Estonian Orienteering Week - Osalejad


Kirjeid: 1073
Erika Hiiemäe Estonia W9NR
Märta Falkenström Sweden W8NR Skogsluffarnas OK 735930194
Maj Falkenström Sweden W8NR Skogsluffarnas OK 735930194
Riina Huovinen Finland W8NR Vieremän Koitto
Jasmiin Kraas Estonia W8NR Saue Tammed
Emilia Kukkonen Finland W8NR Vehkalahden Veikot
Sofia Laitinen Finland W8NR Vehkalahden Veikot
Marta Maripuu Estonia W8NR HOK
Inger Ojandu Estonia W8NR OK Võru
Emma Salmi Finland W8NR Helsinginsuunnistajat
Elze Simenaite Lithuania W8NR OK Azuolas
Sonya Suknevich Belarus W8NR Nemiga-Nord
Merit Vaher Estonia W8NR Tartu Katoliku SK
Linda Viispert Estonia W8NR VK Janika
Maire Raid Estonia W75 Saue Tammed
Maimu Tornberg Estonia W75 Koop
Ilse Uus Estonia W75 TON
Ilona Vanaveski Estonia W75 Ilves
Annemarie Eglin Switzerland W70 CORBUS
Vreni Eigenmann Switzerland W70 Fanclub Hubmann
Eeva-Liisa Hanhela Finland W70 Haukiputaan Heitto
Anne Jundas Estonia W70 Jõhvikas
Paula Kyyrönen Finland W70 Kouvolan Suunnistajat
Eeva Tanska Finland W70 Espoon Suunta
Kaarina Voudinmäki Finland W70 Mullsjö SOK
Rita Baumann Switzerland W65 CORBUS
Britta Eklund Sweden W65 Trosabygdens OK
Inara Gipsle United Kingdom W65 TVOC
Daria Gudchenko Russia W65 Orienta-Kuncevo
Raili Hanhela Finland W65 Kiimingin Urheilijat
Tiiu Kaasik Estonia W65 OK Ilves
Ritva Kajava Finland W65 Hämeenlinnan Suunnistajat
Pirjo Kaski Finland W65 Salon Viesti
Alina Kazanceva Russia W65 Ekran-Spb
Riina Kivikas Estonia W65 IK Ilves
Linda Kohn United States W65 Rochester OC
Eha kRIKS Estonia W65 OK Rakvere
Epp Kroon Estonia W65 OK Ilves
Pirjo Kurppa Finland W65 Maarian Mahti
Raija Malm Finland W65 Lahden Työväen Hiihtäjät
Kersti Mardiste Estonia W65 KEKRSK JAH
Leena Metsämäki Finland W65 Turun Suunnistajat
Liivi Parik Estonia W65 Otepää SK
Kersti Ploom Estonia W65 Jõhvikas
Sue Roome United Kingdom W65 RREBOR
Miriam Rosen United Kingdom W65 SROC
Anu Saue Estonia W65 HOK
Pirjo Schroderus Finland W65 Suunta Jyväskylä
IRINA SMIRNOVA Russia W65 Ecran SPb
Tatjana Sumilo Estonia W65 Jõhvikas
Rudite Šterna Latvia W65 Sigulda
Kaija Venäläinen Finland W65 Valkeakosken haka
Rita Wyder Switzerland W65 ULU'S REISEWELT
Anneli Brander Nilsson Sweden W60 Stenungsunds OK
Karen Clark United Kingdom W60 RREBOR
Ulla Engelby Sweden W60 OK Pan-Kristianstad
Elisabeth Eriksson Sweden W60 Nyköpings OK SI 205055
Nermin Fenmen Turkey W60 Ankara
Virginija Gvildienė Lithuania W60 MEDEINA OK
Terttu Hintukainen Finland W60 Turun Suunnistajat
Helena Jahnová Czech Republic W60 WIT
Ülle Kadak Estonia W60 OK Lehola
Kirsti Kattilakoski Finland W60 Aron Haka
Gunta Lebedoka Latvia W60 OK KURMIS
Ulla Lehto Finland W60 Kymin Suunnistajat
Tiina Leskinen Finland W60 Lynx
NADEZDA LUKINA Russia W60 KRASNOGORSK
Lembe Lutterus Estonia W60 Saue Tammed
Ruth Lynam Ireland W60 CNOC
Tuire Niemi Finland W60 Tampereen Pyrintö
Anneli Ojapalo Finland W60 Rajamäen Rykmentti
Siiri Poopuu Estonia W60 JOKA Vabatahtlik finišitoimkonnas
Anyta Richardson Ireland W60 Fingal Orienteers
Ursula Saner Switzerland W60 OLG Herzogenbuchsee
Helle Schou Denmark W60 OK Snab
Jill Smith United Kingdom W60 RREBOR
Tuija Soanjärvi Finland W60 Lynx
Bozhko Tetyana Ukraine W60 O-club
Robin Uppill Australia W60 OH S
Alice Bedwell United Kingdom W55 Sugar Loaf OK
Katarina Bengtsson Sweden W55 Långhundra IF
Jenny Bourne Australia W55 Eureka Orienteers
Jane Cherry United Kingdom W55 Ayroc
Barbara Dawson Australia W55 Garingal Orienteers
Melanie Elkington United Kingdom W55 Kenilworth Droobers
Anthea Feaver Australia W55 LOST
Dorthe Hansen Denmark W55 Silkeborg OK
Brigitte Howald Switzerland W55 OLG Herzogenbuchsee
Pille Illak Estonia W55 Otepää Spordiklubi
Arja Kallio Finland W55 Riihimäen Suunnistajat
Marika Kirsspuu Estonia W55 TAOK
Mare Kitsnik Estonia W55 Saku OK
Monika Krejčíková Czech Republic W55 WIT
Sari Maijala Finland W55 Epilän Esa
Marika Meister Estonia W55 OKAS
Galina Mitereva Russia W55 Orienta-Kuncevo
Isabel Monteiro Portugal W55 COC - Clube Orientacao Centro
Merike Mändsoo Estonia W55 OK TON
Maritta Nurmi Finland W55 Vaasan Suunnistajat
Anna-Karin Ohlsson Sweden W55 Tullinge SK
Tiina Oras Estonia W55 OK Ilves jah
Anne Pelto-Huikko Finland W55 Hiisirasti
Merja Puromies Finland W55 Espoon Suunta
Gea Rennel Estonia W55 Harju KEK RSK
Rosmarie Rudolf Switzerland W55 ULU'S REISEWELT
Lena Runesson Sweden W55 Ok Vivill
Hilde Storlokken Norway W55 Kongsberg o-lag
Anna-Karin Sundqvist Sweden W55 Tullinge SK
SVETLANA ZUEVA Russia W55 Navicom_Garmin
Ann Warma Laas Estonia W55 Hiiumaa OK
Olga Vedina Russia W55 Ermak
Marje Viirmann Estonia W55 Harju KEKRSK
Airi Alnek Estonia W50 OK Võru
Marja Liisa Autti Finland W50 Espoon Suunta
Monica Boman Sweden W50 Gävle OK
Erika Carlinger Sweden W50 Skogsluffarnas OK
Tuula Haverinen Finland W50 Kajaanin Suunnistajat
Mervi Heinaro Finland W50 Espoon Suunta
Elin Ilves Estonia W50 Kape
Inger Jalakas Estonia W50 Harju KEK RSK
Helve Kansi Estonia W50 OK Lehola
Meeli Kerem Estonia W50 TON
Riina Kink Estonia W50 Koop
Ellen-Christine Koren Norway W50 Ås-NMBU orientering
Päivi Kärkkäinen Finland W50 Keravan Urheilijat
Maritta Kymäläinen Finland W50 Tampereen Pyrintö
Riina Laev Estonia W50 SK Mercury
Tiia Laul Estonia W50
Ellen Lembra Estonia W50 OK Kape JAH
Lea Leppik Estonia W50 TAOK
Yelena Lippert Kazakhstan W50
Caroline Mackenzie United Kingdom W50 Cleveland Orienteering Klub
Irina Misiūniene Lithuania W50 OSK Medeina, Kaunas
Chieko Miyamoto Japan W50 Keiyo OLclub
Pia Molnar Finland W50 Rastivarsat
Helle Nikkel Denmark W50 Viborg Orienteringsklub
Raili Nõgu Estonia W50 SOK jah
Laima Preiksiene Lithuania W50 MEDEINA OK
Anu Reiman Finland W50 Angelniemen Ankkuri
Mari Roots Estonia W50 TAOK
Eva Ruutopold United States W50 UNO
Maarika Saks Estonia W50 SOK
Galina Tsvetaeva Russia W50 Korolev
Virpi Valkonen Finland W50 Kalske
Katleen Van de Moortel Belgium W50 OMEGA
Marjut Varpula Finland W50 Espoon Suunta
Joli Wehrli Switzerland W50 Swiss O Tours
Denise Wright United Kingdom W50 Maroc
Alexandra Coelho Portugal W45 GD4Caminhos
Tiia Elvre Estonia W45 Orvand jah
Annika Greenwood United Kingdom W45 Berkshire Orienteers
Mia Hakuli Finland W45 Keravan Urheilijat
Eija Hauhia Finland W45 Rasti-Jussit
Maari Idnurm Estonia W45
Triin Jaaniste Estonia W45 OK Ilves jah
Piret Kaasik Estonia W45 ok Ilves
Jana Kink Estonia W45 Kape
Anastasia Meskina Russia W45 Orienta-Kuncevo
Irene Klærke Mikkelsen Denmark W45 Horsens OK
Milda Øhlckers Norway W45 Tyrving
Pille Pensa Sweden W45 Söders SOL Tyresö
Minija Pääslane Estonia W45 Ilves yes
Eva Rönkkö Finland W45 Keravan Urheilijat
Heidi Salonen Finland W45 Helsingin Suunnistajat
Ella Shved Estonia W45 SRD
Maira Zerne Latvia W45 Saldus OK 29455360
Külli Tõnus Estonia W45 HOK
Siiri Vallner Estonia W45
Ilvi Vare Estonia W45 West
Anne-Ly Viikmaa Estonia W45 OK West
Mall Alev Estonia W40 SK Saue Tammed
Hilda CHENG Hong Kong W40 HKAYP
Liina Jõgisu Estonia W40 SK Mercury WOC vabatahtlik
Heli Ketola Finland W40 Koovee
Tintti Klapuri Finland W40 Paimion Rasti
Hanna-Maija Koski Finland W40 Koovee
Kersti Kärner Denmark W40 Allerød OK
Maria Medvedeva Russia W40 Orienta-Kuncevo
Katharina Meyer Switzerland W40 OLG Bern
Daria Niggli France W40 OJura
Kirsten Nigul Estonia W40 Kape
Kadri Parts Estonia W40 Võru vabatahtlik
Ingrid Piht Estonia W40 SK Mercury WOC korraldja
Heidi Prits Estonia W40 SK Mercury WOC vabatahtlik
Raili Rooba Estonia W40 Rakvere OK Yes (Vallo Vaher finish team)
Annette Roos Sweden W40 OK Linné
Anastasia Routsi Finland W40 Suunnistusmatkat
Ildze Straume Latvia W40 Auseklis
Sanna Tervakangas Finland W40 Espoon Suunta
Kristi Vassil Estonia W40 Ilves
Helen Vellau Estonia W40 OK Ilves JAH
Piia Avaste Estonia W35 SK Saue Tammed
Gunta Bluzma Latvia W35 YES
Jenni Castrén Finland W35 Rasti-Jyry
Anna Elovaara-Salmi Finland W35 Helsinginsuunnistajat
Veera Kiuru Finland W35 Raja-Karjalan Suunnistajat
Kadri Limberg Estonia W35 LSF PT
Kairi Luigelaht-Teder Estonia W35 OK Kobras
Darya Polekshanova Belarus W35 Nemiga-Nord
Marge Sargma Estonia W35 SK Saue Tammed
Leena Torim Estonia W35 WOC vabatahtlik
Arisha Trofimchik Russia W35 Nord West
Salla Töyrylä Finland W35 Kymin Suunnistajat
Reda Velde Lithuania W35 Azuolas OK
Anu Åkerman Estonia W21E Peko
Päivi Autio Finland W21E Hiisirasti
Lai Yee Chan Hong Kong W21E A123
Lilly Gross Switzerland W21E OL Zimmerberg/TG Hütten 764362693
Outi Hytönen Finland W21E SK100
Laura Joensuu Finland W21E SK Pohjantähti
Triin Jäädmaa Estonia W21E OK Võru YES
Daisy Kudre Estonia W21E Värska OK Peko YES (WOC organizer)
Aino Mänkärlä Finland W21E Lynx
Kirsi Nurmi Sweden W21E Ifk Göteborg
Maija Ojanen Finland W21E Kangasala SK
Liliana Oliveira Portugal W21E GD4Caminhos
Susan Pihelgas Estonia W21E SK Saue Tammed
Anastasiia Potapenko Russia W21E Vladivostok, Russia
Adele Puusalu Estonia W21E OK Põlva Kobras 56887868
Kaisa Sander Estonia W21E OK Ilves jah (finiš)
Mari Seppänen Finland W21E OK Trian
Kine Hallan Steiwer Norway W21E Halden SK
Anneli Ambel Estonia W21B SK Mercury jah (WOC)
Anna Garreta Spain W21B MONTSANT ORIENTACIO
Ilvija Jakane Latvia W21B Auseklis IK
Liis Kuusik Estonia W21B
Iuliia Nogovitsyna Ukraine W21B SK SIRIUS
Triin Sokk Estonia W21B vabatahtlik
Tais Vakrõõm Estonia W21B SRD
Melinda Ymsén Sweden W21B OK Pan-Kristianstad
Triin Aedmäe Estonia W21A OK Põlva Kobras YES
Olga Andrejeva Estonia W21A Ok Nõmme Jah
Malin Annegård Sweden W21A Centrum OK
Maria Bengtsson Sweden W21A Sävedalens AIK
Peichi Chuang Taiwan W21A Moxina OK
Michele Dawson Australia W21A Garingal Orienteers
Eleri Hirv Estonia W21A OK Võru
Natallia Homanava Belarus W21A Belarus EOW
Yiching Huang Taiwan W21A Moxina OK
Noora Hyvönen Finland W21A Angelniemen Ankkuri
Thea Kaljur Estonia W21A KEK RSK +
Merli Kaljuve Estonia W21A SK Mercury Jah
Kadri Kalvo Sweden W21A Sundsvalls OK
Tiia Keltamäki Finland W21A Helsingin Suunnistajat
Moa Kjellstrand Sweden W21A Centrum OK
Aleksandra Mazan Poland W21A UKS Traper Zlocieniec
Siiri Mere Estonia W21A SRD SK
Nadezda Muravieva Russia W21A ABC-S-Petersburg
Silja Olesk Estonia W21A OK Põlva Kobras JAH
Svetlana Omelkova Estonia W21A
Nataliia Pankova Russia W21A
CHENG QIANTING China W21A OAC
Saana-Maria Rahko Finland W21A SK Pohjantähti
Anna Selezneva Russia W21A SRD SK
Elin Sundqvist Sweden W21A
Piibe Tammemäe Estonia W21A SK100
Aiga Tarasova Latvia W21A Būdaskalns
Karna Thorsson Sweden W21A OK Linné
Erika Uotila Finland W21A Tammed
Oona Valkonen Finland W21A Kalske
Szu Ying Wu Taiwan W21A Moxina OK
Merilin Anijärv Estonia W20 SRD
Akvilė Bartkevičiūtė Lithuania W20 LT junior team
Elvira Björklund Sweden W20 Trollhättans SOK
Victoria Dubeshko Belarus W20 BSU YES
Anna Eleonora Freimane Latvia W20 Auseklis IK
Ugnė Gineikaitė Lithuania W20 LT junior team
Riikka Haverinen Finland W20 Kajaanin Suunnistajat
Epp Paalberg Estonia W20 Rakvere OK JAH
Emily Raudkepp Estonia W20 Peko
Ragne Reiman Estonia W20 OK West
Kastė Rutkauskaitė Lithuania W20 OK Ąžuolas
Anna Semenova Russia W20 Orienta-Kuncevo
Miglė Sušinskaitė Lithuania W20 LT junior team
Tiina-Maria Tali Estonia W20 KEKRSK JAH
OU YANGQI China W20
henna yliluikki Finland W20 anga
LI YONGYU China W20 OAC
Sandra Boström Sweden W18 OK Linné
Rebecka Herzmann Estonia W18 JAH
Åsne Holo Norway W18 Fossum IF
Maria Jansson Sweden W18 OK Linné
Tuulia Kukkonen Finland W18 Vehkalahden Veikot
Lotte Jauhojärvi Markussen Norway W18 Asker Skiklubb
Klara Möller Sweden W18 OK Linné
Kaisa Rooba Estonia W18 Rakv Jah, Vallo Vaheri meeskonna
Ksenija Shved Estonia W18 SRD
ZHENG SIYI China W18 OAC
Trine Staugaard Denmark W18 Kolding OK
Ieva Stoldere Latvia W18 Ozons/RSP
Annabel Teetamm Estonia W18
Hanne Vassend Norway W18 Porsgrunn OL
LI XINYI China W18 OAC
WANG YAN China W18 OAC
Ekaterina Ekatova Russia W16 Orienta-Kuncevo
Ksenia Freze Russia W16 ABC-S-Petersburg
Kato Keuppens Belgium W16 OMEGA
Emilia Laitinen Finland W16 Vehkalahden Veikot
Helena Maripuu Estonia W16 HOK
Mariia Meskina Russia W16 Orienta-Kuncevo