Elva Järvede Jooks - Osalejad


Kirjeid: 84
  • 1
Elin Ilves Estonia N50 Põhijooks (sh veteranid)
Reet Luhaäär Estonia N50 Põhijooks (sh veteranid)
Piret Õunap Estonia N50 Põhijooks (sh veteranid)
Diana Kaljuvee Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid) SK Jooksupartner
Rita Kivila Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid)
Astrid Külaots Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid)
Regina Labent Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid)
Tiina Lille Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid)
Liis Mõttus Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid) Täppsportlased
Moonika Männiste Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid)
Evelin Pellenen Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid)
Sirje Raja Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid)
Marge Türn Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid) SK Jooksupartner
Kristel Vallaste Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid) SK Jooksupartner
Karmen Karita Kadakmaa Estonia N21 Noortejooks
Kati Kiipsaar Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Viigi Kipper Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) Taltsi Totsid
Viigi Kipper Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) Taltsi Totsid
Kristi Kuldkepp Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) SK Prorunner
Kerli Kuusk Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Aive Liivarand Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Kadri Lukk Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Marlen Mäesalu Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) SK Prorunner
Ethel Prants Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Ingrid Alla Estonia N18 Noortejooks
Liisi Liivarand Estonia N16 Põhijooks (sh veteranid)
Laura Pirksaar Estonia N14 Noortejooks Peedu Jooksuselts
Kaja-Kristin Jänes Estonia N12 Lastejooks
Säde-Ly Lille Estonia N12 Lastejooks
Sandra Movits Estonia N12 Noortejooks Elva Kergejõustikukool
Olivia Movits Estonia N12 Lastejooks
Emma Linda Saul Estonia N12 Lastejooks SK Jooksupartner
Emily-Lisandra Talvet Estonia N12 Lastejooks
Karoli Türn Estonia N12 Noortejooks Tartu Ujumisklubi
Aigars Feldmanis Latvia M50 Põhijooks (sh veteranid) Valka
Marko Kaasik Estonia M50 Põhijooks (sh veteranid)
Tiit Kibuspuu Estonia M50 Põhijooks (sh veteranid)
Ülo Luuka Estonia M50 Põhijooks (sh veteranid)
Heino Miina Estonia M50 Põhijooks (sh veteranid)
Ülo Ojava Estonia M50 Põhijooks (sh veteranid)
Sander Osvet Estonia M50 Põhijooks (sh veteranid) Sparta
Erki Palm Estonia M50 Põhijooks (sh veteranid)
Gunnar Eensoo Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) CYCLON
Indrek Ermel Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Teet Juhanson Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Siim Jänes Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Janno Kaljuvee Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) SK Jooksupartner
Andrus Kivari Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) Sk Jooksupartner
Aigar Kärgenberg Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) SK ProRunner
Raido Matson Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Peep Nurm Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) -
Kristo Tamsalu Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Tarvo Kuus Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Hans Leonhard Kõrgesaar Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Kristjan Kärner Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Kaspar Mihailov Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) SK Jooksupartner
Esko Miljukov Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Sander Mändoja Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) 2. jalaväebrigaad
Aigo Pärnsalu Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Juri ┼áirokov Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) Elva Suusaklubi
Jaak Vaiknemets Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Karl Kristjan Kadakmaa Estonia M18 Noortejooks
Reinis Feldmanis Latvia M16 Noortejooks Valka
Johan Villem Kaare Estonia M16 Noortejooks Peedu Jooksuselts
Gregor Rämmal Estonia M16 Noortejooks
Kevin Tühis Estonia M16 Noortejooks
Ville Markus Varik Estonia M16 Noortejooks Tartu Ujumisklubi
Andri Ermel Estonia M14 Noortejooks
Rasmus Kivari Estonia M14 Noortejooks
Nikolas Lahno Estonia M14 Noortejooks SK Mitsh
Alex Ojava Estonia M14 Noortejooks
Oliver Mathias Juhanson Estonia M12 Lastejooks
Arthur Kaljuvee Estonia M12 Noortejooks SK Jooksupartner
Kermo Linde Estonia M12 Lastejooks
Kairo-Markkus Linde Estonia M12 Lastejooks
Marten Miljukov Estonia M12 Lastejooks
Matteus Milan Movits Estonia M12 Lastejooks
Andro-Steve Nurk Estonia M12 Lastejooks
Ádám Ojava Estonia M12 Noortejooks
Joonas Pirksaar Estonia M12 Noortejooks Peedu Jooksuselts
Maksim Sokolov Estonia M12 Lastejooks Tartu Ujumisklubi
Artur Sokolov Estonia M12 Lastejooks
Hannes Tühis Estonia M12 Lastejooks
Kaspar Tühis Estonia M12 Lastejooks
  • 1