Tallinna Orienteerumisnädal - Osalejad


Kirjeid: 72
  • 1
Maie Abram Estonia W75 Ilves
URVI SARV Estonia W75 orion
Ilse Uus Estonia W75 OK TON
Liis Lille Estonia W70 Harju KEK Rahvaspordiklubi
Leili Prans Estonia W65 OK Ilves
Tatjana Sumilo Estonia W65 Jüõhvikas
Hille Tasa Estonia W65 SK Saue Tammed
Ülle Kadak Estonia W60 OK Lehola
Ülle Põldoja Estonia W60 OK Ilves
Gea Rennel Estonia W60 KEKRSK
Marika Kirsspuu Estonia W55 TAOK
Anu Malts Estonia W55 OK TON
Marje Viirmann Estonia W55 KEK RSK
Inger Jalakas Estonia W50 Harju KEK RSK
Anu Järv Estonia W50
Linda Ena Finland W45
Julia Gussak Russia W45 Orienta-Kuncevo
Maari Idnurm Estonia W45 TON
Tiina Kangilaski Estonia W45 TON
Anastasia Meskina Russia W45 Orienta-Kuncevo
Vaike Murumets Estonia W45
Triina-Britt Preden Estonia W45 TON
Teija Sahlström Finland W45 Espoon Akilles
Siiri Vallner Estonia W45
Anne-Ly Viikmaa Estonia W45 OK West
Kateřina Dondová Czech Republic W40 SKOB Ostrov
Heidi Sild Estonia W40 Mercury
Sigrid Ruul Estonia W21E JOKA
Anna Semenova Russia W21A O-Kuncevo
Kristin Viikmaa Estonia W20 OK West
Paula Viljamaa Estonia W18 Tammed
Ekaterina Ekatova Russia W16 O-Kuncevo
Greta-Maria Pisarev Estonia W16 Jõhvikas
Mira Ena Finland W12
Juhan Bachmann Estonia M75 Jõhvikas
Rein Küttim Estonia M75 OK Orion
Rein Küttim Estonia M75 OK Orion
Rein Küttim Estonia M75 OK Orion
Jüri Püssim Estonia M75 Tammed
Kalju Tilk Estonia M75 Orion
Peep Koppel Estonia M70 Koop
Ilmar Kirjanen Estonia M65 TAOK
Tiit Ploompuu Estonia M65 Jõhvikas
Rein Hanstein Estonia M60 OKAS
Kaljo Julge Estonia M60 OK Kape
Rein Rooni Estonia M60 OK Orvand
Kalev Ruberg Estonia M55
Andrus Sipsaka Estonia M55 Harju KEK
Urmas Sulaoja Estonia M55 Jõhvikas
Hannu Numminen Finland M50 Espoon Akilles
Ülo Viru Estonia M50 Orvand
Jaan Metsa Estonia M45
Lauri Olli Estonia M45 LSF PT
Toomas Talumaa Estonia M45 HOK
Jiří Donda Czech Republic M40 SKOB Ostrov
Tarmo Klaar Monaco M40 Mercury SK
Leonid Panteleev Russia M40 Legenda
Anton Roolaid Estonia M40 TAOK
Martin Pettai Estonia M35
Victor Dinges Russia M21E Spring
Marek Karm Estonia M21E SK100
Reimo Liiv Estonia M21E Tammed
Sander Nahkor Estonia M21E TA OK
Asoyn Nikita Russia M21E Spring
Lauri Ruberg Estonia M21E
Nikita Smirnov Russia M21E SnakeOrienta
Egor Miterev Russia M21A O-Kuncevo
Andrey Prozorov Russia M20 Orienta-Kuncevo
Jiří Donda Czech Republic M14 SKOB Ostrov
Raiden Metsa Estonia M14
Georgii Rumyantsev Russia M14 O-Kuntsevo
Jakub Donda Czech Republic M12 SKOB Ostrov
  • 1