Elva Järvedejooks - Osalejad


Kirjeid: 85
  • 1
Helena Vähi Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Joonas Vähi Estonia M12 Noortejooks Elva Suusaklubi
Dagmar Vlassov Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) Funderbeam
Margaret Vlassov Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Richard Vlassov Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks Nõmme Rattaklubi
Martin Vilismäe Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Ville Markus Varik Estonia M16 Noortejooks Tartu Ujumisklubi
Kristel Vallaste Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) SK Jooksupartner
Kerli Valge Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) SK Jooksupartner
Risto Valdner Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) TÜASK
Mai Mirtel Umblia Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks SK Altia
Mirja Mae Umblia Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Raivo Tõnne Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) Trismile
Indrek Tobreluts Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) Elva Suusaklubi
Rein Tamm Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Kaspar Songisepp Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) Tava Mets
Susanna Songisepp Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks Ülenurme
Kristiina Rööpmann Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Liis Rööpmann Estonia N16 Noortejooks
Martin Riives Estonia M18 Noortejooks Tartu SS Kalev
Priit Rebane Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) SK Jooksupartner
Urmas Rebane Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) SK Jooksupartner
Joonas Pirksaar Estonia M12 Noortejooks Peedu Jooksuselts
Laura Pirksaar Estonia N14 Noortejooks Peedu Jooksuselts
Pärtel Piirimäe Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) SK Prorunner
Helene Pihlap Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Marie Pihlap Estonia N12 Noortejooks TÜASK
Rasmus Pihlap Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Birgit Pihelgas Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) Petersport
Evelin Pellenen Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
eliise pastak Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Mariliis Paal Estonia N12 Noortejooks Elva Spordiliit
Hugo Otto Ostrak Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Olari Orm Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) SK ProRunner
Raivo Oras Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) Eesti Energia Spordiklubi
Tiit Oinus Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) SK ProRunner
Gerttu Naruski Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) IROSPORT
Moonika Männiste Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid)
Matteus Milan Movits Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Olivia Movits Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Sandra Movits Estonia N12 Noortejooks Elva Spordiliit
Esko Miljukov Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Marten Miljukov Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Heino Miina Estonia M50 Põhijooks (sh veteranid)
kaspar mihailov Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) SK Jooksupartner
Raido Matson Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Maila Maisväli Estonia N50 Põhijooks (sh veteranid) IROSPORT
Ingrid Lindenberg Estonia N50 Põhijooks (sh veteranid) Kevek
Kairo-Markkus Linde Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Kalle Lillemets Estonia M50 Põhijooks (sh veteranid) Tervisliku elustiili klubi
Keliis Lillemets Estonia N16 Noortejooks VKK
Kelina Lillemets Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) Tervisliku elustiili klubi
Säde-Ly Lille Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Tiina Lille Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Margus Lill Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) SK Nuustaku
Meelis Lill Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) SK Nuustaku
Aive Liivarand Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) -
Astrid Külaots Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid)
Meelis Külaots Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Kristjan Kärner Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) Tartu
Anette Grete Kõrgesaar Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Hans Leonhard Kõrgesaar Estonia M18 Noortejooks
Karl Kurvits Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Maria Kuris Estonia N14 Noortejooks
Kristi Kuldkepp Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) SK Prorunner
Andreas Kraas Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) Duncan.ee
Jasmiin Kraas Estonia N12 Noortejooks Duncan.ee
Jete Kraas Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks Duncan.ee
Urmas Koor Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Andrus Kivari Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Rasmus Kivari Estonia M14 Noortejooks
Kati Kiipsaar Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Tiit Kibuspuu Estonia M50 Põhijooks (sh veteranid)
Inna Kalliver Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid)
Johan Villem Kaare Estonia M14 Noortejooks Peedu Jooksuselts
Elin Ilves Estonia N50 Põhijooks (sh veteranid)
Ilona Hool Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Raivo Hool Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Krista Bergmann Estonia N50 Põhijooks (sh veteranid)
Triinu Bergmann Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) SK ProRunner
Anneli Albert Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Joanna Albert Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Anders Aksjonov Estonia M16 Noortejooks SK Altia
Jako Jasper Aksjonov Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Oskar Aksjonov Estonia M12 Noortejooks SK Altia
  • 1