Elva Järvedejooks - Osalejad


Kirjeid: 85
  • 1
Ville Markus Varik Estonia M16 Noortejooks Tartu Ujumisklubi
Urmas Koor Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Urmas Rebane Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) SK Jooksupartner
Triinu Bergmann Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) SK ProRunner
Tiit Kibuspuu Estonia M50 Põhijooks (sh veteranid)
Tiit Oinus Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) SK ProRunner
Tiina Lille Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Säde-Ly Lille Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Susanna Songisepp Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks Ülenurme
Sandra Movits Estonia N12 Noortejooks Elva Spordiliit
Risto Valdner Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) TÜASK
Richard Vlassov Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks Nõmme Rattaklubi
Rein Tamm Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Rasmus Kivari Estonia M14 Noortejooks
Rasmus Pihlap Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Raivo Hool Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Raivo Oras Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) Eesti Energia Spordiklubi
Raivo Tõnne Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) Trismile
Raido Matson Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Pärtel Piirimäe Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) SK Prorunner
Priit Rebane Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) SK Jooksupartner
Oskar Aksjonov Estonia M12 Noortejooks SK Altia
Olivia Movits Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Olari Orm Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) SK ProRunner
Moonika Männiste Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid)
Mirja Mae Umblia Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Meelis Külaots Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Meelis Lill Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) SK Nuustaku
Matteus Milan Movits Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Martin Riives Estonia M18 Noortejooks Tartu SS Kalev
Martin Vilismäe Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Marten Miljukov Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Mariliis Paal Estonia N12 Noortejooks Elva Spordiliit
Marie Pihlap Estonia N12 Noortejooks TÜASK
Maria Kuris Estonia N14 Noortejooks
Margus Lill Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) SK Nuustaku
Margaret Vlassov Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Maila Maisväli Estonia N50 Põhijooks (sh veteranid) IROSPORT
Mai Mirtel Umblia Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks SK Altia
Liis Rööpmann Estonia N16 Noortejooks
Laura Pirksaar Estonia N14 Noortejooks Peedu Jooksuselts
Kristjan Kärner Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) Tartu
Kristiina Rööpmann Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Kristi Kuldkepp Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) SK Prorunner
Kristel Vallaste Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) SK Jooksupartner
Krista Bergmann Estonia N50 Põhijooks (sh veteranid)
Kerli Valge Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) SK Jooksupartner
Kelina Lillemets Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) Tervisliku elustiili klubi
Keliis Lillemets Estonia N16 Noortejooks VKK
Kati Kiipsaar Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
kaspar mihailov Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) SK Jooksupartner
Kaspar Songisepp Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) Tava Mets
Karl Kurvits Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Kalle Lillemets Estonia M50 Põhijooks (sh veteranid) Tervisliku elustiili klubi
Kairo-Markkus Linde Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Joonas Pirksaar Estonia M12 Noortejooks Peedu Jooksuselts
Joonas Vähi Estonia M12 Noortejooks Elva Suusaklubi
Johan Villem Kaare Estonia M14 Noortejooks Peedu Jooksuselts
Joanna Albert Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Jete Kraas Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks Duncan.ee
Jasmiin Kraas Estonia N12 Noortejooks Duncan.ee
Jako Jasper Aksjonov Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Inna Kalliver Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid)
Ingrid Lindenberg Estonia N50 Põhijooks (sh veteranid) Kevek
Indrek Tobreluts Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) Elva Suusaklubi
Ilona Hool Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Hugo Otto Ostrak Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Helene Pihlap Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Helena Vähi Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Heino Miina Estonia M50 Põhijooks (sh veteranid)
Hans Leonhard Kõrgesaar Estonia M18 Noortejooks
Gerttu Naruski Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) IROSPORT
Evelin Pellenen Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Esko Miljukov Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Elin Ilves Estonia N50 Põhijooks (sh veteranid)
eliise pastak Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Dagmar Vlassov Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) Funderbeam
Birgit Pihelgas Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) Petersport
Astrid Külaots Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid)
Anneli Albert Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Anette Grete Kõrgesaar Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Andrus Kivari Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Andreas Kraas Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) Duncan.ee
Anders Aksjonov Estonia M16 Noortejooks SK Altia
Aive Liivarand Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) -
  • 1