Tallinna Orienteerumisnädal - Osalejad


Kirjeid: 354
Grete Johanna Korb Estonia W12 XT Sport
Tatiana Kosorukova Russia W21A Vyborg-Orienteer
Toomas Telgma Estonia M21B Voller
Roman Ciobanu Romania M21E UNIVERSITATEA CRAIOVA
Otto Balck Sweden M16 TÄBY OK
Axel Balck Sweden M14 TÄBY OK
Erik Balck Sweden M12 TÄBY OK
Erik Balck Sweden M10NR TÄBY OK
Johan Balck Sweden M50 TÄBY OK
Katja Kinnunen Sweden W40 TÄBY OK
Maari Idnurm Estonia W45 TON
Tiina Kangilaski Estonia W45 TON
Meeli Kerem Estonia W50 TON
Andres Lauba Estonia M21E TON
Triina-Britt Preden Estonia W45 TON
Mart Sooberg Estonia M21B TON
Jaanus Viljamaa Estonia M55 TON
Liisa Laura Viru Estonia W12 TON
Harriet Koppel Estonia W12 Tartu Katoliku SK
Jakob Koppel Estonia M12 Tartu Katoliku SK
Renno Merenäkk Estonia M14 Tartu Katoliku SK
Ilmar Kirjanen Estonia M65 TAOK
Marika Kirsspuu Estonia W55 TAOK
Anton Roolaid Estonia M40 TAOK
Mari Roots Estonia W50 TAOK
Reimo Liiv Estonia M21E Tammed
Lembe Lutterus Estonia W60 Tammed
Andre Nõmm Estonia M40 Tammed
Jüri Püssim Estonia M75 Tammed
Maire Raid Estonia W75 Tammed
Tõnu Raid Estonia M75 Tammed
Sander Nahkor Estonia M21E TA OK
Liga Valdmane Latvia W21E ZVOC
Marek Berkman Estonia M21E Swedbank SK
Andres Pae Estonia M45 Suusahullud
Elisa Viholainen Finland W21E Suunta Jyväskylä
Oleg Koshik Estonia M21A SRD SK
Sergei Rjabõškin Estonia M21E SRD SK
Niina Karnit Estonia W65 SRD
Natalja Kondrashova Russia W21E SRD
Andrei Nikitin Estonia M50 SRD
Anastasija Pahhomenkova Estonia W18 SRD
Vladimir Savinov Estonia M50 SRD
Jevgeni Shejanov Russia M21B SRD
Yana Zjuhova Estonia W20 SRD
Tais Vakrõõm Estonia W21B SRD
Nikita Asoyan Russia M21E Spring
Victor Dinges Russia M21E Spring
Nikita Smirnov Russia M21E SnakeOrienta
Jiří Donda Czech Republic M40 SKOB Ostrov
Jiří Donda Czech Republic M14 SKOB Ostrov
Jakub Donda Czech Republic M12 SKOB Ostrov
Kateřina Dondová Czech Republic W40 SKOB Ostrov
Rain Eensaar Estonia M21E SKM!
Marek Karm Estonia M21E SK100
Anu Kuusmaa Estonia W35 SK100
Andres Käver Estonia M40 SK100
Eric Voolaid Estonia M16 SK100
Tommi Hakuli Finland M21E SK Uusi
Jürgen Einpaul Estonia M21E SK Saue Tammed
Lauri Malsroos Estonia M21E SK Saue Tammed
Susan Pihelgas Estonia W21E SK Saue Tammed
Peeter Pihl Estonia M21E SK Saue Tammed
Hille Tasa Estonia W65 SK Saue Tammed
Teele Telgma Estonia W21E SK Saue Tammed
Jüri Rokko Estonia M65 SK RT
Raivo Panker Estonia M50 SK Mercury
Priit Överus Estonia M50 SK Mercury
Aksel Avaste Estonia M8NR Saue Tammed
Hendrik Avaste Estonia M8NR Saue Tammed
Karin Koppel Estonia W40 Saue Tammed
Ülo Vainura Estonia M70 Saue Tammed
Evgeny Zlatoverov Russia M21E SAKSOR-Dynamics
Olga Zlatoverova Russia W21E SAKSOR-Dynamics
Helen Jürjo Estonia W40 Saaremaajooks.ee
Mats Martin Jürjo Estonia M10NR Saaremaajooks.ee
Popov Evgeny Russia M21E RUS
Sven-Andres Niglas Estonia M14 RSK Jõhvikas
Piret Niglas Estonia W50 RSK Jõhvikas
Mariethe-Piret Niglas Estonia W21A RSK Jõhvikas
Allan Roosimägi Estonia M21E RSK Jõhvikas
Vladislav Mikhailyuk Kazakhstan M21E RSHSM Alatau
Talgat Zakiryanov Kazakhstan M21E RSHSM Alatau
Irina Chsheglova Kazakhstan W21E RSHM Alatau
Irina Chsheglova Kazakhstan W50 RSHM Alatau
Rein Kriks Estonia M65 Rakvere OK
Eha Kriks Estonia W65 Rakvere OK
Martin Murakas Estonia M21A Rakvere OK
Toivo Murakas Estonia M21A Rakvere OK
Tauno Murakas Estonia M35 Rakvere OK
Epp Paalberg Estonia W20 Rakvere OK
Ossi Priks Estonia M14 Rakvere OK
Ene Ehrenpreis Estonia W65 Rakvere
Evelyn Himma Estonia W45 Rakv
Merike Mets Estonia W45 Rakv
Ilari Laakso Finland M16 Rajamäen Rykmentti
Matis Märtson Estonia M50 Rahva SK
Tõnu Tänav Estonia M55 Rae OK
Meelis Merenäkk Estonia M40 Rae
Jaan Viirmann Estonia M18 Põrgupõhja
Mai Viirmann Estonia W50 Põrgupõhja
Merle Sihver Germany W14 Post SV Dresden
Lotta Oinonen Finland W21E Pihkaniskat
Hanna Vehkamäki Finland W45 Pihkaniskat
Isadora Vehkamäki Finland W12 Pihkaniskat
Jüri Merirand Estonia M60 Otepää SK
Tiit Olju Estonia M60 Orvand
Ülo Viru Estonia M50 Orvand
Heldur Väljamäe Estonia M70 Orvand
URVI SARV Estonia W75 orion
Kalju Tilk Estonia M75 Orion
Kenny Kivikas Estonia M21E Orienteerumisklubi Ilves
Stepan Boleznov Russia M14 Orienta-Kuntcevo
Mariia Meskina Russia W18 orienta-kuntcevo
Alexey Bolotov Russia M16 Orienta-Kuncevo
Eliza Bolotova Russia W12 Orienta-Kuncevo
Julia Gussak Russia W45 Orienta-Kuncevo
Anastasia Meskina Russia W45 Orienta-Kuncevo
Veronika Ostalskaya Russia W14 Orienta-Kuncevo
Andrey Prozorov Russia M20 Orienta-Kuncevo
Fritz Aebi Switzerland M60 OLG Herzogenbuchsee
Monika Aebi Switzerland W55 OLG Herzogenbuchsee
Iurii Ekatov Russia M10NR o-kuntsevo
Iurii Ekatov Russia M12 o-kuntsevo
Georgii Rumyantsev Russia M14 O-Kuntsevo
Ekaterina Ekatova Russia W16 O-Kuncevo
Egor Miterev Russia M21A O-Kuncevo
Galina Mitereva Russia W55 O-Kuncevo
Anna Semenova Russia W21A O-Kuncevo
Rein Hanstein Estonia M60 OKAS
Neeme Kalda Estonia M21B Okas
Ülle Raudsepp Estonia W55 Okas
Heiti Hallikma Estonia M35 OK Võru
Eleri Hirv Estonia W21E OK Võru
Kristjan Kirjanen Estonia M21A OK Võru
Eero Mõttus Estonia M40 OK võru
Nansen Palo Estonia M14 OK Võru
Audun Palo Estonia M10NR OK Võru
Lauri Pähn Estonia M21E OK Võru
Kerstin Uiboupin Estonia W21E OK Võru
raio piiroja Estonia M21E ok west
Priit Talu Estonia M21E OK West
Anne-Ly Viikmaa Estonia W45 OK West
Kristin Viikmaa Estonia W20 OK West
Sanna Nuottajärvi Finland W45 OK Trian
Veeti Nuottajärvi Finland M14 OK Trian
Elias Nuottajärvi Finland M12 OK Trian
Anu Malts Estonia W55 OK TON
Merike Mändsoo Estonia W55 OK TON
Merike Paapson Estonia W50 OK TON
Mati Poom Estonia M70 OK TON
Ilse Uus Estonia W75 OK TON
Antti Roose Estonia M50 OK Põlva Kobras
RANDY KORB Estonia M45 OK Peko
Leana Jete Korb Estonia W16 OK Peko
Reigo Teervalt Estonia M21E OK Peko
Rein Rooni Estonia M60 OK Orvand
Rein Küttim Estonia M75 OK Orion
Andris Kivlenieks Latvia M21E OK Ogre
Marek Atonen Estonia M40 OK Lehola
Ülle Kadak Estonia W60 OK Lehola
Kaljo Julge Estonia M60 OK Kape
Lauri Lahtmäe Estonia M35 Ok Kape
Anne Arold Estonia W60 OK Ilves
Emil Eensaar Estonia M14 OK Ilves
Teele Eensaar Estonia W40 OK Ilves
Triin Jaaniste Estonia W40 OK Ilves
Kaie Kivila Estonia W70 Ok ilves
Brigitte Panker Estonia W14 OK Ilves
Bert Joosep Panker Estonia M12 OK Ilves
Leili Prans Estonia W65 OK Ilves
Ülle Põldoja Estonia W60 OK Ilves
Andres Rõõm Estonia M21E OK Ilves
Birgit Rõõm Estonia W14 OK Ilves
Matīss Slikšjānis Latvia M21E OK Azimuts
Henry McNulty Australia M21E NTNUI
Sander Annus Estonia M45 Norma OK
Viacheslav Martynovskii Russia M20 Nord-West
Irina Stroganova Russia W21E Nord-West
Tatiana Bevza Russia W21E Nord West
Nikita Stepanov Russia M21E Nord West
Olga Vasileva Russia W20 Nord West
Anastasiia Pesegova Russia W21E Nord - West
Artem Popov Russia M21E MS Parma
Tarmo Klaar Estonia M40 Mercury
Heidi Sild Estonia W40 Mercury
Boris Elfimov Russia M55 Malahit
Sergei Vorontsov Russia M10NR Malahit
Sergei Vorontsov Russia M12 Malahit
Kaupo Järve Estonia M40 LSF PT
Grete Kuub Estonia W14 LSF PT
Thelma Kuub Estonia W12 LSF PT
Tarmo Kuub Estonia M21E LSF PT
Tarmo Kuub Estonia M40 LSF PT
Robin Olli Estonia M12 LSF PT
Lauri Olli Estonia M45 LSF PT
Riin Otstavel Estonia W40 LSF PT
Peep Otstavel Estonia M40 LSF PT
Uko Erk Otstavel Estonia M8NR LSF PT
Liina Sumberg Estonia W40 LSF PT