Tallinna O-nädal - Osalejad


Kirjeid: 241
Hanna-Brit Piht Estonia W8NR SK Mercury
Maie Abram Estonia W75 Ilves
Paula Kyyrönen Finland W75 Kouvolan Suunnistajat
Ilse Uus Estonia W75 TON
Ilona Vanaveski Estonia W75 Ilves
Kaie Kivila Estonia W70 OK Ilves
Liis Lille Estonia W70
Juta Virkepuu Estonia W70 Harju OK
Tiiu Kaasik Estonia W65 Ilves OK
Niina Karnit Estonia W65 SRD SK
Sirpa Koivula Finland W65 Helsingin suunnistajat
Eha Kriks Estonia W65 Rakvere OK
Epp Kroon Estonia W65 OK Ilves
Lembe Lutterus Estonia W65 Tammed
Leili Prans Estonia W65 OK Ilves
Anu Saue Estonia W65 HOK
Tatjana Sumilo Estonia W65 Johvikas
Hille Tasa Estonia W65 SK Saue Tammed
Olga Jakovleva Estonia W60 Jõhvikas
Marika Kirsspuu Estonia W60 TAOK
Ulla Lehto Finland W60 Kymin Suunnistajat
Anu Pallon Estonia W60 JOKA
Ülle Põldoja Estonia W60 OK Ilves
Gea Rennel Estonia W60 Harju OK
Pille Illak Estonia W55 Otepää SK
Anu Järv Estonia W55
Marika Kirsspuu Estonia W55 TAOK
Maritta Kymäläinen Finland W55 Tampereen Pyrintö
Merike Mändsoo Estonia W55 OK TON
Ülle Raudsepp Estonia W55 Jõhvikas RSK
Mari Roots Estonia W55 TAOK
Esta Tamm Estonia W55
Marje Viirmann Estonia W55 Harju OK
Airi Alnek Estonia W50 OK Võru
Inger Jalakas Estonia W50 Harju OK
Meeli Kerem Estonia W50 TON
Elina Lasseron Estonia W50 JOKA
Kai Niinepuu Estonia W50 Jõhvikas
Rita Ojala Estonia W50 JOKA
Merike Paapson Estonia W50 OK TON
Maris Roosipuu Estonia W50 TON
Aari Talver Estonia W50 SK Mercury
Hanna Vehkamäki Finland W50 Pihkaniskat
Ineta Bārdiņa Latvia W45 Smiltene
Annika Greenwood Estonia W45 Berkshire Orienteers
Maari Idnurm Estonia W45 TON
Tiina Kangilaski Estonia W45
Vaike Murumets Estonia W45
Margit Mälter Estonia W45
Tiina Paavola Finland W45 Kymin Suunnistajat
Virpi Palmen Finland W45 Espoon Suunta
Anneli Pello Estonia W45 Mercury
Triina-Britt Preden Estonia W45 TON
Heidi Prits Estonia W45 SK Mercury
Signe Raidmets Estonia W45 OK TON
Raili Rooba Estonia W45 Rakvere OK
SIIRI Vallner Estonia W45
Mai Viirmann Estonia W45 Põrgupõhja
Kirsten Nigul Estonia W40 Kape
Ingrid Piht Estonia W40 SK Mercury
Marge Sargma Estonia W40 Saue Tammed
Viivi-Anne Soots Estonia W40 Saue Tammed
Liina Sumberg Estonia W40 LSF PT
Marje Venelaine Estonia W40 Saue Tammed
Merike Vanjuk Estonia W35 OK Kape
Anu Åkerman Estonia W21E Peko
Noora Hyyrynen Finland W21E Helsingin Suunnistajat
Triin Jäädmaa Estonia W21E OK Võru
Elina Lammi Finland W21E Helsingin suunnistajat
Merili Palu Estonia W21E SK100
Anastasiya Pashuto Russia W21E BMSTU
Lika Razina Russia W21E BMSTU
Kirti Rebane Estonia W21E SK Mercury
Annika Rihma Estonia W21E OK Põlva Kobras
Alexandra Shusharina Russia W21E BMSTU
Yana Zjuhova Estonia W21E SRD SK
Teele Telgma Estonia W21E SK Saue Tammed
Venla Turakainen Finland W21E Helsingin Suunnistajat
Ulrika Uotila Finland W21E Koovee
Xenia Berezovskaia Russia W21C
Kairi Tuulmägi Estonia W21C SK Mercury
Julia Kupchenok Russia W21B ST4
Anna Kabanova Russia W21AS
Elina Rauhala Finland W21AS Espoon Akilles
Elizaveta Reshetniak Russia W21AS ST4
Maria Deptulska Poland W20 Koovee
Marta Eller Estonia W20 HOK
Leana Jete Korb Estonia W18 OK Peko
Jill Lauren Finland W18 Pargas IF
Anete Saar Estonia W18 Põlva OK Kobras
Siiri Talts Estonia W18 HOK
Iris Abram Estonia W14 Saue Tammed
Maria Eller Estonia W14 HOK
Anett Kari Estonia W14 Rakvere OK
Herta Kesküla Estonia W14 HOK
Harriet Koppel Estonia W14 Tartu Katoliku SK
Grete Kuub Estonia W14 LSF PT
Kätlin Mast Estonia W14 HOK
Angela Mõttus Estonia W14 Otepää SK
Titta Paavola Finland W14 Kymin Suunnistajat
Helisa Tartu Estonia W14
Grete Johanna Korb Estonia W12 XT Sport
Marta Maripuu Estonia W12 HOK
Emīlija Dravante Latvia W10TR Cēsu jaunā skola
Thelma Kuub Estonia W10TR LSF PT
Peppi Paavola Finland W10TR Kymin Suunnistajat
Maria Pikinskaya Russia W10TR Plan-B
Liisa Laura Viru Estonia W10TR TON
Juhan Bachmann Estonia M75 Jõhvikas
Rein Küttim Estonia M75 Orion
Mati Poom Estonia M75 OK TON
Jüri Püssim Estonia M75 Saue tammed
tõnu Raid Estonia M75 SK Saue Tammed
Jouko Koivula Finland M70 Helsingin suunnistajat
Agu Koppa Estonia M70 Jõhvikas
Peep Koppel Estonia M70 Koop
Heikki Kyyrönen Finland M70 Kouvolan Suunnistajat
Mihkel Mälter Estonia M70 Harju OK
ÜLO VAINURA Estonia M70 SAUE TAMMED
Rein Hanstein Estonia M65 Okas
aarne idavain Estonia M65 sk rada
Arvo Kivikas Estonia M65 Ilves
Rein Kriks Estonia M65 Rakvere OK
Riho Männi Estonia M65 Lehola
Jüri Rokko Estonia M65 Jõhvikas
Kai Saksman Finland M65 OK TON
Heini Tammik Estonia M65 Kape
Johannes Tasa Estonia M65 SK Saue Tammed
Ilkka Uotila Finland M65 Suunta-Sepot
Ahto Karu Estonia M60 JOKA
Jarmo Lehto Finland M60 Vehkalahden Veikot
Mihkel Nahkur Estonia M60 Jõhvikas
Rein Rooni Estonia M60 OK Orvand
Margus Jaanus Estonia M55 Kooperaator
Jari Kymäläinen Finland M55 Tampereen Pyrintö
Mati Preitof Estonia M55 Harju OK
Andres Talver Estonia M55 SK Mercury
Jaanus Viljamaa Estonia M55 OK TON
Ülo Viru Estonia M55 ORVAND
Raivo Erik Estonia M50 Rae
Mart Koppel Estonia M50
Kaido Nurja Estonia M50 OK Nõmme
Harry Paavola Finland M50 Kymin Suunnistajat
Henrik Palmen Finland M50 Espoon Suunta
Tiit Riisalo Estonia M50
Indrek Saarepera Estonia M50
Toomas Telgma Estonia M50 Voller
Toomas Voolaid Estonia M50
Anders Åkerman Sweden M45 Peko
Martin Aunin Estonia M45
Douglas Greenwood United Kingdom M45 Berkshire Orienteers
Kimmo Kaario Finland M45 Suunta Jyväskylä
Tarmo Klaar Estonia M45 Mercury
Randy Korb Estonia M45 OK Peko
Randy Korb Estonia M45 OK Peko
Jaan Metsa Estonia M45
Raivo Mitt Estonia M45
Lauri Olli Estonia M45 LSF PT
HEINAR RADIN Estonia M45 BK 101
Eero Raun Estonia M45
Silvar Savolainen Estonia M45 Korp! Leola
Toomas Talumaa Estonia M45 HOK
Tarmo Tarlap Estonia M45 Porter Racing
Alar Abram Estonia M40 Saue Tammed
Ragnar Ilp Estonia M40
Mati Korrol Estonia M40 Mercury
Siim Lannes Estonia M40 Norma
Ivo Miller Estonia M40 Kooperaator
Sergei Muiznieks Estonia M40
Mati Mägi Estonia M40 HOK
Danilo Piht Estonia M40 SK Mercury
Anton Roolaid Estonia M40 TAOK
Tauno Trallmann Estonia M40
Andrey Pikinskiy Russia M35 Plan-B
Daniel Raposo Portugal M35 COALA
Vladislav Devyatov Russia M21E BMSTU
Karol Galicz Poland M21E BKS Wataha Warszawa
Otto Kaario Finland M21E Helsingin Suunnistajat
Alexander Khalyapin Russia M21E
Siim Klais Estonia M21E Võru
Kirill Klenski Estonia M21E CoxArt
Tarmo Kuub Estonia M21E LSF PT
Oliver Kütt Estonia M21E Ilves
Raido Laidla Estonia M21E SK100
Ville Lampinen Finland M21E Helsingin Suunnistajat
Margus Lehtme Estonia M21E
Reimo Liiv Estonia M21E Tammed
Märt Maripuu Estonia M21E Keila
Atte Nokka Finland M21E Lappeen Riento
Alvar Palmen Finland M21E Espoon Suunta
Timo Palo Estonia M21E Võru OK
Hannes Poolamets Estonia M21E Tammed
Sergey Popov Russia M21E BMSTU
Fryderyk Pryjma Poland M21E Koovee
Marti Ranne Estonia M21E G4S Spordiklubi
KyongSa Ri North Korea M21E IL BUL-Tromsø
Sergei Rjabõškin Estonia M21E SRD SK
Anton Roolaid Estonia M21E TAOK
Lauri Ruberg Estonia M21E
Andres Saetalu Estonia M21E Sk Saue Tammed