Elva Järvedejooks - Osalejad


Kirjeid: 85
  • 1
Anders Aksjonov Estonia M16 Noortejooks SK Altia
Oskar Aksjonov Estonia M12 Noortejooks SK Altia
Jako Jasper Aksjonov Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Anneli Albert Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Joanna Albert Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Krista Bergmann Estonia N50 Põhijooks (sh veteranid)
Triinu Bergmann Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) SK ProRunner
Ilona Hool Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Raivo Hool Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Elin Ilves Estonia N50 Põhijooks (sh veteranid)
Johan Villem Kaare Estonia M14 Noortejooks Peedu Jooksuselts
Inna Kalliver Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid)
Tiit Kibuspuu Estonia M50 Põhijooks (sh veteranid)
Kati Kiipsaar Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Rasmus Kivari Estonia M14 Noortejooks
Andrus Kivari Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Urmas Koor Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Jete Kraas Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks Duncan.ee
Jasmiin Kraas Estonia N12 Noortejooks Duncan.ee
Andreas Kraas Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) Duncan.ee
Kristi Kuldkepp Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) SK Prorunner
Maria Kuris Estonia N14 Noortejooks
Karl Kurvits Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Hans Leonhard Kõrgesaar Estonia M18 Noortejooks
Anette Grete Kõrgesaar Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Kristjan Kärner Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) Tartu
Astrid Külaots Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid)
Meelis Külaots Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Aive Liivarand Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) -
Meelis Lill Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) SK Nuustaku
Margus Lill Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) SK Nuustaku
Säde-Ly Lille Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Tiina Lille Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Kalle Lillemets Estonia M50 Põhijooks (sh veteranid) Tervisliku elustiili klubi
Kelina Lillemets Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) Tervisliku elustiili klubi
Keliis Lillemets Estonia N16 Noortejooks VKK
Kairo-Markkus Linde Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Ingrid Lindenberg Estonia N50 Põhijooks (sh veteranid) Kevek
Maila Maisväli Estonia N50 Põhijooks (sh veteranid) IROSPORT
Raido Matson Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
kaspar mihailov Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) SK Jooksupartner
Heino Miina Estonia M50 Põhijooks (sh veteranid)
Esko Miljukov Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Marten Miljukov Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Sandra Movits Estonia N12 Noortejooks Elva Spordiliit
Olivia Movits Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Matteus Milan Movits Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Moonika Männiste Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid)
Gerttu Naruski Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) IROSPORT
Tiit Oinus Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) SK ProRunner
Raivo Oras Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) Eesti Energia Spordiklubi
Olari Orm Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) SK ProRunner
Hugo Otto Ostrak Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Mariliis Paal Estonia N12 Noortejooks Elva Spordiliit
eliise pastak Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Evelin Pellenen Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Birgit Pihelgas Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) Petersport
Helene Pihlap Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Rasmus Pihlap Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Marie Pihlap Estonia N12 Noortejooks TÜASK
Pärtel Piirimäe Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) SK Prorunner
Joonas Pirksaar Estonia M12 Noortejooks Peedu Jooksuselts
Laura Pirksaar Estonia N14 Noortejooks Peedu Jooksuselts
Urmas Rebane Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) SK Jooksupartner
Priit Rebane Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) SK Jooksupartner
Martin Riives Estonia M18 Noortejooks Tartu SS Kalev
Kristiina Rööpmann Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Liis Rööpmann Estonia N16 Noortejooks
Kaspar Songisepp Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) Tava Mets
Susanna Songisepp Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks Ülenurme
Rein Tamm Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Indrek Tobreluts Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) Elva Suusaklubi
Raivo Tõnne Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) Trismile
Mai Mirtel Umblia Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks SK Altia
Mirja Mae Umblia Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Risto Valdner Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) TÜASK
Kerli Valge Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) SK Jooksupartner
Kristel Vallaste Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) SK Jooksupartner
Ville Markus Varik Estonia M16 Noortejooks Tartu Ujumisklubi
Martin Vilismäe Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Richard Vlassov Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks Nõmme Rattaklubi
Margaret Vlassov Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Dagmar Vlassov Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) Funderbeam
Joonas Vähi Estonia M12 Noortejooks Elva Suusaklubi
Helena Vähi Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
  • 1