Tallinna Orienteerumisnädal - Osalejad


Kirjeid: 89
  • 1
Adam Kubec Czech Republic M10NR KOB Dobruska
Jonas Soukup Czech Republic M10NR KOB Dobruska
Jakub Donda Czech Republic M12 SKOB Ostrov
Elias Nuottajärvi Finland M12 OK Trian
Stepan Boleznov Russia M14 Orienta-Kuntcevo
Jiří Donda Czech Republic M14 SKOB Ostrov
Raiden Metsa Estonia M14
Veeti Nuottajärvi Finland M14 OK Trian
Georgii Rumyantsev Russia M14 O-Kuntsevo
Andrey Prozorov Russia M20 Orienta-Kuncevo
Egor Miterev Russia M21A O-Kuncevo
Aleksei Spiridonov Estonia M21B Gaasiekspert
Victor Dinges Russia M21E Spring
Marek Karm Estonia M21E SK100
Reimo Liiv Estonia M21E Tammed
Sander Nahkor Estonia M21E TA OK
Asoyn Nikita Russia M21E Spring
Graeme Rennie Canada M21E GVOC
Lauri Ruberg Estonia M21E
Nikita Smirnov Russia M21E SnakeOrienta
Martin Pettai Estonia M35
Jiří Donda Czech Republic M40 SKOB Ostrov
Tarmo Klaar Estonia M40 Mercury
Leonid Panteleev Russia M40 Legenda
Anton Roolaid Estonia M40 TAOK
Martin Kubec Czech Republic M45 KOB Dobruska
Jaan Metsa Estonia M45
Lauri Olli Estonia M45 LSF PT
Toomas Talumaa Estonia M45 HOK
Hannu Numminen Finland M50 Espoon Akilles
Tomas Soukup Czech Republic M50 KOB Dobruska
Ülo Viru Estonia M50 Orvand
Juha Liukkonen Finland M55 Hiidenkiertäjät
Kalev Ruberg Estonia M55
Andrus Sipsaka Estonia M55 Harju KEK
Urmas Sulaoja Estonia M55 Jõhvikas
Rein Hanstein Estonia M60 OKAS
Kaljo Julge Estonia M60 OK Kape
Rein Rooni Estonia M60 OK Orvand
Ilmar Kirjanen Estonia M65 TAOK
Tiit Ploompuu Estonia M65 Jõhvikas
Heini Tammik Estonia M65 Kape
Peep Koppel Estonia M70 Koop
Juhan Bachmann Estonia M75 Jõhvikas
Rein Küttim Estonia M75 OK Orion
Rein Küttim Estonia M75 OK Orion
Rein Küttim Estonia M75 OK Orion
Jüri Püssim Estonia M75 Tammed
Kalju Tilk Estonia M75 Orion
Mira Ena Finland W12
Anna Kubcova Czech Republic W14 KOB Dobruska
Veronika Ostalskaya Russia W14 Orienta-Kuncevo
Merle Sihver Germany W14 Post SV Dresden
Ekaterina Ekatova Russia W16 O-Kuncevo
Greta-Maria Pisarev Estonia W16 Jõhvikas
Paula Viljamaa Estonia W18 Tammed
Kristin Viikmaa Estonia W20 OK West
Anna Semenova Russia W21A O-Kuncevo
Sigrid Ruul Estonia W21E JOKA
Kateřina Dondová Czech Republic W40 SKOB Ostrov
Lenka Kubcova Czech Republic W40 KOB Dobruska
Heidi Sild Estonia W40 Mercury
Linda Ena Finland W45
Julia Gussak Russia W45 Orienta-Kuncevo
Maari Idnurm Estonia W45 TON
Tiina Kangilaski Estonia W45 TON
Anastasia Meskina Russia W45 Orienta-Kuncevo
Vaike Murumets Estonia W45
Sanna Nuottajärvi Finland W45 OK Trian
Triina-Britt Preden Estonia W45 TON
Teija Sahlström Finland W45 Espoon Akilles
Siiri Vallner Estonia W45
Anne-Ly Viikmaa Estonia W45 OK West
Inger Jalakas Estonia W50 Harju KEK RSK
Anu Järv Estonia W50
Marika Kirsspuu Estonia W55 TAOK
Anu Malts Estonia W55 OK TON
Galina Mitereva Russia W55 O-Kuncevo
Marje Viirmann Estonia W55 KEK RSK
Ülle Kadak Estonia W60 OK Lehola
Ülle Põldoja Estonia W60 OK Ilves
Gea Rennel Estonia W60 KEKRSK
Leili Prans Estonia W65 OK Ilves
Tatjana Sumilo Estonia W65 Jüõhvikas
Hille Tasa Estonia W65 SK Saue Tammed
Liis Lille Estonia W70 Harju KEK Rahvaspordiklubi
Maie Abram Estonia W75 Ilves
URVI SARV Estonia W75 orion
Ilse Uus Estonia W75 OK TON
  • 1