Tallinna Orienteerumisnädal - Osalejad


Kirjeid: 77
  • 1
Ülo Viru Estonia M50 Orvand
Ülle Kadak Estonia W60 OK Lehola
Ülle Põldoja Estonia W60 OK Ilves
Victor Dinges Russia M21E Spring
Veeti Nuottajärvi Finland M14 OK Trian
Vaike Murumets Estonia W45
URVI SARV Estonia W75 orion
Urmas Sulaoja Estonia M55 Jõhvikas
Triina-Britt Preden Estonia W45 TON
Toomas Talumaa Estonia M45 HOK
Tiit Ploompuu Estonia M65 Jõhvikas
Tiina Kangilaski Estonia W45 TON
Teija Sahlström Finland W45 Espoon Akilles
Tatjana Sumilo Estonia W65 Jüõhvikas
Tarmo Klaar Estonia M40 Mercury
Stepan Boleznov Russia M14 Orienta-Kuntcevo
Siiri Vallner Estonia W45
Sigrid Ruul Estonia W21E JOKA
Sanna Nuottajärvi Finland W45 OK Trian
Sander Nahkor Estonia M21E TA OK
Rein Hanstein Estonia M60 OKAS
Rein Küttim Estonia M75 OK Orion
Rein Küttim Estonia M75 OK Orion
Rein Küttim Estonia M75 OK Orion
Rein Rooni Estonia M60 OK Orvand
Reimo Liiv Estonia M21E Tammed
Raiden Metsa Estonia M14
Peep Koppel Estonia M70 Koop
Paula Viljamaa Estonia W18 Tammed
Nikita Smirnov Russia M21E SnakeOrienta
Mira Ena Finland W12
Martin Pettai Estonia M35
Marje Viirmann Estonia W55 KEK RSK
Marika Kirsspuu Estonia W55 TAOK
Marek Karm Estonia M21E SK100
Maie Abram Estonia W75 Ilves
Maari Idnurm Estonia W45 TON
Linda Ena Finland W45
Liis Lille Estonia W70 Harju KEK Rahvaspordiklubi
Leonid Panteleev Russia M40 Legenda
Leili Prans Estonia W65 OK Ilves
Lauri Olli Estonia M45 LSF PT
Lauri Ruberg Estonia M21E
Kristin Viikmaa Estonia W20 OK West
Kateřina Dondová Czech Republic W40 SKOB Ostrov
Kalju Tilk Estonia M75 Orion
Kaljo Julge Estonia M60 OK Kape
Kalev Ruberg Estonia M55
Jüri Püssim Estonia M75 Tammed
Julia Gussak Russia W45 Orienta-Kuncevo
Juhan Bachmann Estonia M75 Jõhvikas
Jiří Donda Czech Republic M40 SKOB Ostrov
Jiří Donda Czech Republic M14 SKOB Ostrov
Jakub Donda Czech Republic M12 SKOB Ostrov
Jaan Metsa Estonia M45
Inger Jalakas Estonia W50 Harju KEK RSK
Ilse Uus Estonia W75 OK TON
Ilmar Kirjanen Estonia M65 TAOK
Hille Tasa Estonia W65 SK Saue Tammed
Heidi Sild Estonia W40 Mercury
Hannu Numminen Finland M50 Espoon Akilles
Greta-Maria Pisarev Estonia W16 Jõhvikas
Georgii Rumyantsev Russia M14 O-Kuntsevo
Gea Rennel Estonia W60 KEKRSK
Elias Nuottajärvi Finland M12 OK Trian
Ekaterina Ekatova Russia W16 O-Kuncevo
Egor Miterev Russia M21A O-Kuncevo
Asoyn Nikita Russia M21E Spring
Anu Järv Estonia W50
Anu Malts Estonia W55 OK TON
Anton Roolaid Estonia M40 TAOK
Anne-Ly Viikmaa Estonia W45 OK West
Anna Semenova Russia W21A O-Kuncevo
Andrus Sipsaka Estonia M55 Harju KEK
Andrey Prozorov Russia M20 Orienta-Kuncevo
Anastasia Meskina Russia W45 Orienta-Kuncevo
Aleksei Spiridonov Estonia M21B Gaasiekspert
  • 1