World Masters Orienteering Championship 2016 - Osalejad


Kirjeid: 3488
Ingemar Larsson Sweden M65 Tullinge SK x
Peo Bengtsson Sweden M80 Pan-Kristianstad WWOP
Kerstin Blom Sweden W65 OK Kolmården WWOP
Håkan Brost Sweden M75 Malmö OK WWOP
Barbro Börjeson Sweden W70 OK Skogshjortarna WWOP
Peter Dahlstedt Sweden M70 Pan-Kristianstad WWOP
Kuno Ekdahl Sweden M75 OK P4, Skövde WWOP
Ulla Engelby Sweden W60 Pan-Kristianstad WWOP
Åke Gatelid Sweden M75 OK Skogshjortarna WWOP
Claes Göran Green Sweden M70 Malmö OK WWOP
Bertil Johansson Sweden M85 Skåneslättens OL WWOP
Anders Jönsson Sweden M50 OK Triangeln WWOP
Per Magnusson Sweden M55 OK Nolaskogsarna WWOP
Gunnel Månsson Sweden W65 OK Vilse 87 WWOP
Ingrid Mårtensson Sweden W60 OK Kolmården WWOP
Ola Mårtensson Sweden M55 Väsby OK WWOP
Nils Nöjd Sweden M60 Alfta Ösa OK WWOP
Roland Offrell Sweden M70 Frosta OK WWOP
Margaretha Svensson Sweden W65 OK Vilse 87 WWOP
Vanessa Ulate Costa Rica W40 San José OC WWOP
Åke Wansölin Sweden M65 Söders SOL, Stockholm WWOP
Simo Valtanen Finland M60 VRT VRT
Andrea Schaffner Switzerland W55 OLG Zürich Volta Reisen
Anna Barbara Schaffner Switzerland W80 OLG Zürich Volta Reisen
Inger E. Vamnes Norway W75 Hamar OK Vamnes
Timo Ahlroth Finland M60 Turengin Sarastus Wallabies
Mauri Saarinen Finland M70 Riihimäen Suunnistajat Wallabies
Ulu Aeschlimann Switzerland M55 ULU'S REISEWELT ULU'S REISEWELT
Christian Biland Switzerland M60 ULU'S REISEWELT ULU'S REISEWELT
Stefan Bolliger Switzerland M55 ULU'S REISEWELT ULU'S REISEWELT
Armin Bryner Switzerland M55 ULU'S REISEWELT ULU'S REISEWELT
Kurt Buchwalder Switzerland M65 ULU'S REISEWELT ULU'S REISEWELT
Barbara Egger Keller Switzerland W55 ULU'S REISEWELT ULU'S REISEWELT
Anette Gmür Switzerland W65 ULU'S REISEWELT ULU'S REISEWELT
Nick Gmür Switzerland M65 ULU'S REISEWELT ULU'S REISEWELT
Heiri Greminger Switzerland M65 ULU'S REISEWELT ULU'S REISEWELT
Helene Greminger Switzerland W60 ULU'S REISEWELT ULU'S REISEWELT
Elsbeth Haslinger Switzerland W70 ULU'S REISEWELT ULU'S REISEWELT
Markus Hitz Switzerland M50 ULU'S REISEWELT ULU'S REISEWELT
Hans Hotz Switzerland M80 ULU'S REISEWELT ULU'S REISEWELT
Heinz Keller Switzerland M70 ULU'S REISEWELT ULU'S REISEWELT
Walter Keller Switzerland M70 ULU'S REISEWELT ULU'S REISEWELT
Ruth Keller Switzerland W60 ULU'S REISEWELT ULU'S REISEWELT
Vinzenz Kneisl Switzerland M70 ULU'S REISEWELT ULU'S REISEWELT
Pekka Marti Switzerland M65 ULU'S REISEWELT ULU'S REISEWELT
Hermann Mumprecht Switzerland M70 ULU'S REISEWELT ULU'S REISEWELT
Ursula Mumprecht Switzerland W70 ULU'S REISEWELT ULU'S REISEWELT
Johanna Ramstein Switzerland W50 ULU'S REISEWELT ULU'S REISEWELT
Martin Schaffner Switzerland M50 ULU'S REISEWELT ULU'S REISEWELT
Thomas Schulthess Switzerland M55 ULU'S REISEWELT ULU'S REISEWELT
Stefan Strazzarino Switzerland M55 ULU’S REISEWELT ULU'S REISEWELT
Hannes Zaugg Switzerland M65 ULU'S REISEWELT ULU'S REISEWELT
Yvette Zaugg Switzerland W65 ULU'S REISEWELT ULU'S REISEWELT
Walter Zürcher Switzerland M70 ULU'S REISEWELT ULU'S REISEWELT
Susanna Zürcher Switzerland W65 ULU'S REISEWELT ULU'S REISEWELT
Juerg Waelchli Switzerland M50 ULU'S REISEWELT ULU'S REISEWELT
Otto Walti Switzerland M50 ULU'S REISEWELT ULU'S REISEWELT
Werner Wehrli Switzerland M60 ULU'S REISEWELT ULU'S REISEWELT
Christina Wehrli Switzerland W60 ULU'S REISEWELT ULU'S REISEWELT
Ursula Wolf Switzerland W60 ULU'S REISEWELT ULU'S REISEWELT
Ruth Wydenkeller Switzerland W65 ULU'S REISEWELT ULU'S REISEWELT
Arvo Ali-Rantala Finland M80 Loimaan Jankko Tuuli Team
Olavi Erkkilä Finland M75 Hämeenlinnan Suunnistajat Tuuli Team
Rihko Haarlaa Finland M75 Helsingin Suunnistajat Tuuli Team
Heimo Hongisto Finland M70 Loimaan Jankko Tuuli Team
Aune Hongisto Finland W65 Loimaan Jankko Tuuli Team
Rauno Hotti Finland M65 Helsingin Suunnistajat Tuuli Team
Leena Ikkala Finland W80 Helsingin Suunnistajat Tuuli Team
Helena Jumppanen Finland W60 Pihkaniskat Tuuli Team
Olavi Junttila Finland M70 Helsingin Suunnistajat Tuuli Team
Erkki Kallio Finland M65 Loimaan Jankko Tuuli Team
Kauko Kimpimäki Finland M85 XYZ Tuuli Team
Johan Koivisto Finland M85 Tapanilan Tarmo Tuuli Team
Martti Kuivala Finland M70 Helsingin Suunnistajat Tuuli Team
Tapio Kukkasjärvi Finland M60 Rajamäen Rykmentti Tuuli Team
Elina Kukkasjärvi Finland W55 Rajamäen Rykmentti Tuuli Team
Harri Kuosa Finland M65 Loimaan Jankko Tuuli Team
Pertti Laurila Finland M80 Espoon Suunta Tuuli Team
Arvo Majoinen Finland M90 Raja-Karjalan Suunnistajat Tuuli Team
Pekka Niemi Finland M75 Asikkalan Raikas Tuuli Team
Arvi Noponen Finland M80 Suomussalmen Rasti Tuuli Team
Arvo Paavilainen Finland M75 Itä-Päijänteen Rasti Tuuli Team
Antero Partanen Finland M85 Rasti-Vihti Tuuli Team
Pentti Pelkonen Finland M85 Keski-Karjalan Rasti Tuuli Team
Elli Pelkonen Finland W75 Keski-Karjalan Rasti Tuuli Team
Erkki Raimovaara Finland M75 Helsingin Suunnistajat Tuuli Team
Esko Ranta Finland M80 Lahden Suunnistajat -37 Tuuli Team
Pirkko Raunemaa Finland W75 Helsingin Suunnistajat Tuuli Team
Raimo Reunanen Finland M80 Vakka-Rasti Tuuli Team
Pentti Saario Finland M75 Loimaan Jankko Tuuli Team
Juhani Salmenkylä Finland M80 Helsingin Suunnistajat Tuuli Team
Tuulikki Salmenkylä Finland W50 Helsingin Suunnistajat Tuuli Team
Veli Mattti Salmenkylä Finland M55 Helsingin Suunnistajat Tuuli Team
Sinikka Salmenkylä Finland W50 Helsingin Suunnistajat Tuuli Team
Jouni Savelainen Finland M65 Helsingin Suunnistajat Tuuli Team
Marketta Savelainen Finland W65 Helsingin Suunnistajat Tuuli Team
Erkki Simpanen Finland M85 Rastihaukat Tuuli Team
Touko Tuomola Finland M65 Rasti 88 Tuuli Team
Rauli Helkkula Finland M60 Turun Metsänkävijät Turun Metsänkävijät
Ronald Bjerva Norway M70 Drangedal o-lag TT-TUR
Ellen Bjerva Norway W65 Drangedal o-lag TT-TUR
Grete Synnøve Borge Hovi Norway W55 Skien OK TT-TUR
Bjørn Ceeberg Norway M65 Hedrum o-lag TT-TUR
Anne Marie Ceeberg Norway W65 Hedrum o-lag TT-TUR
Øivind Fadum Norway M60 Sande SK TT-TUR
Odd Egil Frogner Norway M70 Tønsberg OL TT-TUR
Oddvar Gjelstad Norway M75 Sandefjord OK TT-TUR
Astrid Gjelstad Norway W70 Sandefjord OK TT-TUR
Odd Gunbjørnsen Norway M75 Konnerud IL TT-TUR
Bjørn Gunnerød Norway M75 Asker SK TT-TUR
Per Chr. Hagen Norway M60 Bø OL TT-TUR
Svein-Erik Heggenes Norway M70 Voss IL TT-TUR
Henny Helgeland Reinhold Norway W70 Drangedal o-lag TT-TUR
Tormod Høimyr Norway M80 Sturla IF TT-TUR
Harald Hovi Norway M60 Skien OK TT-TUR
Jakob Kløverød Norway M70 Porsgrunn o-lag TT-TUR
Eigil Kongsfjell Norway M75 Tønsberg OL TT-TUR
Helge Kvaase Norway M80 Bækkelaget SK TT-TUR
Inger Elisabeth Kvaase Norway W70 Bækkelaget SK TT-TUR
Per Ola Kvernmo Norway M75 Molde og Omegn IF TT-TUR
Arne Lande Norway M70 Bø OL TT-TUR
Anton Lomme Norway M75 Hedrum o-lag TT-TUR
Marit Odden Norway W65 Drangedal o-lag TT-TUR
Anne Lise Øfsthus Norway W75 Asker SK TT-TUR
Arne Øfsthus Norway M75 Asker SK TT-TUR
Magnar Øvreås Norway M70 Botne SK TT-TUR
Hjørdis Øvreås Norway W70 Botne SK TT-TUR
Magnar Reppesgård Norway M75 Hedrum o-lag TT-TUR
Helge Revhaug Norway M70 Ringerike o-lag TT-TUR
Marta Ringheim Norway W65 Voss IL TT-TUR
Iver Rognstad Norway M80 Hadeland OL TT-TUR
Steinar Ruud Norway M75 Konnerud IL TT-TUR
Svein Solerød Norway M75 OL Toten-Troll TT-TUR
Hans Stordal Norway M70 Tønsberg OL TT-TUR
Kåre Thorbjørnsen Norway M70 Larvik OK TT-TUR
Thorolf Trolsrud Norway M70 Botne SK TT-TUR
Mark Van Bruggen Belgium M70 Trol Belgium Trol Belgium
Rik Van Bruggen Belgium M40 Trol Belgium Trol Belgium
Kaj Andresen Finland M70 Tampereen Pyrintö TP
Maija Andresen Finland W70 Tampereen Pyrintö TP
Leena Brax Finland W75 Tampereen Pyrintö TP
Asko Brax Finland M80 Tampereen Pyrintö TP
Anneli Hautaniemi Finland W55 Tampereen Pyrintö TP
Erkki Hautaniemi Finland M55 Tampereen Pyrintö TP
Meri Huhtanen Finland W50 Tampereen Pyrintö TP
Ossi Huhtanen Finland M50 Tampereen Pyrintö TP
Esa Huhtanen Finland M60 Rasti-Jussit TP
Jaana Juntunen Finland W65 Tampereen Pyrintö TP
Tuomo Juntunen Finland M65 Tampereen Pyrintö TP
Tiina Jussila Finland W45 Tampereen Pyrintöf TP
Kari Jussila Finland M45 Tampereen Pyrintö TP
Arto Kiiskinen Finland M60 Tampereen Pyrintö TP
Taina Koivisto Finland W60 Tampereen Pyrintö TP
Kalle Koivisto Finland M65 Tampereen Pyrintö TP
Kalevi Korpela Finland M70 Tampereen Pyrintö TP
Maritta Kymäläinen Finland W50 Tampereen Pyrintö TP
Kirsi Laasonen Finland W55 Tampereen Pyrintö TP
Esa Laine Finland M60 Tampereen Pyrintö TP
Tuula Lallo Finland W55 OK Trian TP
Hilkka Lankia Finland W65 Tampereen Pyrintö TP
Tuire Niemi Finland W60 Tampereen Pyrintö TP
Simo Nieminen Finland M55 Tampereen Pyrintö TP
Jouko Nurminen Finland M60 Tampereen Pyrintö TP
Eija Nurminen Finland W65 Tampereen Pyrintö TP
Jarmo Oikarinen Finland M55 Tampereen Pyrintö TP
Sirkka Oikarinen Finland W55 Tampereen Pyrintö TP
Raija Savolainen Finland W55 Tampereen Pyrintö TP
Jari Vahvelainen Finland M50 Tampereen Pyrintö TP
Tiina Äijälä Finland W50 Kangasala SK TP
Iben Maag Denmark W50 Søllerød OK Tisvildeleje
Helge Lang Pedersen Denmark M50 Farum OK Tisvildeleje
Tim Falck Weber Denmark M50 Tisvilde Hegn OK Tisvildeleje
Tauno Saari Finland M65 Suunta-Sepot Team SuSe
Marita Saari Finland W60 Suunta-Sepot Team SuSe
Airi Toivonen Finland W60 Maarian Mahti Team SuSe
Erkki Turunen Finland M65 Suunta-Sepot Team SuSe
Päivi Turunen Finland W60 Suunta-Sepot Team SuSe
Veikko Jantunen Finland M70 Kangasala Sk Team Salla
Esa Kuukka Finland M55 Tampereen Pyrintö Team Salla
Reijo Lahtinen Finland M70 Olavin Rasti Team Salla
Tuomo Lusa Finland M60 Tampereen Pyrintö Team Salla
Maarit Juura Finland W60 Kankaanpään Suunnistajat Team Jura
Esa Juura Finland M55 Kankaanpään Suunnistajat Team Jura
Hille Tasa Estonia W65 SK Saue Tammed Tammiku
Johannes Tasa Estonia M65 SK Saue Tammed Tammiku
Eduard Baumann Switzerland M70 SKOG Freibourg Swiss O Tours
Denis Cuche Switzerland M60 CA Rosé Swiss O Tours
Markus Gloor Switzerland M55 OLV Zug Swiss O Tours
Gerhard Horn Germany M80 TGV Horn Swiss O Tours
Alain Juan Switzerland M60 ANCO Swiss O Tours
Daniel Kobel Switzerland M55 OLG Bern Swiss O Tours
Joli Wehrli Switzerland W50 Swiss O Tours Swiss O Tours
Hannu Siuko Finland M65 Suunta-Sepot Suunta-Sepot
Anja Siuko Finland W60 Suunta-Sepot Suunta-Sepot
Risto Airaksinen Finland M60 Oulun Tarmo Suunnistusmatkat
Jarmo Antikainen Finland M50 Mäntsälän Urheilijat Suunnistusmatkat
Rolf Eklund Finland M65 Helsingin Suunnistajat Suunnistusmatkat
Katariina Finnilä Finland W65 Vetelin Urheilijat Suunnistusmatkat
Mauri Finnilä Finland M65 Vetelin Urheilijat Suunnistusmatkat
Ulla Finnilä-Seitajoki Finland W70 Rasti Jyry Suunnistusmatkat
Kimmo Gynther Finland M45 Itä-Hämeen rasti Suunnistusmatkat
Vesa Haarala Finland M70 Liperin Taimi Suunnistus Suunnistusmatkat
Hellevi Haarala Finland W70 Liperin Taimi Suunnistus Suunnistusmatkat
Tuula Haase Finland W65 Ounasvaaran Hiihtoseura Suunnistusmatkat
Hannu Haase Finland M70 Ounasvaaran Hiihtoseura Suunnistusmatkat
Severi Halkosaari Finland M70 Nivalan Suunnistajat Suunnistusmatkat
Mervi Hammarberg Finland W35 Hämeenlinnan Tarmo Suunnistusmatkat
Kai Harju Finland M50 Kannuksen Ura Suunnistusmatkat
Olavi Hautala Finland M65 Rasti-Jussit Suunnistusmatkat
Stig Heerman Finland M70 Rasti-Lukko Suunnistusmatkat
Kari Heinonen Finland M65 Kuopion Suunnistajat Suunnistusmatkat
Leena Heinonen Finland W65 Kuopion Suunnistajat Suunnistusmatkat
Olli Heinonen Finland M55 MS Parma Suunnistusmatkat
Rolf Helander Finland M55 Oulaisten Huima Suunnistusmatkat
Vesa Herttuainen Finland M65 Raja-Karjalan Suunnistajat Suunnistusmatkat
Kaarina Holopainen Finland W80 Kerava Urhieilijat Suunnistusmatkat
Reino Hotti Finland M65 Helsingin Suunnistajat Suunnistusmatkat
Hannu Huikkola Finland M65 Kangasala SK Suunnistusmatkat
Kalle Huttunen Finland M60 Kuopion Suunnistajat Suunnistusmatkat
Antti Härkönen Finland M50 Pudasjärven Urheilijat Suunnistusmatkat
Eero Junkala Finland M55 Kannuksen Ura Suunnistusmatkat
Kirsi Junkala Finland W50 Kannuksen Ura Suunnistusmatkat
Tuija Jurvakainen Finland W50 Rasti-Hyry Suunnistusmatkat
Risto Kaitio Finland M75 Maarian Mahti Suunnistusmatkat
Ritva Kajava Finland W65 Hämeenlinnan Suunnistajat Suunnistusmatkat
Tuija Kallio Finland W75 RaTU Suunnistusmatkat
Pirkko Kalliola Finland W60 Maarian Mahti Suunnistusmatkat
Jussi Kankaanpää Finland M70 Rasti-Jussit Suunnistusmatkat
Marjatta Karisto-Nieminen Finland W65 VRU-Hyvinkää Suunnistusmatkat
Ari Kartaslammi Finland M60 Kyrös-Rasti Suunnistusmatkat
Tuulikki Karvinen Finland W70 Helsingin Suunnistajat Suunnistusmatkat
Eero Kattilakoski Finland M65 Kaustisen Pohjan-Veikot Suunnistusmatkat
Tuomo Kauppinen Finland M55 Hyvinkään Rasti Suunnistusmatkat
Tuula Kemppi Finland W70 MS Parma Suunnistusmatkat
Martti Kemppi Finland M70 MS Parma Suunnistusmatkat
Kauko Keränen Finland M65 Urjalan Urheilijat Suunnistusmatkat
Satu Kettunen Finland W60 Suunnistusmatkat
Esko Kilo Finland M75 Lappeen Riento Suunnistusmatkat
Riitta Kolkkala Finland W75 Rasti-Lukko Suunnistusmatkat
Pirkko-Liisa Kontio Finland W70 Maarian Mahti Suunnistusmatkat
Sauli Konttila Finland M60 Kannuksen Ura Suunnistusmatkat
Eeva-Liisa Korkeakangas Finland W65 Rasti-Jussit Suunnistusmatkat
Asko Korpijärvi Finland M60 Kannuksen Ura Suunnistusmatkat
Eija Koskivaara Finland W50 MS Parma Suunnistusmatkat
Reino Kurkela Finland M60 Ounasvaaran Hiihtoseura Suunnistusmatkat
Pirjo Kurppa Finland W65 Maarian Mahti Suunnistusmatkat
Kirsti Kuutti Finland W70 Perttelin Peikot Suunnistusmatkat
Jorma Kuutti Finland M75 Perttelin Peikot Suunnistusmatkat
Jarmo Kytö Finland M60 Nastolan Terä Suunnistusmatkat
Matti Kyöstilä Finland M70 Raja-Karjalan Suunnistajat Suunnistusmatkat
Terttu Lahtinen Finland W55 Itä-Hämeen Rasti Suunnistusmatkat
Eero Laine Finland M70 Rasti-Vihti Suunnistusmatkat
Matilda Laine Finland W35 Rasti-Vihti Suunnistusmatkat
Markku Laine Finland M55 Mäntsälän Urheilijat Suunnistusmatkat
Tapani Laine Finland M75 Kuopian Suunnistajat Suunnistusmatkat
Jussi Lassila Finland M35 Pitäjänmäen Tarmo Suunnistusmatkat
Heikki Lassila Finland M65 Pitäjänmäen Tarmo Suunnistusmatkat
Päivi Lassila Finland W50 RasTiimi Suunnistusmatkat
Eija Lassila Finland W60 Vetelin Urheilijat Suunnistusmatkat
Erkki Latvasto Finland M70 Helsingin Suunnistajat Suunnistusmatkat
Pirkko Latvasto Finland W70 Helsingin Suunnistajat Suunnistusmatkat
Kirsti Laukkanen Finland W60 Hämeenlinnan Tarmo Suunnistusmatkat
Pekka Lauri Finland M50 Suunnistusmatkat Suunnistusmatkat
Teuvo Lehtinen Finland M65 Rastivarsat Suunnistusmatkat
Tapio Leino Finland M65 Helsingin Suunnistajat Suunnistusmatkat
Paula Lepisto Finland W60 Kangasala SK Suunnistusmatkat
Tuula Leppänen Finland W60 Rauman Työväen Urheilijat Suunnistusmatkat
Osmo Lindeman Finland M75 Helsingin Suunnistajat Suunnistusmatkat
Ulla Lindsten Finland W65 Rasti-Jyry Suunnistusmatkat
Pekka Liukkala Finland M60 HauSi Suunnistusmatkat
Marko Loukkalahti Finland M45 Hiidenkiertäjät Suunnistusmatkat
Olavi Lukkarinen Finland M70 SK Pohjantähti Suunnistusmatkat
Simo Luoma Finland M70 Pihkaniskat Suunnistusmatkat
Helena Luoma Finland W65 Pihkaniskat Suunnistusmatkat
Jouko Malinen Finland M60 Helsingin Suunnistajat Suunnistusmatkat
Raija Malm Finland W65 Lahden Työväen Hiihtäjät Suunnistusmatkat
Beatrice Malmsten Finland W65 Lynx Suunnistusmatkat
Juhani Matilainen Finland M65 Nilsian Nujakka Suunnistusmatkat
Eeva Matilainen Finland W60 Rastivarsat Suunnistusmatkat
Erkki Mattila Finland M65 Maarian Mahti Suunnistusmatkat
Marianne Merimäki Finland W40 Kalvolan Keihas Suunnistusmatkat
Ritva Mikkonen Finland W70 Espoon Suunta Suunnistusmatkat
Outi Montonen Finland W55 Itä-Hämeen Rasti Suunnistusmatkat
Tiina Mäkelä Finland W50 Rauman Työväenurheilijat Suunnistusmatkat
Eila Mäntytormä Finland W65 Hämeenlinnan Tarmo Suunnistusmatkat
Aarne Mörsky Finland M65 Lahden Työväen Hiihtäjät Suunnistusmatkat
Aira Mylly Finland W75 Ounasvaaran hiihtoseura Suunnistusmatkat
Sole Nieminen Finland W85 Jämsän Retki-Veikot Suunnistusmatkat
Pauli Nieminen Finland M65 VRU-Hyvinkää Suunnistusmatkat
Jorma Nissilä Finland M60 Kokkolan Suunnistajat Suunnistusmatkat
Seppo Nurisalo Finland M60 Kokkolan Suunnistajat Suunnistusmatkat
Henry Nyberg Finland M60 OK Trian Suunnistusmatkat
Marja-Liisa Ojamaa Finland W70 Salon Viesti Suunnistusmatkat
Seppo Ollikainen Finland M65 Juvan Urheilijat Suunnistusmatkat
Aapo Paananen Finland M75 Rasti-Perniö Suunnistusmatkat
Leena Paatero Finland W70 Espoon Suunta Suunnistusmatkat
Seppo Paavola Finland M75 Epilän Esa Suunnistusmatkat
Vesa Paavola Finland M70 Epilän Esa Suunnistusmatkat
Esko Parikka Finland M60 Hollolan Urheilijat Suunnistusmatkat
Aimo Partanen Finland M65 Nilsian Nujakka Suunnistusmatkat
Timo Partanen Finland M55 Rasti-Hyry Suunnistusmatkat
Helvi Petäys Finland W65 Pihkaniskat Suunnistusmatkat
Eija Piispanen Finland W50 Oulaisten Huima Suunnistusmatkat
Reima Piispanen Finland M55 Haapaveden Urheiliijat Suunnistusmatkat
Lea Pirttilä Finland W50 Ounasvaaran hiihtoseura Suunnistusmatkat
Heikki Pitkänen Finland M70 Jämsän Retki-Veikot Suunnistusmatkat
Eila Pitkänen Finland W65 Jämsän Retki-Veikot Suunnistusmatkat
Niilo Puhakka Finland M60 Kuopion Suunnistajat Suunnistusmatkat
Raija Puhakka Finland W60 Kuopion Suunnistajat Suunnistusmatkat
Erkki Pulli Finland M80 Korven Honka Suunnistusmatkat
Kaija Purhonen Finland W60 Hollolan Urheilijat-46 Suunnistusmatkat
Tuomo Puustinen Finland M55 Pihkaniskat Suunnistusmatkat
Jorma Pöyhiä Finland M70 Raja-Karjalan Suunnistajat Suunnistusmatkat
Paavo Pystynen Finland M80 Rajakarjalan Suunnistajat Suunnistusmatkat
Tuula Rajander Finland W50 Kajaanin Suunnistajat Suunnistusmatkat
Aulis Rantala Finland M60 Kokkolan Suunnistajat Suunnistusmatkat
Heikki Rantala Finland M75 Epilän Esa Suunnistusmatkat
Antti Rantasaari Finland M70 Piikkion Kehitys Suunnistusmatkat
Jukka-Pekka Rantio Finland M60 HauSi Suunnistusmatkat
Eila Rinne Finland W60 Hollolan Urheilijat-46 Suunnistusmatkat
Annikki Rinne Finland W60 Hollolan Urheilijat-46 Suunnistusmatkat
Matti Roivas Finland M65 Urjalan Urheilijat Suunnistusmatkat
Timo Rokka Finland M50 Lounais-Hämeen Rasti Suunnistusmatkat
Susanna Rokka Finland W45 Lounais-Hämeen Rasti Suunnistusmatkat
Timo Ronkainen Finland M50 Kokkolan Suunnistajat Suunnistusmatkat
Jyrki Routsi Finland M55 Suunnistusmatkat Suunnistusmatkat
Anastasia Routsi Finland W35 Suunnistusmatkat Suunnistusmatkat
Jorma Ryynänen Finland M65 Pihkaniskat Suunnistusmatkat
Eliisa Ryynänen Finland W65 Pihkaniskat Suunnistusmatkat
Arja Saari Finland W60 Rasti-Perniö Suunnistusmatkat
Osmo Saari Finland M60 Rasti-Perniö Suunnistusmatkat
Jouni Saarinen Finland M65 Salon Viesti Suunnistusmatkat
Kosti Salmela Finland M75 Pihtiputaan Tuisku Suunnistusmatkat
Kirsti Salmi Finland W50 Rajamäen Rykmentti Suunnistusmatkat
Veijo Salmi Finland M60 Rajamäen Rykmentti Suunnistusmatkat
Katri Salo Finland W35 Helsingin Suunnistajat Suunnistusmatkat
Kari Sane Finland M65 Helsingin Suunnistajat Suunnistusmatkat
Anneli Sane Finland W65 Helsingin Suunnistajat Suunnistusmatkat
Reijo Seitajoki Finland M75 Rasti Jyry Suunnistusmatkat
Eila Seppälä Finland W65 Ylistaron Kilpaveljet Suunnistusmatkat
Taina Shemeikka Finland W50 Helsingin Poliisi-Voimailijat Suunnistusmatkat
Anne Stoor Finland W65 Kokkolan Suunnistajat Suunnistusmatkat
Eeva Tanska Finland W70 Espoon Suunta Suunnistusmatkat
Juhani Tarvainen Finland M65 PiTa Helsinki Suunnistusmatkat
Jukka Tiitto Finland M65 Kuopion Suunnistajat Suunnistusmatkat
Tytti Torp Finland W70 Helsingin Suunnistajat Suunnistusmatkat
Juhani Tuomaala Finland M60 Kokkolan Suunnistajat Suunnistusmatkat
Niilo Tuominen Finland M75 Rasti-Perniö Suunnistusmatkat
Markku Törmä Finland M65 Kannuksen Ura Suunnistusmatkat
Suvi-Päivikki Uusitalo Finland W55 Itä-Hämeen Rasti Suunnistusmatkat
Pentti Vaittinen Finland M65 Helsingin Suunnistajat Suunnistusmatkat
Kari Vigelius Finland M60 Salon Viesti Suunnistusmatkat
Seija Vigelius Finland W65 Salon Viesti Suunnistusmatkat
Kirsi Viitanen Finland W45 Ounasvaaran Hiihtoseura Suunnistusmatkat
Taisto Vinni Finland M70 Liperin Taimi Suunnistus Suunnistusmatkat
Kalle Virtanen Finland M70 Rasti-Lukko Suunnistusmatkat
Kirsti Vuorinen Finland W65 Hämeenlinnan Tarmo Suunnistusmatkat
Ossi Vuorinen Finland M65 Hämeenlinnan Tarmo Suunnistusmatkat
Matti Väänänen Finland M65 Nilsian Nujakka Suunnistusmatkat
Kaisa Yliniemi Finland W60 Nivalan Urhelijat Suunnistusmatkat
Marja Suomalainen Finland W65 Leppävaaran Sisu Suomalainen
Alice Bedwell United Kingdom W55 Bristol Orienteering Klub Sugar Loaf
Eileen Bedwell United Kingdom W85 Cleveland Orienteering Klub Sugar Loaf
Nigel Ferrand United Kingdom M60 SWOC Sugar Loaf
Mark Saunders United Kingdom M55 Bristol Orienteering Klub Sugar Loaf
Aulis Hahtola Finland M65 Rasti-Kurikka S-team
Sami Siirilä Finland M50 Ikaalisten Nouseva-Voima S-team
Pekka Siirilä Finland M45 Mesikämmenet S-team
Sven Hockeborn Germany M45 SSV Planeta Radebeul SSV Planeta Radebeul
Helmut Härtelt Germany M65 SSV Planeta Radebeul SSV Planeta Radebeul
Andrea Janus Germany W60 SSV Planeta Radebeul SSV Planeta Radebeul
Frank Sickert Germany M40 SSV Planeta Radebeul SSV Planeta Radebeul
Gerd Zimmermann Germany M55 SSV Planeta Radebeul SSV Planeta Radebeul
Sigrid Wenzel Germany W60 SSV Planeta Radebeul SSV Planeta Radebeul
Frank Wiedenfeld Germany M55 SSV Planeta Radebeul SSV Planeta Radebeul
Ute Wiedenfeld Germany W50 SSV Planeta Radebeul SSV Planeta Radebeul
Roland Nilsson Sweden M70 SOK Viljan Oskarshamn SOK Viljan Oskarshamn
Peter Jones United Kingdom M60 Southern Navigators SN on Tour
Steve Mckinley United Kingdom M50 Southern Navigators SN on Tour
Debra Robinson United Kingdom W50 Southern Navigators SN on Tour
Sue Bett United Kingdom W45 Southern Navigators SN Fleet Ladies
Sarah Louise Francis United Kingdom W45 Southern Navigators SN Fleet Ladies
Miroslav Horáček Czech Republic M65 Slavia Liberec orienteering Slavia Liberec orienteering
Stanislava Horáčková Czech Republic W65 Slavia Liberec orienteering Slavia Liberec orienteering
Petr Karmazín Czech Republic M65 Slavia Liberec orienteering Slavia Liberec orienteering
Ivana Karmazínová Czech Republic W65 Slavia Liberec orienteering Slavia Liberec orienteering
Heli Murto Finland W40 Rajamäen Rykmentti SK Rintterit
Antero Pulli Finland M45 Rajamäen Rykmentti SK Rintterit
Veli-Matti Pulli Finland M40 Rastivarsat SK Rintterit
Tessa Pulli Finland W45 Rastivarsat SK Rintterit
Juhani Jetsonen Finland M55 SJJ SJJ
Sari Jetsonen Finland W55 SJJ SJJ
Sergei Bondarev Russia M55 WEBER RUS SI-card 2300180
Jim Russell Australia M55 Bendigo SI number 8626796
Paavo Inkinen Finland M70 Rasti-Jyry Seppo Jyry
Unto Kanerva Finland M70 Rasti-Jyry Seppo Jyry
Marja Kanerva Finland W65 Rasti-Jyry Seppo Jyry
Seppo Kettunen Finland M70 Rasti-Jyry Seppo Jyry
Tuula Ohramaa Finland W70 Rasti-Jyry Seppo Jyry
Robin Smith United Kingdom M60 SOC S&M
Sergei Cherkesov Russia M60 Chudovo Rus-Veteran
Iuliia Davydova Russia W40 Chudovo Rus-Veteran
Sergei Egorshin Russia M65 Rus-Veteran Rus-Veteran
Viktoria Fershalova Russia W55 Rus-Veteran Rus-Veteran
Viacheslav Gorelov Russia M65 Rus-Veteran Rus-Veteran
Jurii Grishanov Russia M75 Rus-Veteran Rus-Veteran
Maksim Gureev Russia M50 Mile-Sport Rus-Veteran
Olga Gureeva Russia W50 Mile-Sport Rus-Veteran
Aleksandra Gutina Russia W65 Rus-Veteran Rus-Veteran
Halyna Kalashnikova Ukraine W75 Rus-Veteran Rus-Veteran
Nikolai Kazarinov Russia M70 Rus-Veteran Rus-Veteran
Nikolai Kochkin Russia M60 Cheboksary Rus-Veteran
Tatiana Kochkina Russia W60 Cheboksary Rus-Veteran
Vladimir Kolesnikov Russia M70 Rus-Veteran Rus-Veteran
Vladimir Kopeikin Russia M65 Tver Rus-Veteran
Aleksandr Kopelevich Russia M55 Azimut-SPb Rus-Veteran
Feoktista Krivusha Russia W60 Rus-Veteran Rus-Veteran
Vladimir Krivusha Russia M65 Rus-Veteran Rus-Veteran
Anatolii Krysanov Russia M60 Korolev-Rus Rus-Veteran
Veniamin Landyshev Russia M60 Cheboksary Rus-Veteran
Larisa Mysheva Russia W55 Cheboksary Rus-Veteran
Liudmila Onofreichuk Russia W80 Tver Rus-Veteran
Galina Onofreichuk Russia W55 Tver Rus-Veteran
Tamara Ovsiannikova Russia W65 Rus-Veteran Rus-Veteran
Nikolai Pavlov Russia M60 Cheboksary Rus-Veteran
Kateryna Radzivil Italy W65 Rus-Veteran Rus-Veteran
Ivan Shorokhov Russia M65 Rus-Veteran Rus-Veteran
Tatiana Svistun Russia W70 Rus-Veteran Rus-Veteran
Valentin Zelenin Russia M75 Rus-Veteran Rus-Veteran
Oleg Zhukov Russia M75 Rus-Veteran Rus-Veteran
Valentina Zhukova Russia W75 Rus-Veteran Rus-Veteran
Sergei Tikhonov Russia M40 Cheboksary Rus-Veteran
Galina Tsvetaeva Russia W50 Korolev-Rus Rus-Veteran
Evgenii Bekher Russia M50 Rus Veteran Rus Veteran
Vladimir Efremov Russia M65 Rus Veteran Rus Veteran
Nikolai Fedorov Russia M55 Dream Team Rus Veteran
Vasilii Mikhailov Russia M60 Rus Veteran Rus Veteran
Valerii Novikov Russia M60 Rus Veteran Rus Veteran
Pavel Shabashov Russia M80 Rus Veteran Rus Veteran
Nina Sumina Russia W75 Rus Veteran Rus Veteran
Zane Kojalovica Latvia W40 Ozons OK Riga
Stanislavs Kojalovics Latvia M80 Seniors OK Riga
Kaspars Kojalovics Latvia M45 Ozons OK Riga
Johan Balck Sweden M50 Täby OK Reseledare för Lalle Idrott och Resor
Ülle Kadak Estonia W60 OK Lehola Reisitiim
Marika Kirsspuu Estonia W55 TAOK REISITIIM
Pertti Aaltonen Finland M75 RastiPiikkiö Rastiretki
Seppo Aarnio Finland M65 RastiPiikkiö Rastiretki
Anneli Aarniosalo Finland W70 Navi Rastiretki
Päivi Ahonen Finland W65 Navi Rastiretki
Tero Heikkilä Finland M45 Paimion Rasti Rastiretki
Arja Heimonen Finland W65 Navi Rastiretki
Simo Helkkula Finland M65 Pitäjänmäen Tarmo Rastiretki
Paavo Hovi Finland M70 RastiPiikkiö Rastiretki
Risto Iivonen Finland M60 Asikkalan Raikas Rastiretki
Tuomas Johansson Finland M40 Helsingin Suunnistajat Rastiretki
Seppo Jokipelto Finland M75 HU-46 Rastiretki
Risto Joonas Finland M80 Maarian Mahti Rastiretki
Jari Jurvakainen Finland M55 Suunta Jyväskylä Rastiretki
Petri Järvinen Finland M50 Hiisi Rastiretki
Jukka Kemppainen Finland M55 Kajaanin Suunnistajat Rastiretki
Hannele Knaapinen Finland W60 Sauvon Urheilijat Rastiretki
Marja-Terttu Koskinen Finland W70 Valkeakosken Haka Rastiretki
Timo Koskinen Finland M65 Valkeakosken Haka Rastiretki
Kaj Koskinen Finland M65 Valkeakosken Haka Rastiretki
Leena Kurri Finland W50 Navi Rastiretki
Matti Lainema Finland M75 MS Parma Rastiretki
Arto Lehtinen Finland M50 Asikkalan Raikas Rastiretki
Jukka Lehtinen Finland M55 Asikkalan Raikas Rastiretki
Kari Lietzen Finland M65 RastiPiikkiö Rastiretki
Ritva Liitola Finland W65 RastiPiikkiö Rastiretki
Hilkka Lukander Finland W55 RastiPiikkiö Rastiretki
Harri Lukander Finland M60 RastiPiikkiö Rastiretki
Rauni Muikku Finland W70 Navi Rastiretki
Pertti Nieminen Finland M65 Rajamäen Rykmentti Rastiretki
Outi Nieminen Finland W35 Rajamäen Rykmentti Rastiretki
Raimo Nissi Finland M70 Maarian Mahti Rastiretki
Ari Nurminen Finland M60 Valkeakosken Haka Rastiretki
Arja Nurminen Finland W60 Valkeakosken Haka Rastiretki
Antero Näsi Finland M60 Asikkalan Raikas Rastiretki
Ilkka Ojapalo Finland M55 Rajamäen Rykmentti Rastiretki
Anneli Ojapalo Finland W60 Rajamäen Rykmentti Rastiretki
Päivi Pelkonen Finland W50 Keski-Karjalan Rasti Rastiretki
Timo Peltola Finland M70 MS Parma Rastiretki
Katariina Peltola Finland W65 MS Parma Rastiretki
Leena Piskonen Finland W75 Navi Rastiretki
Pirkko Puro-Salomaa Finland W70 Eura-Kauttuan Urheilijat Rastiretki
Anne Raunio Finland W60 Sauvon Urheilijat Rastiretki
Timo Ritakallio Finland M50 Lynx Rastiretki
Maarit Ritakallio Finland W50 Lynx Rastiretki
Seppo Saario Finland M75 MS Parma Rastiretki
Janne Salmi Finland M45 Turun Suunnistajat Rastiretki
Ensio Salomaa Finland M90 Eura-Kauttuan Urheilijat Rastiretki
Mirja-Liisa Sulander Finland W70 Epilän Esa Rastiretki
Leena Valjakka Finland W70 Navi Rastiretki
Hannu Vehmaa Finland M60 Koovee Rastiretki
Kari Venho Finland M65 Maarian Mahti Rastiretki
Esa Viitanen Finland M35 Turun Suunnistajat Rastiretki
Pentti Viitanen Finland M60 RastiPiikkiö Rastiretki
Ilkka Vuorinen Finland M70 RastiPiikkiö Rastiretki