Tallinna Orienteerumisnädal - Osalejad


Kirjeid: 354
Fritz Aebi Switzerland M60 OLG Herzogenbuchsee
Monika Aebi Switzerland W55 OLG Herzogenbuchsee
Johan Balck Sweden M50 TÄBY OK
Otto Balck Sweden M16 TÄBY OK
Axel Balck Sweden M14 TÄBY OK
Erik Balck Sweden M12 TÄBY OK
Erik Balck Sweden M10NR TÄBY OK
Katja Kinnunen Sweden W40 TÄBY OK
Nikita Asoyan Russia M21E Spring
Tatiana Bevza Russia W21E Nord West
Stepan Boleznov Russia M14 Orienta-Kuntcevo
Alexey Bolotov Russia M16 Orienta-Kuncevo
Eliza Bolotova Russia W12 Orienta-Kuncevo
Victor Dinges Russia M21E Spring
Iurii Ekatov Russia M10NR o-kuntsevo
Iurii Ekatov Russia M12 o-kuntsevo
Ekaterina Ekatova Russia W16 O-Kuncevo
Boris Elfimov Russia M55 Malahit
Popov Evgeny Russia M21E RUS
Dmitry Golenev Russia M21E Butovo Wolves
Praskovia Goleneva Russia W21B Butovo Wolves
Ivan Grebenetc Russia M14 Juventa
Elena Grebenets Russia W50 Juventa
Julia Gussak Russia W45 Orienta-Kuncevo
Anton Ivanov Russia M21E LNPP
Veronika Ivanova Russia W21E LNPP
Viacheslav Klimenko Russia M21E Kuzmolovo OS
Natalja Kondrashova Russia W21E SRD
Aleksandr Konov Russia M45 Briansk-OF
Tatiana Kosorukova Russia W21A Vyborg-Orienteer
Alexey Kozlov Russia M21E
Viacheslav Martynovskii Russia M20 Nord-West
Mariia Meskina Russia W18 orienta-kuntcevo
Anastasia Meskina Russia W45 Orienta-Kuncevo
Egor Miterev Russia M21A O-Kuncevo
Galina Mitereva Russia W55 O-Kuncevo
Veronika Ostalskaya Russia W14 Orienta-Kuncevo
Leonid Panteleev Russia M40 Legenda
Anastasiia Pesegova Russia W21E Nord - West
Artem Popov Russia M21E MS Parma
Andrey Prozorov Russia M20 Orienta-Kuncevo
Georgii Rumyantsev Russia M14 O-Kuntsevo
Anna Semenova Russia W21A O-Kuncevo
Konstantin Serebryanitskii Russia M21E KUZMOLOVO OS
Jevgeni Shejanov Russia M21B SRD
Nikita Smirnov Russia M21E SnakeOrienta
Nikita Stepanov Russia M21E Nord West
Irina Stroganova Russia W21E Nord-West
dmitrii sychev Russia M45 bryansk
Evgeny Zlatoverov Russia M21E SAKSOR-Dynamics
Olga Zlatoverova Russia W21E SAKSOR-Dynamics
Olga Vasileva Russia W20 Nord West
Sergei Vorontsov Russia M12 Malahit
Sergei Vorontsov Russia M10NR Malahit
Roman Ciobanu Romania M21E UNIVERSITATEA CRAIOVA
Karol Galicz Poland M21E BKS Wataha Warszawa
Bartłomiej Maciejewski Poland M12 BKS Wataha Warszawa
Jørgen Frøyd Norway M21E Larvik OK
Øyvind Helgerud Norway M21E Halden SK
Andris Kivlenieks Latvia M21E OK Ogre
Arturs Paulins Latvia M21E IGTISA
Irita Pukite Latvia W21E Kapa OK
Matīss Slikšjānis Latvia M21E OK Azimuts
Liga Valdmane Latvia W21E ZVOC
Irina Chsheglova Kazakhstan W21E RSHM Alatau
Irina Chsheglova Kazakhstan W50 RSHM Alatau
Vladislav Mikhailyuk Kazakhstan M21E RSHSM Alatau
Talgat Zakiryanov Kazakhstan M21E RSHSM Alatau
Merle Sihver Germany W14 Post SV Dresden
Sanna Andelin Finland W21E Lahden Taimi
Linda Ena Finland W45
Mira Ena Finland W12
Brita Forsman Finland W70
Pasi Fränti Finland M21A Kalevan Rasti
Tommi Hakuli Finland M21E SK Uusi
Kari Hakuli Finland M50 Keravan Urheilijat
Janne Heikkinen Finland M21E Helsingin Suunnistajat
Bodil Helgerud Finland W21E Halden SK
Kari Kokkinen Finland M21E Lahden Taimi
Ilari Laakso Finland M16 Rajamäen Rykmentti
Elina Lammi Finland W21E Helsingin suunnistajat
Ville Lampinen Finland M21E Helsingin Suunnistajat
Juha Liukkonen Finland M55 Hiidenkiertäjät
Maria Nakonechnaya Finland W21E Hiisirasti
Hannu Numminen Finland M50 Espoon Akilles
Sanna Nuottajärvi Finland W45 OK Trian
Veeti Nuottajärvi Finland M14 OK Trian
Elias Nuottajärvi Finland M12 OK Trian
Lotta Oinonen Finland W21E Pihkaniskat
Eva Rönkkö Finland W50 Keravan Urheilijat
Teija Sahlström Finland W45 Espoon Akilles
Arttu Syrjäläinen Finland M21E Helsingin Suunnistajat
Rasmus Töyrylä Finland M12 Kymin Suunnistajat
Salla Töyrylä Finland W35 Kymin Suunnistajat
Hanna Vehkamäki Finland W45 Pihkaniskat
Isadora Vehkamäki Finland W12 Pihkaniskat
Annamari Vierikko Finland W50 Helsingin Suunnistajat
Elisa Viholainen Finland W21E Suunta Jyväskylä
Joona Viholainen Finland M21E Anttolan Urheilijat
Maie Abram Estonia W75 Ilves
Alar Alajaan Estonia M35
Sander Annus Estonia M45 Norma OK
Oliver Annus Estonia M16
Anne Arold Estonia W60 OK Ilves
Marek Atonen Estonia M40 OK Lehola
Martin Aunin Estonia M45
Aksel Avaste Estonia M8NR Saue Tammed
Hendrik Avaste Estonia M8NR Saue Tammed
Juhan Bachmann Estonia M75 Jõhvikas
Marek Berkman Estonia M21E Swedbank SK
Matti Betlem Estonia M55 Joka
Emil Eensaar Estonia M14 OK Ilves
Teele Eensaar Estonia W40 OK Ilves
Rain Eensaar Estonia M21E SKM!
Kiur Erik Eensaar Estonia M20 Ilves
Ene Ehrenpreis Estonia W65 Rakvere
Jürgen Einpaul Estonia M21E SK Saue Tammed
Maria Eller Estonia W14 HOK
Marta Eller Estonia W18 HOK
Heiti Hallikma Estonia M35 OK Võru
Rein Hanstein Estonia M60 OKAS
Kristi Heilman Estonia W45 HOK
Evelyn Himma Estonia W45 Rakv
Eleri Hirv Estonia W21E OK Võru
Maari Idnurm Estonia W45 TON
Ragnar Ilp Estonia M35
Erik Jaaniso Estonia M21E
Triin Jaaniste Estonia W40 OK Ilves
Margus Jaanus Estonia M55 Kooperaator
Inger Jalakas Estonia W50 Harju KEK RSK
Kaljo Julge Estonia M60 OK Kape
Anne Jundas Estonia W70 Jõhvikas
Anu Järv Estonia W50
Kaupo Järve Estonia M40 LSF PT
Helen Jürjo Estonia W40 Saaremaajooks.ee
Mats Martin Jürjo Estonia M10NR Saaremaajooks.ee
Piret Kaasik Estonia W45 Ilves
Tiiu Kaasik Estonia W65 Ilves
Ülle Kadak Estonia W60 OK Lehola
Neeme Kalda Estonia M21B Okas
Tiina Kangilaski Estonia W45 TON
Liisi Kangur Estonia W21B
Silver Kangur Estonia M21E
Marek Karm Estonia M21E SK100
Niina Karnit Estonia W65 SRD
Ahto Karu Estonia M60 JOKA
Martin Kaup Estonia M40 LSF
Kalmer Keevend Estonia M60 JOKA
Meeli Kerem Estonia W50 TON
Eliise Kesküla Estonia W16
Herta Kesküla Estonia W12 HOK(Hiiumaa spordikool
Eliise Kesküla Estonia W16 HOK/Hiiumaa spordikool
Herta Kesküla Estonia W12 Hok/Hiiumaa spordikool
Atso Kesküla Estonia M8NR HOK/Hiiumaa Spordikool
Riivo Kiljak Estonia M21E
Kristjan Kirjanen Estonia M21A OK Võru
Ilmar Kirjanen Estonia M65 TAOK
Marika Kirsspuu Estonia W55 TAOK
Kenny Kivikas Estonia M21E Orienteerumisklubi Ilves
Arvo Kivikas Estonia M65 Ilves OK
Kaie Kivila Estonia W70 Ok ilves
Tarmo Klaar Estonia M40 Mercury
Kirill Klenski Estonia M40 CoxArt
Agu Koppa Estonia M70 Jõhvikas
Peep Koppel Estonia M70 Koop
Karin Koppel Estonia W40 Saue Tammed
Harriet Koppel Estonia W12 Tartu Katoliku SK
Jakob Koppel Estonia M12 Tartu Katoliku SK
Liisi Koppel Estonia W12 HOK/Hiiumaa Spordikool
Mart Koppel Estonia M45
Leana Jete Korb Estonia W16 OK Peko
RANDY KORB Estonia M45 OK Peko
Grete Johanna Korb Estonia W12 XT Sport
Oleg Koshik Estonia M21A SRD SK
Margit Krieger Estonia W50
Rein Kriks Estonia M65 Rakvere OK
Eha Kriks Estonia W65 Rakvere OK
Grete Kuub Estonia W14 LSF PT
Thelma Kuub Estonia W12 LSF PT
Tarmo Kuub Estonia M21E LSF PT
Tarmo Kuub Estonia M40 LSF PT
Anu Kuusmaa Estonia W35 SK100
Andres Käver Estonia M40 SK100
Kustu Künnapas Estonia M18 HOK
Oliver Kütt Estonia M21E Ilves
Rein Küttim Estonia M75 OK Orion
Lauri Lahtmäe Estonia M35 Ok Kape
Elina Lasseron Estonia W50
Andres Lauba Estonia M21E TON
Margus Lehtme Estonia M35
Margus Lehtme Estonia M21E
Mare Leis Estonia W65 Ilves
Reimo Liiv Estonia M21E Tammed
Liis Lille Estonia W70 Harju KEK Rahvaspordiklubi
Liise Lillelaid Estonia W12
Lukas Lillelaid Estonia M8NR
Inno Ling Estonia M45 Lehola
Neeme Loorits Estonia M50 Kape
Lembe Lutterus Estonia W60 Tammed
Leonid Malikov Estonia M35 CoxArt