50-1 09:34 M50-1 11:16 M50-1 10:08 M50-1 10:56 M50-1 10:59
60575 Lembe Lutterus (1954) EST SK Saue Tammed W60-1 12:00 W60-2 12:30 W60-3 11:34 W60-3 12:19 W60-2 09:56
55073 Arvo Raja (1961) EST TON M55-1 10:55 M55-3 12:26 M55-1 11:48 M55-1 11:28 M55-3 11:37
60105 Jüri Merirand (1955) EST Otepää SK M60-3 11:52 M60-2 11:06 M60-2 12:33 M60-2 11:24 M60-2 11:35
80026 Heino Mardiste (1936) EST Kape M80-1 11:10 M80-1 11:40 M80-1 10:14 M80-1 10:29 M80-1 10:17
35023 René Küttim (1978) EST M35-1 10:58 M35-1 10:20 M35-2 10:59
70124 Karl-Valdor Kuusk (1943) EST SK Saue Tammed M70-5 10:34 M70-4 10:43 M70-1 12:49 M70-1 12:07 M70-3 09:21
60112 Anti Parik (1953) EST Otepää SK M60-1 10:27 M60-2 10:20 M60-2 12:18 M60-2 11:39 M60-4 09:49
65595 Liivi Parik (1951) EST Otepää SK W65-1 10:03 W65-2 11:58 W65-1 10:42 W65-1 10:36 W65-1 10:04
65142 Tiit Tatter (1948) EST TON M65-4 09:31 M65-1 11:16 M65-1 11:14 M65-1 10:01 M65-1 09:07
50053 Einar Raudkepp (1965) EST Värska OK Peko M50-3 11:37 M50-1 11:33 M50-2 11:03 M50-2 10:00 M50-2 11:43
55084 Martti Parve (1961) EST OK PEKO M55-2 10:18 M55-3 11:33 M55-3 12:00 M55-3 11:13 M55-1 11:07
45533 Mare Parve (1968) EST OK PEKO W45-1 11:35 W45-1 11:41 W45-2 12:55 W45-2 12:25 W45-1 09:56
70128 Ilmar Mõistlik (1944) EST ok Orion M70-2 09:25 M70-2 10:29 M70-2 12:39 M70-2 12:23 M70-3 11:13
75533 Ülle Mõistlik (1938) EST ok Orion W75-1 09:14 W75-1 11:44 W75-2 10:27 W75-2 10:19 W75-1 10:08
70569 Anne Jundas (1946) EST Jõhvikas W70-2 09:38 W70-1 11:13 W70-3 12:20 W70-3 11:32 W70-1 09:04
45535 Kadre Maalma (1969) EST Jõhvikas W45-1 12:00 W45-2 10:20 W45-1 11:54 W45-1 11:45 W45-2 09:18
60588 Katrin Kriiska (1954) EST Jõhvikas W60-1 11:02 W60-2 12:42 W60-1 12:20 W60-1 11:34 W60-2 09:46
65145 Väino Aul (1948) EST Jõhvikas M65-3 09:50 M65-5 11:41 M65-5 10:37 M65-5 10:37 M65-3 11:23
45536 Piret Niglas (1968) EST Jõhvikas W45-1 11:40 W45-2 10:32 W45-1 11:59 W45-1 11:40 W45-2 09:32
50542 Ivi Õunapuu (1965) EST OK Okas W50-2 09:38 W50-1 11:23 W50-1 13:12 W50-1 12:17 W50-2 09:28
65146 Ilmar Kirjanen (1950) EST TAOK M65-1 09:13 M65-1 10:08 M65-5 11:10 M65-5 10:04 M65-2 09:37
60589 Vaike Tomann (1954) EST OK Ilves W60-2 10:46 W60-2 12:25 W60-3 11:25 W60-3 12:28 W60-2 11:14
60118 Udo Lüüs (1955) EST OK Ilves M60-3 11:14 M60-2 10:30 M60-3 12:09 M60-3 11:48 M60-2 10:49
55085 Mihkel Nahkur (1959) EST Jõhvikas M55-3 11:18 M55-1 11:04 M55-4 11:52 M55-4 11:17 M55-2 11:09
45040 Raivo Laanemets (1968) EST TON M45-2 09:45 M45-2 11:08 M45-1 11:56 M45-1 11:22 M45-2 09:47
60119 Heini Tammik (1953) EST OK Kape M60-2 11:20 M60-4 12:18 M60-2 11:30 M60-2 12:27 M60-2 11:27
50543 Maris Roosipuu (1966) EST TON W50-2 09:57 W50-1 11:51 W50-1 13:05 W50-1 12:24 W50-1 10:46
50544 Meeli Kerem (1965) EST TON W50-2 10:04 W50-1 11:01 W50-2 12:24 W50-2 13:05 W50-2 11:06
60592 Helge Valdek (1955) EST Harju KEK RSK W60-2 11:15 W60-3 12:10 W60-2 12:26 W60-2 11:28 W60-3 09:58
65598 Mare Aibast (1949) EST Harju KEK RSK W65-1 09:11 W65-2 12:13 W65-1 11:03 W65-1 10:15 W65-2 10:58
55087 Maido Kaljur (1960) EST Harju KEK RSK M55-1 10:27 M55-1 11:20 M55-2 11:39 M55-2 11:36 M55-1 10:57
50056 Taivo Tali (1966) EST Harju KEK RSK M50-3 12:03 M50-1 11:03 M50-2 10:56 M50-2 10:07 M50-1 09:37
60593 Tiina Talisoo (1956) EST Harju KEK RSK W60-1 11:50 W60-1 10:32 W60-1 12:01 W60-1 11:53 W60-1 11:08
70130 Jaan Loide (1945) EST Harju KEK RSK M70-1 09:54 M70-4 10:14 M70-2 12:21 M70-2 12:41 M70-4 11:59
70571 Ene Loide (1945) EST Harju KEK RSK W70-3 09:52 W70-2 10:43 W70-2 10:29 W70-2 11:21 W70-2 11:56
55577 Marje Viirmann (1960) EST Harju KEK RSK W55-1 12:13 W55-1 11:43 W55-3 10:27 W55-3 10:34 W55-1 11:52
50545 Inger Jalakas (1965) EST Harju KEK RSK W50-2 09:31 W50-1 11:45 W50-2 13:01 W50-2 12:28 W50-1 10:12
65151 Toomas Naelapää (1950) EST Harju KEK RSK M65-4 09:20 M65-4 10:56 M65-1 10:24 M65-1 10:51 M65-4 11:23
55578 Gea Rennel (1958) EST Harju KEK RSK W55-1 11:26 W55-1 10:43 W55-2 10:47 W55-2 10:15 W55-1 09:32
65599 Kersti Mardiste (1951) EST Harju KEK RSK W65-2 09:23 W65-1 10:07 W65-1 10:07 W65-1 11:11 W65-1 09:40
65600 Liis Lille (1947) EST Harju KEK RSK W65-1 10:17 W65-2 12:49 W65-3 10:56 W65-3 10:21 W65-2 11:14
45042 Rait Lille (1971) EST Harju KEK RSK M45-2 09:30 M45-2 10:58 M45-1 11:24 M45-1 11:54 M45-2 11:33
65601 Juta Virkepuu (1948) EST Harju KEK RSK W65-3 11:35 W65-3 12:26 W65-2 10:57 W65-2 10:20 W65-3 11:26
55579 Helve Luht (1959) EST Harju KEK RSK W55-2 11:18 W55-2 12:00 W55-3 10:02 W55-3 10:59 W55-2 10:06
70131 Mihkel Mälter (1945) EST Harju KEK RSK M70-5 10:51 M70-1 12:42 M70-2 12:59 M70-2 12:03 M70-1 10:33
55088 Eduard Pukkonen (1960) EST Harju KEK RSK M55-2 10:58 M55-1 11:03 M55-2 11:14 M55-2 12:01 M55-1 09:45
55089 Andrus Sipsaka (1961) EST Harju KEK RSK M55-1 11:08 M55-3 12:14 M55-3 11:47 M55-3 11:26 M55-2 10:51
55090 Mati Preitof (1960) EST Harju KEK RSK M55-2 10:43 M55-2 10:37 M55-1 11:21 M55-1 11:55 M55-1 10:31
60598 Marje Tobreluts (1956) EST OK Põlva Kobras W60-3 11:10 W60-1 10:16 W60-2 11:47 W60-2 12:07 W60-1 11:10
60138 Kalev Sirge (1956) EST Rakvere OK M60-3 10:52 M60-3 11:40 M60-4 12:18 M60-4 11:38 M60-2 10:51
65612 Tiiu Kaasik (1949) EST Ilves W65-3 10:41 W65-1 10:20 W65-2 11:10 W65-2 10:07 W65-1 10:18
40526 Piret Kaasik (1972) EST Ilves W40-1 11:20 W40-2 12:48 W40-1 13:17 W40-1 12:21 W40-2 10:32
65613 Kersti Ploom (1951) EST Jõhvikas W65-3 11:26 W65-2 12:42 W65-2 10:06 W65-2 11:11 W65-3 10:04
75084 Valter Ploom (1941) EST Jõhvikas M75-3 10:35 M75-2 10:26 M75-1 11:30 M75-1 11:11 M75-3 09:17
65165 Tiit Ploompuu (1951) EST Jõhvikas M65-2 09:12 M65-3 11:53 M65-2 10:25 M65-2 10:50 M65-3 11:07
35025 Ragnar Ilp (1979) EST M35-2 10:36 M35-2 12:00 M35-1 10:24 M35-1 10:54 M35-2 10:51
70160 Peep Koppel (1946) EST Naage M70-2 09:07 M70-2 11:29 M70-5 12:07 M70-5 12:58 M70-1 10:49
70161 Tiit Koppel (1944) EST Naage M70-4 11:56 M70-3 10:13 M70-5 12:27 M70-5 12:38 M70-3 10:49
75085 Rein Kannike (1941) EST Naage M75-2 09:36 M75-2 10:52 M75-3 12:16 M75-3 12:42 M75-2 09:39
60139 Jüri Rokko (1953) EST SK RT M60-2 11:39 M60-1 10:39 M60-1 12:27 M60-1 11:30 M60-2 11:33
70162 Ülo Vainura (1946) EST Saue Tammed M70-1 09:18 M70-1 11:43 M70-5 13:00 M70-5 12:05 M70-1 11:39
55588 Ülle Raudsepp (1960) EST Okas W55-2 11:09 W55-2 12:42 W55-2 10:30 W55-2 10:32 W55-2 09:46
45539 Daisy Kroon (1967) EST Jõhvikas W45-1 11:55 W45-2 10:06 W45-1 12:04 W45-1 11:35 W45-2 10:04
60611 Aime Mõik (1952) EST Jõhvikas W60-1 11:13 W60-3 12:06 W60-2 11:56 W60-2 11:58 W60-2 09:54
45540 Margit Mälter (1971) EST W45-2 10:27 W45-1 12:10
45541 Erika Joonas (1970) EST Võru W45-2 10:17 W45-1 11:28 W45-2 13:04 W45-2 12:16 W45-1 10:16
55595 Heli Viks (1958) EST OK Võru W55-1 11:46 W55-2 12:26 W55-3 10:10 W55-3 10:51 W55-2 10:48
65178 Arvo Kivikas (1950) EST OK Ilves M65-4 11:14 M65-4 10:01 M65-1 09:53
55109 Kaljo Julge (1957) EST OK Kape M55-2 10:04 M55-1 10:51 M55-4 11:11 M55-4 11:58 M55-1 10:13
75089 Nikolai Kuha (1941) EST M75-1 11:20 M75-1 11:21 M75-1 10:51
60614 Mare Niitsoo (1954) EST OK TON W60-3 11:38 W60-3 12:26 W60-3 11:53 W60-3 12:00 W60-1 11:36
45053 Martin Aunin (1971) EST M45-1 11:54 M45-1 11:44 M45-2 11:52 M45-2 11:27 M45-1 10:05
40041 Rene Kundla (1975) EST Jõhvikas M40-1 09:12 M40-2 12:13 M40-2 12:44 M40-2 12:38 M40-2 09:21
80040 Kaarel Koitmets (1936) EST Jõhvikas M80-1 11:16 M80-2 10:25 M80-2 10:18 M80-2 10:48 M80-2 11:45
45544 Ilvi Vare (1970) EST OK West W45-2 10:32 W45-2 10:39 W45-2 12:40 W45-2 12:40 W45-2 10:30
45054 Mart Ostra (1969) EST OK Nõmme M45-1 11:49 M45-2 11:43 M45-2 12:01 M45-2 11:18 M45-1 09:45
75092 Rein Kiisler (1941) EST OK. WEST M75-1 09:49 M75-2 10:18 M75-2 11:08 M75-2 11:29 M75-2 10:07
45545 Anneli Aas (1970) EST TON W45-2 10:57 W45-1 11:32 W45-1 11:31 W45-1 12:08 W45-2 10:08
35027 Kalvo Kriisk (1979) EST Kape M35-2 10:25 M35-2 12:02 M35-1 10:14 M35-1 11:04 M35-2 11:09
45057 Meelis Mälberg (1970) EST Värska OK Peko M45-2 09:55 M45-2 11:48 M45-1 11:28 M45-1 11:50 M45-2 11:53
70180 Ants Tamm (1943) EST TON M70-2 09:43 M70-4 11:05 M70-3 11:15 M70-3 11:53 M70-2 10:05
40048 Ilmar Udam (1973) EST JOKA M40-1 09:23 M40-1 12:03 M40-1 12:46 M40-1 12:40 M40-1 10:27
45547 Epp Käpa (1971) EST OK Peko W45-2 11:02 W45-1 11:46 W45-2 12:45 W45-2 12:35 W45-1 10:20
65633 Virve Orav (1947) EST Tammed W65-2 10:16 W65-2 11:01 W65-1 11:06
60155 Kalju Vaikjärv (1954) EST Vunder M60-1 11:36 M60-1 12:21 M60-2 09:25
45062 Vello Solna (1970) EST Värska OK Peko M45-2 10:01 M45-2 11:50 M45-1 12:01 M45-1 11:17 M45-2 11:37
55611 Tiina Oras (1961) EST OK Ilves W55-3 11:30 W55-2 13:04 W55-3 10:59 W55-3 10:02 W55-1 09:28
60156 Jüri Kadaja (1953) EST Saku M60-1 12:08 M60-1 11:49 M60-3 10:11
55125 Tauno Kure (1957) EST OK Kape M55-4 11:38 M55-4 11:31 M55-3 11:43
55612 Maire Kure (1959) EST OK Kape W55-1 10:24 W55-1 10:38 W55-2 11:38
75546 Maire Raid (1938) EST Saue Tammed W75-2 10:35 W75-1 11:39 W75-2 10:42 W75-2 10:04 W75-1 10:40
75104 Tõnu Raid (1939) EST Saue Tammed M75-2 11:15 M75-2 11:22 M75-1 11:05
35030 Marko Süld (1978) EST HOK M35-1 11:58 M35-2 12:01 M35-1 10:41 M35-1 10:37 M35-2 10:37
55614 Reet Johanson (1959) EST OK Põlva Kobras W55-2 11:44 W55-1 11:23 W55-2 10:38 W55-2 10:24 W55-1 11:08
65198 Kalev Kukk (1951) EST TAOK M65-1 10:02 M65-3 11:42 M65-3 11:14 M65-3 10:01 M65-4 10:07
50087 Rain Vellerind (1965) EST - M50-1 09:21 M50-1 11:19 M50-3 10:56 M50-3 10:07 M50-2 11:39
65199 Kalle Nelk (1950) EST Tammed M65-3 10:15 M65-2 10:12 M65-3 10:47 M65-3 10:28 M65-2 11:33
55617 Merike Mändsoo (1960) EST OK TON W55-2 11:27 W55-2 12:57 W55-3 10:43 W55-3 10:18 W55-2 10:54
50088 Jaanus Viljamaa (1963) EST OK TON M50-2 12:20 M50-2 11:08 M50-2 10:48 M50-2 10:15 M50-2 10:25
65201 Toivo Saue (1948) EST Hiiumaa OK M65-4 09:42 M65-1 10:56 M65-5 10:49 M65-5 10:25 M65-1 10:35
65641 Anu Saue (1950) EST Hiiumaa OK W65-2 09:35 W65-1 10:10 W65-3 10:24 W65-3 10:53 W65-2 11:26
50089 Tõnis Haldna (1965) EST RAE ROK M50-3 12:16 M50-1 11:00 M50-1 10:22 M50-1 10:42 M50-1 09:17
40053 Erik Aibast (1973) EST Tammed M40-1 09:50 M40-1 12:21 M40-1 13:16 M40-1 12:10 M40-1 10:47
80512 Tiiu Tiigimägi (1936) EST Jõhvikas W80-1 10:22 W80-1 10:02 W80-1 09:48
55137 Raul Laas (1959) EST JOKA Orientuur M55-2 11:12 M55-2 10:40 M55-1 11:35 M55-1 11:41 M55-2 11:03
70599 Ilme Palu (1944) EST OK West Orientuur W70-1 09:49 W70-2 10:44 W70-3 11:37 W70-3 12:15 W70-2 11:46
50567 Merike Paapson (1966) EST OK TON Orientuur W50-1 10:35 W50-1 11:34 W50-1 12:19 W50-1 13:10 W50-1 10:34
70600 Ilmi Nael (1942) EST OK West Orientuur W70-3 09:33 W70-1 11:29 W70-1 11:18 W70-1 11:33 W70-1 09:18
55138 Matti Betlem (1960) EST Kurtor M55-3 11:06 M55-2 10:08 M55-2 11:54 M55-2 11:21 M55-3 10:19
80042 Arne Kivistik (1933) EST OK Kape Orientuur M80-1 10:31 M80-2 10:38 M80-2 10:49 M80-2 10:17 M80-1 09:43
65207 Paul Aug (1951) EST Orvand M65-2 09:03 M65-3 12:13 M65-2 11:01 M65-2 10:14 M65-2 10:51
70190 Jaan Ollino (1944) EST JOKA M70-1 09:33 M70-3 10:30 M70-4 11:30 M70-4 11:16 M70-3 09:37
75106 Jaan Orav (1940) EST OK TON M75-2 09:24 M75-1 10:58 M75-2 11:29 M75-2 11:08 M75-1 09:29
45068 Raivo Reiman (1969) EST OK West M45-2 12:15 M45-2 11:04 M45-1 11:05
45554 Triin Jaaniste (1970) EST OK Ilves W45-1 11:30 W45-1 12:11 W45-2 12:26 W45-2 12:54 W45-1 10:40
55619 Ilme Roosi (1958) EST Orvand W55-1 11:55 W55-1 11:13 W55-1 10:50 W55-1 10:12 W55-1 10:12
65210 Kalju Toomas (1947) EST Joka M65-5 10:52 M65-3 11:36 M65-2 10:38 M65-2 10:37 M65-4 11:35
70603 Helle Jaaniste (1943) EST OK Ilves W70-3 12:01 W70-3 11:51 W70-2 12:52
45070 Tönu Illaru (1971) EST Peräkylän Ponnistus M45-2 09:40 M45-1 12:05 M45-2 12:06 M45-2 11:13 M45-2 09:55
50095 Priit Överus (1966) EST SK Mercury M50-2 11:26 M50-1 11:29 M50-3 10:49 M50-3 10:14 M50-1 10:27
40535 Kristi Vassil (1975) EST OK Ilves W40-1 12:27 W40-1 13:10 W40-1 11:26
40055 Ain Fjodorov (1972) EST Rae Rok M40-1 10:00 M40-2 12:02 M40-2 12:19 M40-2 13:03 M40-2 09:05
60632 Niina Karnit (1952) EST SRD SK W60-2 10:28 W60-1 10:33 W60-2 11:28 W60-2 12:26 W60-1 09:22
55620 Leena Leesment (1958) EST SRD SK W55-3 11:55 W55-2 11:55 W55-1 10:32 W55-1 10:30 W55-2 09:20
45071 Andrei Nikitin (1968) EST SRD SK M45-2 09:14 M45-1 12:19 M45-1 11:16 M45-1 12:02 M45-1 11:39
50096 Vladimir Savinov (1964) EST SRD SK M50-1 09:47 M50-1 11:25 M50-3 11:02 M50-3 10:01 M50-1 10:51
40056 Erki Kriks (1976) EST LSF M40-2 11:47 M40-1 11:58 M40-2 12:39 M40-2 12:43 M40-1 10:41
50097 Tõnu Ilves (1963) EST OK Kape M50-2 11:53 M50-2 10:53 M50-3 10:14 M50-3 10:49 M50-1 10:39
50571 Elin Ilves (1965) EST OK Kape W50-1 10:54 W50-1 11:26 W50-2 13:15 W50-2 12:14 W50-2 10:10
50098 Kalle Kuusik (1966) EST M50-3 11:29 M50-2 11:15 M50-2 10:42 M50-2 10:21 M50-2 11:01
50099 Ülo Viru (1964) EST OK Orvand M50-2 11:33 M50-1 11:44 M50-2 10:28 M50-2 10:35 M50-2 11:31
45555 Rita Ojala (1967) EST JOKA W45-1 11:50 W45-1 11:27 W45-1 11:36 W45-1 12:03 W45-2 09:52
40057 Rünno Sulg (1973) EST LSF PT M40-2 11:14 M40-2 12:25 M40-2 12:49 M40-2 12:33 M40-2 09:29
55624 Siiri Poopuu (1957) EST JOKA W55-2 11:53 W55-1 11:17 W55-2 10:05 W55-2 10:57 W55-1 11:38
60635 Anu Pallon (1955) EST JOKA W60-1 11:23 W60-1 10:29 W60-1 11:51 W60-1 12:03 W60-2 11:22
65217 Rein Unt (1949) EST TON M65-5 11:32 M65-2 11:09 M65-1 11:00 M65-1 10:15 M65-5 10:11
50575 Lea Leppik (1965) EST TAOK W50-2 09:52 W50-1 11:13 W50-2 12:46 W50-2 12:43 W50-1 10:48
50103 Lauri Leppik (1964) EST TAOK M50-2 12:13 M50-2 11:02 M50-2 10:13 M50-2 10:50 M50-2 11:13
75108 Riho Kilp (1941) EST Saue Tammed M75-3 10:15 M75-2 10:47 M75-2 11:39 M75-2 10:58 M75-2 09:37
45076 Tiit Riisalo (1967) EST M45-1 11:08 M45-2 11:45 M45-2 12:10 M45-2 11:09 M45-2 10:21
55627 Anne Vaikjärv (1957) EST W55-1 10:40 W55-1 10:22 W55-1 10:36
75110 Vello Loorits (1941) EST Orion M75-3 10:51 M75-2 11:29 M75-1 11:53 M75-1 10:48 M75-2 10:29
45080 Ahti Bleive (1967) EST OK Põlva Kobras M45-2 09:09 M45-2 11:20 M45-2 11:33 M45-2 11:46 M45-1 09:37
45081 Toomas Talumaa (1970) EST Hiiumaa OK M45-2 11:19 M45-2 12:00 M45-2 12:03
65224 Lembit Nöps (1951) EST OK ILVES M65-2 09:38 M65-3 12:18 M65-3 10:22 M65-3 10:53 M65-3 10:59
35038 Marek Atonen (1977) EST OK Lehola M35-1 12:03 M35-2 12:09 M35-1 11:11 M35-1 10:07 M35-2 11:37
50578 Mari Roots (1964) EST TAOK W50-1 10:49 W50-2 11:40 W50-1 12:28 W50-1 13:01 W50-2 09:48
55159 Andres Talver (1960) EST SK Mercury M55-1 10:13 M55-2 10:27 M55-4 11:25 M55-4 11:44 M55-1 10:53
50579 Aari Talver (1965) EST SK Mercury W50-1 11:02 W50-2 11:28 W50-1 12:35 W50-1 12:54 W50-1 10:42
50580 Anu Järv (1964) EST MARU W50-2 09:45 W50-1 11:11 W50-1 12:58 W50-1 12:31 W50-1 10:06
35039 Risto Kiilberg (1977) EST SK Saue Tammed M35-1 11:56 M35-2 11:38 M35-1 10:08 M35-1 11:10 M35-2 10:25
60645 Aili Laanjõe (1954) EST OK Põlva Kobras W60-1 11:30 W60-3 12:48 W60-1 12:10 W60-1 11:44 W60-2 09:52
55629 Marika Kirsspuu (1959) EST TAOK REISITIIM W55-2 12:02 W55-1 11:38 W55-3 10:35 W55-3 10:26 W55-1 11:22
75117 Kalju Tilk (1941) EST ORION M75-1 10:00 M75-1 11:24 M75-2 10:55 M75-2 11:42 M75-1 11:11
45082 Armo Hiie (1968) EST OK Kape M45-1 11:39 M45-1 12:16 M45-1 11:52 M45-1 11:26 M45-1 11:43
35040 Tiit Poopuu (1981) EST JOKA M35-1 11:41 M35-1 12:19 M35-1 11:08 M35-1 11:14 M35-1 11:09
50107 Toomas Teekel (1964) EST OK West M50-2 12:06 M50-2 10:41 M50-3 10:42 M50-3 10:21 M50-3 11:29
50583 Tiia Laul (1963) EST W50-1 10:42 W50-2 11:22 W50-1 12:43 W50-1 12:46 W50-2 09:40
55163 Urmas Tammemäe (1960) EST OK Orvand M55-3 10:26 M55-2 11:02 M55-1 12:02 M55-1 11:14 M55-2 10:15
45085 Mait Rooden (1971) EST Jõhvikas M45-2 09:35 M45-2 10:56 M45-2 11:14 M45-2 12:05 M45-2 10:43
90008 Richard Rooden (1923) EST Jõhvikas M90-1 09:11 M90-1 10:40 M90-1 10:13 M90-1 10:10 M90-1 09:35
45086 Raul Kangur (1970) EST Värska OK Peko M45-2 11:28 M45-2 11:51 M45-1 10:01
60652 Ene Sulg (1955) EST Orvand W60-1 11:42 W60-1 10:14 W60-1 11:32 W60-1 12:22 W60-1 10:38
60653 Eha Tolm (1955) EST Orvand W60-3 11:47 W60-2 12:50 W60-3 12:21 W60-3 11:32 W60-2 10:50
40065 Alar Abram (1972) EST Saue Tammed M40-2 11:57 M40-1 12:30 M40-2 12:14 M40-2 13:08 M40-1 11:25
50109 Tarmo Laht (1965) EST Kape M50-3 11:50 M50-1 11:18 M50-1 10:28 M50-1 10:36 M50-1 10:05
40067 Kaupo Järve (1974) EST LSF PT M40-2 11:20 M40-1 12:26 M40-2 12:59 M40-2 12:23 M40-1 10:37
35042 Kaupo Ots (1979) EST Rakvere OK M35-1 11:49 M35-2 11:57 M35-1 11:15 M35-1 10:03 M35-2 11:13
40068 Erkki Aadli (1974) EST SK Saue Tammed M40-1 09:55 M40-1 12:29 M40-2 12:24 M40-2 12:58 M40-1 11:33
60192 Ahto Karu (1955) EST JOKA M60-2 11:03 M60-3 11:39 M60-4 12:28 M60-4 11:28 M60-2 10:19
50584 Epp Voitka (1966) EST OK Võru W50-2 09:18 W50-2 12:21 W50-2 13:08 W50-2 12:21 W50-1 09:32
45564 Anneli Albert (1967) EST W45-1 11:45 W45-2 10:08 W45-1 12:09 W45-1 11:30 W45-2 09:14
45565 Tiina Kangilaski (1971) EST TON W45-2 12:35 W45-2 12:45 W45-2 10:10
40540 Vaike Murumets (1972) EST W40-1 11:03 W40-2 12:42 W40-1 12:49 W40-1 12:48 W40-2 10:14
35044 Sergei Muiznieks (1978) EST Jõhvikas M35-2 10:14 M35-2 12:04 M35-1 10:38 M35-1 10:40 M35-2 10:49
45568 Anne-Ly Viikmaa (1971) EST OK West W45-2 10:22 W45-1 11:48 W45-2 12:21 W45-2 12:59 W45-1 10:08
45088 Indrek Viikmaa (1971) EST OK West M45-1 10:57 M45-1 11:32 M45-1 12:10 M45-1 11:08 M45-2 11:45
40073 Lauri Tarlap (1975) EST Saku Korvpalliklubi M40-2 11:52 M40-2 12:43 M40-1 12:41 M40-1 12:45 M40-2 10:11
55636 Ene Leht (1959) EST HOK W55-1 11:36 W55-2 12:32 W55-1 10:16 W55-1 10:46 W55-1 09:12
45090 Veiko Hintsov (1969) EST Deloitte M45-1 11:44 M45-2 10:57 M45-2 11:56 M45-2 11:23
50116 Toomas Mast (1964) EST HOK M50-1 09:41 M50-2 11:22 M50-3 10:28 M50-3 10:35 M50-1 11:15
75123 Vello Krohn (1940) EST SK Saue Tammed M75-1 09:13 M75-2 11:42 M75-1 10:59 M75-1 11:42 M75-3 09:35
35046 Andreas Kraas (1978) EST Saue Tammed M35-2 10:43 M35-1 12:48 M35-1 10:18 M35-1 11:00 M35-1 11:49
40074 Vallo Vaher (1976) EST JOKA M40-2 11:25 M40-2 12:05 M40-1 13:06 M40-1 12:20 M40-2 09:07
50587 Riina Kink (1964) EST W50-2 09:24 W50-2 11:25
50588 Maarika Saks (1966) EST SOK W50-2 09:11 W50-2 12:01 W50-1 12:50 W50-1 12:39 W50-2 10:20
45092 Tiit Annus (1970) EST M45-1 11:23 M45-2 11:17 M45-1 11:47 M45-1 11:31 M45-2 10:35
50118 Toomas Voolaid (1966) EST M50-1 09:55 M50-2 10:43 M50-2 10:07 M50-2 10:56 M50-2 10:19
50119 Hannes Pool (1963) EST M50-1 09:13 M50-2 10:31 M50-1 10:56 M50-1 10:08 M50-3 11:25
45095 Lauri Lahtmäe (1968) EST Kape M45-1 11:03 M45-2 10:51 M45-1 11:19 M45-1 11:59 M45-2 10:01
65293 Juhan Tamm (1948) EST M65-1 09:49 M65-4 11:08 M65-5 10:24 M65-5 10:50 M65-4 09:31
65297 Heldur Väljamäe (1948) EST Orvand M65-3 10:39 M65-4 10:35 M65-2 10:11 M65-2 11:04 M65-4 09:25
40080 Martin Kaup (1975) EST Telia Spordiklubi M40-1 09:40 M40-1 12:01 M40-1 13:01 M40-1 12:25 M40-1 10:39
40083 Mati Korrol (1973) EST Swedbank Spordiklubi M40-1 09:18 M40-1 12:25 M40-1 12:26 M40-1 13:00 M40-1 10:59
40084 Tõnu Kits (1973) EST Swedbank Spordiklubi M40-2 12:54 M40-2 12:28 M40-1 10:13
40085 Rait Pallo (1974) EST Swedbank Spordiklubi M40-2 13:14 M40-2 12:08 M40-2 10:33
40086 Ardo Pajur (1974) EST Swedbank Spordiklubi M40-1 09:29 M40-2 12:14 M40-2 13:09 M40-2 12:13 M40-2 09:17
70298 Martin Ilves (1942) EST RSK Jõhvikas M70-3 10:00 M70-3 10:02 M70-1 12:13 M70-1 12:43 M70-3 10:01
45575 Riika Ploompuu (1970) EST Swedbank W45-2 12:31 W45-2 12:49 W45-2 10:22
50129 Indrek Jentson (1964) EST OK Kape M50-1 09:28 M50-2 11:10 M50-1 11:03 M50-1 10:01 M50-1 09:23
35054 Alar Alajaan (1979) EST EKJ SK M35-2 10:39 M35-2 11:52 M35-1 11:05 M35-1 10:13 M35-2 10:47
35541 Mirja Virve (1977) EST OK Põlva Kobras W35-1 10:48 W35-2 12:48 W35-1 12:32 W35-1 12:24 W35-1 11:44
70309 Juhan Bachmann (1943) EST J]hvikas M70-4 11:38 M70-4 10:37 M70-3 12:07 M70-3 11:01 M70-4 13:21
45115 Neeme Loorits (1968) EST Kape/Bækkelagets SK M45-2 09:19 M45-2 11:24 M45-1 11:42 M45-1 11:36 M45-1 11:11
40093 Andrei Semenkov (1976) EST Eesti Kaitsevägi M40-1 09:45 M40-2 12:15 M40-2 12:29 M40-2 12:53 M40-2 09:53
35058 Andres Lauba (1977) EST M35-2 10:21 M35-2 12:06 M35-1 10:45 M35-1 10:33 M35-2 11:25
40094 Silvar Savolainen (1974) EST korp! Leola M40-1 09:07 M40-2 12:36 M40-1 12:56 M40-1 12:30 M40-2 10:07
65334 Tõnis Härm (1949) EST Tempo M65-5 11:41 M65-4 10:42 M65-4 11:01 M65-4 10:14 M65-4 09:19
60700 Anne Koppel (1956) EST W60-2 10:17 W60-3 12:46 W60-2 11:38 W60-2 12:16 W60-3 10:38
40096 Sulev Luik (1976) EST M40-2 11:09 M40-2 12:57 M40-1 12:16 M40-1 13:10 M40-2 11:03
80070 Rein Veski (1933) EST Orion M80-1 10:31 M80-1 10:12 M80-2 11:27
40100 Meelis Mälter (1975) EST Harju KEK RSK M40-1 09:34 M40-1 11:37 M40-1 12:51 M40-1 12:35 M40-1 10:23
45590 Anneli Rämmann (1967) EST Kooperaator W45-2 10:47 W45-1 12:00 W45-1 12:14 W45-1 11:25 W45-1 10:02
35061 Tarmo Kuub (1978) EST LSF PT M35-2 10:32 M35-1 12:14 M35-1 11:01 M35-1 10:17 M35-2 11:41
35543 Liina Sumberg (1977) EST LSF PT W35-1 10:59 W35-2 12:30 W35-1 12:57 W35-1 12:36 W35-2 11:04
55222 Tõnu Karp (1957) EST Tempo M55-2 11:27 M55-2 11:48 M55-3 11:15
60271 Mati Karp (1952) EST Tempo M60-3 11:36 M60-3 12:21 M60-3 10:47
55677 Tiina Metsmaa (1957) EST Rakvere OK W55-3 11:12 W55-2 12:25 W55-1 10:07 W55-1 10:55 W55-2 11:20
40106 Kaimo Käärmann-Liive (1975) EST Saue Tammed M40-2 11:42 M40-2 12:41 M40-1 12:31 M40-1 12:55 M40-2 10:15
80079 Karl Valgepea (1932) EST OK West Orientuur M80-1 10:52 M80-2 10:19 M80-2 10:34 M80-2 10:32 M80-2 11:33
75187 Tõnu Kirss (1937) EST Saue Tammed M75-3 12:59 M75-3 11:59 M75-3 10:07
40109 Tammo Esta (1974) EST Hiiumaa OK M40-2 13:04 M40-2 12:18 M40-2 11:05
35070 Toomas Marrandi (1979) EST JOKA M35-1 11:52 M35-1 12:11 M35-1 11:18 M35-1 10:00 M35-1 10:57
50634 Ingrid Ranna (1963) EST Ilves W50-1 10:21 W50-2 11:21
50167 Ants Turban (1964) EST Rakvere OK M50-2 11:40 M50-2 11:23 M50-3 10:34 M50-3 10:29 M50-1 10:57
65363 Jaan Miljan (1947) EST OK Kape M65-2 09:27 M65-4 10:44 M65-2 11:15 M65-2 10:00 M65-4 10:25
45126 Raivo Erik (1968) EST Rae M45-2 09:50 M45-2 11:42 M45-1 12:06 M45-1 11:12 M45-2 11:21
50170 Aivar Meindok (1962) EST TON M50-1 09:08 M50-2 11:13 M50-1 10:15 M50-1 10:49 M50-2 09:59
35071 Taimar Väljataga (1978) EST M35-1 11:38 M35-2 12:13 M35-1 10:11 M35-1 11:07 M35-1 10:53
55683 Marika Müür (1961) EST OK TON W55-3 11:37 W55-2 12:19 W55-1 10:58 W55-1 10:04 W55-2 10:14
40116 Margus Klementsov (1972) EST SK Mercury M40-2 11:31 M40-1 12:06
45597 Reet Rosenberg (1971) EST OK Kobras W45-2 10:42 W45-2 10:33 W45-1 11:40 W45-1 11:59 W45-2 09:48
45131 Rein Zaitsev (1969) EST Värska OK Peko M45-2 09:04 M45-1 11:51 M45-2 11:38 M45-2 11:41 M45-1 10:25
80524 Maie Sepp (1936) EST OK TON Orientuur W80-1 10:31 W80-2 10:05 W80-1 10:11 W80-1 10:13 W80-2 09:43
35076 Tanel Esta (1977) EST Hiiumaa OK M35-1 10:51 M35-1 10:27 M35-2 11:39
35077 Mati Mägi (1978) EST Hiiumaa OK M35-1 11:27 M35-1 12:25 M35-1 10:31 M35-1 10:47 M35-1 10:51
50178 Inno Ling (1965) EST Lehola M50-1 10:48 M50-1 10:16 M50-1 10:47
45135 Paavo Rõigas (1969) EST OK Peko M45-1 10:52 M45-1 11:52 M45-2 11:10 M45-2 12:09 M45-1 09:41
35552 Katrin Kõlu (1978) EST W35-1 10:33 W35-2 12:43 W35-1 12:45 W35-1 12:48 W35-2 11:12
55690 Saima Värton (1958) EST Kobras W55-3 11:46 W55-1 10:54 W55-2 10:55 W55-2 10:07 W55-1 11:26
60304 Arne Sammel (1955) EST OK Lehola M60-1 09:51 M60-3 12:38 M60-2 12:02 M60-2 11:55 M60-4 09:57
50193 Meelis Atonen (1966) EST VAK Staier M50-2 12:00 M50-2 10:47 M50-3 10:21 M50-3 10:42 M50-2 11:51
35081 Raio Piiroja (1979) EST M35-2 10:17 M35-2 11:42 M35-1 10:34 M35-1 10:44 M35-1 10:47
40126 Meelis Šokman (1972) EST M40-1 13:11 M40-1 12:15 M40-2 09:31
35084 Tarvo Klaasimäe (1981) EST Rakvere OK M35-1 11:34 M35-1 12:27 M35-1 10:28 M35-1 10:50 M35-1 11:29
65387 Enn Kuusik (1948) EST Rakvere OK M65-1 09:38 M65-4 10:53 M65-5 10:11 M65-5 11:03 M65-3 10:53
60317 Tõnu Sikkal (1955) EST OK Põlva Kobras M60-4 09:30 M60-2 10:27 M60-3 12:27 M60-3 11:30 M60-2 11:37
70346 Vaabo Annus (1942) EST ORION M70-5 11:09 M70-4 10:08 M70-2 12:05 M70-2 12:57 M70-4 12:49
35555 Anu Kuusmaa (1980) EST SK100 W35-1 10:10 W35-1 12:19 W35-1 13:09 W35-1 13:01 W35-2 11:28
45154 Taivo Täht (1968) EST M45-1 11:13 M45-2 11:25 M45-1 11:10 M45-1 12:08 M45-1 10:03
40569 Ilona Poljakova (1973) EST LSF PT W40-1 10:44 W40-2 12:36 W40-1 12:42 W40-1 12:55 W40-2 10:22
70354 Valdu Jaanik (1946) EST M70-3 10:15 M70-3 11:02 M70-3 11:52 M70-3 11:16 M70-2 09:15
35093 Neeme-Rain Velleste (1980) EST L-US M35-2 10:10 M35-1 12:22 M35-1 10:55 M35-1 10:23 M35-1 10:39
40140 Tago Teetamm (1975) EST Saue Tammed M40-2 12:34 M40-2 12:48 M40-2 10:45
40573 Marje Venelaine (1975) EST SK Saue Tammed W40-1 10:35 W40-1 12:18 W40-1 12:35 W40-1 13:02 W40-1 11:06
40145 Lauri Beilmann (1976) EST Saue Tammed M40-2 11:36 M40-1 11:50 M40-1 12:21 M40-1 13:05 M40-1 09:47
35095 Tarmo Siimsaare (1981) EST Võru M35-1 11:30 M35-1 12:17 M35-1 10:48 M35-1 10:30 M35-1 11:27
65022 Erkki Ylikoski (1950) FIN Kankaanpään Suunnistajat M65-1 10:08 M65-1 11:18 M65-3 10:55 M65-3 10:20 M65-1 11:01
60513 Helena Kajaala-Ylikoski (1955) FIN Kankaanpään Suunnistajat W60-1 11:05 W60-1 10:38 W60-1 12:22 W60-1 11:32 W60-2 10:46
50509 Maritta Kymäläinen (1963) FIN Tampereen Pyrintö TP W50-2 09:58 W50-1 11:35 W50-1 12:24 W50-1 13:05 W50-1 10:26
50014 Hannu Numminen (1964) FIN Espoon Akilles M50-2 11:38 M50-2 10:17 M50-3 10:59 M50-3 10:04 M50-2 10:27
45509 Teija Sahlstrom (1969) FIN Espoon Akilles W45-1 11:21 W45-2 10:02 W45-2 12:46 W45-2 12:34 W45-2 09:38
70031 Heikki Kyyronen (1946) FIN Kouvolan Suunnistajat M70-5 11:01 M70-1 12:07 M70-4 11:51 M70-4 10:55 M70-1 11:17
70517 Paula Kyyronen (1944) FIN Kouvolan Suunnistajat W70-1 09:52 W70-2 11:23 W70-3 12:11 W70-3 11:41 W70-1 09:16
70032 Antti Rantasaari (1946) FIN Piikkion Kehitys Suunnistusmatkat M70-1 09:34 M70-2 10:33 M70-2 12:23 M70-2 12:39 M70-4 11:19
65032 Veikko Loukonen (1947) FIN Piikkion Kehitys M65-2 09:49 M65-1 10:59 M65-5 10:26 M65-5 10:48 M65-1 11:25
55016 Kimmo Kuusisto (1961) FIN MS Parma M55-2 10:49 M55-3 11:51 M55-2 11:22 M55-2 11:53 M55-3 10:59
35505 Miia Hovi (1977) FIN Rasti Jyry W35-1 10:40 W35-1 12:21 W35-1 13:04 W35-1 12:29 W35-1 11:26
40011 Sami Levijoki (1975) FIN Hiidenkiertajat M40-2 11:18 M40-1 12:02 M40-1 12:27 M40-1 12:59 M40-1 11:23
65039 Martti Santajoki (1950) FIN Rajamaen Rykmentti M65-4 09:19 M65-4 10:23 M65-2 10:57 M65-2 10:18 M65-3 10:27
50016 Marko Uotila (1966) FIN Kouvolan Suunnistajat M50-3 12:17 M50-1 11:51 M50-2 10:37 M50-2 10:26 M50-1 11:49
65519 Kyllikki Kauppinen (1950) FIN Kalevan rasti W65-2 10:42 W65-2 10:35 W65-1 11:24
65042 Tapio Peippo (1949) FIN SK Vuoksi M65-5 10:44 M65-2 10:54 M65-5 10:09 M65-5 11:05 M65-1 10:55
55024 Markku Mäkelä (1959) FIN RasKa M55-3 11:03 M55-2 10:50 M55-2 11:52 M55-2 11:23 M55-1 09:53
55025 Tapio Mannila (1958) FIN RasKa M55-3 10:34 M55-1 10:49 M55-1 11:16 M55-1 12:00 M55-1 10:39
65043 Risto Heiskanen (1948) FIN Espoon Suunta M65-4 09:26 M65-4 11:26
65045 Pekka Kerkola (1950) FIN Hämeenlinnan Tarmo M65-1 09:57 M65-1 11:08 M65-4 10:18 M65-4 10:57 M65-1 11:13
55524 Maija Kerkola (1958) FIN Hämeenlinnan Tarmo W55-1 10:26 W55-1 10:36 W55-1 09:54
75029 Servo Kasi (1937) FIN Keravan Urheilijat M75-1 09:04 M75-2 10:48 M75-2 11:26 M75-2 11:11 M75-2 09:55
75030 Seppo Paasonen (1941) FIN Pihkaniskat Espoo M75-3 10:12 M75-2 10:53 M75-3 12:43 M75-3 12:15 M75-2 11:39
65046 Heikki Hillo (1948) FIN Valkeakosken Haka M65-4 09:23 M65-2 10:58 M65-2 11:11 M65-2 10:04 M65-5 09:27
70043 Jorma Kemppi (1944) FIN Navi senior M70-3 09:36 M70-1 11:55 M70-2 12:09 M70-2 12:53 M70-1 11:03
50017 Markku Brummer (1964) FIN Helsingin Suunnistajat M50-2 10:45 M50-2 10:18 M50-3 11:45
45017 Mika Rautio (1967) FIN Anttolan Urheilijat M45-2 09:49 M45-1 11:39 M45-1 11:30 M45-1 11:48 M45-1 09:39
65051 Raimo Nordqvist (1949) FIN Espoon Akilles M65-1 09:22 M65-4 11:18 M65-5 10:19 M65-5 10:55 M65-4 10:21
75515 Eila Pekkarinen (1937) FIN Keravan Urheilijat Eila Pekkarinen W75-1 09:34 W75-1 11:52 W75-1 10:42 W75-1 10:05 W75-1 10:06
70049 Jukka Aunula (1946) FIN Rasti Jyry Daniel's Travels M70-5 10:50 M70-4 11:13 M70-2 12:37 M70-2 12:25 M70-3 09:33
35009 Samuli Salmenoja (1978) FIN MS Parma M35-2 10:28 M35-1 12:42 M35-1 10:15 M35-1 11:03 M35-1 11:45
50519 Riitta Lehvonen (1966) FIN Lapin Veikot W50-2 09:10 W50-1 11:29 W50-2 12:23 W50-2 13:06 W50-1 10:08
60039 Timo Ahlroth (1955) FIN Turengin Sarastus Wallabies M60-2 10:46 M60-2 10:37 M60-3 12:08 M60-3 11:49 M60-2 11:45
70053 Mauri Saarinen (1946) FIN Riihimäen Suunnistajat Wallabies M70-5 10:57 M70-2 10:32 M70-5 13:06 M70-5 11:59 M70-3 09:49
60040 Mikko Sani (1952) FIN Hollolan Urheilijat -46 M60-4 09:15 M60-1 10:41 M60-4 11:26 M60-4 12:30 M60-1 10:59
55534 Tuula Sani (1959) FIN Hollolan Urheilijat -46 W55-3 11:15 W55-1 11:39 W55-1 10:47 W55-1 10:15 W55-1 11:30
55033 Esa Kuukka (1958) FIN Tampereen Pyrintö Team Salla M55-3 11:10 M55-2 10:02 M55-4 11:39 M55-4 11:30 M55-2 10:05
70054 Veikko Jantunen (1946) FIN Kangasala Sk Team Salla M70-4 11:26 M70-3 11:03 M70-4 11:00 M70-4 11:46 M70-3 09:47
60041 Tuomo Lusa (1956) FIN Tampereen Pyrintö Team Salla M60-1 10:15 M60-3 11:50 M60-1 11:31 M60-1 12:26 M60-4 10:19
70055 Reijo Lahtinen (1946) FIN Olavin Rasti Team Salla M70-4 11:23 M70-3 10:08 M70-5 12:52 M70-5 12:13 M70-3 10:19
60042 Arto Isomäki (1955) FIN VRU Hyvinkään Alueen Suunnistajat M60-2 11:58 M60-2 11:59 M60-4 10:43
60045 Kari Kataja (1954) FIN VRU Hyvinkään Alueen Suunnistajat M60-1 11:40 M60-1 12:17 M60-4 10:53
60051 Heikki Juuvinmaa (1952) FIN Turengin Sarastus M60-3 10:54 M60-4 12:11 M60-4 11:56 M60-4 12:00 M60-3 09:21
60054 Markku Pietikäinen (1952) FIN Joutsenon Kullervo M60-1 09:37 M60-1 11:14 M60-3 12:17 M60-3 11:40 M60-1 10:17
55541 Kaija Muukkonen (1959) FIN Joutsenon Kullervo W55-2 11:38 W55-2 12:12 W55-1 10:38 W55-1 10:24 W55-2 09:50
35012 Arto Vainiomäki (1981) FIN Itä-Päijänteen Rasti M35-2 10:42 M35-2 11:56 M35-1 10:35 M35-1 10:43 M35-2 11:21
60058 Hannu Lähteenmäki (1955) FIN Hämeenlinnan Tarmo M60-1 10:19 M60-3 11:42 M60-1 11:34 M60-1 12:23 M60-3 09:47
65543 Mirja-Liisa Laakso-Lähteenmäki (1949) FIN Hämeenlinnan Tarmo W65-1 09:08 W65-2 11:40 W65-2 11:12 W65-2 10:05 W65-3 10:00
55044 Jyrki Kiviniitty (1961) FIN Helsingin Suunnistajat M55-1 11:05 M55-1 11:23 M55-2 11:11 M55-2 12:04 M55-3 11:39
65075 Kari Tamminen (1947) FIN Hollolan Urheilijat 46 HU 46 M65-5 11:09 M65-4 11:22 M65-2 10:43 M65-2 10:32 M65-4 09:55
70065 Mauno Hanhela (1945) FIN Haukiputaan Heitto Hanhela M70-2 09:06 M70-1 11:54 M70-4 10:57 M70-4 11:49 M70-1 11:07
65550 Eeva-Liisa Hanhela (1947) FIN Haukiputaan Heitto Hanhela W65-2 09:55 W65-3 12:16 W65-2 10:25 W65-2 10:52 W65-2 09:30
60063 Harri Laine (1952) FIN Kauhajoen Karhu M60-3 11:10 M60-2 10:46 M60-4 11:41 M60-4 12:15 M60-2 11:47
60551 Kaija Laine (1952) FIN Kauhajoen Karhu W60-1 11:10 W60-2 12:15 W60-1 12:03 W60-1 11:51 W60-3 10:18
60552 Iris Karvonen (1954) FIN Leppävaaran Sisu W60-3 11:50 W60-2 12:02 W60-3 12:04 W60-3 11:49 W60-2 09:50
55049 Jukka Karvonen (1958) FIN Leppävaaran Sisu M55-3 10:37 M55-3 12:22 M55-4 11:12 M55-4 11:57 M55-2 09:57
40023 Jani Kiuru (1974) FIN Raja-Karjalan Suunnistajat RaKaS 1 M40-2 11:59 M40-2 12:12 M40-1 12:20 M40-1 13:06 M40-1 10:03
40024 Jan-Erik Fredriksson (1976) FIN Salon Viesti JEF M40-1 09:06 M40-2 12:44 M40-2 12:12 M40-2 13:10 M40-2 10:25
55052 Timo Grönholm (1959) FIN Salon Viesti JEF M55-3 10:52 M55-2 10:26 M55-2 11:26 M55-2 11:49 M55-2 09:45
65552 Marjaana Eskola (1948) FIN Salon Viesti JEF W65-1 10:07 W65-3 11:51 W65-3 10:43 W65-3 10:34 W65-2 09:50
65076 Raimo Kaukiainen (1951) FIN HU-46 HU-46 M65-4 09:40 M65-3 12:35 M65-1 10:15 M65-1 11:00 M65-2 10:49
60065 Kari Jylhä (1953) FIN Joutsenon Kullervo M60-4 10:12 M60-2 11:19 M60-1 12:22 M60-1 11:35 M60-2 10:05
70072 Juhani Kytöjoki (1946) FIN Rasti-Jyry Juhani Kytöjoki M70-5 11:05 M70-2 10:17 M70-4 11:14 M70-4 11:32 M70-2 09:57
60069 Markku Leinonen (1952) FIN Kuopion Suunnistajat M60-2 11:30 M60-2 10:45 M60-2 11:49 M60-2 12:08 M60-2 11:03
60070 Erkki Pulkkinen (1954) FIN Rasti-Lukko Daniel's Travels M60-2 11:21 M60-1 10:27 M60-3 11:50 M60-3 12:07 M60-2 11:05
55551 Arja Vestola (1961) FIN Nastolan Terä W55-1 10:18 W55-1 10:44 W55-1 11:00
60071 Pekka Pulkkinen (1956) FIN Joutsenon Kullervo M60-4 09:40 M60-1 10:45 M60-4 11:23 M60-4 12:33 M60-1 11:07
65562 Arja Pulkkinen (1949) FIN Joutsenon Kullervo W65-2 09:22 W65-1 10:16 W65-1 11:12 W65-1 10:06 W65-1 09:04
45524 Minna Piitulainen (1970) FIN Joutsenon Kullervo W45-1 11:32 W45-1 11:39
65086 Jouko Koivula (1949) FIN Helsingin suunnistajat HS 3 M65-5 11:44 M65-1 10:22 M65-5 11:07 M65-5 10:07 M65-1 10:15
65563 Sirpa Koivula (1951) FIN Helsingin suunnistajat HS 3 W65-2 09:29 W65-1 10:43 W65-3 10:10 W65-3 11:07 W65-1 10:56
70075 Kalle Virtanen (1945) FIN Rasti-Lukko Suunnistusmatkat M70-4 11:01 M70-2 11:11 M70-2 12:50 M70-2 12:12 M70-2 11:43
60560 Anneli Bergström (1952) FIN Espoon Suunta W60-2 11:01 W60-1 10:15 W60-3 12:27 W60-3 11:26 W60-1 09:24
55555 Kirsi Hakomäki (1957) FIN HS W55-2 11:29 W55-1 10:50 W55-3 11:01 W55-3 10:00 W55-2 11:24
55058 Hannu Uusi-Pohjola (1957) FIN Vaasan Suunnistajat M55-1 10:36 M55-3 11:23 M55-2 11:49 M55-2 11:26 M55-2 10:33
65092 Lauri Karhumäki (1950) FIN Pihkaniskat M65-5 10:48 M65-1 10:32 M65-3 11:12 M65-3 10:03 M65-2 11:23
65564 Pirjo Viitala (1951) FIN Turun Metsänkävijät W65-2 10:14 W65-2 11:38 W65-1 10:41 W65-1 10:37 W65-2 10:34
65093 Pekka Inki (1949) FIN Turun Metsänkävijät M65-1 09:08 M65-3 11:47 M65-4 11:03 M65-4 10:12 M65-3 11:01
55557 Marja Töyrylä (1958) FIN Kymin Suunnistajat W55-1 10:22 W55-1 10:40 W55-1 10:18
60076 Teuvo Töyrylä (1955) FIN Vehkalahden Veikot M60-1 11:58 M60-1 11:59 M60-1 11:17
65096 Kari Hovi (1949) FIN Rasti Jyry oma M65-1 09:54 M65-4 11:13 M65-4 10:59 M65-4 10:16 M65-4 09:59
65565 Ritva Mononen (1949) FIN Hämeenlinnan Suunnistajat oma W65-2 09:48 W65-2 12:26 W65-3 11:00 W65-3 10:17 W65-1 10:50
65097 Pekka Rytkönen (1950) FIN Pihkaniskat M65-5 10:57 M65-5 10:17 M65-2 09:57
65098 Kari Löyttyjärvi (1947) FIN Rasti-Jyry M65-1 09:50 M65-3 12:42 M65-1 10:18 M65-1 10:57 M65-3 11:35
50041 Tapio Järvensivu (1963) FIN Turun Metsänkävijät M50-2 11:59 M50-1 11:41 M50-1 10:13 M50-1 10:51 M50-1 10:29
55063 Kari Heinonen (1960) FIN Angelniemen Ankkuri M55-1 10:14 M55-2 10:24 M55-1 11:46 M55-1 11:30 M55-2 11:11
70081 Paavo Rönkkö (1945) FIN Espoon Suunta M70-3 10:19 M70-2 10:30 M70-4 11:17 M70-4 11:29 M70-1 10:37
65102 Ossi Lakkala (1949) FIN KuoSu M65-3 10:12 M65-1 10:45 M65-3 10:20 M65-3 10:55 M65-1 09:11
40515 Pia Uotila (1973) FIN Kouvolan Suunnistajat W40-1 11:14 W40-2 12:47 W40-1 13:19 W40-1 12:19 W40-2 10:04
35019 Ville Koponen (1977) FIN Lynx M35-1 11:33 M35-2 12:11 M35-1 10:20 M35-1 10:58 M35-2 11:29
35020 Kimmo Berg (1980) FIN Espoon Akilles M35-1 11:37 M35-1 12:15 M35-1 10:49 M35-1 10:29 M35-1 11:11
60089 Timo Glad (1956) FIN Rasti-Jyry M60-4 10:09 M60-3 12:01 M60-4 11:59 M60-4 11:57 M60-3 10:41
60091 Rauli Helkkula (1952) FIN Turun Metsänkävijät Turun Metsänkävijät M60-1 09:56 M60-2 10:52 M60-1 12:10 M60-1 11:47 M60-1 09:57
60097 Harri Rytkönen (1954) FIN Kalevan Rasti M60-4 09:05 M60-3 12:13 M60-1 12:07 M60-1 11:50 M60-4 10:03
60571 Kirsti Kattilakoski (1954) FIN Aron Haka W60-3 10:59 W60-2 12:47 W60-3 12:23 W60-3 11:30 W60-2 11:08
70105 Jaakko Teppo (1944) FIN Aron Haka M70-5 10:54 M70-3 10:14 M70-5 12:08 M70-5 12:57 M70-3 10:09
55562 Paivi Annila (1960) FIN Tampereen Pyrinto PWT Travel W55-3 11:38 W55-1 11:00 W55-2 10:35 W55-2 10:27 W55-2 11:16
35513 Veera Kortelainen (1980) FIN Raja-Karjalan Suunnistajat RaKaS 1 W35-1 10:14 W35-1 12:38 W35-1 13:10 W35-1 12:23 W35-1 11:58
40030 Petteri Muukkonen (1976) FIN Vehkalahden Veikot pm M40-1 09:57 M40-1 12:35 M40-2 13:08 M40-2 12:14 M40-1 11:57
35514 Eveliina Muukkonen (1977) FIN Kangasala SK pm W35-1 10:34 W35-1 12:32 W35-1 13:01 W35-1 12:32 W35-1 11:48
65131 Pekka Pietilä (1951) FIN Kangasala SK pm M65-1 09:36 M65-1 11:13 M65-2 10:12 M65-2 11:03 M65-1 09:09
40031 Juhani Lehtinen (1975) FIN KauKa M40-1 09:47 M40-1 11:57 M40-2 12:58 M40-2 12:24 M40-1 10:29
40520 Anne Lehtinen (1975) FIN KauKa W40-1 11:10 W40-2 12:55 W40-1 12:47 W40-1 12:50 W40-1 10:54
65133 Raimo Hyyryläinen (1951) FIN Juvan Urheilijat Juvan Urheilijat M65-4 09:58 M65-1 11:21 M65-2 10:40 M65-2 10:35 M65-1 11:19
65134 Reijo Puurunen (1949) FIN Oulun Tarmo (OuTa) M65-4 09:16 M65-4 11:01 M65-5 10:47 M65-5 10:27 M65-4 11:21
45036 Jyrki Nieminen (1968) FIN Lounais-Hämeen Rasti (LHR) Jyrki Nieminen M45-1 11:37 M45-1 11:41 M45-1 10:51
55077 Juha Leskinen (1960) FIN HS Nikke M55-3 10:48 M55-3 11:52 M55-4 11:16 M55-4 11:53 M55-3 10:15
50539 Pirjo Pajarinen (1965) FIN HS Nikke W50-2 09:03 W50-2 12:17 W50-2 13:16 W50-2 12:13 W50-2 11:02
70117 Atso Mäkinen (1944) FIN Mesikämmenet M70-1 10:03 M70-4 11:04 M70-1 12:19 M70-1 12:37 M70-3 10:31
70118 Matti Mäkinen (1943) FIN Mesikämmenet M70-2 09:13 M70-3 10:11 M70-3 11:17 M70-3 11:51 M70-3 11:45
70566 Pirjo Mäkinen (1944) FIN Mesikämmenet W70-2 09:34 W70-2 10:21 W70-1 11:16 W70-1 11:35 W70-2 11:12
55078 Esa Heikkinen (1961) FIN Kuusamon Erä-Veikot M55-3 10:27 M55-3 11:49 M55-4 11:57 M55-4 11:12 M55-1 09:41
55565 Jaana Heikkinen (1961) FIN Kuusamon Erä-Veikot W55-1 10:30 W55-1 10:32 W55-2 10:56
70119 Pertti Pj Mattila (1946) FIN Helsingin Suunnistajat M70-3 10:08 M70-2 10:45 M70-4 11:31 M70-4 11:15 M70-2 11:27
65592 Eija Tikka (1950) FIN Raja-Karjalan Suunnistajat RaKaS 1 W65-2 09:33 W65-1 10:58 W65-3 10:20 W65-3 10:57 W65-1 11:26
70120 Ossi Paukkunen (1945) FIN Raja-Karjalan Suunnistajat RaKaS 1 M70-1 09:26 M70-3 10:35 M70-4 11:07 M70-4 11:39 M70-3 11:27
55566 Päivi Karjalainen (1957) FIN Pieksämäen Veikot W55-1 11:43 W55-2 12:44 W55-3 10:49 W55-3 10:12 W55-2 10:24
70123 Alpo Pelkonen (1946) FIN Oulunsalon Vasama M70-1 09:48 M70-3 10:50 M70-3 11:34 M70-3 11:34 M70-4 13:11
65138 Tauno Saari (1949) FIN Suunta-Sepot Team SuSe M65-2 09:14 M65-3 12:33 M65-5 10:13 M65-5 11:01 M65-2 11:07
60583 Päivi Turunen (1954) FIN Suunta-Sepot Team SuSe W60-3 11:40 W60-2 12:32 W60-3 11:27 W60-3 12:26 W60-2 10:14
60584 Marita Saari (1956) FIN Suunta-Sepot Team SuSe W60-2 11:16 W60-1 11:30 W60-2 11:25 W60-2 12:29 W60-1 10:40
60585 Airi Toivonen (1956) FIN Maarian Mahti Team SuSe W60-3 11:24 W60-3 12:08 W60-2 12:15 W60-2 11:39 W60-2 10:06
65139 Erkki Turunen (1950) FIN Suunta-Sepot Team SuSe M65-4 10:01 M65-1 11:01 M65-3 10:37 M65-3 10:38 M65-1 10:31
65593 Maija Pelkonen (1949) FIN Oulunsalon Vasama W65-2 09:51 W65-2 12:08 W65-2 10:35 W65-2 10:42 W65-2 11:06
70125 Jorma Hyyryläinen (1946) FIN Navi M70-4 11:59 M70-4 10:12 M70-1 13:00 M70-1 11:56 M70-1 11:31
65141 Pekka Kanste (1947) FIN OK Raseborg M65-1 10:52 M65-1 10:23 M65-1 11:37
65594 Helena Kanste (1951) FIN OK Raseborg W65-1 10:28 W65-1 10:50 W65-1 10:22
60113 Kari Papinsaari (1956) FIN Kangasala SK KSK Group M60-2 11:27 M60-2 10:13 M60-4 12:23 M60-4 11:33 M60-2 11:55
55081 Esko Jalanto (1958) FIN Kangasala SK KSK Group M55-2 10:09 M55-3 12:24 M55-3 11:48 M55-3 11:25 M55-2 09:39
55082 Jari Toivonen (1960) FIN Epilän Esa KSK Group M55-1 10:58 M55-2 10:30 M55-4 11:27 M55-4 11:42 M55-2 10:21
70126 Kauko Törhönen (1942) FIN Kangasala SK KSK Group M70-4 11:41 M70-4 11:05 M70-3 11:47
55569 Sirpa Papinsaari (1957) FIN Kangasala SK KSK Group W55-1 12:10 W55-2 13:08 W55-1 10:13 W55-1 10:49 W55-2 10:20
55570 Terttu Jalanto (1961) FIN Kangasala SK KSK Group W55-1 12:05 W55-1 10:52 W55-2 10:48 W55-2 10:14 W55-1 10:02
55571 Saija Laurila (1960) FIN Kangasala SK KSK Group W55-1 12:19 W55-1 11:10 W55-2 10:23 W55-2 10:39 W55-1 09:50
55572 Terhi Rajamäki (1960) FIN Kangasala SK KSK Group W55-2 11:24 W55-1 11:08 W55-3 10:44 W55-3 10:17 W55-2 11:36
55573 Erja Mäkinen (1960) FIN Epilän Esa KSK Group W55-1 11:25 W55-2 12:56 W55-1 10:05 W55-1 10:57 W55-1 09:48
55083 Ari Rantanen (1957) FIN Epilän Esa KSK Group M55-2 10:34 M55-3 11:36 M55-1 11:31 M55-1 11:45 M55-3 09:41
55574 Merja Toivonen (1960) FIN Epilän Esa KSK Group W55-3 11:47 W55-2 12:58 W55-1 10:42 W55-1 10:20 W55-1 10:42
80028 Heikki Lario (1934) FIN Rastivarsat M80-1 10:57 M80-2 10:29 M80-2 10:37
50055 Ari Taskinen (1963) FIN Anttolan Urheilijat M50-2 12:08 M50-2 11:20 M50-1 11:01 M50-1 10:03 M50-1 09:41
55086 Hannu Peltonen (1961) FIN Anttolan Urheilijat M55-2 10:42 M55-1 10:36 M55-1 11:53 M55-1 11:23 M55-1 09:35
50546 Tarja Jokikokko (1963) FIN Oulun Tarmo W50-1 10:48 W50-1 11:06 W50-2 13:02 W50-2 12:27 W50-1 09:08
55091 Simo Keltamäki (1960) FIN Oulun Tarmo M55-2 10:16 M55-3 11:57 M55-3 11:22 M55-3 11:51 M55-3 11:09
65152 Martti Mäkelä (1950) FIN SOC Asikkala M65-4 10:08 M65-1 10:21 M65-2 10:47 M65-2 10:28 M65-1 10:29
65153 Kimmo Rauhamäki (1951) FIN Jämsän Retki-Veikot Neon Sport M65-2 09:32 M65-5 11:40 M65-3 11:01 M65-3 10:14 M65-1 10:01
75070 Jaakko Reini (1941) FIN Tikkakosken Suunnistajat Neon Sport M75-1 09:42 M75-2 10:15 M75-3 13:01 M75-3 11:57 M75-1 09:55
70139 Seppo Tammela (1944) FIN Tikkakosken Suunnistajat Neon Sport M70-4 11:44 M70-3 10:43 M70-5 13:03 M70-5 12:02 M70-2 11:39
70140 Erkki Rantakangas (1946) FIN Lappajärven Veikot Neon Sport M70-1 09:12 M70-3 11:05 M70-3 11:54 M70-3 11:14 M70-3 11:15
80030 Alpo Nisula (1936) FIN Eräpirkat Neon Sport M80-1 10:34 M80-1 11:30 M80-1 10:21 M80-1 10:22 M80-1 09:57
75071 Mauno Iivonen (1939) FIN Eräpirkat Neon Sport M75-3 12:52 M75-3 12:06 M75-2 11:51
70574 Tuula Kaasalainen (1946) FIN Suunta-Sepot Neon Sport W70-3 09:37 W70-1 12:05 W70-1 11:47 W70-1 11:04 W70-2 10:18
70141 Oiva Kaasalainen (1943) FIN Suunta-Sepot Neon Sport M70-3 10:01 M70-3 10:52 M70-5 12:11 M70-5 12:54 M70-2 11:19
60131 Teuvo Kvistö (1956) FIN Kankaanpään Suunnistajat Neon Sport M60-3 11:51 M60-4 12:15 M60-1 12:01 M60-1 11:56 M60-4 10:47
50548 Anne Nurmi (1963) FIN Angelniemen Ankkuri Neon Sport W50-1 11:06 W50-1 11:46 W50-1 12:55 W50-1 12:34 W50-1 10:54
50059 Veli-Pekka Nurmi (1962) FIN Angelniemen Ankkuri Neon Sport M50-1 10:41 M50-1 10:23 M50-1 11:35
70142 Tapani Torpo (1945) FIN Kankaanpään Suunnistajat Neon Sport M70-1 09:59 M70-3 10:40 M70-1 12:09 M70-1 12:47 M70-3 09:11
80031 Mikko Heikkilä (1936) FIN Maarian Mahti Neon Sport M80-1 11:29 M80-2 10:34 M80-1 10:26 M80-1 10:17 M80-1 09:33
70143 Erkki Laine (1944) FIN Angelniemen Ankkuri Neon Sport M70-4 11:08 M70-1 12:11 M70-2 12:30 M70-2 12:32 M70-2 10:53
60132 Jari Vaara (1955) FIN Kankaanpään Suunnistajat Neon Sport M60-1 10:41 M60-4 12:05 M60-2 11:28 M60-2 12:29 M60-2 09:59
60597 Marjatta Vaara (1955) FIN Kankaanpään Suunnistajat Neon Sport W60-1 11:15 W60-2 12:51 W60-2 11:39 W60-2 12:15 W60-1 10:04
60133 Kauko Vainiomäki (1952) FIN Suunta-Sepot Neon Sport M60-3 11:42 M60-2 10:58 M60-3 11:44 M60-3 12:13 M60-2 11:13
70144 Matti Valta (1946) FIN Jämsän Retki-Veikot Neon Sport M70-1 09:08 M70-4 10:59 M70-4 11:48 M70-4 10:58 M70-4 10:53
70145 Eero Lampi (1943) FIN Päijät-Rasti Neon Sport M70-4 11:52 M70-2 10:46 M70-3 12:08 M70-3 11:00 M70-2 09:45
70146 Pentti Helminen (1943) FIN Jämsän Retki-Veikot Neon Sport M70-2 09:24 M70-4 10:45 M70-3 11:03 M70-3 12:05 M70-2 09:25
60134 Tuomo Koskinen (1956) FIN Suunta-Sepot Neon Sport M60-2 11:14 M60-4 12:26 M60-2 12:01 M60-2 11:56 M60-2 10:55
65602 Raili Katajisto (1951) FIN Kankaanpään Suunnistajat Neon Sport W65-3 10:50 W65-3 10:27 W65-3 10:46
65154 Erkki Katajisto (1948) FIN Kankaanpään Suunnistajat Neon Sport M65-4 10:49 M65-4 10:26 M65-4 09:39
50060 Reijo Mäkilä (1962) FIN Kankaanpään Suunnistajat Neon Sport M50-3 11:52 M50-2 10:15 M50-1 10:21 M50-1 10:43 M50-3 12:05
65155 Raimo Pusa (1949) FIN Virtain Urheilijat Neon Sport M65-3 10:51 M65-2 10:47 M65-3 11:05 M65-3 10:10 M65-2 10:53
65603 Oivi Mäkelä (1951) FIN Suunta-Sepot Neon Sport W65-1 09:56 W65-2 11:55 W65-3 10:06 W65-3 11:11 W65-2 10:32
65156 Harri Mäkelä (1948) FIN Suunta-Sepot Neon Sport M65-2 09:39 M65-2 10:46 M65-5 10:33 M65-5 10:41 M65-2 11:37
65604 Orvokki Soikkeli (1948) FIN Kankaanpään Suunnistajat Neon Sport W65-2 10:25 W65-3 12:07 W65-3 10:37 W65-3 10:40 W65-2 11:08
70147 Lauri Hieta (1944) FIN Kankaanpään Suunnistajat Neon Sport M70-5 10:43 M70-3 10:34 M70-1 12:15 M70-1 12:41 M70-3 09:51
55583 Anne Hannukainen (1957) FIN Kankaanpään Suunnistajat Neon Sport W55-3 11:56 W55-2 12:01 W55-3 10:53 W55-3 10:08 W55-2 09:06
60135 Raimo Hannukainen (1953) FIN Kankaanpään Suunnistajat Neon Sport M60-1 10:09 M60-4 12:29 M60-1 12:31 M60-1 11:26 M60-3 11:39
70148 Keijo Jylhä (1943) FIN Jämsän Retki-Veikot Neon Sport M70-3 10:05 M70-4 11:06 M70-2 11:59 M70-2 13:03 M70-3 09:23
65157 Pentti Hiirijoki (1948) FIN Suunta-Sepot Neon Sport M65-4 10:05 M65-2 10:08 M65-1 10:59 M65-1 10:16 M65-1 09:57
55093 Juri Kuokkanen (1958) FIN INUS Lappeenranta M55-1 11:09 M55-3 12:20 M55-1 12:01 M55-1 11:15 M55-2 10:55
55094 Mihail Kuokkanen (1960) FIN INUS Lappeenranta M55-2 11:07 M55-2 10:01 M55-1 11:42 M55-1 11:34 M55-3 11:13
50549 Elena Kuokkanen (1965) FIN INUS Lappeenranta W50-1 11:14 W50-2 11:42 W50-2 12:37 W50-2 12:52 W50-2 09:42
55584 Elsa Murskaja (1958) FIN INUS Lappeenranta W55-1 12:01 W55-2 11:53 W55-1 10:55 W55-1 10:07 W55-1 10:54
60599 Elvira Harkova (1954) FIN INUS Lappeenranta W60-1 11:36 W60-2 12:39 W60-2 12:11 W60-2 11:43 W60-2 11:18
65161 Pentti Närhi (1947) FIN Raja-Karjalan Suunnistajat Rakas1 M65-1 09:19 M65-5 11:24 M65-3 10:41 M65-3 10:34 M65-3 10:49
90006 Arvo Majoinen (1926) FIN Raja-Karjalan Suunnistajat Tuuli Team M90-1 09:16 M90-1 10:43 M90-1 10:16 M90-1 10:07 M90-1 09:49
85011 Johan Koivisto (1930) FIN Tapanilan Tarmo Tuuli Team M85-1 09:13 M85-2 10:09 M85-1 10:49 M85-1 10:38 M85-2 09:31
85012 Pentti Pelkonen (1930) FIN Keski-Karjalan Rasti Tuuli Team M85-1 09:19 M85-2 10:02 M85-1 10:35 M85-1 10:52 M85-1 09:29
85013 Kauko Kimpimäki (1926) FIN XYZ Tuuli Team M85-1 09:25 M85-2 10:06 M85-1 10:53 M85-1 10:34 M85-2 09:23
85014 Erkki Simpanen (1928) FIN Rastihaukat Tuuli Team M85-1 10:43 M85-1 10:44 M85-2 09:21
80034 Arvi Noponen (1933) FIN Suomussalmen Rasti Tuuli Team M80-1 10:41 M80-2 10:21 M80-1 10:34 M80-1 10:09 M80-2 11:47
80035 Esko Ranta (1935) FIN Lahden Suunnistajat -37 Tuuli Team M80-1 11:12 M80-1 11:28 M80-2 10:21 M80-2 10:45 M80-1 10:15
80036 Raimo Reunanen (1936) FIN Vakka-Rasti Tuuli Team M80-1 11:06 M80-1 11:20 M80-2 10:36 M80-2 10:30 M80-1 10:11
80037 Juhani Salmenkylä (1932) FIN Helsingin Suunnistajat Tuuli Team M80-2 10:42 M80-2 10:24 M80-2 11:29
75079 Rihko Haarlaa (1939) FIN Helsingin Suunnistajat Tuuli Team M75-1 09:20 M75-1 11:12 M75-1 10:58 M75-1 11:43 M75-2 11:35
75080 Olavi Erkkilä (1939) FIN Hämeenlinnan Suunnistajat Tuuli Team M75-3 10:26 M75-1 11:53 M75-1 11:17 M75-1 11:24 M75-1 11:21
75081 Arvo Paavilainen (1941) FIN Itä-Päijänteen Rasti Tuuli Team M75-2 10:34 M75-2 11:11 M75-2 11:26 M75-3 09:53
75082 Pentti Saario (1940) FIN Loimaan Jankko Tuuli Team M75-3 10:47 M75-2 11:38 M75-3 12:48 M75-3 12:10 M75-2 10:51
75083 Pekka Niemi (1941) FIN Asikkalan Raikas Tuuli Team M75-2 11:40 M75-2 10:57 M75-3 09:45
70154 Heimo Hongisto (1945) FIN Loimaan Jankko Tuuli Team M70-3 11:07 M70-3 12:01 M70-2 10:35
70155 Olavi Junttila (1942) FIN Helsingin Suunnistajat Tuuli Team M70-3 10:23 M70-1 12:45 M70-2 12:16 M70-2 12:46 M70-1 10:53
70156 Martti Kuivala (1943) FIN Helsingin Suunnistajat Tuuli Team M70-4 11:30 M70-2 10:16 M70-4 11:04 M70-4 11:42 M70-1 09:27
65162 Harri Kuosa (1947) FIN Loimaan Jankko Tuuli Team M65-1 09:29 M65-3 11:52 M65-3 11:08 M65-3 10:07 M65-4 10:47
65163 Rauno Hotti (1947) FIN Helsingin Suunnistajat Tuuli Team M65-3 10:14 M65-3 11:01 M65-5 09:39
65164 Touko Tuomola (1950) FIN Rasti 88 Tuuli Team M65-2 09:42 M65-2 11:06 M65-3 10:58 M65-3 10:17 M65-2 11:03
75538 Elli Pelkonen (1939) FIN Keski-Karjalan Rasti Tuuli Team W75-2 10:42 W75-1 11:25 W75-2 10:43 W75-2 10:03 W75-1 11:16
75539 Pirkko Raunemaa (1939) FIN Helsingin Suunnistajat Tuuli Team W75-1 09:40 W75-2 10:57 W75-1 10:34 W75-1 10:13 W75-2 11:08
65611 Aune Hongisto (1949) FIN Loimaan Jankko Tuuli Team W65-2 10:45 W65-2 10:32 W65-2 09:24
60603 Helena Jumppanen (1956) FIN Pihkaniskat Tuuli Team W60-3 11:04 W60-1 11:07 W60-3 12:32 W60-3 11:21 W60-1 10:24
50551 Tuulikki Salmenkylä (1963) FIN Helsingin Suunnistajat Tuuli Team W50-2 09:06 W50-1 11:27 W50-1 12:34 W50-1 12:55 W50-1 09:46
65166 Jorma Helin (1947) FIN Rasti-Jyry own M65-5 11:40 M65-4 10:57 M65-4 10:11 M65-4 11:04 M65-3 09:41
65167 Unto Tanttu (1949) FIN Keravan Urheiljat M65-2 09:04 M65-4 10:34 M65-3 10:48 M65-3 10:27 M65-3 11:09
70163 Seppo Kettunen (1942) FIN Rasti-Jyry Seppo Jyry M70-2 09:57 M70-4 10:35 M70-3 11:10 M70-3 11:58 M70-3 10:05
70164 Paavo Inkinen (1946) FIN Rasti-Jyry Seppo Jyry M70-2 09:02 M70-1 12:04 M70-5 12:32 M70-5 12:33 M70-1 10:59
70165 Unto Kanerva (1942) FIN Rasti-Jyry Seppo Jyry M70-5 10:10 M70-2 10:47 M70-4 10:53 M70-4 11:53 M70-2 09:47
65616 Marja Kanerva (1948) FIN Rasti-Jyry Seppo Jyry W65-2 09:37 W65-3 11:43 W65-2 10:08 W65-2 11:09 W65-3 10:56
70580 Tuula Ohramaa (1946) FIN Rasti-Jyry Seppo Jyry W70-3 09:24 W70-2 11:04 W70-2 10:45 W70-2 11:05 W70-1 10:26
55101 Heikki Vestola (1959) FIN Rastivarsat M55-4 11:31 M55-4 11:38 M55-1 11:33
50553 Eeva Korhonen (1963) FIN Raja-Karjalan Suunnistajat Rakas 1 W50-1 11:03 W50-2 11:32 W50-1 13:13 W50-1 12:16 W50-2 09:44
70167 Osmo Peitsala (1943) FIN HS Laru M70-2 09:46 M70-3 11:06 M70-3 11:48 M70-3 11:20 M70-3 10:15
55590 Raija Savolainen (1959) FIN Tampereen Pyrintö TP W55-3 11:29 W55-2 11:56 W55-2 10:56 W55-2 10:06 W55-2 09:34
60142 Esa Laine (1954) FIN Tampereen Pyrintö TP M60-4 09:37 M60-3 11:37 M60-2 12:34 M60-2 11:23 M60-2 10:47
55105 Simo Nieminen (1959) FIN Tampereen Pyrintö TP M55-3 10:59 M55-3 11:58 M55-1 11:12 M55-1 12:04 M55-3 11:05
50068 Jari Vahvelainen (1962) FIN Tampereen Pyrintö TP M50-1 09:35 M50-2 10:34 M50-1 10:25 M50-1 10:39 M50-2 09:47
70168 Kaj Andresen (1946) FIN Tampereen Pyrintö TP M70-3 10:16 M70-3 10:57 M70-2 12:33 M70-2 12:29 M70-4 13:09
70581 Maija Andresen (1945) FIN Tampereen Pyrintö TP W70-3 09:12 W70-2 10:19 W70-3 11:52 W70-3 12:00 W70-2 11:02
75541 Leena Brax (1938) FIN Tampereen Pyrintö TP W75-2 10:49 W75-2 10:52 W75-2 10:13 W75-2 10:33 W75-2 11:38
80038 Asko Brax (1934) FIN Tampereen Pyrintö TP M80-1 10:53 M80-2 10:13 M80-1 10:30 M80-1 10:13 M80-1 09:41
60607 Taina Koivisto (1955) FIN Tampereen Pyrintö TP W60-2 11:21 W60-2 12:10 W60-3 11:37 W60-3 12:16 W60-2 09:44
65174 Kalle Koivisto (1951) FIN Tampereen Pyrintö TP M65-3 10:44 M65-4 10:18 M65-1 11:09 M65-1 10:06 M65-4 10:03
55591 Anneli Hautaniemi (1960) FIN Tampereen Pyrintö TP W55-1 11:52 W55-2 12:08 W55-3 10:28 W55-3 10:33 W55-2 09:18
55106 Erkki Hautaniemi (1959) FIN Tampereen Pyrintö TP M55-1 10:11 M55-3 12:02 M55-4 12:01 M55-4 11:08 M55-3 10:23
60143 Jouko Nurminen (1953) FIN Tampereen Pyrintö TP M60-2 11:02 M60-2 10:33 M60-4 12:35 M60-4 11:21 M60-1 10:27
65619 Eija Nurminen (1951) FIN Tampereen Pyrintö TP W65-1 09:31 W65-2 11:49 W65-2 10:59 W65-2 10:18 W65-2 10:54
70169 Kalevi Korpela (1945) FIN Tampereen Pyrintö TP M70-3 10:12 M70-4 10:01 M70-5 12:22 M70-5 12:43 M70-4 12:55
55107 Jarmo Oikarinen (1960) FIN Tampereen Pyrintö TP M55-3 10:56 M55-1 11:37 M55-4 11:35 M55-4 11:34 M55-1 10:29
55592 Sirkka Oikarinen (1960) FIN Tampereen Pyrintö TP W55-1 11:56 W55-1 11:28 W55-3 10:15 W55-3 10:46 W55-1 11:10
60608 Tuire Niemi (1954) FIN Tampereen Pyrintö TP W60-3 11:45 W60-1 11:01 W60-3 12:14 W60-3 11:39 W60-1 10:06
65620 Hilkka Lankia (1949) FIN Tampereen Pyrintö TP W65-2 10:10 W65-1 11:13 W65-1 10:38 W65-1 10:40 W65-1 09:28
50554 Tiina Äijälä (1964) FIN Kangasala SK TP W50-2 09:39 W50-1 11:05 W50-2 13:05 W50-2 12:24 W50-1 10:44
50555 Meri Huhtanen (1964) FIN Tampereen Pyrintö TP W50-2 09:54 W50-2 11:59 W50-2 12:58 W50-2 12:31 W50-1 09:28
50069 Ossi Huhtanen (1963) FIN Tampereen Pyrintö TP M50-3 11:26 M50-2 11:33 M50-3 10:43 M50-3 10:20 M50-2 11:27
60144 Esa Huhtanen (1956) FIN Rasti-Jussit TP M60-3 11:35 M60-4 12:39 M60-4 12:20 M60-4 11:36 M60-2 11:39
45051 Kari Jussila (1968) FIN Tampereen Pyrintö TP M45-1 11:09 M45-1 11:56 M45-2 11:23 M45-2 11:56 M45-1 11:17
55593 Kirsi Laasonen (1959) FIN Tampereen Pyrintö TP W55-2 10:02 W55-2 11:00 W55-1 09:56
55594 Tuula Lallo (1959) FIN OK Trian TP W55-2 12:00 W55-1 10:47 W55-2 10:39 W55-2 10:23 W55-1 10:44
60145 Risto Höglund (1955) FIN Rakas 1 M60-4 09:43 M60-2 10:51 M60-2 11:46 M60-2 12:11 M60-2 11:19
50556 Riitta Hakkarainen (1962) FIN Rakas 1 W50-1 10:30 W50-1 11:28 W50-1 12:27 W50-1 13:02 W50-1 09:26
65621 Jaana Juntunen (1949) FIN Tampereen Pyrintö TP W65-1 10:11 W65-3 11:29 W65-1 10:21 W65-1 10:57 W65-3 11:12
45543 Tiina Jussila (1970) FIN Tampereen Pyrintöf TP W45-1 11:37 W45-2 10:16 W45-2 12:34 W45-2 12:46 W45-1 09:20
65175 Ensio Lakanen (1948) FIN Vaajakosken Terä M65-4 09:30 M65-2 10:28 M65-1 10:56 M65-1 10:19 M65-1 10:07
65622 Sirpa Lakanen (1950) FIN Muuramen Rasti W65-3 11:31 W65-2 11:33 W65-1 10:58 W65-1 10:20 W65-1 10:10
75088 Osmo Perkinen (1940) FIN Pihkaniskat M75-2 09:18 M75-2 10:19 M75-3 12:57 M75-3 12:01 M75-2 09:57
35026 Saku Asikainen (1978) FIN Hiisirasti M35-1 11:28 M35-1 12:39
65181 Kai Saksman (1950) FIN OK TON M65-5 10:41 M65-1 11:22 M65-4 11:13 M65-4 10:02 M65-2 09:35
45055 Risto Karjalainen (1969) FIN Liperin Taimi Suunnistus M45-2 09:54 M45-1 11:57 M45-2 12:09 M45-2 11:10 M45-2 10:27
60146 Vesa Tervo (1952) FIN Rajamäen Rykmentti M60-2 11:33 M60-1 10:31 M60-1 12:13 M60-1 11:44 M60-1 09:01
35518 Henna Autio (1981) FIN RasTiimi W35-1 12:33 W35-1 13:00 W35-1 11:54
65626 Kaija Turku (1951) FIN Helsingin Suunnistajat W65-3 11:12 W65-1 10:56 W65-3 10:53 W65-3 10:24 W65-1 10:20
65182 Vesa Turku (1949) FIN Helsingin Suunnistajat M65-2 09:11 M65-1 10:49 M65-5 11:00 M65-5 10:14 M65-1 11:05
50073 Juha Ojanen (1965) FIN Hyvinkään Rasti M50-1 09:05 M50-2 10:52
70175 Hannu Harkola (1944) FIN Päijät-Rasti M70-1 12:29 M70-1 12:27 M70-2 11:01
65628 Marja Suomalainen (1949) FIN Leppävaaran Sisu Suomalainen W65-2 09:15 W65-1 10:04 W65-2 10:52 W65-2 10:25 W65-2 11:42
50559 Mervi Väänänen (1962) FIN Oulun Tarmo W50-2 09:28 W50-2 12:07 W50-2 13:12 W50-2 12:17 W50-2 10:58
40531 Kirsi Isoherranen (1972) FIN Lynx W40-1 12:52 W40-1 12:45 W40-1 11:04
60153 John Laukka (1955) FIN Gallop Racing Team (GRT) M60-3 11:38 M60-1 10:48 M60-4 12:29 M60-4 11:27 M60-1 10:11
70179 Heikki Rusko (1943) FIN Vaajakosken Terä M70-5 11:12 M70-1 12:22 M70-5 12:42 M70-5 12:23 M70-1 11:19
75098 Juhani Vuorela (1938) FIN Espoon Akilles M75-3 12:24 M75-3 12:34 M75-2 09:15
75543 Riitta Vuorela (1940) FIN Espoon Akilles W75-1 10:25 W75-1 10:22 W75-2 11:04
75099 Tarmo Salmi (1938) FIN Joutsenon Kullervo M75-2 09:54 M75-2 10:46 M75-3 12:33 M75-3 12:25 M75-1 10:43
40532 Maria Salmi (1976) FIN Lappeenn Riento W40-1 10:41 W40-1 12:12 W40-1 13:01 W40-1 12:37 W40-1 11:28
55607 Merja Puromies (1958) FIN Espoon Suunta W55-2 11:42 W55-1 11:26 W55-2 10:10 W55-2 10:52 W55-1 11:20
50078 Timo Rokka (1966) FIN Lounais-Hämeen Rasti Suunnistusmatkat M50-2 11:30 M50-2 10:20 M50-1 10:33 M50-1 10:31 M50-2 09:13
45548 Susanna Rokka (1968) FIN Lounais-Hämeen Rasti Suunnistusmatkat W45-1 11:26 W45-1 11:45 W45-1 11:32 W45-1 12:07 W45-2 09:44
40050 Markus Salo (1975) FIN Punkalaitumen Kunto M40-1 09:21 M40-1 12:15 M40-1 12:58 M40-1 12:28 M40-1 10:31
40533 Mervi Salo (1976) FIN Punkalaitumen Kunto W40-1 10:28 W40-2 12:46 W40-1 12:34 W40-1 13:03 W40-2 10:30
50079 Matti Yliluikki (1965) FIN Suomusjärven Sisu M50-2 10:10 M50-2 10:53 M50-1 11:55
65190 Jukka Sipilä (1947) FIN Hollolan Urheilijat -46 Hollolan Urheilijat M65-5 10:55 M65-5 11:55 M65-1 10:39 M65-1 10:36 M65-4 11:03
35029 Tuomas Hakkarainen (1978) FIN Espoon Akilles M35-2 10:33 M35-1 12:16 M35-1 11:07 M35-1 10:11 M35-1 10:41
65632 Laila Hakkarainen (1950) FIN MS Parma W65-3 11:01 W65-3 12:17 W65-1 10:35 W65-1 10:43 W65-2 10:16
55123 Kari-Veli Niemi (1958) FIN Lappeen Riento M55-3 11:17 M55-1 11:40 M55-4 11:09 M55-4 12:00 M55-1 10:05
65191 Reijo Mouhu (1949) FIN RaKas M65-3 10:09 M65-1 10:55 M65-3 10:24 M65-3 10:51 M65-1 10:21
55608 Anne Pelto-Huikko (1958) FIN Hiisirasti W55-3 12:00 W55-1 11:36 W55-1 10:34 W55-1 10:28 W55-1 11:42
55124 Timo Asikainen (1958) FIN Hiisirasti M55-1 10:25 M55-1 11:02 M55-1 11:19 M55-1 11:57 M55-1 10:23
60621 Leena Metsämäki (1952) FIN Turun Suunnistajat W60-1 11:51 W60-2 11:42 W60-1 11:40 W60-1 12:14 W60-2 10:04
70183 Jorma Paldanius (1945) FIN Turun Suunnistajat M70-1 09:16 M70-1 12:13 M70-3 11:58 M70-3 11:10 M70-1 10:35
55126 Mikael Fogelholm (1959) FIN Keravan Urheilijat M55-3 11:21 M55-2 11:08 M55-2 11:15 M55-2 12:00 M55-3 09:15
65194 Pentti Hirvonen (1947) FIN turun metsänkävijät M65-4 09:54 M65-4 10:36 M65-1 11:03 M65-1 10:12 M65-2 09:29
75101 Matti Lainema (1939) FIN MS Parma Rastiretki M75-3 10:21 M75-1 11:08 M75-1 11:02 M75-1 11:39 M75-1 09:51
70589 Leena Valjakka (1944) FIN Navi Rastiretki W70-2 09:53 W70-2 10:06 W70-1 11:54 W70-1 10:57 W70-2 10:06
70590 Rauni Muikku (1943) FIN Navi Rastiretki W70-2 09:07 W70-1 12:13 W70-3 12:18 W70-3 11:34 W70-1 11:28
65635 Päivi Ahonen (1951) FIN Navi Rastiretki W65-2 10:21 W65-1 10:13 W65-3 11:04 W65-3 10:13 W65-1 09:26
75545 Leena Piskonen (1937) FIN Navi Rastiretki W75-2 10:17 W75-2 11:02 W75-2 10:05 W75-2 10:41 W75-2 11:10
70591 Anneli Aarniosalo (1946) FIN Navi Rastiretki W70-3 09:04 W70-2 10:31 W70-3 11:47 W70-3 12:05 W70-2 10:54
65636 Arja Heimonen (1950) FIN Navi Rastiretki W65-2 09:59 W65-2 12:35 W65-2 10:55 W65-2 10:22 W65-2 10:36
50084 Petri Järvinen (1963) FIN Hiisi Rastiretki M50-3 12:04 M50-2 10:12 M50-2 10:02 M50-2 11:01 M50-3 11:21
90007 Ensio Salomaa (1926) FIN Eura-Kauttuan Urheilijat Rastiretki M90-1 09:12 M90-1 10:42 M90-1 10:14 M90-1 10:09 M90-1 09:39
70592 Pirkko Puro-Salomaa (1946) FIN Eura-Kauttuan Urheilijat Rastiretki W70-1 09:27 W70-2 10:35 W70-3 11:59 W70-3 11:53 W70-2 12:22
70593 Mirja-Liisa Sulander (1946) FIN Epilän Esa Rastiretki W70-1 09:33 W70-2 10:29 W70-1 11:10 W70-1 11:41 W70-1 11:18
45064 Tero Heikkilä (1969) FIN Paimion Rasti Rastiretki M45-1 11:41 M45-1 12:06 M45-2 11:37 M45-2 11:42 M45-1 11:33
60622 Anne Raunio (1955) FIN Sauvon Urheilijat Rastiretki W60-1 11:56 W60-1 11:02 W60-1 11:45 W60-1 12:09 W60-1 10:08
60623 Hannele Knaapinen (1955) FIN Sauvon Urheilijat Rastiretki W60-3 10:43 W60-3 12:41 W60-1 11:31 W60-1 12:23 W60-3 10:06
75102 Seppo Saario (1938) FIN MS Parma Rastiretki M75-1 09:47 M75-1 11:15 M75-1 11:54 M75-1 10:47 M75-1 09:27
50564 Leena Kurri (1965) FIN Navi Rastiretki W50-1 10:44 W50-1 11:48 W50-1 12:59 W50-1 12:30 W50-1 10:02
80041 Risto Joonas (1936) FIN Maarian Mahti Rastiretki M80-1 11:24 M80-1 11:26 M80-2 10:50 M80-2 10:16 M80-1 09:47
75103 Seppo Jokipelto (1940) FIN HU-46 Rastiretki M75-2 09:38 M75-2 11:07 M75-3 12:09 M75-3 12:49 M75-1 10:01
60157 Antero Näsi (1952) FIN Asikkalan Raikas Rastiretki M60-2 10:42 M60-4 11:59 M60-1 11:52 M60-1 12:05 M60-4 09:37
60158 Risto Iivonen (1954) FIN Asikkalan Raikas Rastiretki M60-4 09:59 M60-4 12:12 M60-1 11:43 M60-1 12:14 M60-4 09:47
50085 Arto Lehtinen (1962) FIN Asikkalan Raikas Rastiretki M50-2 12:04 M50-2 10:03 M50-1 10:53 M50-1 10:11 M50-3 11:19
65195 Simo Helkkula (1950) FIN Pitäjänmäen Tarmo Rastiretki M65-5 11:30 M65-1 10:57 M65-4 11:09 M65-4 10:06 M65-2 11:35
70184 Timo Peltola (1946) FIN MS Parma Rastiretki M70-2 09:53 M70-1 12:39 M70-4 11:21 M70-4 11:25 M70-1 11:37
65637 Katariina Peltola (1947) FIN MS Parma Rastiretki W65-1 11:18 W65-1 10:00 W65-2 09:40
70186 Reino Kukkohovi (1943) FIN Oulunsalon Vasama M70-5 10:21 M70-4 10:58 M70-5 12:39 M70-5 12:26 M70-2 10:29
55129 Pekka Patana (1961) FIN Laihian Luja M55-1 10:29 M55-1 10:38 M55-4 11:46 M55-4 11:23 M55-1 10:37
65204 Jouni Savelainen (1949) FIN Helsingin Suunnistajat Tuuli Team M65-2 09:18 M65-1 10:29 M65-4 10:08 M65-4 11:07 M65-1 11:43
65642 Marketta Savelainen (1932) FIN Helsingin Suunnistajat Tuuli Team W65-1 09:19 W65-1 10:15 W65-3 10:03 W65-3 11:14 W65-1 10:32
70189 Pertti S. Hartikainen (1945) FIN Riihimäen Suunnistajat M70-5 11:08 M70-3 10:39 M70-5 12:15 M70-5 12:50 M70-3 11:49
55139 Hannu Arki (1958) FIN Turun Metsänkävijät M55-3 11:07 M55-2 10:56 M55-2 11:45 M55-2 11:30 M55-1 10:41
50568 Eija Sulavuori (1962) FIN Turun Metsänkävijät W50-2 10:01 W50-1 11:15 W50-2 12:55 W50-2 12:34 W50-2 10:26
55140 Hannu Vuorinen (1961) FIN Kymin Suunnistajat M55-1 11:16 M55-2 11:06
65209 Pertti Nieminen (1948) FIN Rajamäen Rykmentti Rastiretki M65-2 10:07 M65-2 10:36 M65-4 10:28 M65-4 10:47 M65-1 10:23
35522 Outi Nieminen (1980) FIN Rajamäen Rykmentti Rastiretki W35-1 10:22 W35-1 12:18 W35-1 12:59 W35-1 12:34 W35-2 11:14
40054 Tuomas Johansson (1976) FIN Helsingin Suunnistajat Rastiretki M40-1 09:37 M40-2 12:40 M40-2 12:22 M40-2 13:00 M40-1 10:53
75549 Pirkko Tahvanainen (1940) FIN HU-46 W75-1 09:07 W75-1 11:48 W75-2 10:35 W75-2 10:11 W75-2 12:06
60631 Sinikka Illaru (1954) FIN Peräkylän Ponnistus W60-2 10:35 W60-1 11:27 W60-2 12:02 W60-2 11:52 W60-3 09:10
60168 Eero Ruokamo (1953) FIN Oulun Tarmo M60-2 10:49 M60-2 10:09 M60-4 11:35 M60-4 12:21 M60-2 10:43
55621 Tiina Leskinen (1957) FIN Lynx W55-2 11:56 W55-2 13:09 W55-3 10:36 W55-3 10:25 W55-1 09:40
55144 Pekka Leskinen (1957) FIN Lynx M55-1 10:18 M55-3 11:56 M55-2 11:19 M55-2 11:56 M55-3 09:49
65645 Liisa Sundberg (1947) FIN Lynx W65-3 10:39 W65-2 11:54 W65-2 10:32 W65-2 10:45 W65-2 10:42
80513 Leena Ikkala (1932) FIN Helsingin Suunnistajat Tuuli Team W80-1 10:20 W80-1 10:04 W80-2 09:49
45072 Heikki Tanhua (1969) FIN M45-2 11:50 M45-2 11:29 M45-1 10:09
50100 Marko Virta (1966) FIN Turun suunnistajat M50-2 10:06 M50-2 10:57 M50-1 10:25
55146 Kimmo Leppänen (1959) FIN Hirvensalon Heitto M55-3 10:30 M55-2 10:20 M55-3 11:29 M55-3 11:44 M55-3 11:41
50573 Satu Leppänen (1963) FIN Hirvensalon Heitto W50-1 10:41 W50-2 11:52 W50-1 12:31 W50-1 12:58 W50-2 10:04
70194 Pentti Tammisaari (1946) FIN Hirvensalon Heitto M70-2 09:17 M70-2 10:49 M70-3 12:05 M70-3 11:03 M70-1 09:35
60169 Pekka Vanne (1953) FIN Hirvensalon Heitto M60-1 10:03 M60-2 10:00 M60-4 12:05 M60-4 11:51 M60-2 09:23
60634 Hely Salmenoja (1952) FIN Hirvensalon Heitto W60-3 10:54 W60-1 10:49 W60-3 11:46 W60-3 12:07 W60-3 09:22
65214 Pertti Salmenoja (1949) FIN Hirvensalon Heitto M65-4 09:37 M65-3 11:50 M65-2 10:33 M65-2 10:42 M65-1 09:49
65646 Irmeli Saari (1951) FIN Hirvensalon Heitto W65-3 10:43 W65-1 10:05 W65-1 10:04 W65-1 11:14 W65-1 10:34
60170 Reijo Lehtimäki (1952) FIN Hirvensalon Heitto M60-1 10:38 M60-4 12:21 M60-4 12:17 M60-4 11:39 M60-4 10:31
55147 Pekka Mänty (1960) FIN Hirvensalon Heitto M55-3 11:14 M55-3 12:04 M55-2 12:04 M55-2 11:11 M55-3 10:35
60171 Tapani Mertsalmi (1952) FIN Hirvensalon Heitto M60-1 10:31 M60-3 11:38 M60-4 11:53 M60-4 12:03 M60-2 09:47
75107 Jyrki Viiri (1938) FIN Hirvensalon Heitto M75-3 10:31 M75-1 11:41 M75-1 10:53 M75-1 11:48 M75-2 11:47
65647 Tuuli Kastemaa (1947) FIN Hirvensalon Heitto Daniel's Travels W65-1 09:38 W65-3 12:09 W65-3 11:14 W65-3 10:03 W65-3 10:28
65648 Raija Haasto (1950) FIN HIrvensalon Heitto Daniel's Travels W65-2 09:44 W65-3 12:31 W65-2 10:38 W65-2 10:39 W65-2 09:36
55148 Matti Fält (1960) FIN Rasti-Kurikka M55-1 10:47 M55-3 11:44 M55-3 11:25 M55-3 11:48 M55-3 10:05
65650 Marja Juvonen (1951) FIN Raja-Karjalan Suunnistajat RaKaS1 W65-1 09:12 W65-1 10:36 W65-3 10:33 W65-3 10:44 W65-1 11:38
55149 Timo Hyppänen (1957) FIN Etelä-Kymen Suunnistajat M55-2 10:45 M55-3 11:22
40058 Ilpo Viippola (1972) FIN Oulun Tarmo M40-2 11:39 M40-1 12:16 M40-1 12:47 M40-1 12:39 M40-1 10:55
40536 Mira Paavola (1972) FIN Oulun Tarmo W40-1 10:32 W40-2 12:56 W40-1 13:14 W40-1 12:24 W40-1 10:58
45557 Tarja Törmikoski (1970) FIN Pirunvuoren Ponnistus W45-2 11:01 W45-2 10:19 W45-1 11:38 W45-1 12:01 W45-1 09:14
50101 Kai Törmikoski (1966) FIN Pirunvuoren Ponnistus M50-3 11:22 M50-2 11:00 M50-2 10:26 M50-2 10:37 M50-2 10:49
45558 Helena Havia-Kinnala (1967) FIN Angelniemen Ankkuri W45-2 10:51 W45-1 11:40 W45-2 12:52 W45-2 12:28 W45-1 09:24
50574 Tuija Järvinen (1963) FIN Hämeenlinnan Tarmo W50-1 11:17 W50-2 11:54
55150 Jari Järvinen (1959) FIN Hämeenlinnan Tarmo M55-1 11:12 M55-2 11:03
70195 Heikki Skinnari (1945) FIN Maarian Mahti M70-3 09:57 M70-3 11:17 M70-1 12:39 M70-1 12:17 M70-2 09:51
55151 Pekka Pajuoja (1960) FIN Lynx Pajuoja M55-4 11:42 M55-4 11:27 M55-2 11:33
80044 Reino Pajuoja (1936) FIN Espoon Suunta Pajuoja M80-2 10:25 M80-2 10:41 M80-1 10:03
50102 Vesa Pajuoja (1965) FIN Espoon Suunta Pajuoja M50-1 10:29 M50-1 10:35 M50-2 09:29
65218 Kari Venho (1951) FIN Maarian Mahti Rastiretki M65-5 11:12 M65-2 10:39 M65-4 10:25 M65-4 10:50 M65-2 11:45
70196 Raimo Nissi (1943) FIN Maarian Mahti Rastiretki M70-1 09:56 M70-4 10:09 M70-3 11:14 M70-3 11:54 M70-4 10:41
65219 Timo Turpeinen (1949) FIN VaajTe M65-3 09:48 M65-4 11:00
65651 Leena Aho (1948) FIN Maarian Mahti W65-1 10:00 W65-3 12:33 W65-1 10:52 W65-1 10:26 W65-3 10:26
65220 Simo Kangasaho (1948) FIN Hiidenkiertäjät M65-1 09:26 M65-2 10:15 M65-5 10:06 M65-5 11:08 M65-2 10:07
60637 Sirpa Kangasaho (1955) FIN Hiidenkiertäjät W60-1 11:00 W60-2 12:06 W60-1 12:31 W60-1 11:23 W60-2 10:58
35033 Juha Villa (1979) FIN Karkki-Rasti M35-1 10:06 M35-1 11:12 M35-1 11:35
45077 Jouni Pyykönen (1967) FIN Espoon Akilles M45-1 11:46 M45-2 10:53 M45-1 12:02 M45-1 11:16 M45-2 11:05
50104 Timo Neuvonen (1963) FIN Mustalammen Pallo M50-3 10:51 M50-3 10:12 M50-2 10:51
60172 Henri Järvinen (1952) FIN Mustalammen Pallo M60-2 12:28 M60-2 11:29 M60-4 10:49
45078 Pekka Saalasti (1969) FIN Mustalammen Pallo M45-2 09:28 M45-2 11:32 M45-2 11:43 M45-2 11:36 M45-1 10:37
60173 Pertti Laine (1954) FIN Mustalammen Pallo M60-3 11:47 M60-3 12:10 M60-3 11:27
35034 Juho Pietilänaho (1981) FIN Hiidenkiertäjät M35-2 10:05 M35-2 12:08 M35-1 10:25 M35-1 10:53 M35-2 11:15
60174 Arto Niemi (1956) FIN Rajamäen Rykmentti M60-2 12:13 M60-2 11:44 M60-1 11:27
60175 Eino Launonen (1952) FIN Kuopion Suunnistajat M60-1 10:22 M60-4 12:37 M60-3 11:41 M60-3 12:16 M60-2 10:01
35525 Minna Launonen (1979) FIN Kuopion Suunnistajat W35-1 10:55 W35-2 12:39 W35-1 12:44 W35-1 12:49 W35-2 11:46
55154 Kari Lehto (1960) FIN Turun Metsänkävijät M55-3 10:12 M55-1 11:43 M55-3 12:07 M55-3 11:06 M55-1 10:43
65221 Pekka Lindberg (1948) FIN Leppävaaran Sisu M65-5 11:37 M65-5 11:53 M65-1 10:25 M65-1 10:50 M65-5 09:01
35035 Lassi Väänänen (1979) FIN Iisalmen Visa M35-1 11:42 M35-2 12:05 M35-1 11:17 M35-1 10:01 M35-1 10:43
60178 Markku Kaulio (1953) FIN RaKaS1 RaKaS1 M60-2 11:43 M60-3 12:15 M60-1 11:46 M60-1 12:11 M60-3 10:35
35036 Matias Törmänen (1980) FIN Raja-Karjalan Suunnistajat RaKaS 1 M35-2 10:19 M35-2 11:48 M35-1 10:30 M35-1 10:48 M35-2 10:53
35526 Johanna Törmänen (1981) FIN Raja-Karjalan Suunnistajat RaKaS 1 W35-1 11:00 W35-2 12:42 W35-1 12:24 W35-1 13:09 W35-2 11:50
55155 Esko Kiuru (1957) FIN Hyvinkään Rasti M55-1 10:33 M55-3 12:17 M55-3 11:37 M55-3 11:36 M55-2 10:43
55156 Atso Leikas (1961) FIN Kökkeli M55-3 10:45 M55-3 11:25 M55-3 11:44 M55-3 11:29 M55-3 09:17
40537 Heidi Forsström (1976) FIN OK Botnia W40-1 11:22 W40-1 12:00 W40-1 12:43 W40-1 12:54 W40-1 11:14
40061 Mikko Väisänen (1974) FIN Anttolan Urheilijat M40-2 11:34 M40-1 12:32 M40-2 12:48 M40-2 12:34 M40-1 11:41
50577 Nina Ljungqvist-Sarparanta (1963) FIN Lynx W50-1 10:52 W50-1 11:52 W50-2 12:48 W50-2 12:41 W50-1 10:52
55628 Heli Antikainen-Pauna (1961) FIN Pargas IF W55-2 11:51 W55-1 10:41 W55-2 10:27 W55-2 10:35 W55-1 10:08
60642 Anna-Maija Kurppa (1955) FIN W60-1 12:02 W60-2 11:39 W60-1 11:54 W60-1 12:00 W60-2 10:16
55157 Jarmo Kurppa (1957) FIN M55-1 10:44 M55-3 11:47 M55-3 11:52 M55-3 11:21 M55-3 10:29
40062 Anssi Muikku (1976) FIN Anttolan Urheilijat M40-2 11:44 M40-1 12:00 M40-2 12:27 M40-2 12:55 M40-2 09:25
55158 Hannu Laiho (1961) FIN Rastivarsat M55-1 11:38 M55-1 11:38 M55-1 11:19
60643 Anneli Laine (1955) FIN Rastivarsat W60-2 12:20 W60-2 11:34 W60-1 11:22
70197 Timo Rapakko (1943) FIN Suomusjärven Sisu Rapakko M70-4 11:15 M70-1 12:31 M70-4 11:28 M70-4 11:18 M70-1 10:07
60179 Lauri Kekoni (1954) FIN Helsingin Suunnistajat M60-3 11:03 M60-1 10:32 M60-3 11:38 M60-3 12:19 M60-1 09:37
60180 Jouni Moisander (1952) FIN Rasti-Vihti M60-3 11:19 M60-3 12:00 M60-1 12:28 M60-1 11:29 M60-3 11:07
70199 Pekka Elomaa (1942) FIN Espoon Suunta Daniel's Travels M70-3 10:30 M70-2 10:55 M70-2 12:54 M70-2 12:08 M70-2 11:13
75111 Karl-Erik Åbeg (1940) FIN Espoon Suunta Daniel's Travels M75-2 09:47 M75-2 10:22 M75-2 11:44 M75-2 10:53 M75-1 10:41
75112 Seppo Vänttinen (1940) FIN Espoon Suunta Daniel's Travels M75-2 09:02 M75-2 11:34 M75-1 11:12 M75-1 11:29 M75-1 11:03
55160 Harri Vänttinen (1961) FIN Espoon Suunta Daniel's Travels M55-1 10:04 M55-1 10:53 M55-1 11:27 M55-1 11:49 M55-1 10:15
70200 Sven-Olof Backman (1946) FIN IK Falken Daniel's Travels M70-2 09:39 M70-2 11:24 M70-3 11:37 M70-3 11:31 M70-1 09:55
45562 Nina Tupitsa (1970) FIN Helsingin Suunnistajat Daniel's Travels W45-1 11:54 W45-2 10:36 W45-2 12:39 W45-2 12:41 W45-1 09:16
75113 Pentti Kämäräinen (1941) FIN Hiidenkiertäjät Daniel's Travels M75-1 11:22 M75-1 11:19 M75-3 09:29
70201 Risto Wessman (1946) FIN Hiidenkiertäjät Daniel's Travels M70-4 12:03 M70-1 11:41 M70-1 12:56 M70-1 12:00 M70-1 11:21
75114 Raimo Laitinen (1940) FIN Hiidenkiertäjät Daniel's Travels M75-2 09:33 M75-1 11:49 M75-2 11:06 M75-2 11:31 M75-1 11:17
65227 Veijo Kurvinen (1948) FIN Hiidenkiertäjät Daniel's Travels M65-3 09:55 M65-3 12:39 M65-1 10:21 M65-1 10:54 M65-2 10:09
65655 Ulla Kurvinen (1951) FIN Hiidenkiertäjät Daniel's Travels W65-2 09:40 W65-2 11:53 W65-3 10:16 W65-3 11:01 W65-2 11:38
75115 Reijo Leino (1941) FIN Hiidenkiertäjät Daniel's Travels M75-2 09:28 M75-1 11:19 M75-1 11:36 M75-1 11:05 M75-1 11:09
75116 Olavi Leino (1939) FIN Hiidenkiertäjät Daniel's Travels M75-1 09:09 M75-2 11:18 M75-2 10:51 M75-2 11:46 M75-2 10:31
50581 Auli Hovikorpi (1963) FIN Hämeenlinnan Suunnistajat Daniel's Travels W50-2 09:43 W50-2 12:03 W50-1 12:52 W50-1 12:37 W50-1 10:22
75118 Aarno Hovikorpi (1941) FIN Hämeenlinnan Suunnistajat Daniel's Travels M75-2 09:12 M75-1 11:52 M75-1 11:07 M75-1 11:34 M75-1 11:15
70606 Anneli Vilppola (1943) FIN Iisu Daniel's Travels W70-1 09:14 W70-2 11:14 W70-1 11:21 W70-1 11:30 W70-1 09:48
65228 Pertti Päivänranta (1951) FIN Joutsenon Kullervo Daniel's Travels M65-3 10:54 M65-1 11:20 M65-4 10:35 M65-4 10:40 M65-1 11:23
70202 Kari Rovio (1945) FIN Kangasala SK Daniel's Travels M70-3 09:32 M70-4 10:41 M70-5 12:18 M70-5 12:47 M70-4 13:05
65229 Tapani Huhta (1949) FIN Kangasala SK Daniel's Travels M65-5 11:02 M65-3 12:41 M65-4 10:05 M65-4 11:10 M65-2 10:25
80045 Kalervo Laurila (1936) FIN Kangasala SK Daniel's Travels M80-1 10:30 M80-1 11:35 M80-1 10:05 M80-1 10:38 M80-2 10:57
80046 Markku Teräsmaa (1933) FIN Kangasala SK Daniel's Travels M80-1 10:47 M80-2 10:29 M80-2 10:32 M80-2 10:34 M80-2 11:09
70203 Tapio Perttula (1946) FIN Kangasala SK Daniel's Travels M70-5 10:28 M70-3 10:54 M70-1 12:12 M70-1 12:44 M70-2 11:11
70204 Raimo Mäki-Laurila (1943) FIN Kangasala SK Daniel's Travels M70-4 11:04 M70-4 10:47 M70-2 12:40 M70-2 12:22 M70-4 10:39
60181 Pekka Valkonen (1956) FIN Kangasniemen Kalske Daniel's Travels M60-3 10:51 M60-1 11:32 M60-2 11:34 M60-2 12:23 M60-1 09:59
60182 Tapani Valonen (1953) FIN Karkki-Rasti Daniel's Travels M60-4 09:08 M60-2 10:47 M60-4 12:26 M60-4 11:30 M60-1 09:47
60646 Eila Valonen (1954) FIN Karkki-Rasti Daniel's Travels W60-1 11:59 W60-1 11:55 W60-1 09:26
55630 Merja Airaksinen (1961) FIN Kuopion Suunnistajat Daniel's Travels W55-3 12:05 W55-1 10:48 W55-3 10:11 W55-3 10:50 W55-1 09:52
55161 Petri Airaksinen (1959) FIN Kuopion Suunnistajat Daniel's Travels M55-2 10:52 M55-3 12:27 M55-3 11:14 M55-3 11:59 M55-3 09:33
70205 Kauko Turunen (1946) FIN Lahden Suunnistajat-37 Daniel's Travels M70-3 09:50 M70-1 11:45 M70-5 12:49 M70-5 12:16 M70-1 10:39
70206 Matti Railo (1943) FIN Lahden Suunnistajat-37 Daniel's Travels M70-5 10:32 M70-2 11:02 M70-2 12:47 M70-2 12:15 M70-1 09:23
70207 Risto Anjala (1942) FIN Lahden Suunnistajat-37 Daniel's Travels M70-1 09:23 M70-2 10:38 M70-4 11:45 M70-4 11:01 M70-2 11:47
65656 Helena Kämäräinen (1950) FIN Lahden Suunnistajat-37 Daniel's Travels W65-1 10:04 W65-2 12:01 W65-1 11:02 W65-1 10:16 W65-3 09:20
75119 Markku Salo (1941) FIN Lahden Suunnistajat-37 Daniel's Travels M75-3 10:52 M75-1 11:26 M75-3 12:14 M75-3 12:44 M75-1 11:43
75120 Jukka Luukko (1941) FIN Lahden Suunnistajat-37 Daniel's Travels M75-3 11:01 M75-1 11:47 M75-2 10:57 M75-2 11:40 M75-1 11:29
60183 Jorma Aherto (1954) FIN Lahden Suunnistajat-37 Daniel's Travels M60-2 11:17 M60-4 12:10 M60-4 11:32 M60-4 12:24 M60-4 10:01
55631 Päivi Raatikainen (1958) FIN Lohimaan Rasti Daniel's Travels W55-3 11:33 W55-1 11:18 W55-2 10:31 W55-2 10:31 W55-1 10:14
85015 Eero Liski (1931) FIN Lounais-Hämeen Rasti Daniel's Travels M85-1 09:06 M85-1 11:11 M85-1 10:57 M85-1 10:30 M85-1 09:27
40539 Heidi Salonen (1972) FIN Helsingin Suunnistajat W40-1 13:05 W40-1 12:33 W40-1 11:40
70208 Seppo Sorri (1944) FIN Pihtiputaan Tuisku Daniel's Travels M70-2 09:10 M70-3 10:06 M70-1 12:36 M70-1 12:20 M70-2 10:21
60184 Timo Valkonen (1953) FIN Rajamäen Rykmentti Daniel's Travels M60-2 10:55 M60-2 10:25 M60-4 11:50 M60-4 12:06 M60-4 10:17
50582 Anne Paalanen (1966) FIN Rajamäen Rykmentti Daniel's Travels W50-2 09:17 W50-2 11:57 W50-2 12:51 W50-2 12:38 W50-2 10:42
55633 Kirsi Kihlström (1959) FIN RastiE4 Daniel's Travels W55-3 11:11 W55-2 12:37 W55-2 11:00 W55-2 10:02 W55-1 10:26
45563 Sari Tupitsa (1969) FIN RastiE4 Daniel's Travels W45-1 11:49 W45-2 10:34 W45-2 12:58 W45-2 12:22 W45-1 09:44
65657 Mirjami Tupitsa (1947) FIN Rasti-Jyry Daniel's Travels W65-3 11:23 W65-3 11:44 W65-1 11:15 W65-1 10:03 W65-3 09:30
65230 Hannu Kokkonen (1951) FIN Rasti-Pielinen Daniel's Travels M65-5 11:19 M65-5 11:54 M65-5 10:30 M65-5 10:44 M65-1 11:35
65658 Paula Honkavaara (1949) FIN Rasti-Vihti Daniel's Travels W65-2 11:05 W65-2 10:12 W65-2 09:42
65659 Vappu Hyvärinen (1951) FIN Saarijärven Pullistus Daniel's Travels W65-1 09:45 W65-1 11:03 W65-3 10:47 W65-3 10:30 W65-1 11:44
65660 Sirkka Ketola (1949) FIN Saarijärven Pullistus Daniel's Travels W65-3 11:20 W65-1 11:11 W65-3 11:17 W65-3 10:00 W65-1 11:32
35529 Tiina Väre (1981) FIN Someron Esa Daniel's Travels W35-1 10:11 W35-1 12:31 W35-1 13:07 W35-1 12:26 W35-1 11:50
35530 Tiina Karvonen (1980) FIN Someron Esa Daniel's Travels W35-1 10:45 W35-1 12:17 W35-1 12:56 W35-1 12:37 W35-1 11:28
70209 Raimo Karvonen (1944) FIN Suomusjärven Sisu Daniel's Travels M70-4 11:37 M70-1 12:06 M70-4 11:38 M70-4 11:08 M70-1 11:27
60647 Pirjo Karvonen (1952) FIN Suomusjärven Sisu Daniel's Travels W60-2 10:40 W60-2 12:19 W60-3 12:18 W60-3 11:35 W60-1 09:18
60648 Inkeri Vapalahti (1956) FIN Suomusjärven Sisu Daniel's Travels W60-2 10:25 W60-2 11:37 W60-2 11:34 W60-2 12:20 W60-2 11:12
65231 Antti Ojala (1949) FIN Turengin Sarastus Daniel's Travels M65-1 09:33 M65-3 12:27 M65-2 10:23 M65-2 10:52 M65-4 11:05
65661 Leena Ojala (1949) FIN Turengin Sarastus Daniel's Travels W65-3 11:34 W65-3 11:41 W65-1 10:31 W65-1 10:47 W65-3 09:24
60185 Timo Aalto (1955) FIN Turengin Sarastus Daniel's Travels M60-2 10:58 M60-4 12:14 M60-3 12:14 M60-3 11:43 M60-4 10:15
80047 Ville Asikainen (1932) FIN XYZ Daniel's Travels M80-1 10:25 M80-1 11:10 M80-1 10:38 M80-1 10:05 M80-2 11:31
70210 Reijo Haaja (1943) FIN Valkeakosken Haka M70-1 12:50 M70-1 12:06 M70-4 10:31
55634 Carola Penger (1960) FIN Pargas IF W55-2 11:11 W55-2 12:33 W55-1 10:09 W55-1 10:53 W55-1 10:00
40064 Tuomas Tala (1972) FIN HS M40-1 13:13 M40-1 12:13 M40-1 11:35
40066 Sami Isoherranen (1972) FIN Lynx M40-1 10:02 M40-1 11:59 M40-2 12:17 M40-2 13:05 M40-1 10:25
60191 Mikko Hännikäinen (1953) FIN Itä-Päijänteen Rasti M60-1 09:47 M60-4 12:25 M60-2 12:22 M60-2 11:35 M60-2 09:35
35043 Veli-Pekka Kuutti (1980) FIN Perttelin Peikot M35-1 11:51 M35-1 12:29 M35-1 10:44 M35-1 10:34 M35-1 11:17
50585 Annamari Vierikko (1965) FIN Helsingin Suunnistajat W50-2 09:14 W50-1 11:47
50110 Pertti Tuomi (1963) FIN Askolan Urheilijat M50-3 12:09 M50-2 11:21
45087 Marko Lassila (1970) FIN Lammin Säkiä M45-2 11:18 M45-2 12:01 M45-2 11:19
50111 Kent Åstrand (1965) FIN IF Femman M50-2 11:55 M50-1 12:05 M50-1 10:57 M50-1 10:07 M50-1 11:23
55168 Risto Pettinen (1961) FIN Mustalammen Pallo M55-3 11:59 M55-3 11:14 M55-3 10:53
55169 Jouni Markku (1959) FIN Mustalammen Pallo M55-2 11:30 M55-2 11:45 M55-1 09:21
80049 Kalevi Markku (1933) FIN Raja-Karjalan Suunnistajat M80-1 10:09 M80-1 10:34 M80-2 11:03
60196 Eero Pulkkinen (1953) FIN OK Botnia Daniel's Travels M60-3 11:23 M60-2 10:14 M60-4 12:32 M60-4 11:24 M60-3 10:17
65235 Christer Nyman (1947) FIN IK Falken Daniel's Travels M65-3 09:58 M65-4 10:45 M65-1 10:11 M65-1 11:03 M65-5 09:45
40069 Veli-Matti Pulli (1973) FIN Rastivarsat SK Rintterit M40-1 09:16 M40-1 11:45 M40-2 12:43 M40-2 12:39 M40-1 09:49
45567 Tessa Pulli (1971) FIN Rastivarsat SK Rintterit W45-2 10:56 W45-1 12:06 W45-1 11:49 W45-1 11:50 W45-1 10:30
40070 Jani Virta (1976) FIN OK Trian M40-1 09:42 M40-1 12:31 M40-2 13:13 M40-2 12:09 M40-1 11:49
35531 Elli Virta (1978) FIN OK Trian W35-1 10:53 W35-1 12:42 W35-1 12:30 W35-1 13:03 W35-1 12:02
35045 Jukka Pohjola (1979) FIN Hauhon Sisu M35-2 10:24 M35-1 12:18
60198 Pekka Pohjola (1952) FIN Hauhon Sisu M60-2 11:37 M60-3 12:19
40542 Nina Mäki (1972) FIN Jämsän Retki-Veikot W40-1 10:49 W40-1 12:15 W40-1 13:10 W40-1 12:28 W40-2 10:00
50115 Matti Ilmonen (1966) FIN Itä-Päijänteen Rasti M50-1 09:31 M50-2 10:58 M50-3 10:19 M50-3 10:44 M50-1 10:21
45569 Kirsi Ilmonen (1969) FIN Jämsän Retki-Veikot W45-2 10:16 W45-1 12:04 W45-2 12:28 W45-2 12:52 W45-1 10:36
50586 Tarja Hyytiäinen (1962) FIN RastiPiikkiö W50-1 10:33 W50-2 11:34 W50-1 12:41 W50-1 12:48 W50-2 10:28
60199 Sven-Olof Nylund (1955) FIN OK Botnia M60-3 11:26 M60-1 11:12
60200 Jaakko Käyhkö (1955) FIN RastiPiikkiö M60-3 11:16 M60-2 10:38 M60-1 11:55 M60-1 12:02 M60-2 09:33
35047 Jouni Kujala (1981) FIN SK Pohjantähti M35-2 10:13 M35-1 12:40 M35-1 10:10 M35-1 11:08 M35-1 11:43
70224 Risto Sirola (1944) FIN Keravan Urheilijat M70-5 10:39 M70-1 12:02 M70-1 12:26 M70-1 12:30 M70-1 10:31
40543 Maaret Rantanen (1976) FIN Jämsän Retki-Veikot W40-1 10:45 W40-2 12:29
50117 Sami Siirilä (1964) FIN Ikaalisten Nouseva-Voima S-team M50-3 11:35 M50-2 10:30 M50-1 10:37 M50-1 10:27 M50-3 11:31
45091 Pekka Siirilä (1968) FIN Mesikämmenet S-team M45-1 10:51 M45-2 11:13 M45-1 11:11 M45-1 12:07 M45-2 10:33
65236 Aulis Hahtola (1949) FIN Rasti-Kurikka S-team M65-3 10:19 M65-1 10:30 M65-5 11:11 M65-5 10:03 M65-1 09:15
50589 Lea Pirttilä (1965) FIN Ounasvaaran hiihtoseura Suunnistusmatkat W50-2 09:47 W50-2 11:55 W50-2 12:30 W50-2 12:59 W50-2 09:34
65243 Timo Varila (1949) FIN Turun Metsäkävijät M65-4 11:06 M65-4 10:09 M65-5 10:25
50121 Jarmo Antikainen (1963) FIN Mäntsälän Urheilijat Suunnistusmatkat M50-1 09:52 M50-1 10:58 M50-3 10:03 M50-3 11:00 M50-2 11:03
65244 Rolf Eklund (1947) FIN Helsingin Suunnistajat Suunnistusmatkat M65-1 09:40 M65-2 11:05 M65-4 10:45 M65-4 10:30 M65-4 11:29
70615 Ulla Finnilä-Seitajoki (1942) FIN Rasti Jyry Suunnistusmatkat W70-3 09:55 W70-2 11:10 W70-3 11:40 W70-3 12:12 W70-2 12:34
65673 Tuula Haase (1947) FIN Ounasvaaran Hiihtoseura Suunnistusmatkat W65-1 09:05 W65-3 12:15 W65-1 10:14 W65-1 11:04 W65-2 10:52
70229 Hannu Haase (1945) FIN Ounasvaaran Hiihtoseura Suunnistusmatkat M70-2 10:04 M70-4 11:10 M70-5 12:29 M70-5 12:36 M70-3 10:29
70230 Severi Halkosaari (1946) FIN Nivalan Suunnistajat Suunnistusmatkat M70-3 09:43 M70-2 10:50 M70-4 11:55 M70-4 10:51 M70-1 09:47
35534 Mervi Hammarberg (1977) FIN Hämeenlinnan Tarmo Suunnistusmatkat W35-1 10:50 W35-2 12:32 W35-1 12:35 W35-1 12:58 W35-2 11:34
50122 Kai Harju (1962) FIN Kannuksen Ura Suunnistusmatkat M50-2 12:12 M50-1 11:32 M50-1 10:45 M50-1 10:19 M50-1 09:47
70231 Stig Heerman (1942) FIN Rasti-Lukko Suunnistusmatkat M70-4 11:33 M70-3 11:18 M70-5 12:05 M70-5 13:00 M70-2 10:49
65245 Kari Heinonen (1948) FIN Kuopion Suunnistajat Suunnistusmatkat M65-2 09:28 M65-5 11:30 M65-1 10:08 M65-1 11:06 M65-3 10:05
65674 Leena Heinonen (1948) FIN Kuopion Suunnistajat Suunnistusmatkat W65-2 10:17 W65-3 11:55 W65-1 10:55 W65-1 10:23 W65-3 11:24
65246 Vesa Herttuainen (1947) FIN Raja-Karjalan Suunnistajat Suunnistusmatkat M65-4 09:05 M65-3 12:05 M65-4 10:52 M65-4 10:23 M65-3 11:41
65247 Reino Hotti (1949) FIN Helsingin Suunnistajat Suunnistusmatkat M65-3 10:33 M65-4 11:15 M65-3 10:03 M65-3 11:12 M65-4 11:47
65248 Hannu Huikkola (1948) FIN Kangasala SK Suunnistusmatkat M65-2 09:56 M65-4 10:29 M65-2 10:02 M65-2 11:13 M65-4 10:35
60205 Kalle Huttunen (1955) FIN Kuopion Suunnistajat Suunnistusmatkat M60-3 11:13 M60-1 11:08 M60-3 12:23 M60-3 11:34 M60-4 09:45
55178 Eero Junkala (1958) FIN Kannuksen Ura Suunnistusmatkat M55-3 10:16 M55-1 10:55 M55-1 11:57 M55-1 11:19 M55-1 11:11
50592 Kirsi Junkala (1962) FIN Kannuksen Ura Suunnistusmatkat W50-2 09:25 W50-2 11:53 W50-1 12:38 W50-1 12:51 W50-2 09:24
50593 Tuija Jurvakainen (1962) FIN Rasti-Hyry Suunnistusmatkat W50-1 10:37 W50-2 12:04 W50-2 12:44 W50-2 12:45 W50-2 10:22
75128 Risto Kaitio (1939) FIN Maarian Mahti Suunnistusmatkat M75-2 09:07 M75-1 11:10 M75-2 11:21 M75-2 11:16 M75-3 09:25
65675 Ritva Kajava (1948) FIN Hämeenlinnan Suunnistajat Suunnistusmatkat W65-3 10:24 W65-1 11:02 W65-3 10:40 W65-3 10:37 W65-1 11:14
60662 Pirkko Kalliola (1953) FIN Maarian Mahti Suunnistusmatkat W60-1 11:26 W60-1 10:50 W60-2 12:29 W60-2 11:25 W60-1 11:34
65676 Marjatta Karisto-Nieminen (1950) FIN VRU-Hyvinkää Suunnistusmatkat W65-2 10:06 W65-2 11:56 W65-3 10:23 W65-3 10:54 W65-3 10:58
60206 Ari Kartaslammi (1954) FIN Kyrös-Rasti Suunnistusmatkat M60-4 09:18 M60-2 10:35 M60-3 11:26 M60-3 12:31 M60-2 11:21
70616 Tuulikki Karvinen (1944) FIN Helsingin Suunnistajat Suunnistusmatkat W70-2 09:16 W70-1 11:46 W70-1 11:29 W70-1 11:22 W70-1 10:36
65249 Eero Kattilakoski (1949) FIN Kaustisen Pohjan-Veikot Suunnistusmatkat M65-3 10:26 M65-3 12:19 M65-2 10:53 M65-2 10:22 M65-3 09:17
55179 Tuomo Kauppinen (1958) FIN Hyvinkään Rasti Suunnistusmatkat M55-3 10:05 M55-1 11:16 M55-3 11:10 M55-3 12:03 M55-2 11:47
70617 Tuula Kemppi (1945) FIN MS Parma Suunnistusmatkat W70-3 09:50 W70-1 12:11 W70-2 11:24 W70-2 10:26 W70-1 11:20
70232 Martti Kemppi (1943) FIN MS Parma Suunnistusmatkat M70-3 09:54 M70-2 10:15 M70-2 12:06 M70-2 12:56 M70-2 10:33
70618 Pirkko-Liisa Kontio (1942) FIN Maarian Mahti Suunnistusmatkat W70-2 09:41 W70-2 10:30 W70-3 12:23 W70-3 11:29 W70-2 10:34
60207 Sauli Konttila (1955) FIN Kannuksen Ura Suunnistusmatkat M60-1 09:40 M60-1 10:54 M60-4 11:44 M60-4 12:12 M60-1 10:51
60208 Asko Korpijärvi (1954) FIN Kannuksen Ura Suunnistusmatkat M60-3 11:58 M60-3 12:40 M60-2 11:37 M60-2 12:20 M60-2 09:43
65677 Pirjo Kurppa (1948) FIN Maarian Mahti Suunnistusmatkat W65-3 10:46 W65-1 11:14 W65-2 10:49 W65-2 10:28 W65-1 10:42
70233 Matti Kyöstilä (1944) FIN Raja-Karjalan Suunnistajat Suunnistusmatkat M70-4 11:55 M70-2 10:51 M70-4 11:11 M70-4 11:35 M70-4 11:37
75129 Tapani Laine (1938) FIN Kuopian Suunnistajat Suunnistusmatkat M75-2 09:23 M75-2 11:28 M75-1 11:50 M75-1 10:51 M75-2 09:53
35048 Jussi Lassila (1980) FIN Pitäjänmäen Tarmo Suunnistusmatkat M35-2 10:09 M35-2 12:12 M35-1 10:54 M35-1 10:24 M35-2 11:33
65250 Heikki Lassila (1949) FIN Pitäjänmäen Tarmo Suunnistusmatkat M65-5 11:16 M65-2 10:09 M65-2 11:14 M65-2 10:01 M65-1 09:29
70234 Erkki Latvasto (1944) FIN Helsingin Suunnistajat Suunnistusmatkat M70-4 11:19 M70-3 11:13 M70-5 12:25 M70-5 12:40 M70-2 09:49
70619 Pirkko Latvasto (1943) FIN Helsingin Suunnistajat Suunnistusmatkat W70-3 09:31 W70-2 10:58 W70-2 10:31 W70-2 11:19 W70-2 13:02
60663 Kirsti Laukkanen (1953) FIN Hämeenlinnan Tarmo Suunnistusmatkat W60-2 10:51 W60-1 11:09 W60-3 11:41 W60-3 12:12 W60-2 11:38
65251 Teuvo Lehtinen (1948) FIN Rastivarsat Suunnistusmatkat M65-3 10:37 M65-1 10:50 M65-2 10:16 M65-2 10:59 M65-1 10:09
65252 Tapio Leino (1948) FIN Helsingin Suunnistajat Suunnistusmatkat M65-2 09:25 M65-5 11:35 M65-5 11:04 M65-5 10:10 M65-3 09:23
60664 Paula Lepisto (1956) FIN Kangasala SK Suunnistusmatkat W60-3 11:19 W60-3 12:05 W60-3 11:51 W60-3 12:02 W60-2 09:26
65678 Ulla Lindsten (1947) FIN Rasti-Jyry Suunnistusmatkat W65-1 09:16 W65-3 12:24 W65-1 10:48 W65-1 10:30 W65-2 09:46
60209 Pekka Liukkala (1952) FIN HauSi Suunnistusmatkat M60-4 09:02 M60-1 10:25 M60-3 11:59 M60-3 11:58 M60-2 11:53
70235 Olavi Lukkarinen (1945) FIN SK Pohjantähti Suunnistusmatkat M70-3 11:31 M70-3 11:37 M70-1 10:05
70236 Simo Luoma (1943) FIN Pihkaniskat Suunnistusmatkat M70-5 10:25 M70-1 11:32 M70-3 11:41 M70-3 11:27 M70-3 11:35
65679 Helena Luoma (1948) FIN Pihkaniskat Suunnistusmatkat W65-2 09:26 W65-2 11:59 W65-2 11:09 W65-2 10:08 W65-2 10:30
60210 Jouko Malinen (1956) FIN Helsingin Suunnistajat Suunnistusmatkat M60-2 11:05 M60-1 11:23 M60-3 11:23 M60-3 12:34 M60-1 11:21
65680 Raija Malm (1950) FIN Lahden Työväen Hiihtäjät Suunnistusmatkat W65-1 09:49 W65-3 11:48 W65-1 10:08 W65-1 11:10 W65-3 10:16
65681 Beatrice Malmsten (1949) FIN Lynx Suunnistusmatkat W65-1 09:53 W65-3 12:18 W65-2 10:15 W65-2 11:02 W65-1 10:12
65253 Juhani Matilainen (1950) FIN Nilsian Nujakka Suunnistusmatkat M65-1 09:47 M65-4 10:33 M65-3 10:07 M65-3 11:08 M65-2 09:33
60665 Eeva Matilainen (1953) FIN Rastivarsat Suunnistusmatkat W60-2 10:56 W60-3 12:22 W60-1 12:17 W60-1 11:37 W60-3 10:24
65254 Erkki Mattila (1947) FIN Maarian Mahti Suunnistusmatkat M65-2 09:07 M65-5 11:45 M65-5 10:16 M65-5 10:58 M65-3 11:03
40545 Marianne Merimäki (1973) FIN Kalvolan Keihas Suunnistusmatkat W40-1 10:57 W40-2 12:37 W40-1 12:25 W40-1 13:12 W40-2 10:20
75554 Aira Mylly (1940) FIN Ounasvaaran hiihtoseura Suunnistusmatkat W75-2 10:25 W75-1 11:21 W75-1 10:17 W75-1 10:30 W75-1 10:10
65682 Eila Mäntytormä (1948) FIN Hämeenlinnan Tarmo Suunnistusmatkat W65-1 09:34 W65-3 12:27 W65-3 10:57 W65-3 10:20 W65-2 09:44
65255 Aarne Mörsky (1949) FIN Lahden Työväen Hiihtäjät Suunnistusmatkat M65-1 09:43 M65-3 11:37 M65-3 10:44 M65-3 10:31 M65-3 09:29
85508 Sole Nieminen (1927) FIN Jämsän Retki-Veikot Suunnistusmatkat W85-1 09:30 W85-1 10:56 W85-1 10:22 W85-1 10:23 W85-1 09:14
65256 Pauli Nieminen (1950) FIN VRU-Hyvinkää Suunnistusmatkat M65-1 09:12 M65-2 10:05 M65-3 10:31 M65-3 10:44 M65-3 10:29
60211 Jorma Nissilä (1956) FIN Kokkolan Suunnistajat Suunnistusmatkat M60-4 09:34 M60-1 11:37 M60-1 12:34 M60-1 11:23 M60-1 11:09
60212 Henry Nyberg (1954) FIN OK Trian Suunnistusmatkat M60-1 10:06 M60-2 10:24 M60-2 12:04 M60-2 11:53 M60-1 10:31
70620 Marja-Liisa Ojamaa (1946) FIN Salon Viesti Suunnistusmatkat W70-3 09:18 W70-1 11:59 W70-3 12:06 W70-3 11:46 W70-1 11:04
75130 Aapo Paananen (1937) FIN Rasti-Perniö Suunnistusmatkat M75-1 09:52 M75-2 11:06 M75-2 11:49 M75-2 10:48 M75-2 10:13
70621 Leena Paatero (1943) FIN Espoon Suunta Suunnistusmatkat W70-3 09:43 W70-1 12:17 W70-2 10:57 W70-2 10:53 W70-1 11:02
75131 Seppo Paavola (1938) FIN Epilän Esa Suunnistusmatkat M75-2 09:43 M75-1 11:13 M75-1 11:31 M75-1 11:10 M75-1 10:09
70237 Vesa Paavola (1943) FIN Epilän Esa Suunnistusmatkat M70-2 10:01 M70-3 10:31 M70-2 12:26 M70-2 12:36 M70-4 12:31
65257 Aimo Partanen (1947) FIN Nilsian Nujakka Suunnistusmatkat M65-4 09:44 M65-4 10:41 M65-2 11:04 M65-2 10:11 M65-3 09:57
55180 Timo Partanen (1959) FIN Rasti-Hyry Suunnistusmatkat M55-2 10:20 M55-1 10:54 M55-4 11:20 M55-4 11:49 M55-1 11:17
65683 Helvi Petäys (1950) FIN Pihkaniskat Suunnistusmatkat W65-3 10:57 W65-2 12:27 W65-1 10:11 W65-1 11:07 W65-2 11:40
70238 Heikki Pitkänen (1945) FIN Jämsän Retki-Veikot Suunnistusmatkat M70-3 09:39 M70-3 10:07 M70-1 12:53 M70-1 12:03 M70-2 09:11
65684 Eila Pitkänen (1947) FIN Jämsän Retki-Veikot Suunnistusmatkat W65-3 11:38 W65-2 12:18 W65-2 11:02 W65-2 10:15 W65-2 11:48
60666 Kaisa Yliniemi (1952) FIN Nivalan Urhelijat Suunnistusmatkat W60-2 11:06 W60-2 12:37 W60-3 11:32 W60-3 12:21 W60-2 11:02
60213 Niilo Puhakka (1953) FIN Kuopion Suunnistajat Suunnistusmatkat M60-4 09:31 M60-4 12:20 M60-2 11:43 M60-2 12:14 M60-4 11:09
60667 Raija Puhakka (1955) FIN Kuopion Suunnistajat Suunnistusmatkat W60-1 11:41 W60-2 11:33 W60-2 11:52 W60-2 12:02 W60-2 11:24
80052 Erkki Pulli (1935) FIN Korven Honka Suunnistusmatkat M80-1 11:21 M80-2 10:26 M80-1 10:17 M80-1 10:26 M80-2 11:43
60668 Kaija Purhonen (1952) FIN Hollolan Urheilijat-46 Suunnistusmatkat W60-2 10:30 W60-1 11:21 W60-3 11:55 W60-3 11:58 W60-1 11:18
55181 Tuomo Puustinen (1958) FIN Pihkaniskat Suunnistusmatkat M55-2 11:14 M55-2 10:31 M55-1 12:04 M55-1 11:12 M55-2 10:39
70239 Jorma Pöyhiä (1944) FIN Raja-Karjalan Suunnistajat Suunnistusmatkat M70-1 09:19 M70-2 10:43 M70-1 12:02 M70-1 12:54 M70-1 09:01
75132 Heikki Rantala (1939) FIN Epilän Esa Suunnistusmatkat M75-3 10:57 M75-1 12:02 M75-3 12:19 M75-3 12:39 M75-1 09:07
60214 Jukka-Pekka Rantio (1956) FIN HauSi Suunnistusmatkat M60-1 09:50 M60-2 11:04 M60-1 12:36 M60-1 11:21 M60-1 11:33
60669 Eila Rinne (1952) FIN Hollolan Urheilijat-46 Suunnistusmatkat W60-3 11:09 W60-3 12:20 W60-1 12:13 W60-1 11:41 W60-2 11:04
60670 Annikki Rinne (1952) FIN Hollolan Urheilijat-46 Suunnistusmatkat W60-1 11:46 W60-1 10:35 W60-1 12:27 W60-1 11:27 W60-3 09:12
65258 Matti Roivas (1948) FIN Urjalan Urheilijat Suunnistusmatkat M65-4 09:12 M65-3 11:45 M65-5 10:53 M65-5 10:21 M65-1 09:35
55182 Jyrki Routsi (1958) FIN Suunnistusmatkat Suunnistusmatkat M55-2 10:31 M55-1 11:42 M55-3 11:33 M55-3 11:40 M55-1 11:15
35535 Anastasia Routsi (1977) FIN Suunnistusmatkat Suunnistusmatkat W35-1 10:58 W35-1 12:24 W35-1 12:50 W35-1 12:43 W35-1 11:22
60671 Arja Saari (1955) FIN Rasti-Perniö Suunnistusmatkat W60-3 11:35 W60-2 11:38 W60-1 12:08 W60-1 11:46 W60-2 09:58
60215 Osmo Saari (1955) FIN Rasti-Perniö Suunnistusmatkat M60-4 09:21 M60-4 12:36 M60-4 12:08 M60-4 11:48 M60-4 10:39
65259 Jouni Saarinen (1947) FIN Salon Viesti Suunnistusmatkat M65-1 10:04 M65-4 10:20 M65-2 11:07 M65-2 10:08 M65-4 09:15
75133 Kosti Salmela (1939) FIN Pihtiputaan Tuisku Suunnistusmatkat M75-1 09:57 M75-1 12:06 M75-2 11:16 M75-2 11:21 M75-1 09:59
50594 Kirsti Salmi (1963) FIN Rajamäen Rykmentti Suunnistusmatkat W50-1 10:59 W50-1 11:20 W50-2 12:41 W50-2 12:48 W50-1 09:12
60216 Veijo Salmi (1954) FIN Rajamäen Rykmentti Suunnistusmatkat M60-2 11:46 M60-2 10:21 M60-2 11:52 M60-2 12:05 M60-1 09:03
35536 Katri Salo (1979) FIN Helsingin Suunnistajat Suunnistusmatkat W35-1 10:29 W35-2 12:47 W35-1 12:27 W35-1 13:06 W35-1 11:24
65260 Kari Sane (1947) FIN Helsingin Suunnistajat Suunnistusmatkat M65-1 09:05 M65-1 10:43 M65-2 10:29 M65-2 10:46 M65-3 09:37
65685 Anneli Sane (1949) FIN Helsingin Suunnistajat Suunnistusmatkat W65-1 09:27 W65-3 11:42 W65-2 10:18 W65-2 10:59 W65-3 10:06
75134 Reijo Seitajoki (1941) FIN Rasti Jyry Suunnistusmatkat M75-1 09:15 M75-2 11:24 M75-3 12:38 M75-3 12:20 M75-2 10:39
50595 Taina Shemeikka (1964) FIN Helsingin Poliisi-Voimailijat Suunnistusmatkat W50-1 11:10 W50-1 11:16 W50-2 12:27 W50-2 13:02 W50-2 10:02
65686 Anne Stoor (1949) FIN Kokkolan Suunnistajat Suunnistusmatkat W65-1 09:42 W65-1 10:57 W65-1 10:45 W65-1 10:33 W65-2 11:28
70622 Eeva Tanska (1943) FIN Espoon Suunta Suunnistusmatkat W70-1 09:57 W70-2 10:38 W70-2 11:16 W70-2 10:34 W70-1 11:26
65261 Juhani Tarvainen (1951) FIN PiTa Helsinki Suunnistusmatkat M65-1 10:01 M65-2 10:25 M65-1 10:32 M65-1 10:43 M65-2 09:59
65262 Jukka Tiitto (1951) FIN Kuopion Suunnistajat Suunnistusmatkat M65-5 10:58 M65-3 11:46
70623 Tytti Torp (1944) FIN Helsingin Suunnistajat Suunnistusmatkat W70-2 09:46 W70-1 11:55 W70-2 10:38 W70-2 11:12 W70-2 10:08
75135 Niilo Tuominen (1938) FIN Rasti-Perniö Suunnistusmatkat M75-2 09:59 M75-1 11:34 M75-2 11:35 M75-2 11:02 M75-1 10:35
65263 Markku Törmä (1949) FIN Kannuksen Ura Suunnistusmatkat M65-4 09:09 M65-2 11:03 M65-1 10:45 M65-1 10:30 M65-2 11:29
55639 Suvi-Päivikki Uusitalo (1960) FIN Itä-Hämeen Rasti Suunnistusmatkat W55-2 11:47 W55-2 12:18 W55-2 10:19 W55-2 10:43 W55-2 11:34
65264 Pentti Vaittinen (1951) FIN Helsingin Suunnistajat Suunnistusmatkat M65-3 10:47 M65-4 10:14 M65-4 10:39 M65-4 10:36 M65-4 11:49
60217 Kari Vigelius (1956) FIN Salon Viesti Suunnistusmatkat M60-4 10:06 M60-3 12:25 M60-3 12:20 M60-3 11:37 M60-2 09:53
65687 Seija Vigelius (1949) FIN Salon Viesti Suunnistusmatkat W65-3 11:08 W65-3 12:11 W65-1 11:05 W65-1 10:13 W65-2 11:10
70240 Taisto Vinni (1943) FIN Liperin Taimi Suunnistus Suunnistusmatkat M70-5 10:17 M70-4 11:03 M70-2 12:20 M70-2 12:42 M70-3 10:13
65688 Kirsti Vuorinen (1947) FIN Hämeenlinnan Tarmo Suunnistusmatkat W65-2 10:03 W65-3 11:34 W65-2 11:16 W65-2 10:01 W65-3 11:14
65265 Ossi Vuorinen (1950) FIN Hämeenlinnan Tarmo Suunnistusmatkat M65-4 09:33 M65-4 10:15 M65-1 10:04 M65-1 11:10 M65-5 10:07
65266 Matti Väänänen (1950) FIN Nilsian Nujakka Suunnistusmatkat M65-3 09:51 M65-2 10:22 M65-5 10:23 M65-5 10:51 M65-2 10:17
50123 Pekka Lauri (1965) FIN Suunnistusmatkat Suunnistusmatkat M50-1 09:09 M50-1 11:31 M50-3 10:55 M50-3 10:08 M50-1 10:15
70241 Vesa Haarala (1944) FIN Liperin Taimi Suunnistus Suunnistusmatkat M70-2 09:21 M70-2 10:34 M70-2 13:04 M70-2 11:58 M70-2 11:33
70624 Hellevi Haarala (1945) FIN Liperin Taimi Suunnistus Suunnistusmatkat W70-1 09:45 W70-2 11:20 W70-2 11:05 W70-2 10:45 W70-2 11:44
75136 Osmo Lindeman (1941) FIN Helsingin Suunnistajat Suunnistusmatkat M75-1 09:30 M75-2 11:12 M75-3 12:28 M75-3 12:30 M75-2 09:51
50596 Päivi Lassila (1964) FIN RasTiimi Suunnistusmatkat W50-2 09:50 W50-1 11:59 W50-1 13:09 W50-1 12:20 W50-2 09:04
45098 Kimmo Gynther (1967) FIN Itä-Hämeen rasti Suunnistusmatkat M45-2 10:05 M45-1 11:13 M45-1 11:23 M45-1 11:55 M45-1 11:35
65267 Seppo Ollikainen (1951) FIN Juvan Urheilijat Suunnistusmatkat M65-3 10:02 M65-1 11:10 M65-4 10:32 M65-4 10:43 M65-1 09:23
45099 Marko Loukkalahti (1969) FIN Hiidenkiertäjät Suunnistusmatkat M45-1 11:30 M45-1 12:02 M45-2 12:14 M45-2 11:05 M45-1 11:41
60218 Risto Airaksinen (1953) FIN Oulun Tarmo Suunnistusmatkat M60-2 12:25 M60-2 11:32 M60-1 10:47
50597 Tiina Mäkelä (1964) FIN Rauman Työväenurheilijat Suunnistusmatkat W50-2 09:32 W50-2 11:43 W50-1 12:45 W50-1 12:44 W50-1 09:50
50598 Eija Koskivaara (1965) FIN MS Parma Suunnistusmatkat W50-2 09:21 W50-1 11:55 W50-1 13:06 W50-1 12:23 W50-1 11:02
65268 Olavi Hautala (1948) FIN Rasti-Jussit Suunnistusmatkat M65-2 10:10 M65-2 10:41 M65-2 10:50 M65-2 10:25 M65-3 11:27
70242 Jussi Kankaanpää (1945) FIN Rasti-Jussit Suunnistusmatkat M70-1 09:41 M70-4 11:14 M70-1 12:32 M70-1 12:24 M70-2 11:21
65689 Eila Seppälä (1947) FIN Ylistaron Kilpaveljet Suunnistusmatkat W65-3 10:54 W65-1 10:32 W65-2 10:12 W65-2 11:05 W65-1 10:30
65690 Eeva-Liisa Korkeakangas (1948) FIN Rasti-Jussit Suunnistusmatkat W65-1 09:23 W65-1 11:12 W65-1 10:18 W65-1 11:00 W65-1 11:40
70625 Kirsti Kuutti (1945) FIN Perttelin Peikot Suunnistusmatkat W70-1 09:40 W70-1 11:18 W70-1 11:02 W70-1 11:49 W70-2 13:00
75137 Jorma Kuutti (1939) FIN Perttelin Peikot Suunnistusmatkat M75-1 09:35 M75-2 10:24 M75-1 11:26 M75-1 11:15 M75-1 09:21
55188 Olli Heinonen (1959) FIN MS Parma Suunnistusmatkat M55-3 10:41 M55-3 11:46 M55-3 12:03 M55-3 11:10 M55-3 11:33
60679 Tuula Leppänen (1952) FIN Rauman Työväen Urheilijat Suunnistusmatkat W60-3 11:30 W60-2 12:20 W60-2 11:29 W60-2 12:25 W60-1 09:28
70283 Rauno Hedenstrom (1944) FIN Maarian Mahti PWT Travel M70-4 11:12 M70-2 11:01 M70-1 12:22 M70-1 12:34 M70-4 11:55
65294 Martti Alilonttinen (1951) FIN MS Parma PWT Travel M65-4 10:12 M65-5 11:47 M65-3 10:27 M65-3 10:48 M65-3 11:19
65295 Raimo Jalonen (1950) FIN MS Parma PWT Finland M65-4 09:02 M65-2 10:33 M65-1 11:13 M65-1 10:02 M65-1 11:27
70284 Juhani Jokinen (1942) FIN Maarian Mahti PWT Travel M70-1 09:37 M70-2 10:48 M70-3 11:27 M70-3 11:41 M70-1 10:45
70285 Juhani Makinen (1943) FIN SalRe PWT Travel M70-5 10:47 M70-4 10:23 M70-5 12:56 M70-5 12:09 M70-1 09:49
70286 Keijo Koivula (1943) FIN Hyvinkaan Rasti PWT Travel M70-3 10:26 M70-2 11:05 M70-2 13:01 M70-2 12:01 M70-3 10:33
60225 Kari Virtanen (1956) FIN Pellon Ponsi PWT Travel M60-4 09:24 M60-2 11:07 M60-1 12:19 M60-1 11:38 M60-4 11:23
65296 Pentti Tamminen (1950) FIN Perttelin Peikot M65-1 09:15 M65-2 10:10 M65-5 10:50 M65-5 10:24 M65-2 11:27
65300 Tuomo Juntunen (1947) FIN Tampereen Pyrintö TP M65-5 11:26 M65-5 11:38 M65-1 10:28 M65-1 10:47 M65-3 10:55
60680 Maikka Vali-Klemela (1955) FIN Karkki-Rasti PWT Travel W60-3 11:14 W60-2 11:47 W60-2 12:25 W60-2 11:29 W60-3 09:32
35538 Anna Elovaara-Salmi (1980) FIN Helsingin suunnistajat W35-1 12:38 W35-1 12:55 W35-2 11:32
65307 Raul Röman (1950) FIN Ok Raseborg M65-5 10:40 M65-5 10:34 M65-5 10:05
60235 Markku Piironen (1954) FIN Kalevan Rasti M60-2 11:31 M60-2 12:26 M60-1 10:55
65309 Lasse Kalliomaa (1951) FIN Laihian Luja M65-5 10:37 M65-1 10:27 M65-4 10:42 M65-4 10:33 M65-3 10:11
60236 Mauri Sinnelä (1952) FIN Suomusjärven Sisu M60-3 12:02 M60-3 11:55 M60-3 10:31
55196 Timo Väre (1957) FIN VRU Hyvinkään Alueen Suunnistajat