Vapramäe Jooks - Osalejad


Kirjeid: 123
Esmeralda Lille Estonia N50 Põhijooks (sh veteranid) SK ProRunner
Esmeralda Lille Estonia N50 Põhijooks (sh veteranid) SK ProRunner
Ingrid Lindenberg Estonia N50 Põhijooks (sh veteranid) Kevek
Ursula Hiiemäe Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid)
Eve Jaeski Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid)
Tiiu Kõnd Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid)
Tiina Lille Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid)
Elizaveta Parmenenkova Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid)
Piret Tikva Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid)
Marge Türn Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid) SK Jooksupartner
Made Vares Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid) Suusahullud
Rutt Hanni Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Jelena Ingver Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Krista Jalajas Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Kati Kiipsaar Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Kairit Kolsar Belgium N21 Põhijooks (sh veteranid)
Ketlin Kuusk Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) TÜASK
Laura Kõrgvee Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Diana Laos Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) Särasilmad
Kristiina Laur Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Jessika Luhamaa Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Helen Mikkov Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Kerli Nurk Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Karin Pai Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) Tartu Observatoorium
Kersti Palm Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Reelika Piik Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Triinu Raidal Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Mari Talvik Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Evelin Vahtra Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Janeli Alliksaar Estonia N18 Põhijooks (sh veteranid) Sakala Suusaklubi
Teele Lill Estonia N18 Noortejooks Tartu Valla Suusaklubi
Lisett Alt Estonia N16 Noortejooks JK Sarma
Maria Kuris Estonia N16 Noortejooks
Annabel Lellep Estonia N14 Noortejooks Tartu Uisukool
Tuuli Lill Estonia N14 Noortejooks Tartu Valla Spordikool
Sandra Movits Estonia N14 Noortejooks Elva Kergejõustikukool
Marie Pihlap Estonia N14 Noortejooks Tartu SS Kalev
Marily Andressoo Estonia N12 Lastejooks
Kärt Hanni Estonia N12 Noortejooks
Ingrid Hiiemäe Estonia N12 Noortejooks Elva Suusaklubi
Erika Hiiemäe Estonia N12 Noortejooks Elva Suusaklubi
Keity Kähr Estonia N12 Noortejooks Tartu uisukoool
Marta Ligi Estonia N12 Lastejooks
Säde-Ly Lille Estonia N12 Lastejooks
Olivia Movits Estonia N12 Lastejooks
Tuule Pai Estonia N12 Lastejooks
Marjana Parmenenkova Estonia N12 Lastejooks
Zlata Parmenenkova Estonia N12 Lastejooks
Helene Pihlap Estonia N12 Noortejooks
Luisa Pisek Estonia N12 Lastejooks Elva Spordiliit
Emily-Lisandra Talvet Estonia N12 Lastejooks
Siim Jänes Estonia M50 Põhijooks (sh veteranid) Individualist
Tiit Kaasik Estonia M50 Põhijooks (sh veteranid)
Viidas Kõnd Estonia M50 Põhijooks (sh veteranid) OCR Estonia
Heino Miina Estonia M50 Põhijooks (sh veteranid)
Sulev Oll Estonia M50 Põhijooks (sh veteranid) Türisalu SK
Erki Palm Estonia M50 Põhijooks (sh veteranid)
Matti Silber Estonia M50 Põhijooks (sh veteranid) Hermes
Renek Harsija Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) Crossfit Tartu
Andres Hiiemäe Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) Elva Suusaklubi
Marek Kuningas Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Urmas Kõrgvee Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) Suusahullud
Kalle Lellep Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) SK Prorunner
Raido Matson Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Esko Miljukov Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Peep Nurm Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) -
Elmo Raudpuu Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Kristo Tamsalu Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Janek Trik Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) ProRunner
Martin Adusoo Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) SK ProRunner
Rivo Arro Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Tarvo Dööring Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Heigo Hanni Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) SK Jooksupartner
Tarmo Jõgi Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) SK Merimetsa
Hans Leonhard Kõrgesaar Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Rando Liiva Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Kaspar Mihailov Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) SK Jooksupartner
Henri Mõttus Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Silver Nuga Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Priit Oidram Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) TriSmile
Heimar Pehk Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) Marit Mikkelsplass`98
Siim Posti Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Steven Raudsepp Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) Särasilmad
Siim Saar Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Janar Säkk Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) Jooksupartner
Juri Širokov Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) Elva Suusaklubi
Kristjan Uibo Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) eAgronom
Andrei Uksov Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) Tartu Ülikooli Kliinikum
Denis Uksov Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) Tarbatu
Eno Vahtra Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Kaimar Saareleht Estonia M18 Noortejooks
Ville Markus Varik Estonia M18 Noortejooks Tartu Ujumisklubi
Kermo Tarv Estonia M16 Noortejooks Tartu Valla Suusaklubi
Oskar Aksjonov Estonia M14 Noortejooks SK ALTIA
Mihkel Hansen Denmark M14 Noortejooks
Jörgen Järve Estonia M14 Noortejooks Ülenurme
Andres Luka Uksov Estonia M14 Noortejooks Tartu Veeriku Kool
Jako Jasper Aksjonov Estonia M12 Lastejooks SK ALTIA
Keven Andressoo Estonia M12 Lastejooks
Kaur Hanni Estonia M12 Noortejooks