Elva Mäejooks - Osalejad


Kirjeid: 81
  • 1
Boris Tarasiuk Russia M21 Põhijooks (sh veteranid) Jooksupartner
Anders Aksjonov Estonia M16 Noortejooks
Oskar Aksjonov Estonia M12 Noortejooks
Jako Jasper Aksjonov Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Toomas Ellervee Estonia M50 Põhijooks (sh veteranid) OK ILVES
Heigo Hanni Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Kärt Hanni Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Raivo Hool Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Ilona Hool Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Merike Ilves Estonia W40 Põhijooks (sh veteranid)
Jane Jaomaa Estonia W40 Põhijooks (sh veteranid) Jooksupartner
Kairit Johanson Estonia W21 Põhijooks (sh veteranid) Täppsportlased
SIIRI KAAVER Estonia W50 Põhijooks (sh veteranid)
Karmen Kadakmaa Estonia W18 Noortejooks
Karl Kadakmaa Estonia M18 Noortejooks
Külli Kala Estonia W50 Põhijooks (sh veteranid)
Inna Kalliver Estonia W40 Põhijooks (sh veteranid)
Raul Kangur Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) Orienteerumisklubi PEKO
Tiit Kibuspuu Estonia M50 Põhijooks (sh veteranid)
Andrus Kivari Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Rasmus Kivari Estonia M14 Noortejooks
Kirsika Kivine Estonia W21 Põhijooks (sh veteranid)
Kristin Koppelmaa Estonia W21 Põhijooks (sh veteranid)
Toomas Kuris Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Maria Kuris Estonia W14 Noortejooks
Hans Leonhard Kõrgesaar Estonia M18 Noortejooks
Astrid Külaots Estonia W40 Põhijooks (sh veteranid)
Meelis Külaots Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Meelis Lill Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) SK Nuustaku
Margus Lill Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) SK Nuustaku
Esmeralda Lille Estonia W50 Põhijooks (sh veteranid)
Keliis Lillemets Estonia W16 Noortejooks VKK
Kelina Lillemets Estonia W21 Põhijooks (sh veteranid) Tervisliku elustiili klubi
Kalle Lillemets Estonia M50 Põhijooks (sh veteranid) Tervisliku elustiili klubi
Ingrid Lindenberg Estonia W50 Põhijooks (sh veteranid) Kevek
Allan Luhaäär Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Maila Maisväli Estonia W50 Põhijooks (sh veteranid) IROSPORT
Raido Matson Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Kaspar Mihailov Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) SK Jooksupartner
Heino Miina Estonia M50 Põhijooks (sh veteranid)
Marten Miljukov Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Esko Miljukov Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Sandra Movits Estonia M12 Noortejooks Elva Spordiliit
Olivia Movits Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Matteus Milan Movits Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Moonika Männiste Estonia W40 Põhijooks (sh veteranid)
Gerttu Naruski Estonia W21 Põhijooks (sh veteranid) IROSPORT
Peep Nurm Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) -
Mariliis Paal Estonia W12 Noortejooks
Maris Parksepp Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Markus Parksepp Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Meriliis Parksepp Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Marko Parksepp Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Evelin Pellenen Estonia W21 Põhijooks (sh veteranid)
Marie Pihlap Estonia W12 Noortejooks TÜASK
Helene Pihlap Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks TÜASK
Rasmus Pihlap Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Pärtel Piirimäe Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) SK Prorunner
Joonas Pirksaar Estonia M12 Noortejooks Peedu Jooksuselts
Laura Pirksaar Estonia W14 Noortejooks Peedu Jooksuselts
Urmas Rebane Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) SK Jooksupartner
Martin Riives Estonia M18 Noortejooks Tartu SS Kalev
Emma Linda Saul Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks SK Jooksupartner
Priit Simson Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) ------
Indrek Tobreluts Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) Elva Suusaklubi
Andreas Trumm Estonia M12 Noortejooks TÜASK
Martin Trumm Estonia M12 Noortejooks TÜASK
Kaarel Tõruvere Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) Maratoonarid
Marge Türn Estonia W40 Põhijooks (sh veteranid)
Ethel Uibo Estonia W18 Noortejooks
Mai Mirtel Umblia Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks SK Altia
Mirja Mae Umblia Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Jaak Vaiknemets Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Risto Valdner Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) TÜASK
Kerli Valge Estonia W21 Põhijooks (sh veteranid) SK Jooksupartner
Victoria Valge Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks SK Jooksupartner
Kristel Vallaste Estonia W21 Põhijooks (sh veteranid) SK Jooksupartner
Ville Markus Varik Estonia M16 Noortejooks
Joonas Vähi Estonia M12 Noortejooks Elva Suusaklubi
Helena Vähi Estonia Lastejooks (nooremad kui 10 aastased) Lastejooks
Ilmar Vähi Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) Elva Suusaklubi
  • 1