Elva Järvede Jooks - Osalejad


Kirjeid: 123
Siiri Kaaver Estonia N50 Põhijooks (sh veteranid)
Esmeralda Lille Estonia N50 Põhijooks (sh veteranid) SK ProRunner
Ingrid Lindenberg Estonia N50 Põhijooks (sh veteranid) Kevek
Ursula Hiiemäe Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid)
Eve Jaeski Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid)
Eve Jaeski Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid)
Kaie Kälviäinen Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid)
Regina Labent Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid)
Elizaveta Parmenenkova Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid)
Marge Türn Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid) SK Jooksupartner
Made Vares Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid) Suusahullud
Anneli Albert Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Rutt Hanni Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Tuuli Hansen Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Krista Jalajas Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Kairit Johanson Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Evely Kangur Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Kati Kiipsaar Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Nicole Maria Klais Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) Tallinna SS Kalev
Elena Kristin Käen Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Jessika Luhamaa Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Maria Melnikova Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Kerli Nurk Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Ave Ojasoon Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) Spordiklubi CFC
Maret Parts Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Merily Posihnova Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Triinu Raidal Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Ketlin Rannik Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Marianne Sepp Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Viktoria Zubkova Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) M dojo
Aune Uibo Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Evelin Vahtra Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Jekaterina Mirotvortseva Estonia N18 Põhijooks (sh veteranid) KJK Kalev Sillamäe
Kelly Lääne Estonia N16 Noortejooks
Annabel Lellep Estonia N14 Noortejooks Tartu Uisukool
Annabel Lellep Estonia N14 Noortejooks Tartu Uisukool
Sandra Movits Estonia N14 Noortejooks Elva Kergejõustikukool
Stella Pärtel Estonia N14 Noortejooks
Annabel Türn Estonia N14 Noortejooks Tartu Ujumisklubi
Joanna Albert Estonia N12 Lastejooks
Marily Andressoo Estonia N12 Lastejooks
Katarina Kuuli Haller Estonia N12 Lastejooks
Elisabeth Liili Haller Estonia N12 Lastejooks
Loore Hanni Estonia N12 Lastejooks
Kärt Hanni Estonia N12 Noortejooks
Anette Hansing Estonia N12 Lastejooks
Ingrid Hiiemäe Estonia N12 Noortejooks Elva Suusaklubi
Erika Hiiemäe Estonia N12 Noortejooks Elva Suusaklubi
Cassandra Joosep Estonia N12 Noortejooks Elva Spordiliit
KEITY KÄHR Estonia N12 Noortejooks Tartu Uisukool
Marta Ligi Estonia N12 Lastejooks
Kristin Luts Estonia N12 Noortejooks
Olivia Movits Estonia N12 Lastejooks
Hanka Mühlberg Estonia N12 Noortejooks MK Tennis
Anete Nigol Estonia N12 Noortejooks
Marjana Parmenenkova Estonia N12 Lastejooks
Zlata Parmenenkova Estonia N12 Lastejooks
Emily-Lisandra Talvet Estonia N12 Lastejooks
Karoli Türn Estonia N12 Noortejooks Tartu Ujumisklubi
Madis Jaska Estonia M50 Põhijooks (sh veteranid)
Siim Jänes Estonia M50 Põhijooks (sh veteranid) Individualist
Tiit Kivisild Estonia M50 Põhijooks (sh veteranid) Rapla JK Atli
Viidas Kõnd Estonia M50 Põhijooks (sh veteranid) OCR Estonia
Heino Miina Estonia M50 Põhijooks (sh veteranid)
Erki Palm Estonia M50 Põhijooks (sh veteranid)
Indrek Ermel Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Andres Hiiemäe Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) Elva Suusaklubi
Raul Kangur Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) Orienteerumisklubi Peko
Urmas Kõrgvee Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) Suusahullud
Meelis Külaots Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Esko Miljukov Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Peep Nurm Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Kristo Tamsalu Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Janek Trik Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) ProRunner
Toomas Türn Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Heigo Hanni Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) SK Jooksupartner
Sander Ivarinen Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Martin Kiis Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Hans Leonhard Kõrgesaar Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Eiko Leegiste Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Henri Mõttus Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Silver Nuga Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Andres Nöps Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) TÜ ASK
Kaupo Pedosk Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Aleksei Zubkov Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Eno Vahtra Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Anders Aksjonov Estonia M18 Noortejooks SK ALTIA
Kaimar Saareleht Estonia M18 Noortejooks
Ville Markus Varik Estonia M18 Noortejooks Tartu Ujumisklubi
Karl Johan Krasilnikov Estonia M16 Noortejooks TUK
Oskar Aksjonov Estonia M14 Noortejooks SK ALTIA
Jörgen Järve Estonia M14 Noortejooks Ülenurme
Erik Mattias Krasilnikov Estonia M14 Noortejooks
Erik Tõnn Rast Estonia M14 Noortejooks
Jako Jasper Aksjonov Estonia M12 Lastejooks SK ALTIA
Joakim Albert Estonia M12 Noortejooks TUK
Keven Andressoo Estonia M12 Lastejooks
Damir Gavryusev Estonia M12 Lastejooks Tjk Legion
Fred Gustavson Estonia M12 Noortejooks Nõmme SK
Kaur Hanni Estonia M12 Noortejooks