Elva Mägede Jooks - Osalejad


Kirjeid: 96
  • 1
Elin Ilves Estonia N50 Põhijooks (sh veteranid)
Siiri Kaaver Estonia N50 Põhijooks (sh veteranid)
Piret Õunap Estonia N50 Põhijooks (sh veteranid)
Heli Ajaots Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid) SHM
Jane jaomaa Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid) Jooksupartner
Kadri Järg Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid) Haanjs
Kaia Järg Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid) Haanja
Kadri Järg Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid) Haanja
Kaia Järg Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid) Haanja
Rita Kivila Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid)
Astrid Külaots Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid)
Tiina Lille Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid)
Moonika Männiste Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid)
Evelin Pellenen Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid)
Inge Reiman Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid) HiKoTri
Marge Türn Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid) SK Jooksupartner
Kristel Vallaste Estonia N40 Põhijooks (sh veteranid) SK Jooksupartner
Kati Kiipsaar Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Kristi Kuldkepp Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) SK Prorunner
Kerli Kuusk Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Liis Köörna Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) Taltsi Totsid
Kadri Lukk Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Leanika Lätte Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Tatjana Mannima Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) Otepää
elleka paluoja Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Triinu Raidal Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Merilin Rätt Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Eveli Saue Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid) SK Biathlon
Marilin Sillaste Estonia N21 Põhijooks (sh veteranid)
Ingrid Alla Estonia N18 Noortejooks
Hanna-Liisa Kallas Estonia N18 Noortejooks vooremaa vibuklubi
Maria Kuris Estonia N14 Noortejooks
Marie Pihlap Estonia N14 Noortejooks TÜASK
Säde-Ly Lille Estonia N12 Lastejooks
Sandra Movits Estonia N12 Noortejooks Elva Spordiliit
Olivia Movits Estonia N12 Lastejooks
Charlotte-Victoria Mägi Estonia N12 Lastejooks
Mariliis Paal Estonia N12 Noortejooks Elva Spordiliit
Meriliis Parksepp Estonia N12 Lastejooks
Meri-Lill Plagnaud Estonia N12 Noortejooks HiKoTri
Kristiina Selter Estonia N12 Lastejooks PAIde lasteaed
Mirtel Sikk Estonia N12 Lastejooks
Mirja Mae Umblia Estonia N12 Lastejooks
Mai Mirtel Umblia Estonia N12 Lastejooks SK Altia
Aigars Feldmanis Latvia M50 Põhijooks (sh veteranid) Valka
Heino Miina Estonia M50 Põhijooks (sh veteranid)
Janis Jaomaa Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) Jooksupartner
Siim Jänes Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Andrus Kivari Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) Sk Jooksupartner
Meelis Külaots Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Raido Matson Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Aarne Rattasepp Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Elmo Raudpuu Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) Suusahullud
Ahto Selter Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) AS Eesti Pagar
Priit Simson Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) -
Janek Trik Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid)
Hannes Veide Estonia M40 Põhijooks (sh veteranid) SK ProRunner
Heigo Hanni Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) SK Jooksupartner
Hans Leonhard Kõrgesaar Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Arno Kärg Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) Politsei- ja Piirivalveamet
Allan Luhaäär Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Rene Luik Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Kaspar Mihailov Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) SK Jooksupartner
Esko Miljukov Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Al-Max Märtovski Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) Margit Thomson
Silver Nuga Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Olari Orm Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) SK ProRunner
Marko Parksepp Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
kaupo rebane Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Juri ┼áirokov Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) Elva Suusaklubi
Renee Uibu Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) Rõuge spordiklubi
Denis Uksov Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid) Tarbatu
Jaak Vaiknemets Estonia M21 Põhijooks (sh veteranid)
Anders Aksjonov Estonia M16 Noortejooks Altia
Reinis Feldmanis Latvia M16 Noortejooks Valka
Johan Villem Kaare Estonia M16 Noortejooks Peedu Jooksuselts
Ander Pavlov Estonia M16 Noortejooks
Taavet Tuisk Estonia M16 Noortejooks Tartu Katoliku Kooli Spordiklubi
Kevin Tühis Estonia M16 Noortejooks
Oskar Aksjonov Estonia M14 Noortejooks Altia
Jako Jasper Aksjonov Estonia M12 Lastejooks Altia
Kusti Järg Estonia M12 Noortejooks Haanja Suusaklubi
Kusti Järg Estonia M12 Lastejooks Haanja Suusaklubi
Karl- Martin Kalde Estonia M12 Lastejooks
Oliver Kalve Estonia M12 Lastejooks
Marten Miljukov Estonia M12 Lastejooks
Matteus Milan Movits Estonia M12 Lastejooks
Matheo Nuga Estonia M12 Lastejooks
Leonel Nuga Estonia M12 Lastejooks
Markus Parksepp Estonia M12 Lastejooks
Jakob Pihlak Estonia M12 Lastejooks
Joonas Pirksaar Estonia M12 Noortejooks Peedu Jooksuselts
Kristjan.Erik Selter Estonia M12 Noortejooks Paide Gümnaasium
Kert Selter Estonia M12 Noortejooks Paide Gümnaasium
Kaspar Tühis Estonia M12 Lastejooks
Hannes Tühis Estonia M12 Lastejooks
  • 1