Elva Mäejooks - Osalejad


Kirjeid: 81
  • 1
Ville Markus Varik Estonia M16 Noortejooks
Victoria Valge Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks SK Jooksupartner
Urmas Rebane Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) SK Jooksupartner
Toomas Ellervee Estonia M50 Põhijooks (sh veteranid) OK ILVES
Toomas Kuris Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Tiit Kibuspuu Estonia M50 Põhijooks (sh veteranid)
SIIRI KAAVER Estonia W50 Põhijooks (sh veteranid)
Sandra Movits Estonia M12 Noortejooks Elva Spordiliit
Risto Valdner Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) TÜASK
Raul Kangur Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) Orienteerumisklubi PEKO
Rasmus Kivari Estonia M14 Noortejooks
Rasmus Pihlap Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Raivo Hool Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Raido Matson Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Pärtel Piirimäe Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) SK Prorunner
Priit Simson Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) ------
Peep Nurm Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) -
Oskar Aksjonov Estonia M12 Noortejooks
Olivia Movits Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Moonika Männiste Estonia W40 Põhijooks (sh veteranid)
Mirja Mae Umblia Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Meriliis Parksepp Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Merike Ilves Estonia W40 Põhijooks (sh veteranid)
Meelis Külaots Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Meelis Lill Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) SK Nuustaku
Matteus Milan Movits Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Martin Riives Estonia M18 Noortejooks Tartu SS Kalev
Martin Trumm Estonia M12 Noortejooks TÜASK
Marten Miljukov Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Markus Parksepp Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Marko Parksepp Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Maris Parksepp Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Mariliis Paal Estonia W12 Noortejooks
Marie Pihlap Estonia W12 Noortejooks TÜASK
Maria Kuris Estonia W14 Noortejooks
Margus Lill Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) SK Nuustaku
Marge Türn Estonia W40 Põhijooks (sh veteranid)
Maila Maisväli Estonia W50 Põhijooks (sh veteranid) IROSPORT
Mai Mirtel Umblia Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks SK Altia
Laura Pirksaar Estonia W14 Noortejooks Peedu Jooksuselts
Külli Kala Estonia W50 Põhijooks (sh veteranid)
Kärt Hanni Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Kristin Koppelmaa Estonia W21 Põhijooks (sh veteranid)
Kristel Vallaste Estonia W21 Põhijooks (sh veteranid) SK Jooksupartner
Kirsika Kivine Estonia W21 Põhijooks (sh veteranid)
Kerli Valge Estonia W21 Põhijooks (sh veteranid) SK Jooksupartner
Kelina Lillemets Estonia W21 Põhijooks (sh veteranid) Tervisliku elustiili klubi
Keliis Lillemets Estonia W16 Noortejooks VKK
Kaspar Mihailov Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) SK Jooksupartner
Karmen Kadakmaa Estonia W18 Noortejooks
Karl Kadakmaa Estonia M18 Noortejooks
Kalle Lillemets Estonia M50 Põhijooks (sh veteranid) Tervisliku elustiili klubi
Kairit Johanson Estonia W21 Põhijooks (sh veteranid) Täppsportlased
Kaarel Tõruvere Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) Maratoonarid
Joonas Pirksaar Estonia M12 Noortejooks Peedu Jooksuselts
Joonas Vähi Estonia M12 Noortejooks Elva Suusaklubi
Jane Jaomaa Estonia W40 Põhijooks (sh veteranid) Jooksupartner
Jako Jasper Aksjonov Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Jaak Vaiknemets Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Inna Kalliver Estonia W40 Põhijooks (sh veteranid)
Ingrid Lindenberg Estonia W50 Põhijooks (sh veteranid) Kevek
Indrek Tobreluts Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) Elva Suusaklubi
Ilona Hool Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Ilmar Vähi Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) Elva Suusaklubi
Helene Pihlap Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks TÜASK
Helena Vähi Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Heino Miina Estonia M50 Põhijooks (sh veteranid)
Heigo Hanni Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Hans Leonhard Kõrgesaar Estonia M18 Noortejooks
Gerttu Naruski Estonia W21 Põhijooks (sh veteranid) IROSPORT
Evelin Pellenen Estonia W21 Põhijooks (sh veteranid)
Ethel Uibo Estonia W18 Noortejooks
Esmeralda Lille Estonia W50 Põhijooks (sh veteranid)
Esko Miljukov Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Emma Linda Saul Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks SK Jooksupartner
Boris Tarasiuk Russia M21 Põhijooks (sh veteranid) Jooksupartner
Astrid Külaots Estonia W40 Põhijooks (sh veteranid)
Andrus Kivari Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Andreas Trumm Estonia M12 Noortejooks TÜASK
Anders Aksjonov Estonia M16 Noortejooks
Allan Luhaäär Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
  • 1