Sportland Kõrvemaa Kevadjooks - Osalejad


Kirjeid: 606
Jason Gresh United States Kevadjooks 18km
Elizabeth Horst United States Kevadjooks 18km
Kathryn Rasmussen United States Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Annika Rasmussen United States Kevadjooks LAPSED 800m
Eleanor Rasmussen United States Kevadjooks LAPSED 800m
Rodolfo Perez Mexico Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Jean-Luc Plagnaud France Kevadjooks 18km HiKoTri
Oliver Aasla Estonia Kevadjooks LAPSED 800m
Mark Abner Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) TREENINGPARTNER
Frank Abner Estonia Kevadjooks 18km TREENINGPARTNER
Romet-Markus Adamson Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Ave Ader Estonia Kevadjooks 18km
MAREK ADLI Estonia Kevadjooks 18km
Priit Ailt Estonia Kevadjooks 18km TriPassion Triatloniklubi
Alar Alajaan Estonia Kevadjooks 18km sidepataljon
Rita Alas-Järv Estonia Kevadjooks 18km Orkla Eesti AS
Linda Marii Aljasmäe Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Aron Altmets Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Tõnis Alvet Estonia Kevadjooks 18km
Kevin Amon Estonia Kevadjooks 18km
Minni Andla Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Meelis Angerma Estonia Kevadjooks 18km
Erik Anmann Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Richard Anmann Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Ülle Anmann Estonia Kepikõnd 6km
Tiit Anmann Estonia Kepikõnd 6km
Helina Ansel Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
annabel ansi Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
sirle Aosaar Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Eha Arb Estonia Kevadjooks 18km
Janek Ardon Estonia Kevadjooks 18km Politsei- ja Piirivalveamet
Katrin Arendi Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Dmitri Aristov Estonia Kevadjooks 18km TREENINGPARTNER
Liis Arras Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Krõõt Arro Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Sportland Team
Toomas Artma Estonia Kevadjooks 18km
Jevgeni Astafjev Estonia Kevadjooks 18km
Meelis Atonen Estonia Kevadjooks 18km VAK Staier
Uku Audova Estonia Kevadjooks 18km Reaalprojekt
Martin Aunin Estonia Kevadjooks 18km
Evelin Ausmees Estonia Kevadjooks 18km Swedbank Spordiklubi
NELLI BALAKIREVA Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Ursula Bastamova Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Sportland team
Erik Bauman Estonia Kevadjooks 18km MTÜ Tallinna lennujaama spordiklubi
Triinu Bergmann Estonia Kevadjooks 18km SK ProRunner
Sergey Borisov Estonia Kevadjooks 18km
Tanja Borisova Estonia Kevadjooks 18km
Annika Brikkel Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Sportland Team
Priit Brus Estonia Kevadjooks 18km Swedbank Spordiklubi
Olesja Dmitrijeva Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) SportlandTeam
Ketlin Edela Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Sportland Team
Eva-Liisa Edela Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Jüri Eek Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Heli Eerik Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Heli Eerik Estonia Kevadjooks 18km
Karoli Ellermaa Estonia Kevadjooks LAPSED 800m
Teele Ellermaa Estonia Kevadjooks LAPSED 800m
Maria Elling Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) KMS spordiklubi
Tõnis Elling Estonia Kevadjooks 18km KMS spordiklubi
ALEKSANDR EMBRICH Estonia Kevadjooks 18km MEGIDO OÜ
Kadi Ennok Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Alger Ers Estonia Kevadjooks 18km
Märten Ester Estonia Kevadjooks 18km
Ainar Estra Estonia Kevadjooks 18km Hc Tallinn
Timur Fazõlov Estonia Kevadjooks 18km InDaClub
Laura Freivald Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Sportland Team
Ivan Gavrilov Estonia Kevadjooks 18km
Jan Golõnski Estonia Kevadjooks 18km Nike Run Club
Dmitri Gostev Estonia Kevadjooks 18km SportAnLife
Pavel Grigorenko Estonia Kevadjooks 18km 21CC
Aleksandr Grigorenko Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) NRK
Julia Grigorjeva Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Üllar Gustavson Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Elisa Spordiklubi
harriet haabmets Estonia Kevadjooks LAPSED 800m
Helena Haapsal Estonia Kevadjooks LAPSED 800m Spordikool Fortis
Arto Hardi Haapsal Estonia Kevadjooks LAPSED 800m
Maarja-Triin Haas Estonia Kepikõnd 6km Sportland Team
Erkki Haljastamm Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Aslan Hamza Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Karol Hanga Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Knut Hanga Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Maria Hein Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Kaisa Heinla Estonia Kevadjooks 18km Sparta
Halmar Heinmets Estonia Kevadjooks 18km Leksi 44
Alice Heinmets Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Evely Heinpalu Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Sportland Team
Mari Helstein Estonia Kevadjooks 18km MyFitness
Einar Hillep Estonia Kevadjooks 18km Justiitsministeerium
Herta Lee Hinnov Estonia Kevadjooks LAPSED 800m
Signe Holm Estonia Kevadjooks 18km
EERIK HUDILAINEN Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Treeningpartner
Erkki Hummal Estonia Kevadjooks 18km SPARTA
Kaidar Hussar Estonia Kevadjooks 18km AS Kalev
Aimar Hussar Estonia Kevadjooks 18km Kündja Spordiklubi / Kalev AS
Veikko Hõbemägi Estonia Kevadjooks 18km
Indrek Ilumäe Estonia Kevadjooks 18km TREENINGPARTNER
Raili Ilves Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Danske Spordiklubi
Ulvar Ilves Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Kätlin Ilves Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Erik Ilves Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Danil Imhovik Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Sportland Kristiine
Runo Iro Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Bohnenkamp OÜ
TOIVO IVAINEN Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) TOIVO
Laili Jakobson Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Andre Jakobson Estonia Kevadjooks 18km
Aiki Jalakas Estonia Kevadjooks 18km RR Suusaklubi
Peep Jalakas Estonia Kevadjooks 18km
Ruslan Jegorov Estonia Kevadjooks 18km Sportland Team
Imbi Joasaar Estonia Kevadjooks 18km
Kairi Joasaar Estonia Kevadjooks 18km
Janeli Juhalo Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Reino Juhansoo Estonia Kevadjooks 18km
Janar Juhkov Estonia Kevadjooks 18km TREENINGPARTNER
Nele Juntson Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Aleksei Jurin Estonia Kevadjooks 18km Sportland Team
Karl Juudas Estonia Kevadjooks 18km Sportland Team
Ülle Jõessar Estonia Kevadjooks 18km Sisekaitseakadeemia
Kertu Jõgi Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Sportland Team
Kreete Järv Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Orkla Eesti AS
Kristjan Järv Estonia Kevadjooks 18km Orkla Eesti AS
Jano Järvelaid Estonia Kevadjooks 18km Orkla Eesti AS
Janika Jürgenson Estonia Kevadjooks 18km
Meelis Jürisaar Estonia Kevadjooks 18km
Merilin Jürisaar Estonia Kevadjooks 18km
Karit Kaasik Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Swedbank Spordiklubi
Arthur Kaasik Estonia Kevadjooks LAPSED 800m
Kaspar Kaasla Estonia Kevadjooks 18km Sportland Eesti
Mikk Kalamees Estonia Kevadjooks 18km AS Norma / Norma OK
Rivo Kaldvee Estonia Kevadjooks 18km Advokaadibüroo Kaarma & Kaldvee
Merle Kale Estonia Kevadjooks 18km
christopher kalev Estonia Kevadjooks 18km CFC Jaak Mae suusakool
Marek Kaljend Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Martin Kaljumäe Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Laura Kallas Estonia Kevadjooks 18km
Jaanus Kallaste Estonia Kevadjooks 18km Treeningpartner
Märt Kalmo Estonia Kevadjooks 18km
Pavel Kanarjov Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Viktoria Kanarjova Estonia Kevadjooks LAPSED 800m
Taimi Kangur Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Aima SK
Kaido Kangur Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Aima SK
Edit Kannel Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) AS Norma / Norma OK
Ranno Kannel Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) AS Norma / Norma OK
Tanel Kannel Estonia Kevadjooks 18km AS Norma / Norma OK
Rivo Kant Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Nabe SK
Grete Kant Estonia Kevadjooks LAPSED 800m Nabe SK
Berit Kant Estonia Kevadjooks LAPSED 800m Nabe SK
Mats Karo Estonia Kevadjooks 18km
Indrek Karolin Estonia Kevadjooks 18km
Kristin Karp Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Sportland Eesti AS
Sergei Karpovitch Estonia Kevadjooks 18km
Hene Karumaa Estonia Kevadjooks 18km
Alari Kasemaa Estonia Kevadjooks 18km Treeningpartner
Kristiina Kask Estonia Kevadjooks 18km
Piret Kass Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Terje Kaunissaar Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Sportland Team
Kaspar Kaur Estonia Kevadjooks 18km Sportland Team
Katariina Kaur Estonia Kevadjooks LAPSED 800m
Kerti Kesküla Estonia Kevadjooks 18km AS Norma / Norma OK
Liilia Kesküla Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Kristi kevvai-jõeleht Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Kairi Killing Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Sportland Eesti
Roland Kingo Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Gunnar Kingo Estonia Kevadjooks 18km
Priit Kingo Estonia Kevadjooks 18km Swedbank Spordiklubi
Teele Kirimägi Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Sportland Team
Avo Kirsipuu Estonia Kevadjooks 18km SK Kirss
Daivi Kitsapea Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Sportland Team
AIMAR KITT Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Salva Kindlustus
Markus Kitt Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Grete Kivisaar Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Sportland Team
Epp Kivisild-Lepvalts Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Toomas Kogger Estonia Kevadjooks 18km
Kaarel Koitne Estonia Kevadjooks 18km ABB Spordiklubi
Kaarel Koitne Estonia Kevadjooks 18km
Viktor Kokk Estonia Kevadjooks 18km
Kalev Kolk Estonia Kevadjooks 18km
Madis Kollo Estonia Kevadjooks 18km MTÜ Tallinna lennujaama spordiklubi
Aleksei Komarov Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Agu Koppa Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Cris Koppel Estonia Kevadjooks 18km TIPIKAS
Meelis Koskaru Estonia Kevadjooks 18km MTÜ Tallinna lennujaama spordiklubi
Susanne Gretlin Kostla Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Jalajälg AS
Kristina Kozlovskaja Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Priit Kotkas Estonia Kevadjooks 18km MTÜ Tallinna lennujaama spordiklubi
Juri Kovaljov Estonia Kevadjooks 18km MTÜ Spordiklubi CFC
Kristiina Kresmer Estonia Kevadjooks 18km
Piret Kreutzwald Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Raivo Kreutzwald Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Karoliine Kreutzwald Estonia Kevadjooks LAPSED 800m
Olivia Kreutzwald Estonia Kevadjooks LAPSED 800m
Hurmi Kriku Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Ringo Krilovs Estonia Kevadjooks 18km
Zinaida Kruusalu Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Sofia Kruusalu Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Zinaida Kruusalu Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Sofia Kruusalu Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Henri Kruusel Estonia Kevadjooks 18km Sportland Team
Anu Kruusimägi Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Aivo Kruusimägi Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Aet Kruusimägi Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Ingrid Kruusmann Estonia Kevadjooks 18km SK ProRunner
Ailica Kruustük Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Alvin Kuimet Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Sportland Team
Kadiliis Kuiv Estonia Kevadjooks 18km SK ProRunner
Kaisa Kukk Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Aleksander Kuleshov Estonia Kevadjooks 18km TREENINGPARTNER
Triin Kunart Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) AS Jalajälg
Hannes Kunart Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Tallinna Ju-jutsu Klubi
Bianca Triine Kunart Estonia Kevadjooks LAPSED 800m
Rasmus Maximus Kunart Estonia Kevadjooks LAPSED 800m
Tauno Kure Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) OK Kape
Tõnis Kure Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Jõgeva Põhikool
Maire Kure Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) OK Kape
Ain Kurvits Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Sparta
Berta Kurvits Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Nõmme KJK
Riin Kustavson Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Sportland Team
Laura-Elizabeth Kustavson Estonia Kevadjooks LAPSED 800m
Riin Kustavson Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) SPORTLAND TEAM
Kunnar Kuuder Estonia Kevadjooks 18km
ronja kuusemaa Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) sportland team
ronja kuusemaa Estonia Kevadjooks LAPSED 800m
Laura Kuusik Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Sportland Team
Kaijo Kuusing Estonia Kevadjooks 18km Hawaii
Margus Kuusk Estonia Kevadjooks 18km Stora Enso Terviseklubi
Klarika Kuusk Estonia Kevadjooks 18km TREENINGPARTNER
Marek Kõiv Estonia Kevadjooks 18km Sportland Team/Sportland Eesti As
Rait Käbin Estonia Kevadjooks 18km Jalajälg AS
Margit Käbin Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Jalajälg AS
Kadri Käesel Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Sportland Team
Lembit Künnapas Estonia Kevadjooks 18km Klubi7
Kelly Kütt Estonia Kevadjooks 18km TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL
Aivo Laaneväli Estonia Kevadjooks 18km Metek OÜ
Raili Laani Estonia Kevadjooks 18km Nike Run Club
Ülle Ladvas Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Kristiina Ladvas Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Luna-Aleksandra Lagoda Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Karl Julius Lahe Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
RIINA LAHE Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Heiki Lahe Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) SPORTLAND EESTI
Mart Laid Estonia Kevadjooks 18km Intrac Eesti AS
Jaanus Laidvee Estonia Kevadjooks 18km
Viljar Laidvee Estonia Kevadjooks 18km Ensto Ensek AS
Veera Laidvee Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Richard Laidvee Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Toomas Laimets Estonia Kevadjooks 18km
Rauno Laiv Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Reilika Lass Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Jalajälg AS
Maarja Lauk Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Sportland Team
REIN LAUK Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Ilse Laur Estonia Kepikõnd 6km Sk Metsasõbrad
Aivi Laurik Estonia Kevadjooks 18km
Birgit Lausing Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) MTÜ Tallinna lennujaama spordiklubi
Margus Lehtme Estonia Kevadjooks 18km
Janar Leo Estonia Kevadjooks 18km Metek OÜ
Ander Leo Estonia Kevadjooks 18km Metek OÜ
Ivo Lepasaar Estonia Kevadjooks 18km
Kaia Lepikson Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Metek OÜ
Katrin Lepp Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Katrin Lepp Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Nordea
Kristjan Lepp Estonia Kevadjooks 18km Elisa Spordiklubi
Enno Lepvalts Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Andreas Leznevsky Estonia Kevadjooks 18km
Kalle Lett Estonia Kevadjooks 18km
Helen Leuska Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Tanel Levkoi Estonia Kevadjooks 18km
Mari-Liis Liipa Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) SK Jooksupartner
Reelika Liiv Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Rasmus Liiv Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Erkki Liiv Estonia Kevadjooks 18km Orkla Eesti AS
Ülle Liiv Estonia Kevadjooks 18km
Olav Liivak Estonia Kevadjooks 18km
Siret Liivak Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Sportland Team
Aljona Liivak Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Sportland team
Raul Liivrand Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Liise Lillelaid Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Erki Noole KJK
Tõnu Lillelaid Estonia Kevadjooks 18km Sparta
Liise Lillelaid Estonia Kevadjooks LAPSED 800m Erki Noole KJK
Lukas Lillelaid Estonia Kevadjooks LAPSED 800m Erki Noole KJK
Kristo Lilleoja Estonia Kevadjooks 18km 1.Jalaväebrigaad
Elen Lind Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Leidi Lind Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Sportland Team
Rasmus Linde Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Sportland Team
Merlyn Link Estonia Kevadjooks 18km Nike Run Club
Lauri Link Estonia Kevadjooks 18km Nike Run Club
Sander Linnus Estonia Kevadjooks 18km Areal Team
Tauno Lipetski Estonia Kevadjooks 18km Aima SK
Kairi Lipstok Estonia Kevadjooks 18km
Grete-Liis Loog Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks) Sportland Team
Andrei Lopsik Estonia Kevadjooks 18km
Olga Lozinski Estonia Kevadjooks 18km Orkla Eesti AS
Reet Luhaäär Estonia Kevadjooks 18km
Alari Lumberg Estonia Kevadjooks 18km TREENINGPARTNER
Christine Lumen Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Mardo Lundver Estonia Kevadjooks 18km Rapla Jooksuklubi
Janek Lõhmus Estonia Kevadjooks 18km
Indrek Lõhmus Estonia Kevadjooks 18km MTÜ RTG Spordiklubi
Silja Lõhmus Estonia Kevadjooks 18km
Sune Lõhmus Estonia Kevadjooks 6km (sh Noortejooks)
Mihkel Lääne Estonia Kevadjooks 18km
Maarja Maarjakõiv Estonia Kevadjooks 18km Elisa Spordiklubi