Vapramäe Jooks - Osalejad


Kirjeid: 85
  • 1
Virgo Agan Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Viigi Kipper Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) Taltsi Totsid
Triin Lõhmus Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Tiit Suits Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Thomas Patric Kolde Estonia M12 Lastejooks
Tauri Hainsoo Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Tauri Moones Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Tatjana Mannima Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) Otepää
Tarvo Lilleorg Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Taavet Tuisk Estonia M16 Noortejooks Tartu Katoliku Kooli spordiklubi
Stefan Kivil Estonia M12 Noortejooks Tartu Suusaklubi
Siiri Kaaver Estonia N50 Põhijooks (sh veteranid)
Siim Jänes Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Rita Kivila Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid)
Reinis Feldmanis Latvia M16 Noortejooks Valka
Rauno Laumets Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) SK ProRunner
Rasmus Kivari Estonia M14 Noortejooks
Rasmus Pihlap Estonia M12 Lastejooks
Rasmus Veelmaa Estonia M12 Lastejooks
Raivo Hool Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Raido Matson Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Priit Rebane Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) SK Jooksupartner
Priit Simson Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) -----
Piret Õunap Estonia N50 Põhijooks (sh veteranid)
Oskar Aksjonov Estonia M14 Noortejooks SK Altia
Oscar Lepik Estonia M12 Lastejooks
Märt Kivila Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Märt Lõhmus Estonia M12 Lastejooks
Moonika Männiste Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid)
Meelis Külaots Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Marten Kivend Estonia M12 Lastejooks
Marlen Mäesalu Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) SK ProRunner
Mariliis Paal Estonia N12 Noortejooks Elva Spordiliit
Marie Pihlap Estonia N14 Noortejooks TÜ ASK
Marge Türn Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid) SK Jooksupartner
Mait Laidvee Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) Jooksupartner
Lauri Ööpik Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Laura Pirksaar Estonia N14 Noortejooks Peedu Jooksuselts
Kusti Järg Estonia M12 Noortejooks Haanja Suusaklubi
Kristo Raud Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Kristo Tamsalu Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Kermo Linde Estonia M12 Lastejooks
Kermo Teral Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Kerli Kuusk Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Kenn Konstabel Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) TAI
Katrin Suits Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Kati Kiipsaar Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
kaspar mihailov Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) SK Jooksupartner
Karoli Türn Estonia N12 Noortejooks
Karl Kurvits Estonia M12 Lastejooks
Kaja-Kristin Jänes Estonia N12 Lastejooks
Kairo-Markkus Linde Estonia M12 Lastejooks
Kaido Saar Estonia M50 Põhijooks (sh veteranid) BronxWood
Kai Saar Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid) BronxWood
Kadri Lukk Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Juri ┼áirokov Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) Elva Suusaklubi
Joonas Pirksaar Estonia M12 Noortejooks Peedu Jooksuselts
Johan Villem Kaare Estonia M16 Noortejooks Peedu Jooksuselts
Jako Jasper Aksjonov Estonia M12 Lastejooks SK Altia
Jaano Kaaver Estonia M50 Põhijooks (sh veteranid)
Ivo Lõhmus Estonia M12 Noortejooks
Ingrid Alla Estonia N18 Noortejooks
Indrek Ermel Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) Tartu Mill
Ilona Hool Estonia N12 Lastejooks
Hugo Otto Ostrak Estonia M12 Lastejooks
Hendrik Tennokese Estonia M12 Lastejooks
Heli Ajaots Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid) SHM
Heleri Kivil Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid) Tartu Suusaklubi
Helene Pihlap Estonia N12 Lastejooks TÜ ASK
Heino Miina Estonia M50 Põhijooks (sh veteranid)
Heigo Hanni Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) SK Jooksupartner
Hans Leonhard Kõrgesaar Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Evelin Pellenen Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid)
Esko Miljukov Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Emily-Lisandra Talvet Estonia N12 Lastejooks
Elis Lõhmus Estonia N14 Noortejooks
Elin Ilves Estonia N50 Põhijooks (sh veteranid)
Astrid Külaots Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid)
Andrus Kivari Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) Sk Jooksupartner
Andro-Steve Nurk Estonia M12 Lastejooks
Andri Ermel Estonia M14 Noortejooks
Anders Aksjonov Estonia M16 Noortejooks SK Altia
Andero Teras Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Allan Luhaäär Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Aigars Feldmanis Latvia M50 Põhijooks (sh veteranid) Valka
  • 1